Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#101 1. 4. 2013 20:44

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: CHAT : Co nás v politice pálí 10

sahleb napsal(a):

Mylsim, ze se tahkle ve statni sprave vsude nepracuje. To je prilis ocividny, jak se nepracuje.

To by ses divila big_smile
Kdyby např. za mnou přišel občan se slovy: "Dobrý den, já bych potřeboval tohleto a támhleto", tak bych mu potřebné informace poskytl, a bylo by za 5 minut hotovo.
Ale to by mě asi brzo vyhodili z práce big_smile
Občan musí podat písemnou žádost na podatelnu, přes asi další 3 kanceláře se to dostane k naší sekretářce, která to zapíše do knihy a předá vedoucímu, který si to přečte a následně předá mně k vyřízení. Já si to taky přečtu, popíšu asi tři papíry, vyzvu občana k úhradě nutných nákladů ve výši 20 korun, dám to podepsat vedoucímu, atd, atd...
Je to strašlivá pakárna, a věř mi, že kdybych byl "občan", tak na úředníky ve státní správě chrlím oheň a síru, ale... jsem rád, že mám práci, takže asi tak... storstark


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#102 1. 4. 2013 21:23

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: CHAT : Co nás v politice pálí 10

Mikesi ja tomu neverim. Znam lidi v pribuzenstvu na statni sprave. Prescasy bezne, treba denne. A plat naproto mizerny.


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#103 1. 4. 2013 21:27

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: CHAT : Co nás v politice pálí 10

sahleb napsal(a):

Mikesi ja tomu neverim. Znam lidi v pribuzenstvu na statni sprave. Prescasy bezne, treba denne. A plat naproto mizerny.

Mizernej plat, tak to jo, to mᚠpravdu big_smile
A ty příbuzný ve státní správě, ty mᚠve Švýcarsku, nebo tady?


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#104 1. 4. 2013 21:51

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: CHAT : Co nás v politice pálí 10

Zklamaná napsal(a):

Krásné Velikonoce přeje parazit Zklamča a přikládám něco k přečtení - mnozí si jistě budou myslet, že se jedná o apríl, ale nenechte se mýlit, to je realita českých úředníků
(ostatně - jistě jich zde v pracovní době pobývá několik, takže se dá konstatovat, že je to echt reálná realita)
Může nám být akorát k potěše (mě osobně to těší, chápu, že jiní se třesou strachy), že se to tu už pomalu a jistě bortí a nikomu už nepomůže ani uměle vytvořené místa, která se tedy jen z úst KSČM a ČSSD a de facto i z pseudopravicových (čti levicových) stran slibují, jenže se jaksi ještě žádná nevymyslela. Prostě a hezky se to tu hroutí, na Kypru si vyzkoušeli, jak bude reagovat lid a okolní státy na rozkradení soukromých účtů, a tak to směle může být realizováno befelem v celé EU.
Doufám, že jste si již své účty řádně ošetřili (rozuměj - převedli finance do příhodnějších krajin zcela mimo Evropu, nejlépe na východ) - pokud tedy máte ještě trochu aktivní mozkovou kůru , popřípadě za své vydřené a státem ohryzané zbytky financí si koupili alespoň střechu nad hlavou a pár metrů čtverečných půdy.Není to tak dávno, co jsme tu diskutovali nad tím, jak a zda vůbec lze přežít kolaps. NO a konečně bychom se mohli vrátit ke klasické Darwinově teorii. Těm tupějším bych zdůraznila, že to není o tom, že silnější přežije - tzn. že silný zlikviduje toho chdáka slabého, nýbrž...víte co, zkuste trochu zapojit ten mozek
A tady slíbený článek o úžasné práci a dřině státních úředníčků. tongue

Druhým rokem pracuji jako malý úředníček ve státní správě a musím se s vámi, kteří nemají to štěstí brát výplatu za nicnedělání, podělit o některé své zážitky a zkušenosti. A trochu vás nasrat. Jak říká kolega: „Kdyby ti lidé věděli, co tady děláme, tak nás všechny nakopou do pr....“

http://pravyprostor.cz/tezky-zivot-statniho-urednika/

Mnohdy si tím přestávám být jistá,jak moc je výhodné něco v tomto kocourkově vlastnit - spíš nás za to trestají.Např. v našem místním Zpravodaji se objevila výzva k ohlašovací povinnosti v rámci platby za odvoz odpadů - musí se nahlásit i nemovitosti,ve kterých nemá nikdo trvalé bydlení - moc to nechápu i když mi ouřada vysvětloval,že to neznamená,že bych např.musela za odvoz odpadu platit 2x.Nevíte proč tahle pro mě nesmyslná a nepochopitelná ohlaš.povinnost vůbec je?K čemu je dobrá?V téže obci už všichni z rodiny odpady platíme,proč mám nahlašovat jinak něco,co lze nahledat např. v katastru?

Není tady

 

#105 1. 4. 2013 22:04

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: CHAT : Co nás v politice pálí 10

Jen k těm uměle vytvořeným místům, o kterým psala Zklamaná - jeden známý vyprávěl, jak to chodí v Americe - tam jsou uměle vytvořená místa prý běžná - zřejmě je to tam samý komunista.
Dělají to kvůli tomu, aby předešli nepokojům hlavně z řad černochů.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#106 1. 4. 2013 22:19

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: CHAT : Co nás v politice pálí 10

No, já docela věřím tomu článku, co sem Zklamča dala. Ony jsou opravdu státní úřady, které jsou akorát tak na vyřizování zbytečných záležitostí.
Ovšem já pracovala celý život vpodstatě v místní samosprávě a tam se tedy normálně pracovalo a spousta lidí tam měla tolik práce, že nestíhala. A nebyly to zbytečné záležitosti, i když nějaké ty tabulky a spol. by se taky našly.
A ani to tam nebylo tak, jak píše Mikeš. Pokud někdo potřeboval nějakou informaci, klidně jsme mu to řekli, i vysvětlili, pokud ovšem chtěl třeba koupit nebo pronajmout pozemek od obce, musel si podat písemnou žádost, to opravdu nešlo vyřídit per huba.

Není tady

 

#107 1. 4. 2013 22:23

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: CHAT : Co nás v politice pálí 10

No, já docela věřím tomu článku, co sem Zklamča dala. Ony jsou opravdu státní úřady, které jsou akorát tak na vyřizování zbytečných záležitostí.
Ovšem já pracovala celý život vpodstatě v místní samosprávě a tam se tedy normálně pracovalo a spousta lidí tam měla tolik práce, že nestíhala. A nebyly to zbytečné záležitosti, i když nějaké ty tabulky a spol. by se taky našly.
A ani to tam nebylo tak, jak píše Mikeš. Pokud někdo potřeboval nějakou informaci, klidně jsme mu to řekli, i vysvětlili, pokud ovšem chtěl třeba koupit nebo pronajmout pozemek od obce, musel si podat písemnou žádost, to opravdu nešlo vyřídit per huba.

Není tady

 

#108 1. 4. 2013 23:14

taonata
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 1. 2013
Příspěvky: 4577

Re: CHAT : Co nás v politice pálí 10

stolt

KALIK napsal(a):

tao, Petr chce jen trošku politovat wink


Žádný člověk není tak chudý,aby nemohl darovat úsměv.

Není tady

 

#109 1. 4. 2013 23:15

taonata
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 1. 2013
Příspěvky: 4577

Re: CHAT : Co nás v politice pálí 10

lupina montana napsal(a):

Petr100 napsal(a):

Zde můžete meditovat co vás po příštích volbách čeká. Zdraví vás parazit Petr.

Zdraví spoluparazit socka Lupi cool
Tao a proč ne? Když na komín, tak na komín!

smilestorstark


Žádný člověk není tak chudý,aby nemohl darovat úsměv.

Není tady

 

#110 1. 4. 2013 23:31

taonata
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 1. 2013
Příspěvky: 4577

Re: CHAT : Co nás v politice pálí 10

lupina montana napsal(a):

No, hlavně je to veelice věrohodný článeček lol Já napíšu něco podobného o OSVčkách, jo? A až tak vymejšlet si nebudu, jen pozorovat domácí cvrkot. Mmch, moje OSVčko je už zase doma 4 měcíc......ne, že by neshánělo práci to shání a musím uznat, že letos je to nějaké komplikovanější. Ale pořád má zásoby, zásoběnky tongue

V iDnes jsou na téma ,,paraziti" příspěvky od čtenářů.Nejdříve tam psali podnikatelé a teď zaměstnanci.Jsou to příběhy ze života,jak je známe asi všichni.To,že můžou být z některých podnikatelů a zaměstnanců pariziti,je chyba politiků,nedokonalé zákony.....a jak všichni víme,tam kde je bordel,tam se parazitům daří.


Žádný člověk není tak chudý,aby nemohl darovat úsměv.

Není tady

 

#111 3. 4. 2013 13:02

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: CHAT : Co nás v politice pálí 10

Toto ministra zdravotnictví asi nezajímá.
http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/M … tim-266862


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#112 3. 4. 2013 14:21

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: CHAT : Co nás v politice pálí 10

Judyno, jsem si jistej, že za to dostane Heger metál wink


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#113 3. 4. 2013 15:09

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: CHAT : Co nás v politice pálí 10

Toto ministra zdravotnictví asi nezajímá...
jsem si jistej, že za to dostane Heger metál

Možná by to chtělo trochu objektivity, vážení. V tom článku se píše:
"Zdražování, exekuce a snižování důchodů je nejlepší cesta, jak řady důchodců  „lidsky“, ale nejen je, zredukovat. Nejjednodušší a nejefektivnější cesta je, odstřihnout důchodce nejen od finančních zdrojů, ale i od lékařů, léků a jiné sociální pomoci a zdražit jim život tak, aby si uvědomili, že tento stát pro důchodce není a nebude."
- a a už si o panu ministrovi myslím/e cokoli, soudím, že ze všeho výše uvedeného se ho týká jen část.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#114 3. 4. 2013 15:15

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: CHAT : Co nás v politice pálí 10

Mikeš napsal(a):

sahleb napsal(a):

Mikesi ja tomu neverim. Znam lidi v pribuzenstvu na statni sprave. Prescasy bezne, treba denne. A plat naproto mizerny.

Mizernej plat, tak to jo, to mᚠpravdu big_smile
A ty příbuzný ve státní správě, ty mᚠve Švýcarsku, nebo tady?

V Cesku . Odesli ovsem uz do duchodu. Pribuzni, takze to vim stopro.


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#115 3. 4. 2013 15:18

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: CHAT : Co nás v politice pálí 10

Ivana napsal(a):

No, já docela věřím tomu článku, co sem Zklamča dala. Ony jsou opravdu státní úřady, které jsou akorát tak na vyřizování zbytečných záležitostí.
Ovšem já pracovala celý život vpodstatě v místní samosprávě a tam se tedy normálně pracovalo a spousta lidí tam měla tolik práce, že nestíhala. A nebyly to zbytečné záležitosti, i když nějaké ty tabulky a spol. by se taky našly.
A ani to tam nebylo tak, jak píše Mikeš. Pokud někdo potřeboval nějakou informaci, klidně jsme mu to řekli, i vysvětlili, pokud ovšem chtěl třeba koupit nebo pronajmout pozemek od obce, musel si podat písemnou žádost, to opravdu nešlo vyřídit per huba.

Moje slovo.

Podle me je v Cesku prebujela administrativa, komplikovana a neefektivni. Tudiz se najde misto, kde je tzv. pohoda.

Ale ja mam take opacne zkusenosti. jako ty. Casto se nestiha, prace se bere domu. Ja taky ve sprave pracovala. A nemela jsem vubec malo prace.

Jinak opet pro srovnani. Bydlim ve meste, ktere je stejne velike jako jine mesto v Cesku. Financni urad zde (a to se zde vybiraji dane od kazdeho obyvatele obce od 18 let az do smrti a kazdemu vse rozesilaji domu napr.) se sestava ze dvou mozna trech mistnosti. Pracuje tu maximalne asi 6-8 lidi. obcas ucnove. S kazdym se mluvi osobne. Naprosta slusnost a pomoc. Profesionalita.

V Cesku je to v obdobnem meste, kde se vybira dan z nemovitosti, a z podnikani popr. jine (tudiz daleko, daleko  mensi pocet ucastniku) je to velka dvoupatrova budova. Kdyz jsem se chtela neco zeptat, musela jsem si zavolat interne, osobne se nikdo nedostavi a byla jsem konsternovana aroganci a neochotou.

Upravil(a) sahleb (3. 4. 2013 15:29)


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#116 3. 4. 2013 15:57

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: CHAT : Co nás v politice pálí 10

helena napsal(a):

Toto ministra zdravotnictví asi nezajímá...
jsem si jistej, že za to dostane Heger metál

Možná by to chtělo trochu objektivity, vážení. V tom článku se píše:
"Zdražování, exekuce a snižování důchodů je nejlepší cesta, jak řady důchodců  „lidsky“, ale nejen je, zredukovat. Nejjednodušší a nejefektivnější cesta je, odstřihnout důchodce nejen od finančních zdrojů, ale i od lékařů, léků a jiné sociální pomoci a zdražit jim život tak, aby si uvědomili, že tento stát pro důchodce není a nebude."
- a a už si o panu ministrovi myslím/e cokoli, soudím, že ze všeho výše uvedeného se ho týká jen část.

Dobrá, buďme objektivní. Ten metál nedostane jen on big_smile


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#117 3. 4. 2013 16:04

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: CHAT : Co nás v politice pálí 10

sahleb napsal(a):

Ivana napsal(a):

No, já docela věřím tomu článku, co sem Zklamča dala. Ony jsou opravdu státní úřady, které jsou akorát tak na vyřizování zbytečných záležitostí.
Ovšem já pracovala celý život vpodstatě v místní samosprávě a tam se tedy normálně pracovalo a spousta lidí tam měla tolik práce, že nestíhala. A nebyly to zbytečné záležitosti, i když nějaké ty tabulky a spol. by se taky našly.
A ani to tam nebylo tak, jak píše Mikeš. Pokud někdo potřeboval nějakou informaci, klidně jsme mu to řekli, i vysvětlili, pokud ovšem chtěl třeba koupit nebo pronajmout pozemek od obce, musel si podat písemnou žádost, to opravdu nešlo vyřídit per huba.

Moje slovo.

Podle me je v Cesku prebujela administrativa, komplikovana a neefektivni. Tudiz se najde misto, kde je tzv. pohoda.

Ale ja mam take opacne zkusenosti. jako ty. Casto se nestiha, prace se bere domu. Ja taky ve sprave pracovala. A nemela jsem vubec malo prace.

Jinak opet pro srovnani. Bydlim ve meste, ktere je stejne velike jako jine mesto v Cesku. Financni urad zde (a to se zde vybiraji dane od kazdeho obyvatele obce od 18 let az do smrti a kazdemu vse rozesilaji domu napr.) se sestava ze dvou mozna trech mistnosti. Pracuje tu maximalne asi 6-8 lidi. obcas ucnove. S kazdym se mluvi osobne. Naprosta slusnost a pomoc. Profesionalita.

V Cesku je to v obdobnem meste, kde se vybira dan z nemovitosti, a z podnikani popr. jine (tudiz daleko, daleko  mensi pocet ucastniku) je to velka dvoupatrova budova. Kdyz jsem se chtela neco zeptat, musela jsem si zavolat interne, osobne se nikdo nedostavi a byla jsem konsternovana aroganci a neochotou.

Já jsem si převáděla byt z družstevního do osobního vlastnictví. Ačkoliv jsou tyto převody ze zákona osvobozené od daně, musela jsem podat daňové přiznání a pak mi přišel papír, celostránkové rozhodnutí, že mi předepisují daň ve výši 0,- Kč. Když se na finančáku musejí zabývat takovými nesmysly, tak se nediv, že jich je plný barák.

Není tady

 

#118 3. 4. 2013 19:53

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: CHAT : Co nás v politice pálí 10

sahleb napsal(a):

Podle me je v Cesku prebujela administrativa, komplikovana a neefektivni. .

No, to jsem si taky myslela do dvou příhod.
1) Manželův kamarád, žijící tehdy ve Švédsku, byl na návštěvě v Praze a ztratil doklady. Když jsme ho srdečně litovali, co musí zakoušet za byrokratická muka, odvětil rozverně, že je to mašlička - prej jsme nezažili úřady švédské.
2) Milena Holcová. Ta holka projela celý svět a na otázku, jestli je něco, co je na světě všude némlich to samý, odvětila, že ano - že byrokracie cool
No, nemám důvod jim nevěřit a kromě toho mi to připadá poměrně logické: jakýkoliv stát, natož ten mnohahlavý demokratický a moderní, je natolik složitý organismus, že pravděpodobně nemáme šanci se byrokracii vyhnout ani teď, ani nikdy jindy.
Koneckonců, stěžovali si na ni už staří Egypané, že........


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#119 3. 4. 2013 20:17

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: CHAT : Co nás v politice pálí 10

dle Wiki:

"Jako byrokracie je označována systematická administrativní činnost, pro níž je charakteristické hierarchické uspořádání, specializace funkcí, objektivní předpoklady pro výkon správy a činnost podle pevných pravidel. Může tak být také označována obecná kategorie lidí, kteří tuto činnost vykonávají, a to ve veřejné správě i v jiných organizacích. Pojem byrokracie je používán i v hodnotově zabarveném významu, kdy označuje takový systém administrace, který se vyznačuje úsilím po získání funkcí a moci, nedostatkem iniciativy a pružnosti, nezájmem o lidské potřeby nebo veřejné mínění, tendencí přesouvat rozhodování na vyšší orgány, hromadění prostředků za účelem zachování a zvyšování moci apod."

Jak vidno, byrokracie není nic špatného a v demokratickém transparentním státě je to nutnost. Jak je byrokracie vykonávána záleží na těch, kdo stanovují pravidla, tedy zejména politici. Výsledný byrokratismus je navíc utvářen zkušenostmi z běžného provozu úřadů, z praxe. Dřív stačilo vše dohodnout "per huba", jak už tady padlo, protože těch předpisů nebylo tolik, byly jednodušší a lidi jaksi chápali, k čemu ten stát je potřeba a respektovali ho. Dnes je situace diametrálně jiná. Zákonů je kvantum, nepřehledných, složitých, šroubovaných a hlavně, praxe ukázala, že lidi stát už nerespektují a místo dodržování zákonů volí cestu obcházení a osobního zvýhodňování na úkor ostatních. Díky tomu zase musí narůst množství předpisů a regulí, protože každý se může se státem soudit a vše tedy musí být právně správně, průhledné atd. To, co se mohlo dřív vyřídit "per huba", se musí dnes prohnat správním procesem, který musí respektovat tuto složitost doby. Proto je potřeba na každou volovinu papír (množství popsaného papíru). Podklady musí někdo vypracovat, zhodnotit a musí to vše řádně zdůvodnit pro případné odvolání či soudní spor. Místo per huba přístupu tak lezou z úřadů kvanta popsaného papíru právničinou. Abych to shrnul, tak byrokracie je pouze obraz společnosti jako takové. Pokud je společnost morálně rozložená, tak se to musí zákonitě odrážet i v byrokracii. Stát je nejenom oslabován svými občany, kteří ho nerespektují, ale i subjekty, které jsou již dnes ekonomicky silnější než tyto státy a stát se tak stává slouhou spíše těchto subjektů skrze volené zástupce.


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#120 3. 4. 2013 20:19

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: CHAT : Co nás v politice pálí 10

Za ztracený občanský průkaz asi lidé zaplatí víc, vláda je pro
http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/za-ztr … pro/921777


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#121 3. 4. 2013 20:30

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: CHAT : Co nás v politice pálí 10

Zpráva: Majitel ubytovny má z dávek chudých tisíce měsíčně
http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/zprava … cne/921830


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#122 4. 4. 2013 8:45

taonata
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 1. 2013
Příspěvky: 4577

Re: CHAT : Co nás v politice pálí 10

KALIK napsal(a):

Zpráva: Majitel ubytovny má z dávek chudých tisíce měsíčně
http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/zprava … cne/921830

Kaliku o tom se tu diskutovalo,jak víš majitelé ubytoven nejsou sami,co,,dojí"tenhle stát.Já jen stále nechápu,že to ten stát dovolí,dává takové sumy na bydlení a už se nestará co se s nimi děje.Vždy za 24 000 tisíc pro šestičlennou rodinu by musel být přímo luxusní nájem a ne taková hrůza.Je vidět,jak se u nás hospodaří.


Žádný člověk není tak chudý,aby nemohl darovat úsměv.

Není tady

 

#123 4. 4. 2013 9:36

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: CHAT : Co nás v politice pálí 10

Dobrá, buďme objektivní. Ten metál nedostane jen on
Tak nějak... nelze připisovat zásluhy jedinci. To by někdy taky mohl bejt popotahovanej, kdežto taková kolektivní vina... to se přeci nenosí http://fora.babinet.cz/img/smilies/tongue.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#124 4. 4. 2013 9:55

taonata
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 1. 2013
Příspěvky: 4577

Re: CHAT : Co nás v politice pálí 10

taonata napsal(a):

KALIK napsal(a):

Zpráva: Majitel ubytovny má z dávek chudých tisíce měsíčně
http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/zprava … cne/921830

Kaliku o tom se tu diskutovalo,jak víš majitelé ubytoven nejsou sami,co,,dojí"tenhle stát.Já jen stále nechápu,že to ten stát dovolí,dává takové sumy na bydlení a už se nestará co se s nimi děje.Vždy za 24 000 tisíc pro šestičlennou rodinu by musel být přímo luxusní nájem a ne taková hrůza.Je vidět,jak se u nás hospodaří.

big_smile Omlouvám  luxusní cena za nájem už je,má tom být bydlení.

Upravil(a) taonata (4. 4. 2013 9:56)


Žádný člověk není tak chudý,aby nemohl darovat úsměv.

Není tady

 

#125 4. 4. 2013 11:55

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: CHAT : Co nás v politice pálí 10

By bylo zajímavé zjistit, kdo jsou majitelé těch ubytoven big_smile


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů