Oznámení

21. října : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

21. října : Strašidelné čokoládové muffiny pro odvážné děti. Zabaví i zasytí!

21. října : Jak využít skořápky z vlašských ořechů? Odvar z nich dodá chybějící jód a pomůže i s kašlem

#1 5. 4. 2013 8:51

Roni
♥------
Registrovaný: 5. 4. 2013
Příspěvky: 1

Asistentka pro navolávání schůzek - práce z domova

Hledám šikovnou, pracovitou a především spolehlivou osobní asistentku pro navolávání schůzek (obor: realitní činnost). Náplní práce je především telefonické sjednávání schůzek s klienty z databáze a jejich následné zaznamenání do elektronického kalendáře, drobná administrativa.

Požaduji : bydliště Praha, výborné komunikační schopnosti (bez vady řeči), schopnost telefonovat a oslovovat, aktivní přístup k práci, pozitivní myšlení, základní geografickou znalost Prahy a Středočeského kraje, praxe z call centra vítána
Nabízím: práci z domova na 2-3 hodiny denně (ideální pro studentky nebo maminky na MD), služební telefon s neomezeným voláním k soukromým účelům, odměna 80-150,-Kč (na ruku, dle splněných podmínek).
Vše vysvětlím na osobní schůzce, zaškolení samozřejmostí.
V případě zájmu mne kontaktujte na email vero-nica@email.cz , napište mi o sobě pár řádků a přiložte své telefonní číslo. Děkuji:)

Není tady

 
NÁŠ TIP:

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů