Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

  • Diskuse
  •  » Duchovní
  •  » po pocitu štěstí a spokojenosti vždy afka..proč?

#1 9. 4. 2013 13:02

Bublina
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 2. 2006
Příspěvky: 672

po pocitu štěstí a spokojenosti vždy afka..proč?

Proč když na chvíli pomyslím na to,že jsem spokojená a štastná tak do pár dnů přijde vždycky náká tafka?Mám pocit,že mě to provází celej život......jen co bych si to chtěla užít a ponořit se do toho pocitu a mít se krásně tak bum....
a přitom nic nepřivolávám nemyslím na to,že by se to měla zkazit.
Tolik bych si přála bejt štastná více dnů.....vím štěstí je prchlivé a jsou to okamžiky,ale pocit spokojenosti znám vždy jen pár dnů.....
co pak dělám špatně?Když se snažím myslet pozitivně,dělat dobré skutky,rozdávat dobrou náladu.......
Poradíte díky

Není tady

 

#2 9. 4. 2013 13:24

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: po pocitu štěstí a spokojenosti vždy afka..proč?

|Tafka většinou znamená , že mᚠzase na něčem další pracovat. taky si uvědom, že i život jde v cyklech. takže jakože když ti není dobře, víš, že přijde lepší období, platí to i opačně

Není tady

 

#3 9. 4. 2013 15:27

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: po pocitu štěstí a spokojenosti vždy afka..proč?

Bublino,
já tohle moc dobře znám ze svého vlastního života. Jde o roli oběti, nevědomou. S velkou pravděpodobností se potřebuješ z nějakého důvodu týrat. Mně to odstraňování trvalo dost dlouho, je to asi o cílené práci na sobě. Třeba já pracuju sama na sobě metodou RUŠ, ale stejně dobře by ti mohla pomoci regresní terapie nebo třeba rodinné konstelace.
Nedokážu ti poradit rychlý a účinný recept, ale podívat se na to metodou rodinné konstelace by myslím byl dobrý začátek. Protože nejdůležitější je poznat, s čím bojuješ. A pak to teprve můžeš vyřešit smile

Upravil(a) Tulipánka (9. 4. 2013 15:28)


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#4 9. 4. 2013 15:33

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: po pocitu štěstí a spokojenosti vždy afka..proč?

Pravděpodobně mᚠpocit, že si to kýžené štěstí nezasloužíš. Taky bys mohla mít pocit, že si ho musíš "oddřít" ale to by bylo trochu jinak. Nebo ti někdo vtloukl do hlavy, že "štěstí dlouho nevydrží" "dobrého pomálu" nebo tak něco..... zkus se tiše zaposlouchat, až zase budeš spokojená, jestli neslyšíš v hlavě hlásek, který to chmurně říká smile


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#5 9. 4. 2013 15:39

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: po pocitu štěstí a spokojenosti vždy afka..proč?

Tohle mám taky celý život. Vždycky je to tak, že když se něco zadaří, něco jiného se pokazí. Myslela jsem ale, že to je normální, že to tak má každý.

Není tady

 

#6 9. 4. 2013 15:48

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: po pocitu štěstí a spokojenosti vždy afka..proč?

Taky jsem to tak měla. Teď už ne. Už mi nezvoní ten hlásek, co popisuje lupina. Když jsem šastná, ne nějak euforicky, ale prostě klidně šastná = spokojená, zasloužím si to. Pořád.
A někdy jsem šastná i euforicky a to si taky zasloužím.
Ty afky už nedostávám.
Někdy se něco přihodí, ale není to už tak, jako kdysi, že když jsem šastná, tak to přijde. Prostě život plyne. Nevím, jak to líp popsat. Možná i proto, že už si "nepomýšlím, že teď jsem šastná a spokojená", jak píše Bublina. Prostě žiju a nepřemýšlím, jak to je.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#7 9. 4. 2013 17:11

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: po pocitu štěstí a spokojenosti vždy afka..proč?

Bublina napsal(a):

Proč když na chvíli pomyslím na to,že jsem spokojená a štastná tak do pár dnů přijde vždycky náká tafka?Mám pocit,že mě to provází celej život......jen co bych si to chtěla užít a ponořit se do toho pocitu a mít se krásně tak bum....
a přitom nic nepřivolávám nemyslím na to,že by se to měla zkazit.
Tolik bych si přála bejt štastná více dnů.....vím štěstí je prchlivé a jsou to okamžiky,ale pocit spokojenosti znám vždy jen pár dnů.....
co pak dělám špatně?Když se snažím myslet pozitivně,dělat dobré skutky,rozdávat dobrou náladu.......
Poradíte díky

Přesně tenhle program ti může způsobovat ty afky smile


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#8 9. 4. 2013 17:12

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: po pocitu štěstí a spokojenosti vždy afka..proč?

Ivana napsal(a):

Tohle mám taky celý život. Vždycky je to tak, že když se něco zadaří, něco jiného se pokazí. Myslela jsem ale, že to je normální, že to tak má každý.

A u Ivy to může být tenhle program.


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#9 9. 4. 2013 19:11

Ziki
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 19. 3. 2012
Příspěvky: 650

Re: po pocitu štěstí a spokojenosti vždy afka..proč?

Tulipánka napsal(a):

Ivana napsal(a):

Tohle mám taky celý život. Vždycky je to tak, že když se něco zadaří, něco jiného se pokazí. Myslela jsem ale, že to je normální, že to tak má každý.

A u Ivy to může být tenhle program.

Ano, a řekla bych že je to stejný program jak u Bubliny.. wink Jakmile něco vyjde, a člověk je šastný, už v něm zároveň klíčí to semínko pochyb- teď jsem nahoře,půjde to zas dolů. Podvědomě to vyhlíží. Ale já to taky znám hmm

Upravil(a) Ziki (9. 4. 2013 19:12)


Opravdový přítel je ten, který první přijde, když celý svět odejde.

Není tady

 

#10 9. 4. 2013 21:18

Bublina
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 2. 2006
Příspěvky: 672

Re: po pocitu štěstí a spokojenosti vždy afka..proč?

:-)) hmmm to není špatná myšlenka:-)
ale já mám rozdělený jako pocit štěstí a spokojenost.....a štěstí pro mě bývaj chvilky a pocit spokojenosti může trvat roky....a já tu spokojenost nemám můžu jí počítat na pár dnů.V hlavě mi nikdy neblýskalo...,že maj přijít tafky.
spíš mi vadí,že ty tafky mě dostávaj do kolen,nemůžu kvůli nim spát trápím se nejdou mi z hlavy ven než to vydejchám.Strach mě celou sžírá a nemůžu si užít dne bez té myšlenky a to co se mi stává.Po pár dnech to vydejchám a zas na novo.......
ale díky

Tulipánka napsal(a):

Bublina napsal(a):

Proč když na chvíli pomyslím na to,že jsem spokojená a štastná tak do pár dnů přijde vždycky náká tafka?Mám pocit,že mě to provází celej život......jen co bych si to chtěla užít a ponořit se do toho pocitu a mít se krásně tak bum....
a přitom nic nepřivolávám nemyslím na to,že by se to měla zkazit.
Tolik bych si přála bejt štastná více dnů.....vím štěstí je prchlivé a jsou to okamžiky,ale pocit spokojenosti znám vždy jen pár dnů.....
co pak dělám špatně?Když se snažím myslet pozitivně,dělat dobré skutky,rozdávat dobrou náladu.......
Poradíte díky

Přesně tenhle program ti může způsobovat ty afky smile

Není tady

 

#11 9. 4. 2013 21:52

Dita.L
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9213

Re: po pocitu štěstí a spokojenosti vždy afka..proč?

Pan mi kdysi poradila odzit si znova zoufalé chvilky z minulosti a uvědomit si, jak se v ten moment cítím. Zažila jsem hodně. Bezmoc, smutek, zoufalství, vztek i stud ale pomohla mi moc. Vyrovnala jsem se s minulostí, přijala jsem jí a nic z minula mě v současnosti už netrápí.
A žiju šastně. Pochopila jsem že ony :tafky: s minulostí hluboce souvisejí. Že jsou to nezvladnute emoce, pocity a nedozite situace.
Smir se s minulostí stejnou technikou ( někdy to hodně bolí a trvá to dyl ) ale naucis se žít čistou přítomnosti, tvořit šastnou budoucnost a o minulosti jen vědět že to co se stalo je dáno a nic to nemůže změnit.
Tak se naucis být šastná po dlouhou dobu.


Odpovídám za to co říkám. Ne za to, jak ty tomu rozumíš.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/71x35tm2w.pnghttp://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/d/dflqakn4e.png
http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/2/2cxnuzbkh.png

Není tady

 

#12 10. 4. 2013 12:04

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: po pocitu štěstí a spokojenosti vždy afka..proč?

Mně se líbí, co napsala Eva. Prostě život plyne. A je to tak. Nebo si bublino myslíš, že je možné mít pořád pocit štěstí a spokojenosti?
Je úplně normální, že se střídají období dobrá, lepší či méně dobrá. O tom je život. A kdyby to tak nebylo, těžko bychom si mohli ty chvilky či chvíle spokojenosti pořádně prožít a užít.
Ale pokud při každém takovém pocitu spokojenosti číhᚠna to, kdy to skončí, tak to je blbé. To je zase jiný problém. Ale pokud se mám držet názvu Tvého tématu, tak je opravdu normální, že se to střídá.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#13 10. 4. 2013 12:15

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: po pocitu štěstí a spokojenosti vždy afka..proč?

jen co bych si to chtěla užít a ponořit se do toho pocitu a mít se krásně tak bum
„Trvale může prožívat intenzivní štěstí jen imbecil.“, říkal doktor Plzák  http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#14 10. 4. 2013 22:23

Bublina
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 2. 2006
Příspěvky: 672

Re: po pocitu štěstí a spokojenosti vždy afka..proč?

Judyna napsal(a):

Mně se líbí, co napsala Eva. Prostě život plyne. A je to tak. Nebo si bublino myslíš, že je možné mít pořád pocit štěstí a spokojenosti?
Je úplně normální, že se střídají období dobrá, lepší či méně dobrá. O tom je život. A kdyby to tak nebylo, těžko bychom si mohli ty chvilky či chvíle spokojenosti pořádně prožít a užít.
Ale pokud při každém takovém pocitu spokojenosti číhᚠna to, kdy to skončí, tak to je blbé. To je zase jiný problém. Ale pokud se mám držet názvu Tvého tématu, tak je opravdu normální, že se to střídá.

Judy,ale já vím,že přece normální,že se to střídá.(Sem pořád dole..takže pocit spokojenosti je pro mě vzácnost)..Asi se nedokážu pořádně vyjádřit a ted si připadám jak blbka.Nebudu to radši rozvádět protože má slova na to tady nestačí a stočí se to jinam.
JO život je pestrý....

Není tady

 

#15 11. 4. 2013 21:07

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: po pocitu štěstí a spokojenosti vždy afka..proč?

Bublinko, to je mi líto, nechtěla jsem se Tě dotknout. Přeju Ti, aby se to aspoń občas zhouplo a bylo Ti líp.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#16 12. 4. 2013 9:46

algebrana
Zablokovaný
Registrovaný: 15. 2. 2013
Příspěvky: 1308

Re: po pocitu štěstí a spokojenosti vždy afka..proč?

Bublina napsal(a):

Judyna napsal(a):

.

Judy,ale já vím,že přece normální,že se to střídá.(Sem pořád dole..takže pocit spokojenosti je pro mě vzácnost)..Asi se nedokážu pořádně vyjádřit a ted si připadám jak blbka.Nebudu to radši rozvádět protože má slova na to tady nestačí a stočí se to jinam.
JO život je pestrý....

Bublinko, ale to že jsi dole je relativní ......nevím teda přesně, co se ti děje , ale záleží na tom, jak se na to podívᚠ.

Já jsem třeba vážně onemocněla a přišla jsem o manžela , málem i o děti, v době nemoci o všechny přátele , o každou práci , měla jsem velké problémy se svou mámou a sestrou, které neunesly mojí nemoc a nadávaly mi.............doted občas přicházím o brigády , věčně jsem bez peněz, mám postižené dítě, nemám partnera, nemám majetek   a jsem stará tlustá nemocná ošklivá a jsem tak šastná .......... ted už mám téměř trvalý vyrovnaný pocit štěstí . Záleží na tom, jestli ti přijde sklenice poloprázdná nebo poloplná.......wink

Není tady

 

#17 12. 4. 2013 11:25

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: po pocitu štěstí a spokojenosti vždy afka..proč?

Ale tady jde spíš o to, že když si člověk řekne:"Tak, teď je mi dobře, všechno mi vychází, jsem spokojená!", tak lup - a už se stane něco blbýho, co ho srazí do nějakého srabu. Já se celý život snažím moc si nepochvalovat, abych to takříkajíc nezakřikla.

Není tady

 

#18 12. 4. 2013 11:34

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: po pocitu štěstí a spokojenosti vždy afka..proč?

když si člověk řekne:"Tak, teď je mi dobře, všechno mi vychází, jsem spokojená!", tak lup - a už se stane něco blbýho
Nebo si to tak jen vykládáš... ono to platí i opačně. Taky nežijeme pořád s držkou v zemi...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#19 13. 4. 2013 21:08

Bublina
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 2. 2006
Příspěvky: 672

Re: po pocitu štěstí a spokojenosti vždy afka..proč?

Judyna napsal(a):

Bublinko, to je mi líto, nechtěla jsem se Tě dotknout. Přeju Ti, aby se to aspoń občas zhouplo a bylo Ti líp.

:-)) jojo v poho.Já se  jen neumím pořádně slovy vyjadřovat a popsat to.Bude líp....bude vím to....

Není tady

 

#20 13. 4. 2013 21:14

Bublina
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 2. 2006
Příspěvky: 672

Re: po pocitu štěstí a spokojenosti vždy afka..proč?

algebrana napsal(a):

Bublina napsal(a):

Judyna napsal(a):

.

Judy,ale já vím,že přece normální,že se to střídá.(Sem pořád dole..takže pocit spokojenosti je pro mě vzácnost)..Asi se nedokážu pořádně vyjádřit a ted si připadám jak blbka.Nebudu to radši rozvádět protože má slova na to tady nestačí a stočí se to jinam.
JO život je pestrý....

Bublinko, ale to že jsi dole je relativní ......nevím teda přesně, co se ti děje , ale záleží na tom, jak se na to podívᚠ.

Já jsem třeba vážně onemocněla a přišla jsem o manžela , málem i o děti, v době nemoci o všechny přátele , o každou práci , měla jsem velké problémy se svou mámou a sestrou, které neunesly mojí nemoc a nadávaly mi.............doted občas přicházím o brigády , věčně jsem bez peněz, mám postižené dítě, nemám partnera, nemám majetek   a jsem stará tlustá nemocná ošklivá a jsem tak šastná .......... ted už mám téměř trvalý vyrovnaný pocit štěstí . Záleží na tom, jestli ti přijde sklenice poloprázdná nebo poloplná.......wink

a toto je přesně situace kdy si  říkám,že se mám vlastně úplně super...jsou na tom lidi okolo kolikrát hůř a hůř.....klobouk dolů před Váma.
Někdy je to vážně hodně hodně náročné na psychiku a ustát to,ale pak si zas říkám,že je člověk o to silnější.Hlavně to nezabalit a poprat se s tím styrka

Upravil(a) Bublina (13. 4. 2013 22:53)

Není tady

 

#21 13. 4. 2013 21:20

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: po pocitu štěstí a spokojenosti vždy afka..proč?

[kapitulation

Upravil(a) Grainne (29. 4. 2013 18:07)


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#22 13. 4. 2013 23:37

algebrana
Zablokovaný
Registrovaný: 15. 2. 2013
Příspěvky: 1308

Re: po pocitu štěstí a spokojenosti vždy afka..proč?

Bublina napsal(a):

algebrana napsal(a):

Bublina napsal(a):


.

Bublinko, ale to že jsi dole je relativní ......nevím teda přesně, co se ti děje , ale záleží na tom, jak se na to podívᚠ.

Já jsem třeba vážně onemocněla a přišla jsem o manžela , málem i o děti, v době nemoci o všechny přátele , o každou práci , měla jsem velké problémy se svou mámou a sestrou, které neunesly mojí nemoc a nadávaly mi.............doted občas přicházím o brigády , věčně jsem bez peněz, mám postižené dítě, nemám partnera, nemám majetek   a jsem stará tlustá nemocná ošklivá a jsem tak šastná .......... ted už mám téměř trvalý vyrovnaný pocit štěstí . Záleží na tom, jestli ti přijde sklenice poloprázdná nebo poloplná.......wink

a toto je přesně situace kdy si  říkám,že se mám vlastně úplně super...jsou na tom lidi okolo kolikrát hůř a hůř.....klobouk dolů před Váma.
Někdy je to vážně hodně hodně náročné na psychiku a ustát to,ale pak si zas říkám,že je člověk o to silnější.Hlavně to nezabalit a poprat se s tím styrka

Jenže Bublinko, já ti píšu to, jak se na to může někdo dívat, víš ..................taky bych mohla napsat : to je dobře , že mě manžel opustil a já pak měla 20 mladých milenců a s nimi romantické  dovolené a romantické víkendy s mladými sladkými těly ........a děti se výborně učily a obě udělaly nějakou školu............mám 2 nádherná vnoučata .........starší dcera má z nuly nový dům za Prahou (teda půlku ) .........a peněz mám přesně tolik,kolik si zasloužím, protože se flákám doma v důchodu lol.........moje postižená dcera má IQ 140 a vyzná se skoro ve všem.........atd.......já mám skutečně úžasnej život , ale někdo by ho mohl vnímat jako úplnej krach, já to vnímám jako sérii zajímavých srandovních zážitků .......

Není tady

 

#23 20. 4. 2013 13:21

Kirby
♥------
Registrovaný: 20. 4. 2013
Příspěvky: 3

Re: po pocitu štěstí a spokojenosti vždy afka..proč?

Bublina napsal(a):

Proč když na chvíli pomyslím na to,že jsem spokojená a štastná tak do pár dnů přijde vždycky náká tafka?Mám pocit,že mě to provází celej život......jen co bych si to chtěla užít a ponořit se do toho pocitu a mít se krásně tak bum....
a přitom nic nepřivolávám nemyslím na to,že by se to měla zkazit.
Tolik bych si přála bejt štastná více dnů.....vím štěstí je prchlivé a jsou to okamžiky,ale pocit spokojenosti znám vždy jen pár dnů.....
co pak dělám špatně?Když se snažím myslet pozitivně,dělat dobré skutky,rozdávat dobrou náladu.......
Poradíte díky

No na světě je asi 7 miliard člobrdů. A teď jsou tu ty sociální, politický, kulturní, ekonomický a kýho výra ještě další civilizační tlaky. Když to toho přindᚠnavrch individuální touhy a postoje těch sedmi miliard - tak to je mazec! Představ si obří losovací zařízení velký asi jako celá zeměkoule, kde se to denodeně promíchává. A teď  my, kteří tam jsou mleti, jsme si určili jakýsi seznam ideálních stavů a cílů, po kterých prahneme - s kterými se toužíme střetnout v tý svý "šastný konstalaci."...

A stejně jako v té loterii, to semtam někomu vyjde. Protože svět šastných okamžiků (manonu, oduševnělosti i nirvány) se vždy vztahuje k jednotlivci - k tomu jak on je schopen vnímat ten frmol kolem (i uvnitř).

smile

Není tady

 

#24 20. 4. 2013 16:33

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: po pocitu štěstí a spokojenosti vždy afka..proč?

Kirby, nemyslím si, že to vyjde sem tam někomu. Vyjde to tomu, kdo se prostě rozhodne, že je spokojený a šastný. Kdo se umí těšit z toho, co dostává a zapomene na přílišná chtění. A NEPOCHYBUJE. smile


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#25 20. 4. 2013 17:09

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: po pocitu štěstí a spokojenosti vždy afka..proč?

Eva. napsal(a):

Kirby, nemyslím si, že to vyjde sem tam někomu. Vyjde to tomu, kdo se prostě rozhodne, že je spokojený a šastný. Kdo se umí těšit z toho, co dostává a zapomene na přílišná chtění. A NEPOCHYBUJE. smile

Tomu nevěřím. je spousta lidí, kteří jsou spokojení a šastní a stane se jim, že onemocní těžkou nebo nevyléčitelnou nemocí, nebo jejich blízcí, stane se jim nehoda, přepadnou je a okradou a já nevím jaké hrůzy ještě. To není žádná ochrana před neštěstím, být spokojený a šastný, naopak, mám pocit, že tím větší je pravděpodobnost, že se ti něco blbého přihodí.

Není tady

 
  • Diskuse
  •  » Duchovní
  •  » po pocitu štěstí a spokojenosti vždy afka..proč?
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů