Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 4. 3. 2013 9:57

Karolína01
♥♥-----
Registrovaný: 9. 5. 2007
Příspěvky: 63

Mam se ozvat ja?

Zakladam nove tema, v predeslem jsem psala, ze jsme se s partnerem pohadali a je to nejaka doba, co se neozval. Byla to docela oskliva hadka, kde on machroval (v hadkach kope kolem sebe) a nejak jsem mela pocit, ze pokud to neukoncim, bude mit pocit, ze si v hadkach muze delat co chce, uz to prehanel. Varovala jsem ho, ze to ukoncim, ale delal ramena a nejspis mi to neveril. Ukoncila jsem to, jeste chvili se chtel dohadovat (zranovat), takze to vedlo z me strany opravdu k ukonceni. Je mi to ted lito, ale prislo mi, ze jsem nemela jinou moznost, v tu chvili jsem to tak snad i citila. Hodnekrat jsem se chtela ozvat, nicmene lide kolem me mi rikaji, at to nedelam, jinak si bude myslet, ze mu vsechno projde a budeme tam, kde jsme byli. Kazdopadne jsou to tri tydny a z jeho strany nic (asi logicke, kdyz dostal kopacky, nebo nevim), tak si rikam, jestli se opravdu nemam ozvat ja. I kdyz mam silny pocit, ze pak by vsechno tohle bylo k nicemu.

Není tady

 

#2 4. 3. 2013 11:01

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Mam se ozvat ja?

Karolína01 napsal(a):

Zakladam nove tema, v predeslem jsem psala, ze jsme se s partnerem pohadali a je to nejaka doba, co se neozval. Byla to docela oskliva hadka, kde on machroval (v hadkach kope kolem sebe) a nejak jsem mela pocit, ze pokud to neukoncim, bude mit pocit, ze si v hadkach muze delat co chce, uz to prehanel. Varovala jsem ho, ze to ukoncim, ale delal ramena a nejspis mi to neveril. Ukoncila jsem to, jeste chvili se chtel dohadovat (zranovat), takze to vedlo z me strany opravdu k ukonceni. Je mi to ted lito, ale prislo mi, ze jsem nemela jinou moznost, v tu chvili jsem to tak snad i citila. Hodnekrat jsem se chtela ozvat, nicmene lide kolem me mi rikaji, at to nedelam, jinak si bude myslet, ze mu vsechno projde a budeme tam, kde jsme byli. Kazdopadne jsou to tri tydny a z jeho strany nic (asi logicke, kdyz dostal kopacky, nebo nevim), tak si rikam, jestli se opravdu nemam ozvat ja. I kdyz mam silny pocit, ze pak by vsechno tohle bylo k nicemu.

Kdyz se ozves, tak by "vsechno tohle" bylo k nicemu...co to je to  "vsechno tohle" ? To , ze jste se pohadali a rozesli? Nejak tomu nerozumim. Zcela jiste jsi mu dala kopacky a podlehla jsi radam lidi, kteri ti radi at se neozyvas. Tak ses neozvala.
Ja kdybych byla na jeho miste, tak pro me bude jasne, ze se jedna o rozchod. On rozchod nenavrhnul.


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#3 4. 3. 2013 11:07

Karolína01
♥♥-----
Registrovaný: 9. 5. 2007
Příspěvky: 63

Re: Mam se ozvat ja?

No nenavrhul, delal ramena, at to ukoncim, kdyz se mi neco nelibi. Obcas to delal, proste v hadkach dokazal cloveka zranovat, i kdyz to tak nemyslel.

Není tady

 

#4 4. 3. 2013 11:14

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Mam se ozvat ja?

delal ramena, at to ukoncim, kdyz se mi neco nelibi. Obcas to delal
Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu...
Tobě se "něco" nelíbilo, "takze to vedlo z me strany opravdu k ukonceni" - tak proč si říkᚠ"jestli se opravdu nemam ozvat ja"?
Abys mu potvrdila, že se může chovat jak chce a bude mu vždycky odpuštěno?


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#5 4. 3. 2013 11:21

Karolína01
♥♥-----
Registrovaný: 9. 5. 2007
Příspěvky: 63

Re: Mam se ozvat ja?

To prave nechci, aby si to myslel, proto jsem se tak dlouho neozvala. Jenze nechci, aby to takhle skoncilo, tak nevim, co delat.

Není tady

 

#6 4. 3. 2013 11:28

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Mam se ozvat ja?

Ukoncila jsem to... nechci, aby to takhle skoncilo
Ty moc nevíš, co vlastně chceš, viď? http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#7 4. 3. 2013 11:31

Karolína01
♥♥-----
Registrovaný: 9. 5. 2007
Příspěvky: 63

Re: Mam se ozvat ja?

Vim. Chci, aby me v hadkach nezranoval. V tyhle hadce nebylo jiny vychodisko nez to ukoncit.

Není tady

 

#8 4. 3. 2013 12:02

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Mam se ozvat ja?

Karolína01 napsal(a):

Vim. Chci, aby me v hadkach nezranoval. V tyhle hadce nebylo jiny vychodisko nez to ukoncit.

No tak je jasny proc se neozyva, ne?


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#9 4. 3. 2013 14:45

Karolína01
♥♥-----
Registrovaný: 9. 5. 2007
Příspěvky: 63

Re: Mam se ozvat ja?

Neni. Protoze to byla dramaticka hadka, ve ktere jsme si rikali veci, ktere jsme tak nemysleli. Myslim, ze je jiny rozchod, kdyz se na tom dva domluvi a oba to tak pochopi nez rozchod v hadce, kdy jeden k tomu provokuje a druhy to udela. Byl to proste trosku italsky vztah.

Není tady

 

#10 4. 3. 2013 14:49

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Mam se ozvat ja?

Karolíno - líbí se Ti italský vztah?


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#11 4. 3. 2013 14:50

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Mam se ozvat ja?

Tobě se nelíbilo,jak se k Tobě choval. Tak si to ukončila.
Jako proč mu chceš teď volat. říct mu - nemyslela jsem to tak, nebo proč?


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#12 4. 3. 2013 14:53

Karolína01
♥♥-----
Registrovaný: 9. 5. 2007
Příspěvky: 63

Re: Mam se ozvat ja?

Take jsem typ na italsky vztah, bohuzel. Chci mu volat, protoze mi chybi. Myslim, ze ja jemu taky, ale vzhledem k tomu, ze dostal kopacky, tak mu hrdost nedovoli udelat prvni krok.

Není tady

 

#13 4. 3. 2013 14:56

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Mam se ozvat ja?

to byla dramaticka hadka, ve ktere jsme si rikali veci, ktere jsme tak nemysleli
Přítel to možná pochopil jinak.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#14 4. 3. 2013 14:59

Karolína01
♥♥-----
Registrovaný: 9. 5. 2007
Příspěvky: 63

Re: Mam se ozvat ja?

Prave proto se ptam, jestli se mu mam ozvat.

Není tady

 

#15 4. 3. 2013 15:00

Vachu
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 25. 6. 2009
Příspěvky: 767

Re: Mam se ozvat ja?

Karolína01 napsal(a):

No nenavrhul, delal ramena, at to ukoncim, kdyz se mi neco nelibi. Obcas to delal, proste v hadkach dokazal cloveka zranovat, i kdyz to tak nemyslel.

No, někteří lidé v hádkách toho druhého zraňují. Časem bohužel taky fyzicky...  dumbom
Ale: Dokáže někdo se 100% jistotou určit, že když se dva lidi hádají a trochu i zraňují), že je to jen ten tzv. "italský vztah" (kde to skoro vždy končí láskyplným usmiřováním), anebo zda časem dojde na nechvalně známé "domácí násilí"???
gloria cool

Není tady

 

#16 4. 3. 2013 15:03

Vachu
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 25. 6. 2009
Příspěvky: 767

Re: Mam se ozvat ja?

Karolína01 napsal(a):

Prave proto se ptam, jestli se mu mam ozvat.

Asi takhle: V lásce prý vyhrává ten, kdo dává míň. - Když se ale první ozveš ty, dᚠdo toho ty víc...
Otázka tedy zní: Bude to tak dobře?  dumbom

Kdybych měl tedy poradit, asi bych radil: Ne ozvat, nýbrž "potkat (se)"...  gloria ... (samozřejmě úplnou náhodou!)

Upravil(a) Vachu (4. 3. 2013 15:05)

Není tady

 

#17 4. 3. 2013 15:06

Karolína01
♥♥-----
Registrovaný: 9. 5. 2007
Příspěvky: 63

Re: Mam se ozvat ja?

Vubec nechci moralizovat o nasem vztahu, jedine na co se ptam, jestli se mam ozvat nebo vyckat. Rozhodne nechci, aby to skoncilo takhle.

Není tady

 

#18 4. 3. 2013 15:07

Karolína01
♥♥-----
Registrovaný: 9. 5. 2007
Příspěvky: 63

Re: Mam se ozvat ja?

Ano, bylo by lepsi, kdyby se ozval on. Otazkou je, jestli to nastane, pripadne kdy.

Není tady

 

#19 4. 3. 2013 15:53

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Mam se ozvat ja?

Karolína01 napsal(a):

Take jsem typ na italsky vztah, bohuzel. Chci mu volat, protoze mi chybi. Myslim, ze ja jemu taky, ale vzhledem k tomu, ze dostal kopacky, tak mu hrdost nedovoli udelat prvni krok.

Jestli vubec ten privni krok chce udelat................a jestli vubec mu chybis, to je otazka.  ja bych si s tim tak jista nebyla.

Ale zase bych tak dlouho necekala. Tyhle hry na hrdost...to je tak pro pubertaky.


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#20 4. 3. 2013 16:12

laminanonte
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 2636

Re: Mam se ozvat ja?

na druhou stranu co...oba jste přestřelili, tak mu napiš, že tě to mrzí a že by ses s ním ráda sešla a vyříkala si to. Buď ti odpoví,nebo ne..nic jiného se nestane


Každý je génius.
Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom,
bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.

* Albert Einstein

Není tady

 

#21 4. 3. 2013 16:13

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: Mam se ozvat ja?

Já to vidím tak: já dala kopačky, já se neozvu. Pokud mě ten druhý má opravdu rád, svoji hrdost přemůže. Pokud ne, asi bych si myslela, že mě nemá tak rád, jak jsem si myslela. Každopádně "náhodné" potkání by bylo asi nejlepší. A pak dělat jako by nic - všeobecná témata. A uvidíš, zda ti řekne, že mu chybíš....


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#22 4. 3. 2013 16:18

Karolína01
♥♥-----
Registrovaný: 9. 5. 2007
Příspěvky: 63

Re: Mam se ozvat ja?

Hm, tak ted nevim, co delat. Asi jeste par dni pockam a uvidim.

Není tady

 

#23 4. 3. 2013 16:24

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Mam se ozvat ja?

Tak rozešli jste se nebo ne? Pokud ne a jen jste se pohádali, tak se mu ozvi. Otázka je, jestli má vᚠvztah vůbec cenu, jestli ho chceš a jestli tě chce on. Do toho ale nevidím, tak nemůžu radit.

Není tady

 

#24 4. 3. 2013 16:25

Karolína01
♥♥-----
Registrovaný: 9. 5. 2007
Příspěvky: 63

Re: Mam se ozvat ja?

A co kdyz se treba boji, ze kdyz se ozve, tak mu konec potvrdim a nebude uz zadna nadeje?

Není tady

 

#25 4. 3. 2013 16:27

laminanonte
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 2636

Re: Mam se ozvat ja?

Tulipánka napsal(a):

Já to vidím tak: já dala kopačky, já se neozvu. Pokud mě ten druhý má opravdu rád, svoji hrdost přemůže. Pokud ne, asi bych si myslela, že mě nemá tak rád, jak jsem si myslela. Každopádně "náhodné" potkání by bylo asi nejlepší. A pak dělat jako by nic - všeobecná témata. A uvidíš, zda ti řekne, že mu chybíš....

no nevím..já dala kopačky, já se neozvu..a on a přemůže svoji hrdost a dolézá?
neměl by se ozvat spíš ten, kdo dal v afektu kopačky a věděl, že přestřelil?
Jak on může vědět, že to Karolínu teď mrzí a nemyslela to vážně?

Karolíno, nečekej a piš..v podstatě tím nemᚠco ztratit...


Každý je génius.
Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom,
bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.

* Albert Einstein

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů