Oznámení

6. ledna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

6. ledna : Nejzdravější a nejchutnější rybou je losos. Jak si ho snadno, rychle a pokaždé jinak připravit?

6. ledna : Zima přeje infarktům. Kardiologové vyzývají: volejte záchranku hned při prvních příznacích!

#1 5. 3. 2013 10:56

světýlko
♥♥♥♥---

Ve dvou se to lépe táhne

Rozhodla jsem se trochu do léta trochu zhubnout do plavek a tak se chci zeptat: Kdo se chcete přidat ?
Můžeme se tu vzájemně povzbuzovat smile
Konkrétně já chci shodit 5 kg, co jsem si pořídila letos na Vánoce - nějak jsem totiž jedla tentokrát cukroví big_smile
Trochu mi nesedí oblečení a větší velikosti si rozhodě kupovat nebudu, takže jdu na to, a mi je zase fajn i v džínách.
Navrhuji si se vážit po týdnu a v případě nezřízené chutě na sladké si dát jablíčko nebo kousek banánu.
Taky tu dalším statečným přiznat své úspěchy i náladičky :-)

Není tady

#2 19. 3. 2013 0:58

světýlko
♥♥♥♥---

Re: Ve dvou se to lépe táhne

No, světýlko, jsi šikovná holka, dvě kila dole, pomalu, ale jistě, žádný dietní šílenství...pěkně pomaloučku, polehoučku wink

Není tady

#3 30. 10. 2013 22:09

světýlko
♥♥♥♥---

Sedm kilo dole, aniž bych trpěla, doporučovala nějaké zázraky a použila jakýkoliv urychlovač.  Pomalu, ale jde to - aneb jste to, co jíte, má pravdu :-)  (jen jsem nebyla zdaleka tak aktivní, ale kondici a svaly jsem udržela) 
Držím všem palce a přeju, a najdete to, co vám chutná, páč jinak se to s lehkostí nedá - a msely byste pořád myslet na jídlo. Takhle si dáte pozor jen na začátku a pak si zvyknete a už vám to ani nepřijde.
Teď se budu těšit na Vánoce, vánočku ani některé cukroví si neodepřu. big_smile

Není tady

#4 30. 10. 2013 22:13

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava

Světýlko, tak to je super, to je správný přístup k hubnutí.

Není tady

#5 30. 10. 2013 22:13

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Světýlko, seš dobrá.
Moje kámoška zhubla za poslední 3 měsíce asi 12 kg.
Já bych to asi nedokázala.

Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#6 31. 10. 2013 7:36

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Web

Ono stačí třeba se rozhodnout, že 1 chleba k večeři každý den nahradíš ovocem. A pak můžeš zhubnout třeba 1 kg za 2 týdny. Jen jde o to jíst každý den stejně, protože přijde "žravá" a mᚠto zase nahoře big_smile - ze své vlastní zkušenosti dumbom

Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

#7 31. 10. 2013 9:09

zelvicka177
♥♥♥----

Já sundala 13 kg mezi únorem a červnem a odnesly to moje vlasy - začaly vypadávat...
Tak radši pomalu holky a nezapomínat na vitamíny smile

Není tady

#8 31. 10. 2013 9:09

světýlko
♥♥♥♥---

Holky, jste hodné, jakvidíte, jsem daleko pomalejší - spíš kilo za měsíc smile - když jsou děti nemocné a nespím dost, to pak naberu, takže jsem uprostřed toho zase přibrala dvě kila,  dumbom ale pak se to znovu zlepšilo.
Všimla jsem si, že fakt nejsem takový ten úspěšný hubnoucí typ, co dokáže měsíce myslet jen na váhu a pak slaví velký úspěch. To je na mě moc disciplinované a smekám před Tvou kamarádkou, Judy, i před svojí - ta má za rok dole se Stobem 40 kg - a ze 110 na 70 je to úplně jiná holka, těm, co ji dlouho neviděly se musí pomalu představit big_smile
Moc jí to přeju, je kočka, vyměnila celý šatník.
Já musím hubnout spíš tak mimochodem, něco málo změnit, jak píše Tulipánka a držet se toho, zvyknout si smile
Snad mě ty Vánoce nesmetou dumbomgloria

Není tady

#9 31. 10. 2013 10:04

světýlko
♥♥♥♥---

Želvi, jsi dobrá, že jsi to dokázala. Co vlasy teď? Je to lepší, pomohlo něco?

Není tady

#10 31. 10. 2013 10:16

zelvicka177
♥♥♥----

světýlko napsal(a):

Želvi, jsi dobrá, že jsi to dokázala. Co vlasy teď? Je to lepší, pomohlo něco?

No zatím zobu vitamíny.
V pátek jsem dostala pěknou čočku od paní kadeřnice. :-)))

U mě je problém ten, že já už někdy v těhotenství přestala jíst maso. Špatně to do sebe soukám, ale tam jsou právě ty béčkové vitamíny, proteiny a to je problém.

Jinak já jsem si navykla obden či ob dva dny běhat 10 km trasu. Zabere to jen hodinku času a je to velký energetický výdej. Kdybych měla jet striktně nějaký omezený jídelníček, tak mám brzy nervy v kýblu. Právě jak píšeš o nemocech dětí, to jsou prostě stresové situace a tam se to pak sčítá.

Jinak já neujíždím na sladkém, ale miluju brambůrky, mandle, buráky, tyčinky :-)))

Už když jsem shazovala, tak jsem si stanovila tzv. "žrací pátky", prostě jednou týdně jsem si dopřála bez omezení cokoliv. A na svoje žrací pátky jsem se těšila :-)

Celé je to o tom přehodit celý způsob stravování, možná i rozložení jídla během dne.
Plus ten pohyb by měl být na úrovni stejné jako když si denně čistíš zuby :-)
Je to o zvyku asi.

Není tady

#11 31. 10. 2013 10:36

světýlko
♥♥♥♥---

Jééé, žrací pátky? To zní hezky a odpočinkově tummenupp
Já bych se bála, že se "rozežeru" roll a navíc, Ty běhᚠfakt dost a slušně rychle...já bych byla mrtvá. Zvládnu tak 4 km procházky se psem do polí, jdu tak 5-6 km v hodině, navíc bohužel, ne denně, i když chodím ráda, ale vždycky to nejde. Ale chtěla bych, myslet na to musím, abych se sebrala včas, když teď bude brzy tma.

Není tady

#12 31. 10. 2013 10:57

zelvicka177
♥♥♥----

světýlko napsal(a):

Jééé, žrací pátky? To zní hezky a odpočinkově tummenupp
Já bych se bála, že se "rozežeru" roll a navíc, Ty běhᚠfakt dost a slušně rychle...já bych byla mrtvá. Zvládnu tak 4 km procházky se psem do polí, jdu tak 5-6 km v hodině, navíc bohužel, ne denně, i když chodím ráda, ale vždycky to nejde. Ale chtěla bych, myslet na to musím, abych se sebrala včas, když teď bude brzy tma.

Já myslím že chůze je účinná zhruba stejně jako ten běh.
Běh venku tempem 10 km/h fakt není nic přehnaného. Je to tak akorát.

Jinak mám tu zkušenost, že příliš striktně se držet z hlediska jídla, pak právě vede k tomu rozežírání, aspoň já to tak mám, něco si dám no a pak už je to vlastně jedno, takže dortíček už se mezi tím vším nějak ztratí.. :-)))

My teď jedeme na tři dny pryč a prostě si to užiju, nebudu řešit pizzu nebo smažák, prostě si dám. Hlavní je pak se vrátit do toho "rozumna" s trochou pohybu. :-)

Jen já teď už vlastně pouze váhu udržuju, tak je to trošku jednodušší.

V době shazování jsem byla na sebe dost přísná a opravdu poctivě sepisovala, držela jsem se někde kaloricky kolem
5 000 kJ za den z hlediska příjmu a obden, ne-li denně jsem dávala 20 minut rotoped plus hodinu rychlá chůze na běhacím pásu. Na začátku jsem byla někde na 72 kg na 168 cm výšky a nyní to osciluje mezi 58-59 kg, což mi vyhovuje.
Hodně dlouho mi trvalo, než jsem si troufla běhat v terénu. :-) myslela jsem si, že po dvou km zdechnu, ale bylo to v pohodě :-)

Není tady

#13 31. 10. 2013 11:59

světýlko
♥♥♥♥---

Želvi, já z toho tu pohodu cítím na hony, to je dobrý, Tobě to určitě vydrží. Taky jsi se nezbláznila smile  a nežiješ nějakou posedlostí, s tímhle to udržíš - a tu třídenní pohodu Ti přeju, zasloužíš si to tummenupp

Upravil(a) světýlko (31. 10. 2013 12:23)

Není tady

#14 31. 10. 2013 18:45

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Světýlko, mé kamarádce odstartoval hubnutí rozchod s partnerem, to není dobrý začátek.Ta první kila šla kvůli tomu, ale ji to povzbudilo, jelikož zhubnout fakt potřebovala, tak už pak hubla cíleně - méně jedla a začala víc chodit. Jinak necvičí.S vlasama žádný problém. Teď se jí váha zastavila.
A Vánocama se dopředu nestresuj - v to dobu přibere skoro každý. Když to nebude moc, zase to shodíš.

Já musím říct, že jsem běháním nikdy nezhubla, ale taky neuběhnu 10 km za hodinu :-). Běhat jsem začala až loni, ale ubrala jsem jiný pohyb a asi i přidala jídla. (Ale u mě váha není problém, já mám pohyb prostě ráda, nedělám ho kvůli hubnutí).
Já nejím maso zhruba od jara do podzimu už druhým rokem, ale začala jsem tím pádem pít mléko a občas v tu dobu zobnu B12.

Držím Ti palce s tím hubnutím mimochodem - já myslím, že je to tak dobře. Když se tím budeš stresovat, bude to na nic. A i kdyby ta kila nešla až tak dolů, hlavní je, že budeš žít zdravěji - to pak, si myslím, neškodí ani menší nadváha.

Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#15 31. 10. 2013 19:41

světýlko
♥♥♥♥---

Judy,děkuji Ti par
Co se Vánoc týká, mám skvělou kamarádku, která vždycky říká:"Holky, na zimu je každé kilo dobré, šetří to klouby, jsou v teple!" No, já si o tom myslím svoje smile ale vždycky z toho na mě dýchne taková pohoda, že jí to chvíli věřím, když se tak spokojeně usmívá... jenže my předminulou zimu, celá ta holčičí parta, nabraly každá okolo pěti kilo a na další zimu jsme si je donesly, roll takže bylo na čase s tím něco dělat. cool Páč oblečení nějaké kilo zvládne, ale pak se to přehoupne přes sedm a to už nezapneme ani s vydechnutím big_smile  (byl by děs si kvůli tomu kupovat větší oblečení, to fakt ne. Takže se snažím se do té 40-42 dostat, 40 už mi bylo, tak to nejde tak rychle, ale já si tu velikost držím dvacet let, tak to chci zvládnout. Jako mládě jsem byla úplně jinde, to jsem nosila 46 a řílám si, ideálně bych měla ještě pár jilo dole, nějakého fóra k přechodu, když všechny krásné princezny z pohádek vidím se zakulacovat.
Ony ty kila navíc na klouby nejsou nic moc.
Láska k pohybu, to Ti Judy, fakt přeju. Já si ji musela hledat dumbom
Jo, k B12 je fakt dobré brát k tomu i B komplex (tam B12 teď není, ale ostatní ano , na nervy, vlasy atd - a jsou ty béčka v rovnováze.)
Ta má kamarádka pro změnu nějak vynechala vápník a poznala to hodně na zubech. Hubnutí je fajn, ale je dobré do sebe všechno důležité dostat.

Není tady

#16 31. 10. 2013 20:19

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Tak mě už bylo 48 a že bych nějak přibírala, to ne. Velikost mám jako Ty, světříky či trička můžu u menší - jak kdy. V mládí jsem ale byla hubenější. Ale já mám štěstí - jím moc ráda, jsem závislá na sladkostech, ale na váze se to neprojevuje. Já mám zase právě spíš špatný pocit z toho, že se nestravuju dobře.
Láska k pohybu je fakt dobrá - hlavně, žes ji našla smile

Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#17 1. 11. 2013 8:09

světýlko
♥♥♥♥---

To je fajn, že nepřibírᚠpo sladkém,(čím to je, že někdo ano:D) , ale super, když si budeš hlídat zdravou stravu, budeš furt holka jako lusk.tummenupp Ono stačí do sebe dostat nějaké jogurty nebo tvarůžky s ovocem a bílkovin je dost.
Menší trička než 42 asi nedám nikdy, mám docela slušná prsa smile
Jinak jsem ukázněný čokoholik, ale co bych mohla klidně denně k snídani, to jsou třeba křupavé listové kapsy s meruňkovou marmeládou - samý tuk(listové těsto) a cukr, děsně mě berou ty křupavé dobrůtky z pekárny. Nekupuji je často, než jednou za týden nebo 14 dní, ale pak někdy v sobotu jdu a udělám je celé rodině big_smile
Nebo štrůdl, teď na podzim, jo, jo, to jsou lákadla.

Upravil(a) světýlko (1. 11. 2013 8:15)

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí