Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 20. 3. 2013 17:42

Kelinka
♥♥-----
Registrovaný: 4. 3. 2010
Příspěvky: 32

Odpustit facku??

Ahoj, chtela bych pozadat o radu, nevim jestli to primo patri do teto rubriky, ale nevim kam to zaradit. Dostala jsem od pritele facku a nevim jak to brat, nebylo to bezduvodne a ja proste nevim co mam delat. Popisu Vam situaci jak k tomu doslo a prosim Vas o nazor, kamaradka mi rika ze nedokazu byt objektivni a ze je to nepripustne, ze mam odejit. Ale ja nevim.

Rekonstrujeme s pritelem prizemi rodineho domu jeho rodicu, rekonstrukce se tahne dyl a mi zatim bydlime v jednom malem pokojicku, kde porad prekracujeme krabice-nevejdeme se tam a ja jsem z toho velice na nervy... Nemame vlastni koupelnu, sama nemuzu ani do kuchyne jeho rodicu atd. Pri rekonstrukci doslo k incidentu kvuli kteremu se to vse stalo, delnici se zeptali jestli mohou odpojit a vyndat zasuvku, pry jim pritel rikal ze ne, ale jim by to skrabani zdi slo lip, tak jsem jim rekla at ji klidne vyndaji, ze ji pak zapojim sama. Po udelani omitky se mi nepodarilo zasuvku pridelat, tak jsem zavolala pritele, byl nastvany kricel a nadaval proc jsem to nechala vyndat. Mela jsem z nej strach tak jsem se zavrela v koupelne, kdyz se trochu uklidnil tak jsem se vratila a snazila se to s nim normalne resit, ale zacal zase kricet. Nastvala jsem se, ze porad krici, ze jsem udelala chybu vim, ale chtela jsem, aby uz byl klid, Byla jsem nastvana tak jsem k nemu pribehla s rukama nad hlavou a zacala sem na nej taky kricet, at uz na me porad nerve. V tu chvili jsem dostala facku. Pritel rika, ze jak jsem k nemu pribehla a narusila jeho osobni prostor, ze to vypadalo, ze jsem na nej zautocila a ze jednal instinktivne. Ze ho to mrzi ze to byl reflex, ale ze ten reflex jsem zavinila ja. Nevim jak to mam brat bojim se mu ted verit.... Ano je to moje chyba, ale kamaradka rika, ze ani v tomto pripade me facku dat nemel. Prosim poradte..

Dekuju

Není tady

 

#2 20. 3. 2013 18:37

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Odpustit facku??

Já bych mu dala "reflex" raz dva. Když nad tím přemýšlíš, tak sama víš, že je to celé špatně, tak na co čekáš?

Není tady

 

#3 20. 3. 2013 18:47

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Odpustit facku??

Kelinko, před nedávnem jsem v jedné knize četla pěknou úvahu (autor Jo Nesbo): chlápek tam říká, že obdivuje fakt, že ženy vůbec žijou s muži. Žádný mužský by prý nebydlel dobrovolně s někým, kdo je o 20 cm větší a o 20 kilo t잚í coollol
No, je to trochu nadsázka, ale něco na tom je - tolik jen k té argumentaci tvého přítele.
A když si odmyslíme ten důvod. Blbej jako troky, přítel nech promine.
Co se facky týče, u mně by přes to vlak nejel, přestože rozhodně nemám klidné manželství. Radím ti, udělej si tam závoru, velikou, bytelnou a takříkajíc červenobíle pruhovanou - prostě stopku jako noha. Psychicky totiž jsme si s muži naroveň, fyzicky ne.
Nehledě k tomu, že přítel vypadá jako takříkajíc dobyvatel území - tím myslím ustup mu a on popojde právě o ten kousek, o který jsi mu ustoupila. Možná se pletu, ale dělá to na mě takový dojem. A to má poměrně předvídatelné konece - však se ti ozvou holky, co s tím mají bohatší zkušenosti, než já.
Takže pokud se ti zrovna nechce ho opouštět, dala bych mu ještě jednu šanci - ale jen jedinou. Další facka by znamenala okamžitý odchod.
Pokud ovšem v tobě zažehnul zaječí úmysly, tak je poslechni a prchej. storstark


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#4 20. 3. 2013 18:52

kostka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 3. 2. 2013
Příspěvky: 406

Re: Odpustit facku??

Kelinko, už ta věta v tvém textu, že jsi měla strach a zavřela se v koupelně....jak píše Andrea, sama víš, že je to asi vše špatně a co až jednou příjdou facky dvě, atp....

Není tady

 

#5 20. 3. 2013 18:54

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Odpustit facku??

kostka napsal(a):

Kelinko, už ta věta v tvém textu, že jsi měla strach a zavřela se v koupelně........

Právě.............o 20 cm větší a o 20 kilo t잚í smile Marně si snažím představit chlapa, který by se zavíral strachy v koupelně cool


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#6 20. 3. 2013 19:37

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: Odpustit facku??

" Ze ho to mrzi ze to byl reflex, ale ze ten reflex jsem zavinila ja. " Tohle mi docela "smrdí". Jedna obě domácího násilí psala, že to týrání začalo tak, že na partnera omylem vylila skleničku s pitím a on jí "vnutil" představu, že za to může ona a že si tu facku vlastně zasloužila. Postupně z ní "vychoval" ženu, která věří, že si všechny jeho rány zasloužila, už jen třeba tím, že zapomněla zhasnout. Inu, důvod se vždycky najde sad

Upravil(a) Tulipánka (20. 3. 2013 19:37)


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#7 20. 3. 2013 20:02

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Odpustit facku??

Hned by jim měl ode mně zpátky-taky reflex!

Jinak kam se to řítíš - chceš bydlet pod jednou střecou s někým,kdo tě nepustí ani samotnou do prozatím jediné kuchyně,a zvlášt když to jsou rodiče?tedy píšu to za předpokkladuže si normální holka a že jim tam nevyjídᚠjejich zásoby třeba,bo to bych tě taky hnala big_smile

Sice se na to neptáš,ale zeptám se tedy já - jak mᚠpořešeny svoje investice do cizího majteku,jestli teda nějakéí z tvé strany jsou.

Není tady

 

#8 20. 3. 2013 20:20

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: Odpustit facku??

Kelinka napsal(a):

Ahoj, chtela bych pozadat o radu, nevim jestli to primo patri do teto rubriky, ale nevim kam to zaradit. Dostala jsem od pritele facku a nevim jak to brat, nebylo to bezduvodne a ja proste nevim co mam delat. Popisu Vam situaci jak k tomu doslo a prosim Vas o nazor, kamaradka mi rika ze nedokazu byt objektivni a ze je to nepripustne, ze mam odejit. Ale ja nevim.

Rekonstrujeme s pritelem prizemi rodineho domu jeho rodicu, rekonstrukce se tahne dyl a mi zatim bydlime v jednom malem pokojicku, kde porad prekracujeme krabice-nevejdeme se tam a ja jsem z toho velice na nervy... Nemame vlastni koupelnu, sama nemuzu ani do kuchyne jeho rodicu atd. Pri rekonstrukci doslo k incidentu kvuli kteremu se to vse stalo, delnici se zeptali jestli mohou odpojit a vyndat zasuvku, pry jim pritel rikal ze ne, ale jim by to skrabani zdi slo lip, tak jsem jim rekla at ji klidne vyndaji, ze ji pak zapojim sama. Po udelani omitky se mi nepodarilo zasuvku pridelat, tak jsem zavolala pritele, byl nastvany kricel a nadaval proc jsem to nechala vyndat. Mela jsem z nej strach tak jsem se zavrela v koupelne, kdyz se trochu uklidnil tak jsem se vratila a snazila se to s nim normalne resit, ale zacal zase kricet. Nastvala jsem se, ze porad krici, ze jsem udelala chybu vim, ale chtela jsem, aby uz byl klid, Byla jsem nastvana tak jsem k nemu pribehla s rukama nad hlavou a zacala sem na nej taky kricet, at uz na me porad nerve. V tu chvili jsem dostala facku. Pritel rika, ze jak jsem k nemu pribehla a narusila jeho osobni prostor, ze to vypadalo, ze jsem na nej zautocila a ze jednal instinktivne. Ze ho to mrzi ze to byl reflex, ale ze ten reflex jsem zavinila ja. Nevim jak to mam brat bojim se mu ted verit.... Ano je to moje chyba, ale kamaradka rika, ze ani v tomto pripade me facku dat nemel. Prosim poradte..

Dekuju

Aha, narušila prostor. Pěkná výmluva. Když si to přečteš po sobě ještě jednou, tak zjistíš, že není normální se svého přítele bát předem tak, že se před ním zavírᚠv koupelně.
Takže já si myslím, že to první facka nebyla. Jinak bys neměla důvod se před ním schovávat už před tou "první" přeci.
Já bych nebyla s člověkem, kterýho se bojím a který mě bije, protože jsem narušila jeho prostor. Fakt ne.

Není tady

 

#9 20. 3. 2013 22:00

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Odpustit facku??

Kelinka napsal(a):

Ahoj, chtela bych pozadat o radu, nevim jestli to primo patri do teto rubriky, ale nevim kam to zaradit. Dostala jsem od pritele facku a nevim jak to brat, nebylo to bezduvodne a ja proste nevim co mam delat. Popisu Vam situaci jak k tomu doslo a prosim Vas o nazor, kamaradka mi rika ze nedokazu byt objektivni a ze je to nepripustne, ze mam odejit. Ale ja nevim.

Rekonstrujeme s pritelem prizemi rodineho domu jeho rodicu, rekonstrukce se tahne dyl a mi zatim bydlime v jednom malem pokojicku, kde porad prekracujeme krabice-nevejdeme se tam a ja jsem z toho velice na nervy... Nemame vlastni koupelnu, sama nemuzu ani do kuchyne jeho rodicu atd. Pri rekonstrukci doslo k incidentu kvuli kteremu se to vse stalo, delnici se zeptali jestli mohou odpojit a vyndat zasuvku, pry jim pritel rikal ze ne, ale jim by to skrabani zdi slo lip, tak jsem jim rekla at ji klidne vyndaji, ze ji pak zapojim sama. Po udelani omitky se mi nepodarilo zasuvku pridelat, tak jsem zavolala pritele, byl nastvany kricel a nadaval proc jsem to nechala vyndat. Mela jsem z nej strach tak jsem se zavrela v koupelne, kdyz se trochu uklidnil tak jsem se vratila a snazila se to s nim normalne resit, ale zacal zase kricet. Nastvala jsem se, ze porad krici, ze jsem udelala chybu vim, ale chtela jsem, aby uz byl klid, Byla jsem nastvana tak jsem k nemu pribehla s rukama nad hlavou a zacala sem na nej taky kricet, at uz na me porad nerve. V tu chvili jsem dostala facku. Pritel rika, ze jak jsem k nemu pribehla a narusila jeho osobni prostor, ze to vypadalo, ze jsem na nej zautocila a ze jednal instinktivne. Ze ho to mrzi ze to byl reflex, ale ze ten reflex jsem zavinila ja. Nevim jak to mam brat bojim se mu ted verit.... Ano je to moje chyba, ale kamaradka rika, ze ani v tomto pripade me facku dat nemel. Prosim poradte..

Dekuju

Z tohodle bych vycházela. Jesltiže mᚠstrach, je to naprd vztah. Tady nejde o tu facku.  Je, já bych mu jí vrátila , ale o to, že se ho bojíš.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#10 20. 3. 2013 22:35

světýlko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 25. 2. 2007
Příspěvky: 455

Re: Odpustit facku??

Keli, taky se přikláním k tomu, co tu píšou holky.
Je pravda, že jsou chlapi, kterým "ujede" jedna facka za život a už to pak nikdy neudělají. Jenže Ti se přijdou omluvit a nesvádí na ženu důvod.
Je otázka, jestli chceš na druhou facku čekat. Ona od první ke druhé může uplynout docela doba, ale pak se intervaly začnou zkracovat a nabírat na síle. To už je ale "zfackovaná" i důstojnost, takže se odchází mnohem hůře, než na začátku. A většinou je čekání ztráta času - takže, jak píše Lupi, pokud mu chceš dát šanci, tak je poslední.
Ty se ho bojíš, on reaguje nepřiměřeně. Nejde o facku, ale o jeho postoj k Tobě: řve a řve a když se bráníš, tak Tě uhodí - že jsi narušila jeho osobní prostor? Vždy on porušil pravidla primární úcty dumbom A to je něco, co nesmí v tom vztahu být, byla bys nešastná, ničilo by tě to. Takže buď se to bude ubírat jiným směrem nebo rychle pryč. Já  bych to ukončila a byla ráda, že s ním nemám děti.
Držím moc palce, věř víc tomu, jak se ve vztahu cítíš, než co slyšíš. Važ si sebe a svoji budoucnost spoj jen s člověkem, který Tě nepotřebuje srážet pussa

Upravil(a) světýlko (20. 3. 2013 22:50)

Není tady

 

#11 20. 3. 2013 22:37

aiga
♥♥♥----
Registrovaný: 20. 1. 2011
Příspěvky: 133

Re: Odpustit facku??

Kelinka napsal(a):

Ahoj, chtela bych pozadat o radu, nevim jestli to primo patri do teto rubriky, ale nevim kam to zaradit. Dostala jsem od pritele facku a nevim jak to brat, nebylo to bezduvodne a ja proste nevim co mam delat. Popisu Vam situaci jak k tomu doslo a prosim Vas o nazor, kamaradka mi rika ze nedokazu byt objektivni a ze je to nepripustne, ze mam odejit. Ale ja nevim.

Rekonstrujeme s pritelem prizemi rodineho domu jeho rodicu, rekonstrukce se tahne dyl a mi zatim bydlime v jednom malem pokojicku, kde porad prekracujeme krabice-nevejdeme se tam a ja jsem z toho velice na nervy... Nemame vlastni koupelnu, sama nemuzu ani do kuchyne jeho rodicu atd. Pri rekonstrukci doslo k incidentu kvuli kteremu se to vse stalo, delnici se zeptali jestli mohou odpojit a vyndat zasuvku, pry jim pritel rikal ze ne, ale jim by to skrabani zdi slo lip, tak jsem jim rekla at ji klidne vyndaji, ze ji pak zapojim sama. Po udelani omitky se mi nepodarilo zasuvku pridelat, tak jsem zavolala pritele, byl nastvany kricel a nadaval proc jsem to nechala vyndat. Mela jsem z nej strach tak jsem se zavrela v koupelne, kdyz se trochu uklidnil tak jsem se vratila a snazila se to s nim normalne resit, ale zacal zase kricet. Nastvala jsem se, ze porad krici, ze jsem udelala chybu vim, ale chtela jsem, aby uz byl klid, Byla jsem nastvana tak jsem k nemu pribehla s rukama nad hlavou a zacala sem na nej taky kricet, at uz na me porad nerve. V tu chvili jsem dostala facku. Pritel rika, ze jak jsem k nemu pribehla a narusila jeho osobni prostor, ze to vypadalo, ze jsem na nej zautocila a ze jednal instinktivne. Ze ho to mrzi ze to byl reflex, ale ze ten reflex jsem zavinila ja. Nevim jak to mam brat bojim se mu ted verit.... Ano je to moje chyba, ale kamaradka rika, ze ani v tomto pripade me facku dat nemel. Prosim poradte..

Dekuju

Kelinko, vidíš to?


A tam, kde nejsou lidé, snaž se být člověkem.

Není tady

 

#12 21. 3. 2013 0:10

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Odpustit facku??

Každý máme hranice inde, ale ja osobne by som proste s človekom, ktorý mi dá facku (a kvôli vaginalite, čo si budeme nahovára - nešlo o život, o zdravie, išlo o h.o.v.n.o) nežila ani za nič. A to som prežila 10 búrlivých rokov s cholerikom, ale na mňa za ten čas ruku nevztiahol - vedel, že to je konečná. Buď by som ho zabila alebo odišla, ale určite by som to neprešla len tak...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#13 21. 3. 2013 1:25

Kelinka
♥♥-----
Registrovaný: 4. 3. 2010
Příspěvky: 32

Re: Odpustit facku??

Dekuju za odpovedi, Rekla jsem mu ze jeste jedna facka a koncim on se ted chova dobre... od facky je to 2 dny. Problem spociva take v tom ze jsem prisla na konci ledna o praci a zatim se mi nepodarilo nic najit, takze jsem na nem nyni trochu financne zavisla. Nechci to nyni ukoncit mam ho rada, ale mate pravdu ze takhle to dal nejde pokud se to jeste stane odejdu.

Není tady

 

#14 21. 3. 2013 6:38

annie
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 7. 2. 2006
Příspěvky: 2920

Re: Odpustit facku??

Dva dny se chová hezky, je to pašák. tummenupp Ale zkus zase něco bez jeho vědomí - nabo proti jeho vůli dovolit dělníkům...
No, finančně závislá nebo ne, připravovala bych se na zvednutí kotvy.
Trávit život v koupelně by se mi nechtělo.
PS: pokud "náhodou" schytneš ještě jednu, zkus mu ji vrátit - asi se budeš divit - jestli to stihneš při vědomí...

Není tady

 

#15 21. 3. 2013 7:35

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Odpustit facku??

on se ted chova dobre... od facky je to 2 dny
Klidně to může být ještě další 2 dny, 2 týdny, 2 měsíce... a třeba už tě neuhodí, ale bude "jenom" naštvaný a řvát na tebe, až zas udělᚠněco, co se mu nebude líbit.
Na velký zastání od druhejch to taky nevidím, vzhledem k "zákazu kuchyně"... tak je docela možný, že na to na všechno budeš sama... nanejvejš s dítětem v náručí. Ale pro některý ani to není překážka.
jsem na nem nyni trochu financne zavisla...
... "tak mám pocit, že on má tak trochu právo" - chtěla jsi napsat? Nebo snad "tak musím vydržet, dokud..."?
Co třeba až budeš na mateřský... bez nějakejch velkejch příjmů... a navíc v cizím baráku?


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#16 21. 3. 2013 8:21

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Odpustit facku??

Kelinka napsal(a):

Dekuju za odpovedi, Rekla jsem mu ze jeste jedna facka a koncim on se ted chova dobre... od facky je to 2 dny. Problem spociva take v tom ze jsem prisla na konci ledna o praci a zatim se mi nepodarilo nic najit, takze jsem na nem nyni trochu financne zavisla. Nechci to nyni ukoncit mam ho rada, ale mate pravdu ze takhle to dal nejde pokud se to jeste stane odejdu.

Prepáč , ale musím sa smia: Dva dni sa dokáže dobre správa aj psychopatický vrah... No ale je to na tebe. Finančná závislos je zlá vec - ale nenašiel by sa niekto iný, kto by ti dočasne pomohol? Necha sa kvôli tomu facka je zlé...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#17 21. 3. 2013 10:21

světýlko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 25. 2. 2007
Příspěvky: 455

Re: Odpustit facku??

annie napsal(a):

Dva dny se chová hezky, je to pašák. tummenupp Ale zkus zase něco bez jeho vědomí - nabo proti jeho vůli dovolit dělníkům...
No, finančně závislá nebo ne, připravovala bych se na zvednutí kotvy.
Trávit život v koupelně by se mi nechtělo.
PS: pokud "náhodou" schytneš ještě jednu, zkus mu ji vrátit - asi se budeš divit - jestli to stihneš při vědomí...

A jak víme, koupelna není dost bezpečný prostor nakonec pro nikoho. ( Reevě to bylo taky k ničemu)

A dovedeš si představit, o co víc by ses na něm cítila závislá, kdybys s ním měla děti? - jak koukám, Helena to už úplně vystihla.

Upravil(a) světýlko (21. 3. 2013 10:53)

Není tady

 

#18 21. 3. 2013 17:21

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Odpustit facku??

Kelinka napsal(a):

Ahoj, chtela bych pozadat o radu, nevim jestli to primo patri do teto rubriky, ale nevim kam to zaradit. Dostala jsem od pritele facku a nevim jak to brat, nebylo to bezduvodne a ja proste nevim co mam delat. Popisu Vam situaci jak k tomu doslo a prosim Vas o nazor, kamaradka mi rika ze nedokazu byt objektivni a ze je to nepripustne, ze mam odejit. Ale ja nevim.

Rekonstrujeme s pritelem prizemi rodineho domu jeho rodicu, rekonstrukce se tahne dyl a mi zatim bydlime v jednom malem pokojicku, kde porad prekracujeme krabice-nevejdeme se tam a ja jsem z toho velice na nervy... Nemame vlastni koupelnu, sama nemuzu ani do kuchyne jeho rodicu atd. Pri rekonstrukci doslo k incidentu kvuli kteremu se to vse stalo, delnici se zeptali jestli mohou odpojit a vyndat zasuvku, pry jim pritel rikal ze ne, ale jim by to skrabani zdi slo lip, tak jsem jim rekla at ji klidne vyndaji, ze ji pak zapojim sama. Po udelani omitky se mi nepodarilo zasuvku pridelat, tak jsem zavolala pritele, byl nastvany kricel a nadaval proc jsem to nechala vyndat. Mela jsem z nej strach tak jsem se zavrela v koupelne, kdyz se trochu uklidnil tak jsem se vratila a snazila se to s nim normalne resit, ale zacal zase kricet. Nastvala jsem se, ze porad krici, ze jsem udelala chybu vim, ale chtela jsem, aby uz byl klid, Byla jsem nastvana tak jsem k němu přiběhla s rukama nad hlavou a zacala sem na nej taky kricet, at uz na me porad nerve. V tu chvili jsem dostala facku. Pritel rika, ze jak jsem k nemu pribehla a narusila jeho osobni prostor, ze to vypadalo, ze jsem na nej zautocila a ze jednal instinktivne. Ze ho to mrzi ze to byl reflex, ale ze ten reflex jsem zavinila ja. Nevim jak to mam brat bojim se mu ted verit.... Ano je to moje chyba, ale kamaradka rika, ze ani v tomto pripade me facku dat nemel. Prosim poradte..

Dekuju

Já to vidím jinak než všichni předchozí přispívající.
Podle mě je totální blbost od ŽENY, aby řekla, a zásuvku vyndají a ONA ji pak SAMA zapojí. Taková trapnost. Já bych jim ji vyndat povolila, ale samozřejmě s tím, že ji po skončení práce zase zapojí. Žena přece nebude po chlapech zapojovat elektrickou zásuvku. Pro mě je to naprostá hloupost a neženskost.
Nedivím se, že se přítel rozčílil.
Vy všechny, co poukazujete na jeho rozčílení a křik, chcete říct, že jste se ve vztahu NIKDY nerozčílily? Ani vy ani vᚠpartner?
Samozřejmě, facku dávat neměl. Ale - my jsme u té scény nebyly. Mně stále vrtá hlavou, co má znamenat - tak jsem k němu přiběhla s rukama nad hlavou. Prosím tě, Kely, co znamená, žes k němu přiběhla s rukama nad hlavou? Proč jsi je měla nad hlavou? Umím si představit, že se s partnerem hádáme, ale neumím si představit, že k němu  běžím s rukami nad hlavou. Proč bych je zvedala? va Že bych se chystala ho napadnout? va

Já vidím problémy jinde. Že Kelinka, říká, že rekonstruují s přítelem, ale kolik financí do rekonstrukce dává ona ( když tady ne tak dávno řešila své dluhy a jiné záležitosti s tímto přítelem, co nefungují) a momentálně nemá práci? Tento vztah mi přijde nerovný.
Já jí tak jednoznačně nestraním. Myslím, že i ona má máslo na hlavě a kdoví, kolik ho tam má. Souhlasím, že facka být neměla, ale někdo dokáže rozčílit k nepříčetnosti i svatého.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#19 21. 3. 2013 17:24

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Odpustit facku??

Chci tím říct, že ta facka je podle mého názoru pouze vrcholek ledovce.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#20 21. 3. 2013 18:09

Kelinka
♥♥-----
Registrovaný: 4. 3. 2010
Příspěvky: 32

Re: Odpustit facku??

Eva:
Ruce nad hlavu jsem zvedla nevim proc, asi pro duraz, rozhodne jsem po nem nenaprahla ani jsem ho nechtela prastit, to bych nikdy neudelala, mozna to v nem vyvolalo takovydle pocit, ale to jsem nikdy nezamyslela. Jinak s tou zasuvkou je to tak, ze to je zasuvka na internet na sitove kabely a sitarinu mam jako obor ze skoly, proto jsem si myslela ze ji v pohode zapojim, i bych ji zapojila akorat ty kabely ze zdi byly moc kratke a proto to pak neslo....
K te praci je to tak, ze v praci kde jsem delala zacaly byt problemy a propoustelo se a postoj zamestnavatele se k zamestnancum dost zhorsil, tak pritel navrhl abych zacala jako on delat sam na sebe a ve svem oboru. Takze si pomalu rozjizdim firmu a k tomu hledam neco na polovicni uvazek abych to oboji zvlada. Ano do rekonstrukce sve penize nedavam, kdybych mela podobne prijmy jako pritel a dum by byl z nejake casti muj, tak bych samozdrejme na rekonstrukci prispela...

Chtela jsem jen trosku vice vysvetlit nase pomery, nemyslim si ze je nasilnik, jen proste nechapu proc to doslo na facku......

Není tady

 

#21 21. 3. 2013 18:16

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Odpustit facku??

Jeho nechu k milování se už spravila? Ptám se, i když je to tady mimo téma. Dělám si názor z celkového obrazu, ne pouze z jedné vteřiny, kdy jsi dostala facku.
Tvé ruce nad hlavou mi stejně přijdou zvláštní, o to víc, že nevíš, proč jsi to udělala. Dělᚠto při hádce běžně? Osobně jsem takové chování zatím nikdy neviděla.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#22 21. 3. 2013 18:41

Kelinka
♥♥-----
Registrovaný: 4. 3. 2010
Příspěvky: 32

Re: Odpustit facku??

To s tim milovanim uz se vratilo do normalu, je toho na nej hodne proto byly asi ty problemy. ... S tema rukama nevim rozhodne jsem ho nechtela napadnout, facku jsem klukovi dala naposled v 16 letech na diskotece...nikdy bych na pritele nezautocila

Není tady

 

#23 21. 3. 2013 18:47

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Odpustit facku??

Kelinko, já bych na tvém místě přestala být na nervy z toho, že překračuji krabice a nemáte místo. To prostě k rekonstrukci, jakou provádíte, patří. Nemáte děti a ty jsi dospělá žena, prostě to musíš vydržet stejně, jako tvůj přítel, než budete mít bydlení hotové. Takové malichernosti, by se tobě teď nemusí zdát, že jsou to malichernosti, k dobré pohodě nepřispívají.
A dala bych mu ještě jednu šanci. Pokud tam skutečně nejsou i jiné problémy.
Ale také bych se zamyslela nad svým chováním a možná ho trošku korigovala - zvl᚝ s tou nervozitou, která  pak otravuje život všem. Bydlela jsem v době rekonstrukce v rekonstruovaném bytě i domě. Vím, že to není lehké. Ale je fajn se k tomu postavit tak, že teď to takhle prostě je a není třeba si to ještě víc znepříjemňovat nervováním, které nikomu a ničemu nepomůže, spíš naopak.

Upravil(a) Eva. (21. 3. 2013 18:48)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#24 21. 3. 2013 18:47

Vachu
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 25. 6. 2009
Příspěvky: 767

Re: Odpustit facku??

Tulipánka napsal(a):

" Ze ho to mrzi ze to byl reflex, ale ze ten reflex jsem zavinila ja. " Tohle mi docela "smrdí". Jedna obě domácího násilí psala, že to týrání začalo tak, že na partnera omylem vylila skleničku s pitím a on jí "vnutil" představu, že za to může ona a že si tu facku vlastně zasloužila. Postupně z ní "vychoval" ženu, která věří, že si všechny jeho rány zasloužila, už jen třeba tím, že zapomněla zhasnout. Inu, důvod se vždycky najde sad

Pozlatit! ... Tahle slova by se měla pozlatit.  neutral

Není tady

 

#25 21. 3. 2013 19:45

Vladena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 12. 2007
Příspěvky: 1732

Re: Odpustit facku??

Ruce nad hlavou si zřejmě měla, protože si čekala dopředu facku a chránila si hlavu, obličej. Do koupelny jsi se schovala,protože si  cítila  nebezpečí. Není to o jedné fatce,ale o tvém strachu z přítele. Utíkej!!

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů