Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 22. 3. 2013 8:08

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Odpustit facku??

Grainne napsal(a):

Zuzina napsal(a):

Přesně tak. Ani jeden na to nemá právo. Je jedno jestli muž nebo žena..

já si myslím, že vše se dá vyřešit v klidu , ani se nemusí zvyšovat hlas natož používat nasílí

Mám stejný názor.
Ale Kelinka řeší, co se stalo a evidentně to s přítelem v klidu řešit neumějí.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#52 22. 3. 2013 8:17

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Odpustit facku??

Selima napsal(a):

Eva. napsal(a):

Jsou horší věci než JEDNA (zdůrazňuji JEDNA) facka v afektu. Když se to nebude opakovat.
Pokud jich už opravdu nebylo víc, jak píše dusička.

No, keby som JA v afekte vysotila decko z okna roll alebo povedzme, že by ma pristihol priamo v najlepšom rodna s iným, tak povedzme, že by sa to dalo bra ako ojedinelé dielo okamihu... Ale kvôli TOMUTO? Však to sa môžu preplieskava denne, lebo furt sa nájde nejaká dobrá zámienka... a neverím, bohužiaž, že to bolo ojedinelé a výnimočné - ten dôvod ani situácia mi ako maximálne vyhrotené fakt nepripadajú. Jasné, že môžu by žudia, čo sa pozabíjajú kvôli tomu, kto má posledné slovo - ale musí by človek pritom?

Já jsem "přitom" musela být, protože jsem byla dítě a neměla jsem kam odejít. Když jsem byla větší a měla rozum, už jsem utíkala.
A nemyslela jsem tím - jedna facka v jedné situaci ale jedna facka celkově. Jasně jsem psala, že já bych mu ještě jednu šanci dala, ale jedinou. Pokud by na mě vztáhl ruku ještě jednou v budoucnu, už bych to řešila. A nepíšeme tady o "vysotení decka z okna", ale o jedné konkrétní situaci.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#53 22. 3. 2013 8:21

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Odpustit facku??

helena napsal(a):

Žena přece nebude po chlapech zapojovat elektrickou zásuvku. Pro mě je to naprostá hloupost a neženskost.
Muž přece nebude mejt nádobí, přebalovat pokakaný mimino nebo třeba přišívat knoflík... taková nemužnost... vissla

tummenupp tummenupp tummenupp
To jsem zvědavej, co na to Majka... big_smile


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#54 22. 3. 2013 8:24

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Odpustit facku??

Mikeš není kocour... Mikeš je had... http://fora.babinet.cz/img/smilies/dumbom.gif http://fora.babinet.cz/img/smilies/pussa.gif


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#55 22. 3. 2013 8:24

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Odpustit facku??

Mikeš napsal(a):

helena napsal(a):

Žena přece nebude po chlapech zapojovat elektrickou zásuvku. Pro mě je to naprostá hloupost a neženskost.
Muž přece nebude mejt nádobí, přebalovat pokakaný mimino nebo třeba přišívat knoflík... taková nemužnost... vissla

tummenupp tummenupp tummenupp
To jsem zvědavej, co na to Majka... big_smile

Já na to, že jsou to zásadně rozdílné věci. Takže nerozumím tomu, že tohle chce někdo srovnávat.
Nádobí se obvykle myje několikrát denně, miminko se taky přebaluje několikrát denně, ale zásuvka se denně a obzvláště ve situaci, co popsala kelinka, denně nevyndavá a nezapojuje.
Chci tím říct, že si tady někdo  plete ženské a mužské role, a to je Kelinka, co si je plete, ale i jiní, koukám. Co jsme se tady už napsali o ženských a mužských rolích a o tom, že se muž může cítit nepotřebný, když za něj žena dokonce zapojí zásuvku.

A k tomu fackování, kde bije žena muže, jsem ráda, že aspoň to hodnotíte stejně. Že by měl muž taky odejít.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#56 22. 3. 2013 8:30

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Odpustit facku??

Eva. napsal(a):

Chci tím říct, že si tady někdo  plete ženské a mužské role, a to je Kelinka, co si je plete, ale i jiní, koukám. Co jsme se tady už napsali o ženských a mužských rolích a o tom, že se muž může cítit nepotřebný, když za něj žena dokonce zapojí zásuvku.

Tak třeba já bych za Tebe klidně to nádobí umyl, kdybys mezitím naštípala dříví big_smile


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#57 22. 3. 2013 8:32

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Odpustit facku??

že se muž může cítit nepotřebný, když za něj žena dokonce zapojí zásuvku...
... zatímco žena by umytí nádobí nebo přebalení batolete často uvítala. To jsou ty "zásadně rozdílné věci" lol
Já zas nerozumím tomu, proč by měl být rozdíl mezi "denně" a "občas".

Tak třeba já bych za Tebe klidně to nádobí umyl, kdybys mezitím naštípala dříví
Dříví štípu ráda a dobře... tongue

Upravil(a) helena (22. 3. 2013 8:34)


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#58 22. 3. 2013 8:38

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Odpustit facku??

Mikeš napsal(a):

Tak třeba já bych za Tebe klidně to nádobí umyl, kdybys mezitím naštípala dříví big_smile

Že vy máte přehozené role a nejen tyto, neznamená, že já se budu také chovat jako chlap. smile
Díkybohu je můj partner muž se vším všudy stejně jako já jsem žena. A nenechá mě oddřít fyzicky náročné práce.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#59 22. 3. 2013 8:39

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Odpustit facku??

Jasně, jsou rozdělené ženské a mužské role.
Ale někdy žena dělá mužské, někdy muž ženské. No a co? Vždyt je to na každým z nás, jak si to zařídí. Nechápu, proč by nemohla zapojovat kabely.
Spíš bych napsala, že vy dva jste svým způsobem stejný kohouti, máte hned u zadku vrtuli a štěkáte se. On vylítne, ty taky.
Nemusí to být hned chlap, který mlátí ženskou. Ale asi by mu víc sedla ta "slepička" která je klidnější. A Tobě zase víc klidnější chlap.
Alarmující na tom je, že spolu chodíte a už je u vás Itálie, a bude hůř, bude se to stupňovat, až jednou přijdou děti. a tak.
Pokavad chceš zůstat v tomto vztahu, měla by ses změnit Ty. A to tím, že nebudeš vyjíždět, nebudeš hysterická. Nebudeš prostě provokovat.
Pro facku omluvu nemám. Ale je to Tvoje volba.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#60 22. 3. 2013 8:43

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Odpustit facku??

neznamená, že já se budu také chovat jako chlap
On ti to někdo doporučuje? Nebo tě dokonce k podobnejm zvěrstvům nutí?
nenechá mě oddřít fyzicky náročné práce
To bys nevěřila, jak taková dřina i ženský někdy pomůže.
Než brečet a litovat se v koutě, lepší porejt zahradu...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#61 22. 3. 2013 8:46

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Odpustit facku??

dusička napsal(a):

Jasně, jsou rozdělené ženské a mužské role.
Ale někdy žena dělá mužské, někdy muž ženské. No a co? Vždyt je to na každým z nás, jak si to zařídí. Nechápu, proč by nemohla zapojovat kabely.

No... v tomto případě šlo - jestli jsem to dobře pochopil - o nějakou datovou zásuvku, ale neumím si představit (ani jsem to v životě neviděl), že by se ženská hrabala v elektrice... (samozřejmě, pokud by nebyla z oboru, jasný...)

Upravil(a) Mikeš (22. 3. 2013 8:48)


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#62 22. 3. 2013 8:48

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Odpustit facku??

Mikeš napsal(a):

dusička napsal(a):

Jasně, jsou rozdělené ženské a mužské role.
Ale někdy žena dělá mužské, někdy muž ženské. No a co? Vždyt je to na každým z nás, jak si to zařídí. Nechápu, proč by nemohla zapojovat kabely.

No... v tomto případě šlo - jestli jsem to dobře pochopil - o nějakou datovou zásuvku, ale neumím si představit (ani jsem to v životě neviděl), že by se ženská hrabala v elektrice...

No vidíš, a já jsem si zapojovala jako svobodná lustr. Ale ted je to pro mě pohodlnější přenechat věci chlapům. Mám doma tři.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#63 22. 3. 2013 8:51

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Odpustit facku??

delnici se zeptali jestli mohou odpojit a vyndat zasuvku, pry jim pritel rikal ze ne, ale jim by to skrabani zdi slo lip, tak jsem jim rekla at ji klidne vyndaji, ze ji pak zapojim sama
Ale pokavad jim přítel řekl že ne, neměla si se do toho angažovat. To se ani nedivím, že zuřil. Tady nejde o to, že si to zapojila, on měl vztek na ty chlapy. A Ty si bránila sebe.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#64 22. 3. 2013 8:52

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Odpustit facku??

ale neumím si představit (ani jsem to v životě neviděl), že by se ženská hrabala v elektrice... (samozřejmě, pokud by nebyla z oboru, jasný...)
Asi tomu rozumí... "Jinak s tou zasuvkou je to tak, ze to je zasuvka na internet na sitove kabely a sitarinu mam jako obor ze skoly" - jenže krátkej kábl je krátkej kábl, no... "proto jsem si myslela ze ji v pohode zapojim, i bych ji zapojila akorat ty kabely ze zdi byly moc kratke a proto to pak neslo"


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#65 22. 3. 2013 9:00

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Odpustit facku??

dusička napsal(a):

No vidíš, a já jsem si zapojovala jako svobodná lustr. Ale ted je to pro mě pohodlnější přenechat věci chlapům. Mám doma tři.

A přesně o tom mluvím.
Taky jsem si zapojovala, když jsem byla sama.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#66 22. 3. 2013 9:01

Zuzina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 4. 2006
Příspěvky: 3459

Re: Odpustit facku??

Kelinko, jen se chci zeptat, jak to plánuješ do budoucna?? Mᚠv plánu s tímhle chlapem zůstat a mít s ním děti???

Já nechci malovat čerta na zeď..jen abys nám tu za pár let nebrečela, jak je hrozný otec, jak řve a bije děti. Jak je schopný např trestat miminko, za to že pláče!!! Vím, že to hrotím, ale když ho vyprovokuješ Ty, co pak takové dítě...

Zvaž co děláš!


http://lbyf.lilypie.com/GeGpp2.png


http://lb1f.lilypie.com/NL4lp2.png

Není tady

 

#67 22. 3. 2013 9:10

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Odpustit facku??

dusička napsal(a):

Jasně, jsou rozdělené ženské a mužské role.
Ale někdy žena dělá mužské, někdy muž ženské. No a co? Vždyt je to na každým z nás, jak si to zařídí. Nechápu, proč by nemohla zapojovat kabely.
Spíš bych napsala, že vy dva jste svým způsobem stejný kohouti, máte hned u zadku vrtuli a štěkáte se. On vylítne, ty taky.
Nemusí to být hned chlap, který mlátí ženskou. Ale asi by mu víc sedla ta "slepička" která je klidnější. A Tobě zase víc klidnější chlap.
Alarmující na tom je, že spolu chodíte a už je u vás Itálie, a bude hůř, bude se to stupňovat, až jednou přijdou děti. a tak.
Pokavad chceš zůstat v tomto vztahu, měla by ses změnit Ty. A to tím, že nebudeš vyjíždět, nebudeš hysterická. Nebudeš prostě provokovat.
Pro facku omluvu nemám. Ale je to Tvoje volba.

Princip Kelinčina případu je v tom, že ONA řekla, že ONA TU ZÁSUVKU ZAPOJÍ a ve finále TO MUSEL ZAPOJIT JEJÍ PŘÍTEL, i když od začátku nesouhlasil s vyndáním zásuvky. Měla to udělat tak, že a si to zedníci vyndají, ale samozřejmě následně i zpět zapojí. Není o čem diskutovat.
Ale ani to facku neomlouvá.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#68 22. 3. 2013 9:13

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Odpustit facku??

helena napsal(a):

To bys nevěřila, jak taková dřina i ženský někdy pomůže.
Než brečet a litovat se v koutě, lepší porejt zahradu...

Je něco jiného, když potřebuješ takovou dřinu a dělᚠto pro sebe a něco jiného, když těžké práce oddřít MUS͊, protože tvůj partner je k ničemu. Ty moc dobře víš, o čem mluvím, nedělej ze sebe hloupou.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#69 22. 3. 2013 9:13

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Odpustit facku??

Měla to udělat tak, že a si to zedníci vyndají, ale samozřejmě následně i zpět zapojí.
Při vší úctě k zedníkům... myslíš, že by to uměli? Hlavně to zpáteční zapojení - vyrvat ji ze zdi je snadný...
když těžké práce oddřít MUS͊, protože tvůj partner je k ničemu
Nemusím... wink
Už dávno jsem se dopracovala k tomu, že dělám jen to, nač stačím. Ale chce to čas a nadhled smile

Upravil(a) helena (22. 3. 2013 9:14)


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#70 22. 3. 2013 9:17

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Odpustit facku??

helena napsal(a):

Při vší úctě k zedníkům... myslíš, že by to uměli? Hlavně to zpáteční zapojení - vyrvat ji ze zdi je snadný...

Nepíšu o vyrvání, ale o vyšroubování. vissla A když řeknu, že to zapojím, tak nebudu otravovat přítele, obzvláště když jsem odborník, jako že jím Kelinka je, jak následně napsala.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#71 22. 3. 2013 9:19

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Odpustit facku??

dusička napsal(a):

delnici se zeptali jestli mohou odpojit a vyndat zasuvku, pry jim pritel rikal ze ne, ale jim by to skrabani zdi slo lip, tak jsem jim rekla at ji klidne vyndaji, ze ji pak zapojim sama
Ale pokavad jim přítel řekl že ne, neměla si se do toho angažovat. To se ani nedivím, že zuřil. Tady nejde o to, že si to zapojila, on měl vztek na ty chlapy. A Ty si bránila sebe.

stolt Přesně tak. Cpala nos do toho, co je nenáleželo řešit. Obzvláště když jí tam nic nepatří a nic neinvestuje a přítel jasně řekl - nevyndavat.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#72 22. 3. 2013 9:41

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Odpustit facku??

Cpala nos do toho, co je nenáleželo řešit.
Hoď kamenem... to jsme přece někdy udělali všechny a všichni... zvláště pak v raném mládí wink
Ale jako argument bych brala jen to, že "přítel jasně řekl - nevyndavat". To další - "jí tam nic nepatří a nic neinvestuje" - už mi přijde jako "rozhoduje ten, kdo má peníze"... to snad ne?

Upravil(a) helena (22. 3. 2013 9:42)


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#73 22. 3. 2013 9:53

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Odpustit facku??

helena napsal(a):

Cpala nos do toho, co je nenáleželo řešit.
Hoď kamenem... to jsme přece někdy udělali všechny a všichni... zvláště pak v raném mládí wink
Ale jako argument bych brala jen to, že "přítel jasně řekl - nevyndavat". To další - "jí tam nic nepatří a nic neinvestuje" - už mi přijde jako "rozhoduje ten, kdo má peníze"... to snad ne?

Přesně, to jsem chtěla napsat
Mám bejt ticho, když nic neinvestuju?
Já jsem se k manželovi přestěhovala , a hned jsem začala stěhovat nábytek, určovat, co bude kde. a tak. Prostě dělala jsem to teplo domova. big_smile


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#74 22. 3. 2013 9:57

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Odpustit facku??

dusička napsal(a):

Já jsem se k manželovi přestěhovala , a hned jsem začala stěhovat nábytek, určovat, co bude kde. a tak. Prostě dělala jsem to teplo domova. big_smile

To bych měl z Tebe teda radost... big_smile big_smile big_smile


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#75 22. 3. 2013 10:01

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Odpustit facku??

To bych měl z Tebe teda radost...
Taky jeden, kterej nerozumí tomu, co to je to správný "teplo domova"  http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů