Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 25. 3. 2013 23:08

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

CHAT : Skuhrací chlívek XVII.

Otevírám v pořadí další skuhrací chlívek a moc nám všem přeji, aby se plnil co nejpomaleji.

Není tady

 

#2 26. 3. 2013 20:58

Vilemína
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 4. 2008
Příspěvky: 1971

Re: CHAT : Skuhrací chlívek XVII.

po*nÁ ZIMA! Dnes jí mám plné zuby, mám pocit, že už to nevydržím, i kdyby se příští týden mělo oteplit na 15 st. Šla jsem po městě (pro znalé Brna, ze zastávky Grohová rychlým krokem k Hl. nádraží) a málem jsem zdechla, samozřejmě jsem byla standardně navlečená (tj. teplou čepici, termo kalhoty + rifle, svetr, triko s dlouhým rukávem, kabát, šálu, navíc jsem měla teplé rukavice, ty byly k ničemu, stejně mi do nich profukovalo), neubránila jsem se fyzické bolesti, jakoby do mě někdo vpichoval tisíce malinkých jehliček - na stehna, zadek, lýtka, do tváře... Vůbec mi nepomůže zrychlit tempo, zima na nohy a zadek je mi při tomto chladnu pořád. Doma jsem rozmrzala asi hodinu. Nevím, co to dnes mělo znamenat, jestli to, že už je zima tak dlouho, tak mé tělo protestuje, nebo kvůli větru, nebo nachlazení nebo kombinace všeho?

Není tady

 

#3 26. 3. 2013 21:28

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: CHAT : Skuhrací chlívek XVII.

Vilemína napsal(a):

po*nÁ ZIMA! Dnes jí mám plné zuby, mám pocit, že už to nevydržím, i kdyby se příští týden mělo oteplit na 15 st. Šla jsem po městě (pro znalé Brna, ze zastávky Grohová rychlým krokem k Hl. nádraží) a málem jsem zdechla, samozřejmě jsem byla standardně navlečená (tj. teplou čepici, termo kalhoty + rifle, svetr, triko s dlouhým rukávem, kabát, šálu, navíc jsem měla teplé rukavice, ty byly k ničemu, stejně mi do nich profukovalo), neubránila jsem se fyzické bolesti, jakoby do mě někdo vpichoval tisíce malinkých jehliček - na stehna, zadek, lýtka, do tváře... Vůbec mi nepomůže zrychlit tempo, zima na nohy a zadek je mi při tomto chladnu pořád. Doma jsem rozmrzala asi hodinu. Nevím, co to dnes mělo znamenat, jestli to, že už je zima tak dlouho, tak mé tělo protestuje, nebo kvůli větru, nebo nachlazení nebo kombinace všeho?

Uz se taky nemuzu dockat , je to moc dlouhe uz . Sice nemam az takove pocity, ale taky jsem porad zmrzla .


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#4 26. 3. 2013 21:49

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: CHAT : Skuhrací chlívek XVII.

Včera jsem šla taky asi 3/4 hodiny pěšky, dost foukalo a bylo pod nulou a byla mi taky pořádná zima. Nějak to jaro ne a ne přijít. Sice na Velikonoce předpovídají trochu tepleji, ale ne moc, max. 7 st. a d隝.  Už jsem z toho taky pěkně otrávená a unavená.

Není tady

 

#5 26. 3. 2013 22:55

Vilemína
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 4. 2008
Příspěvky: 1971

Re: CHAT : Skuhrací chlívek XVII.

Snad to byla dnes výjimka a už mi taková zima dlouho nebude. Kdyby ne, musela bych to zase řešit u dr., což znamená odběr krve a tomu já se vyhýbám obloukem, nejsou mi vidět žíly, většina sester mi není schopna vzít krev, jsem v tomto hodně problematická, navíc se mi dělá špatně.

Moc se těším na léto, až tady budete skuhrat, že je +30 st. smile.

Není tady

 

#6 26. 3. 2013 22:58

Vilemína
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 4. 2008
Příspěvky: 1971

Re: CHAT : Skuhrací chlívek XVII.

Ivana napsal(a):

Včera jsem šla taky asi 3/4 hodiny pěšky, dost foukalo a bylo pod nulou a byla mi taky pořádná zima. Nějak to jaro ne a ne přijít. Sice na Velikonoce předpovídají trochu tepleji, ale ne moc, max. 7 st. a d隝.  Už jsem z toho taky pěkně otrávená a unavená.

To bych dobrovolně v těchto mrazech nešla. Potřebuju mít kolem sebe záchytné body - obchody, knihovna atd., kde se v případě největší nouze můžu zadarmo na chvilku ohřát. Díky tomu jsem vlastně byla schopna absolvovat předvánoční Vídeň a jeden rok Salzburg, jinak bych to nedala.

Není tady

 

#7 27. 3. 2013 0:02

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: CHAT : Skuhrací chlívek XVII.

Já jsem jela něco zařizovat do města a když jsem jela zpátky, došla mi jízdenka. Tak jsem se rozhodla, že než abych platila za další jízdenku, dojdu to už pěšky. Po mě je v mojí situaci 20,- Kč dost peněz, měla jsem radost, že jsem ušetřila, ale musela jsem pak si vlézt do postele, uvařit si čaj a zbytek dne mě bolela hlava.Tak jsem si lebedila, že mám střechu nad hlavou, topí se mi tam, mám v ní teplou postel, ledničku s jídlem, i když téměř všecko značky Clever a za 200,- Kč ročně si můžu půjčit kolik knih chci a v té posteli si je číst. Není to blaho?

Není tady

 

#8 27. 3. 2013 0:32

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: CHAT : Skuhrací chlívek XVII.

Vilemína napsal(a):

Snad to byla dnes výjimka a už mi taková zima dlouho nebude. Kdyby ne, musela bych to zase řešit u dr., což znamená odběr krve a tomu já se vyhýbám obloukem, nejsou mi vidět žíly, většina sester mi není schopna vzít krev, jsem v tomto hodně problematická, navíc se mi dělá špatně.

Moc se těším na léto, až tady budete skuhrat, že je +30 st. smile.

Přísahám, že nebudu smile


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#9 27. 3. 2013 0:34

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: CHAT : Skuhrací chlívek XVII.

Vilemína napsal(a):

Ivana napsal(a):

Včera jsem šla taky asi 3/4 hodiny pěšky, dost foukalo a bylo pod nulou a byla mi taky pořádná zima. Nějak to jaro ne a ne přijít. Sice na Velikonoce předpovídají trochu tepleji, ale ne moc, max. 7 st. a d隝.  Už jsem z toho taky pěkně otrávená a unavená.

To bych dobrovolně v těchto mrazech nešla. Potřebuju mít kolem sebe záchytné body - obchody, knihovna atd., kde se v případě největší nouze můžu zadarmo na chvilku ohřát. Díky tomu jsem vlastně byla schopna absolvovat předvánoční Vídeň a jeden rok Salzburg, jinak bych to nedala.

Tak já musím venčit, at se mi chce nebo ne , sice jeden pejsek důchodce toho už moc nepotřebuje a ten druhý je v poho , ale aspon obden ho musím vytáhnout tak na hodku počasí nepočasí


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#10 27. 3. 2013 1:05

Vilemína
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 4. 2008
Příspěvky: 1971

Re: CHAT : Skuhrací chlívek XVII.

Grainne napsal(a):

Tak já musím venčit, at se mi chce nebo ne , sice jeden pejsek důchodce toho už moc nepotřebuje a ten druhý je v poho , ale aspon obden ho musím vytáhnout tak na hodku počasí nepočasí

To je jeden z důvodů, proč nechci psa. Zlaté klecové zvíře. Jeden můj pán už je taky v zasloužilém věku, dopřávám mu více klidu, druhý ve středních letech, oba se venčí sami smile, když mám chu, tak si je vezmu (což je každý večer několikrát) nebo se podívám, jak krásně panáčkují, vezmu si je do rukávu... a když jsme náhodou jeli pryč na více dní, nebyl problém klece dát známým na hlídání, což psa by si jen tak někdo nevzal na týden. Řeč je o syrských křečcíh smile.

Není tady

 

#11 27. 3. 2013 2:09

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: CHAT : Skuhrací chlívek XVII.

Grainne napsal(a):

Vilemína napsal(a):

Ivana napsal(a):

Včera jsem šla taky asi 3/4 hodiny pěšky, dost foukalo a bylo pod nulou a byla mi taky pořádná zima. Nějak to jaro ne a ne přijít. Sice na Velikonoce předpovídají trochu tepleji, ale ne moc, max. 7 st. a d隝.  Už jsem z toho taky pěkně otrávená a unavená.

To bych dobrovolně v těchto mrazech nešla. Potřebuju mít kolem sebe záchytné body - obchody, knihovna atd., kde se v případě největší nouze můžu zadarmo na chvilku ohřát. Díky tomu jsem vlastně byla schopna absolvovat předvánoční Vídeň a jeden rok Salzburg, jinak bych to nedala.

Tak já musím venčit, at se mi chce nebo ne , sice jeden pejsek důchodce toho už moc nepotřebuje a ten druhý je v poho , ale aspon obden ho musím vytáhnout tak na hodku počasí nepočasí

Minulý týden jsem tu měla Orinku, to je fenečka mojí dcery. Hrozně jsem se těšila, jak si užijeme dlouhé procházky, ale bylo hnusně, sněžilo, mrzlo, šly jsme tak na půl hodiny a měly jsme toho obě dost. Nejvíc se mi nelíbilo večerní venčení po desáté hodině, ale Orinka se vždycky rychle vyčurala a během pěti minut jsme zalezly domů.

Není tady

 

#12 27. 3. 2013 12:52

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: CHAT : Skuhrací chlívek XVII.

Vilemína napsal(a):

Grainne napsal(a):

Tak já musím venčit, at se mi chce nebo ne , sice jeden pejsek důchodce toho už moc nepotřebuje a ten druhý je v poho , ale aspon obden ho musím vytáhnout tak na hodku počasí nepočasí

To je jeden z důvodů, proč nechci psa. Zlaté klecové zvíře. Jeden můj pán už je taky v zasloužilém věku, dopřávám mu více klidu, druhý ve středních letech, oba se venčí sami smile, když mám chu, tak si je vezmu (což je každý večer několikrát) nebo se podívám, jak krásně panáčkují, vezmu si je do rukávu... a když jsme náhodou jeli pryč na více dní, nebyl problém klece dát známým na hlídání, což psa by si jen tak někdo nevzal na týden. Řeč je o syrských křečcíh smile.

pro mně by to zase bylo  nepředstavitelné ... sice je to ted hodně náročné, když jsem na vše sama , ale drží mně tak nějak při životě , mám za ně zodpovědnost , musím vykazovat nějakou činnost, jinak bych snad nevystrčila nos ven a volné dny asi strávila v posteli ... vůbec si nedokážu představit přijít do prázdného bytu .


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#13 27. 3. 2013 14:36

Vilemína
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 4. 2008
Příspěvky: 1971

Re: CHAT : Skuhrací chlívek XVII.

Na křečcích je jedna velká nevýhoda - dožívají se nízkého věku, jak je to dnes přešlechtěné, tak se mnozí nedožijí ani dvou let.

Mamčin sen je kočka, jako malá doma měli kočku. Prý až bude v důchodu, tak si ji pořídí, ale to se jen tak ještě nedočká, její odchod do důchodu se stále posouvá nahoru.

Není tady

 

#14 27. 3. 2013 16:17

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: CHAT : Skuhrací chlívek XVII.

Vilemína napsal(a):

Na křečcích je jedna velká nevýhoda - dožívají se nízkého věku, jak je to dnes přešlechtěné, tak se mnozí nedožijí ani dvou let.

Mamčin sen je kočka, jako malá doma měli kočku. Prý až bude v důchodu, tak si ji pořídí, ale to se jen tak ještě nedočká, její odchod do důchodu se stále posouvá nahoru.

A proc az v duchodu ? Kocka je prece nenarocna , muze byt doma v pohode sama . Mela jsem kocky od r. 92 , ted mi umrela v lednu v 17.letech


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#15 27. 3. 2013 21:40

Kuty
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 2. 2007
Příspěvky: 2773

Re: CHAT : Skuhrací chlívek XVII.

Ivana napsal(a):

Já jsem jela něco zařizovat do města a když jsem jela zpátky, došla mi jízdenka. Tak jsem se rozhodla, že než abych platila za další jízdenku, dojdu to už pěšky. Po mě je v mojí situaci 20,- Kč dost peněz, měla jsem radost, že jsem ušetřila, ale musela jsem pak si vlézt do postele, uvařit si čaj a zbytek dne mě bolela hlava.Tak jsem si lebedila, že mám střechu nad hlavou, topí se mi tam, mám v ní teplou postel, ledničku s jídlem, i když téměř všecko značky Clever a za 200,- Kč ročně si můžu půjčit kolik knih chci a v té posteli si je číst. Není to blaho?

JE TO VELKE BLAHO!! A upřímně-můžeš být ráda za to,že si utratila málo peněz za zn.Clever než utratit za to samé majlant jen kvůli jiným písmenkům.Značky já tedy vůbec neřeším,nejsem ochotna kvůli nim vyhodit kačku navíc pokud mi daná věc slouží k tomu k čemu má.
Mám zas samo jiný priority - vždy auto nové nikoli ojeté a jedině suv,pro děti musel být jedině nový kočár,vždy dovča bez vaření a tak obrok u moře-letecky, ....

Není tady

 

#16 27. 3. 2013 22:24

Vilemína
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 4. 2008
Příspěvky: 1971

Re: CHAT : Skuhrací chlívek XVII.

Grainne napsal(a):

Vilemína napsal(a):

Na křečcích je jedna velká nevýhoda - dožívají se nízkého věku, jak je to dnes přešlechtěné, tak se mnozí nedožijí ani dvou let.

Mamčin sen je kočka, jako malá doma měli kočku. Prý až bude v důchodu, tak si ji pořídí, ale to se jen tak ještě nedočká, její odchod do důchodu se stále posouvá nahoru.

A proc az v duchodu ? Kocka je prece nenarocna , muze byt doma v pohode sama . Mela jsem kocky od r. 92 , ted mi umrela v lednu v 17.letech

Prý by si ji teď neužila.

Není tady

 

#17 28. 3. 2013 11:16

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: CHAT : Skuhrací chlívek XVII.

Nevím kam to dát, mě to přijde na skuhrací: http://www.stream.cz/peklonataliri/8029 … ko-nemecku  Veselé velikonoce!


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#18 28. 3. 2013 11:26

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: CHAT : Skuhrací chlívek XVII.

LENNNA napsal(a):

Nevím kam to dát, mě to přijde na skuhrací: http://www.stream.cz/peklonataliri/8029 … ko-nemecku  Veselé velikonoce!

Je to boužel tak,ale už dlouho mi je jasný,že v obchodě musím používat především svoji hlavu - a proto jsem taky včera v kauflandu koupila zajíce z opravdové mléčné čokiny,100 gr za 6.90Kč - ne šestnáct,ale skutečně šest,nebo chceš-li tak sedm,no.Kolikrát je lepší koupit čokoládu-tabulku než za každou cenu čoko figurku,která vyjde zbytečně draho.
Ale je to stejně bordel,jak nám to tady všechno předražují,to jo.O kvalitě nemluvě.

Není tady

 

#19 28. 3. 2013 12:16

Vilemína
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 4. 2008
Příspěvky: 1971

Re: CHAT : Skuhrací chlívek XVII.

LENNNA napsal(a):

Nevím kam to dát, mě to přijde na skuhrací: http://www.stream.cz/peklonataliri/8029 … ko-nemecku  Veselé velikonoce!

Něco podobného už bylo v Pekle na Vánoce.

Já, když vybírám figurky, pečlivě studuji složení, pokud tam není napsáno figurka z mléčné čokolády nebo 28% a více % kakaa, tak to neberu.

Není tady

 

#20 28. 3. 2013 12:19

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: CHAT : Skuhrací chlívek XVII.

Vilemína napsal(a):

LENNNA napsal(a):

Nevím kam to dát, mě to přijde na skuhrací: http://www.stream.cz/peklonataliri/8029 … ko-nemecku  Veselé velikonoce!

Něco podobného už bylo v Pekle na Vánoce.

Já, když vybírám figurky, pečlivě studuji složení, pokud tam není napsáno figurka z mléčné čokolády nebo 28% a více % kakaa, tak to neberu.

Vil, studovat složení je snad už dnes normální - že snad ani není potřeba to zmiňovat. Ale o tom to video úplně není... v tomto videu šlo o hezké srovnání cen.


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#21 28. 3. 2013 19:30

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: CHAT : Skuhrací chlívek XVII.

jsme bez psa. dneska jsem ho musela nechat veterinářem uspat gratergrater

Upravil(a) PPavlaa (28. 3. 2013 19:31)


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#22 28. 3. 2013 19:32

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: CHAT : Skuhrací chlívek XVII.

PPavlaa napsal(a):

jsme bez psa. dneska jsem ho musela nechat veterinářem uspat gratergrater

to je mi líto grater, my to museli udělat před 14 dny grater grater grater grater grater grater grater

Není tady

 

#23 28. 3. 2013 19:35

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: CHAT : Skuhrací chlívek XVII.

já mám teď takový pochybnosti, jestli jsem neměla počkat, že se z toho třeba ještě mohl vyhrabat.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#24 28. 3. 2013 19:37

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: CHAT : Skuhrací chlívek XVII.

PPavlaa napsal(a):

já mám teď takový pochybnosti, jestli jsem neměla počkat, že se z toho třeba ještě mohl vyhrabat.

proč si to myslíš?

Není tady

 

#25 28. 3. 2013 19:42

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: CHAT : Skuhrací chlívek XVII.

já nevím. před vánocema na tom taky nebyl nejlíp, ale po pár dnech se z toho vylízal a zase to bylo dobrý.
je pravda, že teď na tom byl daleko hůř.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů