Oznámení

4.března : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

4.března : Směňování věcí provází lidstvo od jeho počátků.Nový SWAP Babinet pro všechny!

4.března : Stálice mezi moučníky? Vláčná a rychlá hrníčková bábovka z Granka

4.března : Krásná velikonoční dekorace. Stačí stará dřevěná krabička

#76 24. 3. 2013 17:37

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC

Re: Rozvoz jídla po Praze - máte někdo zkušenost?

holcina napsal(a):

Mě se dnešní maminky líbí. Teda ty které mám kolem sebe. Hodně přemýšlí co jejich dítě jí, pije, v jakých je plenkách. Líbí se mi látkové pleny, šátky. Tohle já vůbec neřešila. Já dala dětem krupici, protože mi to poradila maminka a vůbec se nepídila po tom, jestli je to dobře nebo špatně. Byla jsem fakt mladý tele:-) Dnes bych to dělala jinak. Ale co jsem nesnášela, když tchýně říkala " to já s dětma stíhala ještě slepice, králíky...." jako některé tady:-)

jojo, taky co mám v okolí mladé maminy, tak jsou fajn a přemýšlí, co a jak.
Naštěstí já měla rozumnou mamku,která neříkala, tohle jsem dělala já. Ale měla zdravý rozum, co dítěti dát, co ne. Ale tchyně ne, ta se chlubila, jak půlroční dítě snědlo kořeněnou omáčku tillfreds
A sklenky,
kupovala jsem je občas. do roka, pak už jsem jenom vařila. Ne že bych byla líná uvařit, ale ve sklenkách bylo třeba telecí a tak. Ten můj blab se skládal ze zeleniny popř.kuřecí nebo hov. maso (měly rády všechno).

Každý den je jen jednou za život

Není tady

#77 24. 3. 2013 17:42

helena
♥♥♥♥♥♥♥

já nikdy nemusela, je to můj koníček
Taky mě to baví... což neznamená, že jsem nemusela. Jen těch teplejch ponožek co jsem se napletla, když na krámě ne a nebyly...

http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

#78 24. 3. 2013 17:59

holcina
♥♥♥♥♥♥-

helena napsal(a):

já nikdy nemusela, je to můj koníček
Taky mě to baví... což neznamená, že jsem nemusela. Jen těch teplejch ponožek co jsem se napletla, když na krámě ne a nebyly...

Ale nebudeš přece dceři nebo snaše "vyčítat", že ty jsi musela, zatímco ony nemusí. To je dobře, že nemusí ne?

Není tady

#79 24. 3. 2013 18:11

helena
♥♥♥♥♥♥♥

nebudeš přece dceři nebo snaše "vyčítat", že ty jsi musela, zatímco ony nemusí
Jak jsi na to přišla, že bych vyčítala?

http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

#80 24. 3. 2013 18:15

holcina
♥♥♥♥♥♥-

Protože se to tady tak zvrtlo v to, jak všichni stíhali a dnes maminy nestíhají nic, jsou líné a pohodlné:-)

Není tady

#81 24. 3. 2013 18:48

Abinka111
♥------
Místo: Olomouc

Mám iba jedného syna, ale možnosť odoberania obedov z jedálne MŠ oproti nášmu vchodu som rada využila (bývalý manžel sa stravoval v práci) a užila som si dietko na MD od A-Z + varila cez víkendy, takže to nie je o lenivosti, ale možnosti a ak nejaká je, prečo ju nevyužiť..a to boli roky 1994-1996.

Není tady

#82 26. 3. 2013 11:40

Lucka_M
♥------

Pěkný den, čekala jsem spíš nějakou radu než tolik kritiky. Malému samozřejmě vařím, nicméně občas bych to ráda vyřešila tímto způsobem.  Např. včera - pro dítě jsem vařila krupicovou kaši, kterou já nemůžu a už vůbec se jí nenajím. Tak jsem si objednala jídlo domů z jedné indické restaurace - takto kořeněné jídlo bych přece ani nemohla dát malému dítěti.

PS: Jídlo jsem objednala přes www.jidloted.cz, přivezli mi ho zdarma, takže můžu doporučit.

Není tady

#83 26. 3. 2013 15:53

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči

Lucka_M napsal(a):

Pěkný den, čekala jsem spíš nějakou radu než tolik kritiky. Malému samozřejmě vařím, nicméně občas bych to ráda vyřešila tímto způsobem.  Např. včera - pro dítě jsem vařila krupicovou kaši, kterou já nemůžu a už vůbec se jí nenajím. Tak jsem si objednala jídlo domů z jedné indické restaurace - takto kořeněné jídlo bych přece ani nemohla dát malému dítěti.

PS: Jídlo jsem objednala přes www.jidloted.cz, přivezli mi ho zdarma, takže můžu doporučit.

ahááááááááááááááááááááá, ona to měla být reklama lol

Není tady

#84 26. 3. 2013 16:05

Lucka_M
♥------

aprill napsal(a):

Lucka_M napsal(a):

ahááááááááááááááááááááá, ona to měla být reklama lol

Myslím, že reklama vypadá jinak lol Klidně ten odkaz umažu, nicméně když jsem s něčím spokojená, tak to klidně řeknu. Bylo to prostě lepší než jídlo ze školní jídelny wink

Není tady

#85 26. 3. 2013 17:33

lepista
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha

Mě to také překvapilo, kudy se diskuse ubírala. Co na tom, že si chce někdo objednat jídlo domů? I kdyby byl sám.

Není tady

#86 1. 4. 2013 13:50

Luminator
♥------

Ahoj, co se týče rozvozu jídla v Praze, můžu doporučit stránku potravinykvam.cz. Jde o značku potravin s rodokmenem a jídla jsou výborná! navíc dovoz stojí jen 40,-.

Není tady

#87 2. 4. 2013 13:22

Lucka_M
♥------

Ahoj, díky za tip, nicméně doprava zdarma se mi líbí víc než doprava "jen" za 40,-

Není tady

#88 2. 4. 2013 18:21

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥

aprill napsal(a):

Tulipánka napsal(a):

Modroočka napsal(a):

No to by mě taky zajímalo. Já jsem měla vířivou pračku, plíny jsem vyvářela v hrnci, vařila jsem domácí jídlo, obstarala jsem zahradu, slepice, králíky, psa, topili jsme v kamnech na uhlí, vodu ohříval bojler, šila jsem, pletla jsem. Sekáče nebyly, obědy se nedovážely, atd, atd.
Nevím, stíhala jsem si i poklábosit s kámoškama, chpdily jsme s děckama ven. Tak já fakt nevím, co ty maminy dneska dělají, že nestíhají.

To máš tak. Je jiná doba. Ženská už nechce být utahaná superžena, která bravurně zvládá domácnost, péče o děti a ještě o hospodářství. Možná už chce myslet i sama na sebe, být víc v klidu, užívat si víc s dítětem a navíc mít i nějaký čas na sebe (popovídání si s kamarádkami, zajít si ke kadeřníkovi, na nehty, chvíli být na počítači, podívat se na televizi. Vždyť to není jen o stíhání všeho. Je to o stanovení si priorit. A pokud místo vaření chci čas věnovat sama sobě nebo svým zálibám, co je na tom špatně?

jj, priority. a každá je máme jiné. já bych oželela nehty, tv nebo pc  a raději měla domácí stravu. jiné stačí blafy z hospody

a nezakládáte si na tom jídle nějak moc, já bych teda raději strávila čas nějakou lepší činností než vařením .

Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

#89 2. 4. 2013 18:45

lchaloupkova
♥♥-----

Konkrétně s Prahou nevím, ale jinak mám pozitivní zkušenost s http://www.damejidlo.cz/ – jednoduše si „naklikáte“ oběd a do hoďky vám ho přivezou.

Není tady

#90 2. 4. 2013 19:31

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči

Grainne napsal(a):

aprill napsal(a):

Tulipánka napsal(a):

To máš tak. Je jiná doba. Ženská už nechce být utahaná superžena, která bravurně zvládá domácnost, péče o děti a ještě o hospodářství. Možná už chce myslet i sama na sebe, být víc v klidu, užívat si víc s dítětem a navíc mít i nějaký čas na sebe (popovídání si s kamarádkami, zajít si ke kadeřníkovi, na nehty, chvíli být na počítači, podívat se na televizi. Vždyť to není jen o stíhání všeho. Je to o stanovení si priorit. A pokud místo vaření chci čas věnovat sama sobě nebo svým zálibám, co je na tom špatně?

jj, priority. a každá je máme jiné. já bych oželela nehty, tv nebo pc  a raději měla domácí stravu. jiné stačí blafy z hospody

a nezakládáte si na tom jídle nějak moc, já bych teda raději strávila čas nějakou lepší činností než vařením .

já si zakládám na svém zdraví wink

Není tady

#91 2. 4. 2013 21:38

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥

mně zrovna dnes hodili do schránky   www.rozvoz-jidel.com

Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

#92 2. 4. 2013 21:39

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥

Grainne napsal(a):

mně zrovna dnes hodili do schránky   www.rozvoz-jidel.com

a docela mně tam zaujalo, že prodávají knedlíky smile já je neumím , tak to možná zkusím, až budu potřebovat

Není tady

#93 20. 5. 2013 19:25

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥

lepista napsal(a):

Mě to také překvapilo, kudy se diskuse ubírala. Co na tom, že si chce někdo objednat jídlo domů? I kdyby byl sám.

Ale jo, ono se pro jednoho blbě vaří, pak jíst třeba tři dny jedno a to samý.
Mužovi rodiče si přes týden berou jídlo ze sociálních služeb, je to nic moc, ale aspoň mají teplý jídlo, my s nima nebydlíme, takže jim vařit nemůžu,vařím jim o víkendech, aby měli kvalitní domácí jídlo aspoň přes víkend.
Sami si neuvaří,maminka je nemocná a děda umí jen gulášovou polívku a palačinky. Ale ty umí naprosto excelentní.

Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

#94 9. 6. 2013 10:09

sindyy
♥♥-----

A co zkusit toto? 100% funguje, mám ověřeno a lze si vybrat z hodně restaurací. http://www.damejidlo.cz/dat-si-jidlo/16a81d50dd

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí