Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 27. 3. 2013 21:38

Vilemína
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 4. 2008
Příspěvky: 1971

Re: dobrý psycholog v Praze??

algebrana napsal(a):

Vilemína napsal(a):

dusička napsal(a):

KDysi jsem byla asi 4x u psycholožky - zadarmo. Možná,že to byla krátká doba na to, aby mi pomohla nepomohla. Ale cítila jsem, že k ní chodím jen na pokec, že to bylo o ničem.
Mně nejvíc pomohla Pandora. stolt

big_smile Omlouvám se, nemůžu se tomu ubránit, toto je pro mě vtip dne. Pandořřin styl mi nevyhovuje, do její péče bych se nikdy nesvěřila, ale to ona moc dobře ví. Neříkám, že jinému nemůže pomoct.

Protože ty jsi celkově mimo a hlavně nejsi dobře diagnostikovaná, takže je jasný, že tobě žádnej psycholog pomoct nemůže, když tam přijdeš z úzkostnou depresí a přitom mᚠafekty, rituály  a fackuješ se.

Moje dcera , která má stejnou DG jako ty, má super psychologa, kterej je na telefonu , takže když nějakýho klienta napadne se zfackovat, nebo něco rozflákat, tak místo aby to udělal , zavolá psychologovi, ten s ním skvěle pokecá a za chvíli už ani neví, že mu bylo blbě .
Tak taky může fungovat psycholog přes pojištovnu .

To už je ohraná písnička. Ne, opravdu jsem se jednu dobu o Aspergerův syndrom zajímala, a 90% těch charakteristik na mě nesedí! Nevím, kde jsi přišla na to, že mám rituály. Nafackovala jsem si párkrát v životě a už asi rok jsem to neudělala!

Není tady

 

#27 27. 3. 2013 22:09

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: dobrý psycholog v Praze??

Grainne napsal(a):

dusička napsal(a):

KDysi jsem byla asi 4x u psycholožky - zadarmo. Možná,že to byla krátká doba na to, aby mi pomohla nepomohla. Ale cítila jsem, že k ní chodím jen na pokec, že to bylo o ničem.
Mně nejvíc pomohla Pandora. stolt

to souhlasim , mam jen tu nejlepsi zkusenost

Děvčata děkuji par

Pro mne platí několik pravidel:
- naučila jsem se nepracovat s někým, kdo si o to sám neřekne, není na změnu svého stavu připraven nebo s ním je dokonce, přes všechny deklarace vysílané do okolního světa, spokojen
- nepracuji s lidmi, kteří mají psychiatrickou diagnozu, či jakoukoliv poruchu osobnosti. Jakmile něco takového rozpoznám, doporučuji odborníka, protože se nechci těmito věcmi zabývat, nemám s nimi totiž žádné  osobní zkušenost, nic takového jsem neprožila a nechci vycházet jen z chytrých knih, kde je rad a návodu sice přehršel, ale já nemám na vlastní kůži vyzkoušeno, jak fungují.
- každý člověk je jedinečný a každý potřebuje jiný přístup. Na chvilkový smutek a nebo nas... opravdu pomáhají wellness pobyty, pokec s kamarádkami a nebo jen tak si udělat radost, něco si koupit, zajít do kina, na výlet, studovat jazyk ap.
- na "zašmodrchaný život" to ale nepomáhá, tam je třeba soustavné práce na sobě, koučink. Do toho se ale ne každému chce, deklarovat, že mi je mizerně, ale ŽÁDNÝ psycholog mi nepomůže, to je totéž jako jasně říci - nevyhovuje mi to, ale vlastně mi to vyhovuje, protože se bojím změny - změna je pro mne větší stres než to, co žiju. A tak to prostě je, by zainteresovaní budou zarputile tvrdit, že není. Nakonec mají na to právo
- sama si vybírám, s kým pracovat budu a s kým ne. Abych se angažovala, musím se nejprve přesvědčit, že svůj ČAS - a to je to JEDINÉ, co mám, co je JEDINEČNÉ a pouze a jen MOJE, nenaházím do záchoda, ale že ho efektivně využiju. Čas mi ubíhá stejně jako každému z vás v nenávratnu a tak nejen že si rozhoduju o tom, komu ale i za kolik ho dám. Zdejší debata o cenách mě pobavila. Vzhledem k tomu, že já se řídím nejen sazebníkem, který tu koukám bez problémů prošel, ale především energetickými vahami - dar za dar (= dám ti co mám a ty mi za to dᚠco mᚠ), které nevytvářejí žádné vzájemné dluhy ani závazky, pocity "dala jsem moc" ani "dala jsem málo" a na jedné nebo na druhé straně, tak jsem OPĚT hvězda jasná big_smile
Prostě džouk dne tummenupp


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#28 28. 3. 2013 18:43

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: dobrý psycholog v Praze??

Eva. napsal(a):

Vil, myslím, že by ses měla vyjadřovat s rozmyslem o tom, o čem v reálu nic nevíš. Mám tím na mysli to, jaká je v reálu Pandorraa.
Také mi moc pomohla, když mi bylo nejhůř. A pomohla hned, nemusela jsem čekat na hodinu u psychologa. Bez ní bych se už možná ani nebyla dočkala.

Me u Pandory stacilo, jak se obouvala do Blossom. A taky jak jedne zene, hledajici pomoc, flakla primo do oci, na diskuzi teda, ze ji matk amela naucit slusnemu chvoani (a to se zadna neslusnost nekonala). A kdyz se dozvedela, ze ta maminka jiz zemnrela, tak byla jeste sprostsi. Absolutne bezduvodne. Tudiz pro me nulovy psycholog.


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#29 28. 3. 2013 21:27

algebrana
Zablokovaný
Registrovaný: 15. 2. 2013
Příspěvky: 1308

Re: dobrý psycholog v Praze??

sahleb napsal(a):

Eva. napsal(a):

Vil, myslím, že by ses měla vyjadřovat s rozmyslem o tom, o čem v reálu nic nevíš. Mám tím na mysli to, jaká je v reálu Pandorraa.
Také mi moc pomohla, když mi bylo nejhůř. A pomohla hned, nemusela jsem čekat na hodinu u psychologa. Bez ní bych se už možná ani nebyla dočkala.

Me u Pandory stacilo, jak se obouvala do Blossom. A taky jak jedne zene, hledajici pomoc, flakla primo do oci, na diskuzi teda, ze ji matk amela naucit slusnemu chvoani (a to se zadna neslusnost nekonala). A kdyz se dozvedela, ze ta maminka jiz zemnrela, tak byla jeste sprostsi. Absolutne bezduvodne. Tudiz pro me nulovy psycholog.

Já myslím že ty a Vilemína byste se měly spíš snažit od Pandorry něco naučit, tady to máte dokonce na talíři zadarmo, to se zas tak často nevidí .
Ale obě jste dost zabedněné a plné předsudků, takže myslím, že se těžko někdy někam posunete .

Koukni se na to , jak obě žijete a sama uvidíš , kdo si ví se životem rady a kdo živoří .
A podle toho poznáš, kdo je moudrej ........lol

Není tady

 

#30 29. 3. 2013 10:26

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: dobrý psycholog v Praze??

Já se od Pandory docela dost naučila. Sice ze začátku mě některými názory šokovala, ale když jsem nad tím popřemýšlela, zjistila jsem, že má v lecčems pravdu.

Není tady

 

#31 29. 3. 2013 11:28

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: dobrý psycholog v Praze??

algebrana napsal(a):

Já myslím že ty a Vilemína byste se měly spíš snažit od Pandorry něco naučit, tady to máte dokonce na talíři zadarmo, to se zas tak často nevidí .
Ale obě jste dost zabedněné a plné předsudků, takže myslím, že se těžko někdy někam posunete .

Koukni se na to , jak obě žijete a sama uvidíš , kdo si ví se životem rady a kdo živoří .
A podle toho poznáš, kdo je moudrej ........:lol:

Vtip dne! :lol:  Zabednene? Co to jako je? Plne predsudku? Jakych napriklad? :lol:

Jak ja ziju, vubec nevis. Tohle podsouvani neceho o cem nemas ani paru, je naprosto zbytecne a kontraproduktivni. Na nic. A dokonce neco vyvozovat je naprosto uchylne. To vypovida naopak hodne o tobe.

Me proste stacilo, jak se Pandora navzela do tady velmi oblibene a Blossom.  Blossom z toho mela ohrmnou stradu a vzdycky vedela moc dobre co odpovedet.  Byla proste jednou z tech, co Pandorino psychologizovani nebere. Blossom byla ohrome vyzrala osobnost a temer kazdy ji tu rad cetl.
A to, ze Pandora nekomu vchtrstla do obliceje, ze ji neni nic po tom, ze ji jako prispevovatelce umrela matka....to mi staci. Urazet cloveka, ktery tu hleda pomoc, to je jeji parketka.


Nemam se co poucit. Ze urazek nikdy.

Upravil(a) sahleb (29. 3. 2013 11:33)


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#32 29. 3. 2013 11:41

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: dobrý psycholog v Praze??

Ivano, naprosto tě chápu.
Také se mi ale vůbec nelíbilo, když jsem se se svým trápením utíkala pro pomoc a namísto potvrzení, jaký jsem chudák osudem stíhaný. se mi dostalo především sdělení, že si za všechno můžu sama. Tak jsem to alespoň zprvu vnímala, protože sdílení, účastenství a pochopení, které bylo součástí všech pokusů mi pomoci, jsem nevnímala.
Nebylo mi to dost.
A hlavně JÁ přece za nic nemůžu., tak si mě zachraňte!

Jo, byla jsem hloupá. A moc smile
Časem mi ale došlo hned několik věcí.
Ta nejdůležitější je, že jediné, co skutečně léčí, je pravda, by nepříjemná a bolestná.
A to, co uzdravuje, je láska, kterou musí člověk především cítit sám k sobě, pak i ke všem a všemu, co ho obklopuje.
A trvalo mi to dlouho, než mi to došlo sad Bohužel pro mě. naštěstí pro mne mi to ale došlo smile

Každý potřebuje jiný čas, někdo to pochopí rychle, někdo taky vůbec nikdy a promrhá svůj život naříkáním na to, jak je k němu zlej... Sortuje lidi podle toho, jak jsou ochotni s ním - s jeho egem - hrát jeho hry.
Nu, budiž mu to dopřáno.
Každý svého štěstí strůjcem stolt


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#33 29. 3. 2013 11:46

algebrana
Zablokovaný
Registrovaný: 15. 2. 2013
Příspěvky: 1308

Re: dobrý psycholog v Praze??

Z toho, co tu o sobě píšeš , víme o tobě hodně Saleb. Například jak jsi "vychovávala svou nevlastní dceru ." big_smilebig_smile

A hlavně z toho , jak se pořád rozčiluješ , vztekᚠa píšeš vykřičníky .
Právě proto tě Pandorra dráždí, protože ona si ví rady se svým životem, ví jak na to ...... zatímco vy tápáte . (ty a Vil)
Vždycky nás dráždí někdo, kdo má něco co my nemáme .

A pokud se pamatuju tak Bloo napadala vydatně Pandorru, Bloo byla taky jedna z těch, které moudrost míjela obloukem, opět proto jí Pandorra tak iritovala .

Není tady

 

#34 29. 3. 2013 15:32

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: dobrý psycholog v Praze??

algebrana napsal(a):

Z toho, co tu o sobě píšeš , víme o tobě hodně Saleb. Například jak jsi "vychovávala svou nevlastní dceru ." big_smilebig_smile

A hlavně z toho , jak se pořád rozčiluješ , vztekᚠa píšeš vykřičníky .
Právě proto tě Pandorra dráždí, protože ona si ví rady se svým životem, ví jak na to ...... zatímco vy tápáte . (ty a Vil)
Vždycky nás dráždí někdo, kdo má něco co my nemáme .

A pokud se pamatuju tak Bloo napadala vydatně Pandorru, Bloo byla taky jedna z těch, které moudrost míjela obloukem, opět proto jí Pandorra tak iritovala .

Omyl, kdyz jsem sem psala o sve nevlastni dceri, tak jsem ji nevychovavala. Takze opet te upozornuji, ze se definitivne mylis. Tu holku vyhovaval prede mnou nekdo uz 8 let. Ja jsem ji mela u sebe par tydnu a nesedelo mi, ze je zvykla chodit spat ve dve hodiny v noci a sladi 12 lzicemi cukru apod.

Priste radsi premyslej, nez neco napises. Z uvedeneho jasne vyplyva, ze jsem ji proste vychovavat nemohla a to co tvrdis neni pravda.

Na Blossom mam svuj nazor, mnoho lidi tu litovalo jejiho odchodu z diskuze. Pandora ji byla logicky pro smich, ohrome se bavila.  Nikdy tu nikoho neurazila.


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#35 29. 3. 2013 16:03

algebrana
Zablokovaný
Registrovaný: 15. 2. 2013
Příspěvky: 1308

Re: dobrý psycholog v Praze??

big_smilebig_smilebig_smile

Upravil(a) algebrana (29. 3. 2013 16:03)

Není tady

 

#36 29. 3. 2013 17:00

Vilemína
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 4. 2008
Příspěvky: 1971

Re: dobrý psycholog v Praze??

algebrana napsal(a):

Z toho, co tu o sobě píšeš , víme o tobě hodně Saleb. Například jak jsi "vychovávala svou nevlastní dceru ." big_smilebig_smile

A hlavně z toho , jak se pořád rozčiluješ , vztekᚠa píšeš vykřičníky .
Právě proto tě Pandorra dráždí, protože ona si ví rady se svým životem, ví jak na to ...... zatímco vy tápáte . (ty a Vil)
Vždycky nás dráždí někdo, kdo má něco co my nemáme .

A pokud se pamatuju tak Bloo napadala vydatně Pandorru, Bloo byla taky jedna z těch, které moudrost míjela obloukem, opět proto jí Pandorra tak iritovala .

Nemyslím si! Strašně ráda jsem její příspěvky četla. Měly hlavu a patu, často byly poučné, inspirativní. Zdálo se mi, že Blossom to má v hlavě srovnané, dovede se radovat ze života, umí nést i trápení... Zkrátka, že je nohama na zemi, ne kdesi v oblacích u andělů (to teď nechci nikoho urazit, jsem racionálně smýšlející čl., proto mi byla Blossom bližší než ti, kteří tíhnou k esoterice).

Není tady

 

#37 29. 3. 2013 20:56

algebrana
Zablokovaný
Registrovaný: 15. 2. 2013
Příspěvky: 1308

Re: dobrý psycholog v Praze??

No tak ty jsi podobně dezorientovaná jako Bloo, takže logicky s ní souzníš .

Bloo byla takový prázdný sud, který hodně duněl. Někdo třeba věci nechápe , ale mlčí , ona nechápala a psala o tom dlooouuhé články .....dum, dum .........aby ještě zvýraznila svou nevědomost ......

Ale nebudu se pohoršovat nad člověkem, který je teprve na začátku, přesně jak říká Pandora , každý jsme na cestě jinak daleko.

Není tady

 

#38 29. 3. 2013 21:08

Vladena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 12. 2007
Příspěvky: 1732

Re: dobrý psycholog v Praze??

výroky o prázdném sudu a ....dum, .......dum mi připomínají jednu ženskou,která byla již několikrát vyhozena a pod různými jmény sem stále leze. Bloosom byla, je osobnost a pro tento styl diskuze jí byla škoda. Dobře udělala!

Upravil(a) Vladena (29. 3. 2013 21:10)

Není tady

 

#39 29. 3. 2013 21:14

algebrana
Zablokovaný
Registrovaný: 15. 2. 2013
Příspěvky: 1308

Re: dobrý psycholog v Praze??

Ano moc dobře , pro nás .
Děkujeme milá Bloo.

Není tady

 

#40 29. 3. 2013 21:16

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: dobrý psycholog v Praze??

Vladena napsal(a):

výroky o prázdném sudu a ....dum, .......dum mi připomínají jednu ženskou,která byla již několikrát vyhozena a pod různými jmény sem stále leze. Bloosom byla, je osobnost a pro tento styl diskuze jí byla škoda. Dobře udělala!

Střípky a dokonce i celá zrcadla moudrosti lze najít kdekoliv...


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#41 23. 9. 2018 13:05

IMraz
♥♥-----
Registrovaný: 16. 1. 2017
Příspěvky: 47

Re: dobrý psycholog v Praze??

Pro pisatelku možná už trošku neaktuální problém, ale pro budoucí čtenáře by to třeba mohlo být prospěšné, tak se také přidám do diskuze :-) Navštívila jsem v Praze několik různých psychologů a až ten poslední, konkrétně https://psycholog-holcner.cz/psychoterapeut-praha/ , mi skutečně pomohl od problémů, tudíž za sebe mohu jednoznačně doporučit ;-)

Není tady

 

#42 23. 9. 2018 23:12

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: dobrý psycholog v Praze??

Jdi do p.r.d.ele, to ti doporucuju ja, a reklamuj si za prachy tam, kde si tve "bezproblemove" rady ocenej!


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů