Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 21. 3. 2013 19:49

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Odpustit facku??

Já bych jí nepodsouvala.
Je rozdíl mít ruce nad hlavou a na hlavě = chránit si ji.
Nad hlavou nebo na hlavě?

Upravil(a) Eva. (21. 3. 2013 19:49)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#27 21. 3. 2013 19:54

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Odpustit facku??

Eva. napsal(a):

Jeho nechu k milování se už spravila? Ptám se, i když je to tady mimo téma. Dělám si názor z celkového obrazu, ne pouze z jedné vteřiny, kdy jsi dostala facku.
Tvé ruce nad hlavou mi stejně přijdou zvláštní, o to víc, že nevíš, proč jsi to udělala. Dělᚠto při hádce běžně? Osobně jsem takové chování zatím nikdy neviděla.

big_smile A volajú si a ako diváčku alebo rozhodkyňu k mnohým hádkam? Ja našastie pri partnerských hádkach často nie som... a neviem posúdi, čo je normálne a čo nie. Ruky nad hlavou mi ale pripadajú minimálne neškodnejšie ako facka... No ale každý sme iný, žeáno.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#28 21. 3. 2013 20:06

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Odpustit facku??

Selimo, bohužel jsem byla u mnoha hádek, aniž jsem si mohla vybrat a nebýt tam.
Nepoměřuji, co je neškodnější. Facka je facka a nemělo se to stát. Ale už se stalo. Je jen na Kelince, co si z našich rad vybere, nebo jestli se zachová úplně jinak. Hlavně aby se zachovala podle sebe.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#29 21. 3. 2013 20:46

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Odpustit facku??

Vladena napsal(a):

Ruce nad hlavou si zřejmě měla, protože si čekala dopředu facku a chránila si hlavu, obličej. Do koupelny jsi se schovala,protože si  cítila  nebezpečí. Není to o jedné fatce,ale o tvém strachu z přítele. Utíkej!!

Přesně tak, tam je strach z přítele.
Já to vidím tak, že už Ti někdy tu facku dal. že tohle není první


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#30 21. 3. 2013 21:06

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Odpustit facku??

Eva. napsal(a):

Kelinko, já bych na tvém místě přestala být na nervy z toho, že překračuji krabice a nemáte místo. To prostě k rekonstrukci, jakou provádíte, patří. Nemáte děti a ty jsi dospělá žena, prostě to musíš vydržet stejně, jako tvůj přítel, než budete mít bydlení hotové. Takové malichernosti, by se tobě teď nemusí zdát, že jsou to malichernosti, k dobré pohodě nepřispívají.
A dala bych mu ještě jednu šanci. Pokud tam skutečně nejsou i jiné problémy.
Ale také bych se zamyslela nad svým chováním a možná ho trošku korigovala - zvl᚝ s tou nervozitou, která  pak otravuje život všem. Bydlela jsem v době rekonstrukce v rekonstruovaném bytě i domě. Vím, že to není lehké. Ale je fajn se k tomu postavit tak, že teď to takhle prostě je a není třeba si to ještě víc znepříjemňovat nervováním, které nikomu a ničemu nepomůže, spíš naopak.

Docela mě překvapuješ , tady bych byla zase já naprosto nekompromisní , facka je prostě neakceptovatelná


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#31 21. 3. 2013 21:13

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Odpustit facku??

Jsou horší věci než JEDNA (zdůrazňuji JEDNA) facka v afektu. Když se to nebude opakovat.
Pokud jich už opravdu nebylo víc, jak píše dusička.

Upravil(a) Eva. (21. 3. 2013 21:14)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#32 21. 3. 2013 21:18

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Odpustit facku??

Eva. napsal(a):

Jsou horší věci než JEDNA (zdůrazňuji JEDNA) facka v afektu. Když se to nebude opakovat.
Pokud jich už opravdu nebylo víc, jak píše dusička.

to jenom potvrzuje to co jsem napsala vedle .. tady bych já žádné vysvětlení nepotřebovala a měla jasno


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#33 21. 3. 2013 21:21

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Odpustit facku??

Grainne, ty ne, někdo ano. Já si zase myslím, že záleží i na tom, jak se chovala druhá strana.
Třeba hysterický záchvat se dá přerušit fackou.

Upravil(a) Eva. (21. 3. 2013 21:22)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#34 21. 3. 2013 21:24

Zuzina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 4. 2006
Příspěvky: 3459

Re: Odpustit facku??

No podle mě to první nebyla. Proč by se schovávala???!!!

No a s tou zásuvkou... zachoval se jako deb.il. Nechápu, proč to pro zedníky nenachystal a následně nedal do pořádku! Jsem ráda za chlapa, kterého jsem si vzala, když to tu tak čtu...


http://lbyf.lilypie.com/GeGpp2.png


http://lb1f.lilypie.com/NL4lp2.png

Není tady

 

#35 21. 3. 2013 21:30

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Odpustit facku??

Eva. napsal(a):

Grainne, ty ne, někdo ano. Já si zase myslím, že záleží i na tom, jak se chovala druhá strana.
Třeba hysterický záchvat se dá přerušit fackou.

mᚠasi pravdu jako vždy .... každý má jiné limity .... já už bych nemohla s někým takovým být , nebo k němu něco cítit


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#36 21. 3. 2013 21:47

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Odpustit facku??

A co když dá facku žena mužovi? To posuzujete stejně? Muž má vzít nohy na ramena? Nebo tam jsou jiná měřítka? Když je žena fyzicky silnější než ten muž?


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#37 21. 3. 2013 21:50

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Odpustit facku??

Eva. napsal(a):

A co když dá facku žena mužovi? To posuzujete stejně? Muž má vzít nohy na ramena? Nebo tam jsou jiná měřítka? Když je žena fyzicky silnější než ten muž?

stejně , pokud to není v sebeobraně


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#38 21. 3. 2013 21:54

Zuzina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 4. 2006
Příspěvky: 3459

Re: Odpustit facku??

Přesně tak. Ani jeden na to nemá právo. Je jedno jestli muž nebo žena..


http://lbyf.lilypie.com/GeGpp2.png


http://lb1f.lilypie.com/NL4lp2.png

Není tady

 

#39 21. 3. 2013 22:06

vitto
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 23. 10. 2008
Příspěvky: 622

Re: Odpustit facku??

Zapojení zásuvky je "trapnost, hloupost a neženskost"?? OK, do konce života budu polehávat na sofa, vyšívat , číst poezii a brnkat na loutnu, žádnou zásuvku už nikdy nezapojím, protože bych se vzepřela řádu všehomíra.. + další moudro - když zvedneš ruce a běžíš směrem k partnerovi, tak je oprávněn tě zmlátit, Ještě, že existují tak maximálně osvícené bytosti, které mě konečně nasměrují správným směrem ! smile A kdybych se náhodou nějak  ideologicky odklonila, zavřu se v koupelně a budu se tam po zásluze bát!...........

Není tady

 

#40 21. 3. 2013 22:15

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Odpustit facku??

Eva. napsal(a):

Jsou horší věci než JEDNA (zdůrazňuji JEDNA) facka v afektu. Když se to nebude opakovat.
Pokud jich už opravdu nebylo víc, jak píše dusička.

No, keby som JA v afekte vysotila decko z okna roll alebo povedzme, že by ma pristihol priamo v najlepšom rodna s iným, tak povedzme, že by sa to dalo bra ako ojedinelé dielo okamihu... Ale kvôli TOMUTO? Však to sa môžu preplieskava denne, lebo furt sa nájde nejaká dobrá zámienka... a neverím, bohužiaž, že to bolo ojedinelé a výnimočné - ten dôvod ani situácia mi ako maximálne vyhrotené fakt nepripadajú. Jasné, že môžu by žudia, čo sa pozabíjajú kvôli tomu, kto má posledné slovo - ale musí by človek pritom?


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#41 21. 3. 2013 22:17

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Odpustit facku??

Eva. napsal(a):

A co když dá facku žena mužovi? To posuzujete stejně? Muž má vzít nohy na ramena? Nebo tam jsou jiná měřítka? Když je žena fyzicky silnější než ten muž?

Záleží na situácii - ale áno, ak žena BEZDOVODNE používa násilie, tak preč od nej.. teda, ak to toho druhého, ehm, skôr nevzrušuje. To je potom iná vec. Mňa násilie nevzrušuje, má presne opačné účinky.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#42 21. 3. 2013 23:03

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Odpustit facku??

Zuzina napsal(a):

Přesně tak. Ani jeden na to nemá právo. Je jedno jestli muž nebo žena..

já si myslím, že vše se dá vyřešit v klidu , ani se nemusí zvyšovat hlas natož používat nasílí


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#43 21. 3. 2013 23:11

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Odpustit facku??

Eva. napsal(a):

A co když dá facku žena mužovi? To posuzujete stejně? Muž má vzít nohy na ramena? Nebo tam jsou jiná měřítka? Když je žena fyzicky silnější než ten muž?

No, pokud je o 40 kilo lehčí, ještě vždycky je tu koupelna, Majko, že cool (40 kilo jsem nezvolila náhodně, ale s přihlédnutím k přirozeně větší svalové síle mužského pokolení) Zejména pak miluju ty typy, které napřed vyvolají "hysterický záchvat", aby ho posléze léčily fackou. Čti pozorně, co Kelinka napsala tongue

Vitto lolstorstark


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#44 21. 3. 2013 23:33

Kelinka
♥♥-----
Registrovaný: 4. 3. 2010
Příspěvky: 32

Re: Odpustit facku??

Opravdu to byla prvni facka, ale ne prvni rvani, kvuli neschode v nazorech se hadame casto... Pritel vyrustal v podminkach kde se doma kaslalo na poradek a neresilo ze chatrani domu, ted se to snazim zmenit a hadame se kvuli tomu casto... Pritel dela to ze kdyz nechce neco resit a ja to resit chci, tak zacne zvysovat hlas a pote kricet, je durazny v nazorech a je zvyklej mit pravdu... Bohuzel se, ale todle resit musi, o dum je z dob prvni republiky a neudrzovany, nechci aby jednou zjistil ze se to opravit neda a ze to nebude resit smiril se s tim. Jelikoz techto hadek bylo vic a ja rvani a zvysovani nesnasim, nevim jestli se bojim jeho ja mam strach kdyz nekdo zacne kricet, mam pocit jako by se mu zmenil vyraz v tvari, a jako by to nebyl on. Proto jsem utekla do koupelny, nechtela jsem uz poslouchat jak jsem spatna, omluvila jsem se, ale on byl nastvany porad....

Omlouvam se ze to tak dlouze vypisuju, ale potrebuju si o tom s nekym promluvit.

Není tady

 

#45 22. 3. 2013 0:01

světýlko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 25. 2. 2007
Příspěvky: 455

Re: Odpustit facku??

Keli, neomlouvej se, tohle je diskuzní vlákno, je jasné, o čem je a když o to někdo stát nebude tak sem nebude chodit. Ti ostatní neodejdou, napíšou k tomu něco a Ty sama se tím musíš probrat a přebrat si to, co z toho je pro Tebe a co není- to víš, nejsme žádní jasnovidci, jediná z nás, kdo je v reálu, jsi Ty. My Ti držíme palce storstark

Není tady

 

#46 22. 3. 2013 0:02

světýlko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 25. 2. 2007
Příspěvky: 455

Re: Odpustit facku??

Keli, neomlouvej se, tohle je diskuzní vlákno, je jasné, o čem je a když o to někdo stát nebude tak sem nebude chodit. Ti ostatní neodejdou, napíšou k tomu něco a Ty sama se tím musíš probrat a přebrat si to, co z toho je pro Tebe a co není- to víš, nejsme žádní jasnovidci, jediná z nás, kdo je v reálu, jsi Ty. My Ti držíme palce storstark

Není tady

 

#47 22. 3. 2013 8:00

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Odpustit facku??

vitto napsal(a):

Zapojení zásuvky je "trapnost, hloupost a neženskost"?? OK, do konce života budu polehávat na sofa, vyšívat , číst poezii a brnkat na loutnu, žádnou zásuvku už nikdy nezapojím, protože bych se vzepřela řádu všehomíra.. + další moudro - když zvedneš ruce a běžíš směrem k partnerovi, tak je oprávněn tě zmlátit, Ještě, že existují tak maximálně osvícené bytosti, které mě konečně nasměrují správným směrem ! smile A kdybych se náhodou nějak  ideologicky odklonila, zavřu se v koupelně a budu se tam po zásluze bát!...........

To je pouze tvádedukce, že když žena zvedne ruce a běží směrem k partnerovi, je oprávněn ji zmlátit. Já jsem nic takového nenapsala. A ano, když mám partnera, kor v tomto případě, když to není Kelinky ani jejich společný dům a ona do rekonstrukce nic neinvestuje, neřešila bych já žádné zásuvky. Když budu sama a budu to umět, to je jiná. Ale tady se jedná o úplně jinou situaci. Když si zásuvku chtěli zedníci vyndat, měla se s nimi domluvit, že ji i vrátí zpět a ne že ji bude zpět dávat ona a nakonec to stejně přesunula na partnera.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#48 22. 3. 2013 8:01

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Odpustit facku??

Žena přece nebude po chlapech zapojovat elektrickou zásuvku. Pro mě je to naprostá hloupost a neženskost.
Muž přece nebude mejt nádobí, přebalovat pokakaný mimino nebo třeba přišívat knoflík... taková nemužnost... vissla
Proč jsi je měla nad hlavou?
To je dotaz na podobný úrovni jako ten "proč manžel souložil jinde?", kdy jakákoliv odpověď, která neodpovídá chápání tazatele, je neakceptovatelná... wink
Osobně jsem takové chování zatím nikdy neviděla.
"Vaši 3,14ču jsem taky neviděl, a věřím, že ji máte." Bolek Polívka, Dědictví... lollollol
Jsou horší věci než JEDNA (zdůrazňuji JEDNA) facka v afektu. Když se to nebude opakovat... A co když dá facku žena mužovi? To posuzujete stejně?
No - pro mě by i "JEDNA (zdůrazňuji JEDNA) facka" byla konečná.
V životě na mě žádnej chlap ruku nevztáhnul... s výjimkou mýho táty tak do věku tří let, pokud se tedy plácnutí batolete přes zadek nebo ručičku dá za rukyvztažení považovat big_smile
A stejně tak by mě nenapadlo uhodit muže... ani v afektu. A taky jsem to nikdy neudělala, krom nějaký dětský "kočkovačky" big_smile
Jediná výjimka by byla sebeobrana - ale tam zas nezáleží na pohlaví útočníka.

Upravil(a) helena (22. 3. 2013 8:02)


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#49 22. 3. 2013 8:02

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Odpustit facku??

Kelinka napsal(a):

Opravdu to byla prvni facka, ale ne prvni rvani, kvuli neschode v nazorech se hadame casto... Pritel vyrustal v podminkach kde se doma kaslalo na poradek a neresilo ze chatrani domu, ted se to snazim zmenit a hadame se kvuli tomu casto... Pritel dela to ze kdyz nechce neco resit a ja to resit chci, tak zacne zvysovat hlas a pote kricet, je durazny v nazorech a je zvyklej mit pravdu... Bohuzel se, ale todle resit musi, o dum je z dob prvni republiky a neudrzovany, nechci aby jednou zjistil ze se to opravit neda a ze to nebude resit smiril se s tim. Jelikoz techto hadek bylo vic a ja rvani a zvysovani nesnasim, nevim jestli se bojim jeho ja mam strach kdyz nekdo zacne kricet, mam pocit jako by se mu zmenil vyraz v tvari, a jako by to nebyl on. Proto jsem utekla do koupelny, nechtela jsem uz poslouchat jak jsem spatna, omluvila jsem se, ale on byl nastvany porad....

Omlouvam se ze to tak dlouze vypisuju, ale potrebuju si o tom s nekym promluvit.

a v tomhle chceš žít celý život?

Není tady

 

#50 22. 3. 2013 8:07

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Odpustit facku??

Kelinka napsal(a):

Opravdu to byla prvni facka, ale ne prvni rvani, kvuli neschode v nazorech se hadame casto... Pritel vyrustal v podminkach kde se doma kaslalo na poradek a neresilo ze chatrani domu, ted se to snazim zmenit a hadame se kvuli tomu casto... Pritel dela to ze kdyz nechce neco resit a ja to resit chci, tak zacne zvysovat hlas a pote kricet, je durazny v nazorech a je zvyklej mit pravdu... Bohuzel se, ale todle resit musi, o dum je z dob prvni republiky a neudrzovany, nechci aby jednou zjistil ze se to opravit neda a ze to nebude resit smiril se s tim. Jelikoz techto hadek bylo vic a ja rvani a zvysovani nesnasim, nevim jestli se bojim jeho ja mam strach kdyz nekdo zacne kricet, mam pocit jako by se mu zmenil vyraz v tvari, a jako by to nebyl on. Proto jsem utekla do koupelny, nechtela jsem uz poslouchat jak jsem spatna, omluvila jsem se, ale on byl nastvany porad....

Omlouvam se ze to tak dlouze vypisuju, ale potrebuju si o tom s nekym promluvit.

Dle mého názoru to můžeš měnit pouze tehdy, když do toho budeš investovat i své finance a budou vyřešeny záležitosti vlastnictví. Dokud jsi tam v podstatě host, tak na to žádné právo nemᚠa nedivím se příteli, že mu vadí, že ho kvůli tomu zatahuješ do hádek.
Opět zdůrazním, že v žádném případě nesouhlasím s fyzickým násilím.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů