Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 7. 4. 2013 17:11

karaoke
♥------
Registrovaný: 7. 4. 2013
Příspěvky: 7

odsouzení?

Potřebuju se svěřit se svým trápením, a budu moc ráda za vaše názory a rady, i když počítám s tím, že mě odsoudíte, potřebuju nějak znovu najít rovnováhu a srovnat si to v palici.
Takže- je mi 41, jsem sama s děckem, partner ode mě odešel asi před 9 měsíci, stále řešíme péči o dítě atd., je nepříjemný, arogantní, což býval poslední roky téměř stále. Podváděl mě, já se snažila to udržet, kvůli dítěti i kvůli svému strachu, jak bych vše zvládla sama (myslím emočně, ne finančně.) Nakonec to nějak zvládám,co mi zbývá. Asi před 3 lety jsem se sblížila s jedním kolegou, hodně mně pomáhalo, že je na mě někdo milý, bylo fajn zase slyšet po letech komplimenty, ale rozuměli jsme si i jinak. Moc mu neklapal vztah s přítelkyní, zamilovali jsme se do sebe, ale vše to stále bylo v platonické rovině, protože ani jeden z nás neměl nic vyřešené. Nakonec se oženil prý pod tlakem okolí a nyní má ženu v 8 měsíci. Celou tu dobu jsme s přestávkami v kontaktu, píšeme si, voláme, fyzicky po sobě toužíme, ale spali jsme spolu vlastně jen 1x, a to v době, kdy jeho žena (už těhotná)prý opět vyvolala jednu ze svých mnohých hysterických scén a on se rozhodl, že se rozvede a budeme spolu. Byla jsem to já, kdo mu to dával ke zvážení, jestli toho je vůbec schopný, že mi moc ublíží, jestli jsou to jen slova,nechtěůla jsem o tom zprvu ani slyšet, opustit těhotnou ženu, co může být horší? Ale on tak přesvědčoval, že jsem tomu pomalu zařčala věřit. Pak se stalo to, že ona zkolabovala, a on se zase k ní vrátil, prý zodpovědnost a strach za dítě i za ni, rozumím tomu, jen to strašně bolí, ty sliby. Je mi moc blízký, nechtěla jsem už ho pak ani vidět, ale on stále dává najevo, jak mě má rád, jak je nešastný, jak se zmítá mezi tou zodpověedností k ní a dítěti a láskou ke mně. Plánoval, že budeme spolu mít miminko, já jsem mu uvěřila, jsem už stará, ale moc bych si ještě přála děátko, moje dítě taky touží po sourozenci, není týden, kdy by se o tom  nezačalo samo bavit a já vždy dusím slzy, protože čas běží a žádný hodný a perspektivní muž na obzoru není.  Můj bývalý mi taky stále sliboval hory doly, druhé dítě, pak do toho přišla ta jeho nevěra, která se táhla, bála jsem se do takovésituace přivést dítě a on asi ani doopravdy taky nechtěl, spíš mě udržoval v té naději. Připadám si hrozně podvedená, i tím kolegou, mluví o lásce a dítě čeká s jinou, ale přesto mu věřím, že mě miluje, jenže  jsem pořád sama, nemám žaludek na to, podvádět s ním jeho těhotnou manželku, nemůžu spát, mám úzkosti, chodím i k psychologovi, ale zdá se mi, že pořád jen mluvím já a nikam to nevede, nevím, co dělám špatně, jak žít, jak se srovnat s tím, že už třeba to miminko nikdy mít nebudu. Děkuju, že jste to dočetly až sem.

Není tady

 

#2 7. 4. 2013 19:56

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: odsouzení?

abych řekla pravdu, ani moc nevím, co chceš vlastně slyšet.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#3 7. 4. 2013 20:11

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: odsouzení?

PPavlaa napsal(a):

abych řekla pravdu, ani moc nevím, co chceš vlastně slyšet.

nejsi jedina:)

Není tady

 

#4 7. 4. 2013 20:15

karaoke
♥------
Registrovaný: 7. 4. 2013
Příspěvky: 7

Re: odsouzení?

Má smysl chtít vztah s tím ženatým mužem? Když mu neberu telefony, vyhýbám se mu, nereaguju, stejně se vždy někde objeví, nemůžu si dovolit změnit práci, chtěla bych ho, moc, ale za jakou cenu, asi jsem hrozně zmatená a zmateně i píšu. Je mi vážně zle:-(

Není tady

 

#5 7. 4. 2013 20:18

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: odsouzení?

karaoke napsal(a):

Má smysl chtít vztah s tím ženatým mužem? Když mu neberu telefony, vyhýbám se mu, nereaguju, stejně se vždy někde objeví, nemůžu si dovolit změnit práci, chtěla bych ho, moc, ale za jakou cenu, asi jsem hrozně zmatená a zmateně i píšu. Je mi vážně zle:-(

a to myslíš vážně?
vážně zle je i šípové tongue
a na mimino jsi už stará

Není tady

 

#6 7. 4. 2013 20:24

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: odsouzení?

no ono mi přijde, že otázka není, jestli ho mᚠchtít ty, ale jestli on chce vůbec tebe.
přijde mi, že by tě bral, ale jako bokovku. a že povídal, sliboval, no jo no, to chlapi kolikrát dělají.
já bych šla od toho, když pominu, že má ženu a dítě na cestě, tak co s ním ?
moje bývalá kolegyně takhle na jednoho čeká už roky. taky měl vztah, nebyli manželéí, pak se ten "chudák" pod nátlakem oženil, se ženou být nechce, miluje kolegyňku, no a ta jen čeká a čeká a čeká a je ráda za každou ukradenou chvilku s ním.
ale vánoce, volna, dovolený, to všechno tráví sama, protože on je s tou svou saní, se kterou vůbec být nechce :-)
a ona má jen oči pro pláč, ale pořád mu ty důvody, proč odejít nemůže, žere. takže jen čeká, než se naděje bude ji 50 ..
ty mᚠaspoň dítě, ona nic.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#7 7. 4. 2013 20:35

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: odsouzení?

karaoke napsal(a):

...Nakonec se oženil prý pod tlakem okolí a nyní má ženu v 8 měsíci. Celou tu dobu jsme s přestávkami v kontaktu, píšeme si, voláme, fyzicky po sobě toužíme, ale spali jsme spolu vlastně jen 1x, a to v době, kdy jeho žena (už těhotná)prý opět vyvolala jednu ze svých mnohých hysterických scén a on se rozhodl, že se rozvede a budeme spolu. Byla jsem to já, kdo mu to dával ke zvážení, jestli toho je vůbec schopný, že mi moc ublíží, jestli jsou to jen slova,nechtěůla jsem o tom zprvu ani slyšet, opustit těhotnou ženu, co může být horší? Ale on tak přesvědčoval, že jsem tomu pomalu zařčala věřit. Pak se stalo to, že ona zkolabovala, a on se zase k ní vrátil, prý zodpovědnost a strach za dítě i za ni...

karaoke, podle toho, co jsi sem napsala jsi naletěla klasickému ženáči-slibotechně, který má doma těhotnou manželku, v práci milenku a neví, jak to udělat, aby si obě dvě udržel co nejdéle. Schválně si přečti ještě jednou věty, které jsem Ti vytučnila - je to samé "prý" a mně se zdá, že je to jedna velká lež na entou: když má chlap v práci milenku, přece jí nebude vykládat, že se ženil proto, že má svoji ženu rád, ale svede to na nátlak okolí, když se chce vyspat s milenkou, tak jí nakuká, že manželka dělá hysterické scény a když se milenka začne dožadovat splnění slibů, tak těhotná manželka najednou zkolabuje dumbom

Pokud se ptᚠna radu, co mᚠdělat, tak já bych na Tvém místě s kolegou uala veškeré vztahy a raději bych změnila zaměstnání. Ty na to totiž nemáš, abys zůstala na pracovišti a tvářila ses, jakože nic, Tebe tenhle mizerný "vztah" semlel natolik, že díky němu navštěvuješ psychologa a v takovém případě opravdu není dobré mít milence denně na očích stolt

A ještě jednu věc Ti řeknu: nevěra může potkat skutečně kohokoliv, ale podvádět svoji ženu ihned po svatbě a ještě ke všemu tehdy, když nosí pod srdcem jeho dítě, k tomu musí být ten chlap pořádným darebákem usch


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#8 7. 4. 2013 21:00

laminanonte
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 2636

Re: odsouzení?

chlap, kterej podvádí svou těhotnou manželku je naprostej debil..
..a to, že se oženil pod tlakem?? držel mu snad někdo pod krkem nůž?


Každý je génius.
Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom,
bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.

* Albert Einstein

Není tady

 

#9 7. 4. 2013 21:07

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: odsouzení?

laminanonte napsal(a):

..a to, že se oženil pod tlakem?? držel mu snad někdo pod krkem nůž?

Tak člověk někdy musí, Laminátko... big_smile


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#10 7. 4. 2013 21:28

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: odsouzení?

Mikeši, tak buďto se chlap oženit chce, nebo se oženit nechce - a v tom případě ho na radnici nikdo nedostane ani párem volů big_smile Ještě nikdy jsem neslyšela, že by byl ženich unesen na radnici a s nožem pod žebry ho rodina z obou stran donutila říct "ANO" roll


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#11 7. 4. 2013 21:32

karaoke
♥------
Registrovaný: 7. 4. 2013
Příspěvky: 7

Re: odsouzení?

Děkuju moc za všechny vaše příspěvky.
My jsme spolu spali jen jednou. Věřte nebo ne. Ale máte pravdu, že ji nepodvádí proto, že já nechci, ne že nechce on. Myslíte, že mě to jako těší, že jsem na to pyšná, že jsem se zamilovala do ženatýho mužskýho? Když jsme se poznali,tak ženatej nebyl.
Já si nemyslím, že je takovej ten klasickej ženáč, on je z toho taky špatnej a to, že je jeho žena trochu víc na něm závislá, to je pravda, ale je fakt, že mi to k ničemu není, že je stejně s ní a ne se mnou.
Já to přece rozumově všechno vím, jsem v tom vztahu ta víc rozumná, určitě, ale nevím, jak na něj přestat myslet. Proč mi to nejde, co ve mně tomu brání.
Nejsem tak hloupá, abych si myslela, že se někdo oženil z donucení, v 21.století, tvrdil, že to odkládal, co to šlo, v práci to ani skoro nikdo neví, že je ženatej, nenosí prstýnek, za manželkou jezdí jen na víkend, je tam víc problémů.
Jo, a díky aprill, kamarádka měla první mimčo ve 42 a já už jsem stará... Necítím se tak, vypadám o dost mladší, a určitě bych ještě měla sílu i energii, ale nemám s kým a přesně názory lidí, jakpo ten tvůj, mě vždycky srazí na zem.

Upravil(a) karaoke (7. 4. 2013 21:42)

Není tady

 

#12 7. 4. 2013 21:42

laminanonte
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 2636

Re: odsouzení?

karaoke napsal(a):

My jsme spolu spali jen jednou. Věřte nebo ne. Ale máte pravdu, že ji nepodvádí proto, že já nechci, ne že nechce on. Myslíte, že mě to jako těší, že jsem na to pyšná, že jsem se zamilovala do ženatýho mužskýho? Když jsme se poznali,tak ženatej nebyl.
Já si nemyslím, že je takovej ten klasickej ženáč, on je z toho taky špatnej a to, že je jeho žena trochu víc na něm závislá, to je pravda, ale je fakt, že mi to k ničemu není, že je stejně s ní a ne se mnou.
Jo, díky aprill, kamarádka měla první mimčo ve 42 a já už jsem stará... Necítím se tak, vypadám o dost mladší, a určitě bych ještě měla sílu i energii, ale nemám s kým a přesně názory lidí, jakpo ten tvůj, mě vždycky srazí na zem.

mimino si klidně pořiď..dnes je to celkem běžné v tomhle věku...ale s někým jiným. Tenhle pán moc dobrá partie nebude


Každý je génius.
Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom,
bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.

* Albert Einstein

Není tady

 

#13 7. 4. 2013 21:43

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: odsouzení?

nikdo ti nenadává, že mᚠvztah se ženáčem, jen se ti tu snaží říct, že tyhle vztahy jsou obvykle na prd a ztrátou času.
a i kdyby odešel od ženy, byla by to pro tebe výhra, když po něm zůstane žena a dítě ?
a co se týká toho, co ti napsala aprill - já si nemyslím, že jsi na dítě stará, dneska je jiná doba a není nic výjmečnýho, mít v tomhle věku dítě. záleží na tobě, jak a na co se cítíš. ale i kdybys ho měla, tak by ses měla připravit na to, že budou lidi, pro který už budeš prostě jako matka stará. s tím nic nenaděláš, že se budeš zlobit, že ti to někdo řekne nic nezmění.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#14 7. 4. 2013 21:52

karaoke
♥------
Registrovaný: 7. 4. 2013
Příspěvky: 7

Re: odsouzení?

Díky Pavlo i laminanonte za povzbuzení ohledně pozdního mateřství.
Právě že vím, že i kdyby od ní odešel, bude to strašně smutný,to jsem se mu snažila říkat, když s tím vyrukoval před pár měsíci. Já to nemám hozený jako že prohraju nebo vyhraju, umím si představit, jaké to je, jak by té ženě bylo, opravdu mě to netěší,  podváděl mě můj partner, když byly děcku 2 roky a bylo to hrozné.
Nechci nikomu dělat milenku, na to se mám moc ráda, ale dostat ho z hlavy neumím, je to jak nějaká obsese.

Není tady

 

#15 7. 4. 2013 21:55

laminanonte
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 2636

Re: odsouzení?

i kdyby jeho svatba byla omyl..a on se nakrásno rozvedl, jsi schopna přijmout fakt, že bude mít malé dítě, bude na něj přispívat finančně, bude za ním docházet, vídat se s jeho matkou,brát si ho na víkendy a to po mnoho let..

každý má za sebou nějakou minulost, závazky..ale jeho závazek se ještě ani nestihl vyklubat


Každý je génius.
Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom,
bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.

* Albert Einstein

Není tady

 

#16 7. 4. 2013 21:57

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: odsouzení?

karaoke napsal(a):

My jsme spolu spali jen jednou. Věřte nebo ne. Ale máte pravdu, že ji nepodvádí proto, že já nechci, ne že nechce on. Myslíte, že mě to jako těší, že jsem na to pyšná, že jsem se zamilovala do ženatýho mužskýho? Když jsme se poznali,tak ženatej nebyl.
Já si nemyslím, že je takovej ten klasickej ženáč, on je z toho taky špatnej a to, že je jeho žena trochu víc na něm závislá, to je pravda, ale je fakt, že mi to k ničemu není, že je stejně s ní a ne se mnou.
Jo, díky aprill, kamarádka měla první mimčo ve 42 a já už jsem stará... Necítím se tak, vypadám o dost mladší, a určitě bych ještě měla sílu i energii, ale nemám s kým a přesně názory lidí, jakpo ten tvůj, mě vždycky srazí na zem.

karaoke, ženatej sice nebyl, ale volnej taky nebyl - žil ve vztahu. Každopádně to znamenalo, že je vázán jinde a Tys to měla vzít na vědomí. MMCH je logické, že žena v osmém měsíci těhotenství je na svém manželovi a otci svého nenarozeného dítěte závislá, nevím, proč se tomu podivuješ...

karaoke, pokud jde o dítě po čtyřicítce, měla by si každá žena takové mateřství pečlivě rozmyslet. Se stoupajícím věkem bohužel stoupá i pravděpodobnost, že by těhotenství nemuselo dopadnout úspěšně nebo by dítě nemuselo být zdravé. Je jedno, že vypadᚠmladší a že bys měla sílu a energii, ale reprodukční orgány přes čtyřicet let staré bohužel nepřelžeš stolt Nemusíš se urážet nebo ublíženě naříkat, že Tě takové názory srážejí na zem - tohle by Ti sdělil každý dobrý gynekolog, na kterého by ses obrátila se žádostí ve svém pokročilém věku otěhotnět stolt


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#17 7. 4. 2013 21:59

laminanonte
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 2636

Re: odsouzení?

tak je pravda, že nic není jen černé, nebo bílé...moje bývalá známá si vzala kluka, který čekal dítě s jinou a byli spolu docela dlouho. Kdyby ona nebyla taková káča, byli by spolu možná dál.


Každý je génius.
Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom,
bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.

* Albert Einstein

Není tady

 

#18 7. 4. 2013 22:01

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: odsouzení?

Kiara napsal(a):

Mikeši, tak buďto se chlap oženit chce, nebo se oženit nechce - a v tom případě ho na radnici nikdo nedostane ani párem volů big_smile

Jo, to mi došlo taky big_smile Bohužel až 20 let po svatbě big_smile


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#19 7. 4. 2013 22:04

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: odsouzení?

karaoke napsal(a):

Díky Pavlo i laminanonte za povzbuzení ohledně pozdního mateřství.
Právě že vím, že i kdyby od ní odešel, bude to strašně smutný,to jsem se mu snažila říkat, když s tím vyrukoval před pár měsíci. Já to nemám hozený jako že prohraju nebo vyhraju, umím si představit, jaké to je, jak by té ženě bylo, opravdu mě to netěší,  podváděl mě můj partner, když byly děcku 2 roky a bylo to hrozné.
Nechci nikomu dělat milenku, na to se mám moc ráda, ale dostat ho z hlavy neumím, je to jak nějaká obsese.

připomínᚠmi kamarádku, ta měla taky ženáče a taky to pořád řešila a nemohla ně něj zapomenout.
ne proto, že by byl něco extra, to jsou prostě jen ty nenaplněný vztahy ..


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#20 7. 4. 2013 22:04

karaoke
♥------
Registrovaný: 7. 4. 2013
Příspěvky: 7

Re: odsouzení?

Tou závislostí jsem myslela, že se mockrát rozešli už předtím, on se choval tak, aby jí došlo, že se s ním má rozejít a najít si jiného, ale byli spolu už skoro 14 let a ona nikoho jiného neměla, takhle to aspoň prezentoval a já tomu věřím. Prostě byl zbabělej se s ní rozejít dokud nebyli manželé, byl zbabělej se rozvést, dokud nečekali dítě a teď už je pozdě. :-(

Není tady

 

#21 7. 4. 2013 22:05

laminanonte
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 2636

Re: odsouzení?

Kiara napsal(a):

karaoke, pokud jde o dítě po čtyřicítce, měla by si každá žena takové mateřství pečlivě rozmyslet. Se stoupajícím věkem bohužel stoupá i pravděpodobnost, že by těhotenství nemuselo dopadnout úspěšně nebo by dítě nemuselo být zdravé. Je jedno, že vypadᚠmladší a že bys měla sílu a energii, ale reprodukční orgány přes čtyřicet let staré bohužel nepřelžeš stolt Nemusíš se urážet nebo ublíženě naříkat, že Tě takové názory srážejí na zem - tohle by Ti sdělil každý dobrý gynekolog, na kterého by ses obrátila se žádostí ve svém pokročilém věku otěhotnět stolt

proč by se měla obracet na gynekologa? Dnes je těhotenství v tomhle věku běžné..a existují různé sceeaningy, které dokáží odhalit to, zda je miminko zdravé.


Každý je génius.
Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom,
bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.

* Albert Einstein

Není tady

 

#22 7. 4. 2013 22:08

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: odsouzení?

Kiara napsal(a):

karaoke, pokud jde o dítě po čtyřicítce, měla by si každá žena takové mateřství pečlivě rozmyslet. Se stoupajícím věkem bohužel stoupá i pravděpodobnost, že by těhotenství nemuselo dopadnout úspěšně nebo by dítě nemuselo být zdravé. Je jedno, že vypadᚠmladší a že bys měla sílu a energii, ale reprodukční orgány přes čtyřicet let staré bohužel nepřelžeš stolt Nemusíš se urážet nebo ublíženě naříkat, že Tě takové názory srážejí na zem - tohle by Ti sdělil každý dobrý gynekolog, na kterého by ses obrátila se žádostí ve svém pokročilém věku otěhotnět stolt

kiaro, dneska už se přece automaticky dělají nejrůznější vyšetření pokud je ženská starší 35 a čeká dítě, nebo ne ? od plodové vody po nevím co .. případný problém se dá s velkou pravděpodobností odhalit včas.

a to v tom pokročilém věku mě teda fakt rozesmálo smile asi si ten pokročilej věk představujeme každá jinak.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#23 7. 4. 2013 22:33

laminanonte
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 2636

Re: odsouzení?

PPavlaa napsal(a):

Kiara napsal(a):

karaoke, pokud jde o dítě po čtyřicítce, měla by si každá žena takové mateřství pečlivě rozmyslet. Se stoupajícím věkem bohužel stoupá i pravděpodobnost, že by těhotenství nemuselo dopadnout úspěšně nebo by dítě nemuselo být zdravé. Je jedno, že vypadᚠmladší a že bys měla sílu a energii, ale reprodukční orgány přes čtyřicet let staré bohužel nepřelžeš stolt Nemusíš se urážet nebo ublíženě naříkat, že Tě takové názory srážejí na zem - tohle by Ti sdělil každý dobrý gynekolog, na kterého by ses obrátila se žádostí ve svém pokročilém věku otěhotnět stolt

kiaro, dneska už se přece automaticky dělají nejrůznější vyšetření pokud je ženská starší 35 a čeká dítě, nebo ne ? od plodové vody po nevím co .. případný problém se dá s velkou pravděpodobností odhalit včas.

a to v tom pokročilém věku mě teda fakt rozesmálo smile asi si ten pokročilej věk představujeme každá jinak.

taky jsem vykulila oči..bude mi letos 41,ale v pokročilém věku si nepřipadám smile možná pro někoho dvacetiletého..


Každý je génius.
Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom,
bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.

* Albert Einstein

Není tady

 

#24 7. 4. 2013 23:37

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: odsouzení?

Mikeš napsal(a):

laminanonte napsal(a):

..a to, že se oženil pod tlakem?? držel mu snad někdo pod krkem nůž?

Tak člověk někdy musí, Laminátko... big_smile

Tak "clovek" mozna musi, ale CHLAP nemusi nikdy nic, co nepovazuje za spravne.


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#25 8. 4. 2013 0:04

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: odsouzení?

karaoke napsal(a):

Tou závislostí jsem myslela, že se mockrát rozešli už předtím, on se choval tak, aby jí došlo, že se s ním má rozejít a najít si jiného, ale byli spolu už skoro 14 let a ona nikoho jiného neměla, takhle to aspoň prezentoval a já tomu věřím. Prostě byl zbabělej se s ní rozejít dokud nebyli manželé, byl zbabělej se rozvést, dokud nečekali dítě a teď už je pozdě. :-(

Ty vogo, karaoke, mně tohle říct chlap o přítelkyni - "že se choval tak, aby jí došlo, že se s ním má rozejít a najít si jiného", tak zdrhám bez pozdravu.  Za prvé tím na sebe řekl, že neumí jednat na rovinu jako chlap a nevyhovující vztah férově ukončit, za druhé tím na sebe řekl, že je to zbabělec, který rád přehazuje odpovědnost za svoje jednání na někoho jiného. Pro mě by se tímhle pohádkový princ rázem přeměnil na žabáka a s žabákem bych tedy rozhodně čas neztrácela, ani by mi nestál za jednu jedinou slzu.

MMCH sundej si už konečně růžové brýle - do tohohle ses zamilovala, s tímhle jsi plánovala mít dítě vagrater ?!?


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů