Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 3. 3. 2013 16:20

holkazcech
♥------
Registrovaný: 1. 12. 2011
Příspěvky: 1

Trápení s milencem

Potřebuju se někomu svěřit, ale nevím komu. Tak se z toho musím aspoň vypsat.
Mám vcelku spokojený vztah s přítelem. Bydlíme spolu. Je to hodnej kluk i když má taky nějaký ty mouchy. Ale o to nejde. A ještě k tomu čekám dítě.
Přítel je ten typ hodnýho kluka, kterej si nezaslouží ublížit. Jenže já jsem pitomá a nevážím si toho dobrýho bydla. Klidně mi zanadávejte, jak jsem blbá a jaká mrcha.
Mám ( teď už spíš, měla jsem, už mě nechce) milence - prototyp zlobivýho kluka, kterýmu prošlo postelí hodně bab. Hlavně zadaný ženský. On je rozvedenej a zvyklej na svoji samotu a má spoustu zájmů. V posteli to s ním bylo hezký, ale i jentak jsme si povídávali u kafíčka o životě a tak. Takže i takový kamarád to byl. Je to pohlednej chlap  a ženský po něm hodně šílej a on se s žádnou nechce vázat po rozvodu. Už na začátku našeho vztahu mě varoval, že to bude jen o občasných hezkých chvilkách hlavně v pelechu, že na vážno ne. Ale já jsem do něj byla od začátku zamilovaná a říkala si, život je krátkej, tak proč si neužít. Trvá to už přes rok a nedávno z ničeho nic začal odmítat naše společná kafíčka, nechce se scházet, jen mi píše přes net, a se mu nepletu už do života a tak. Vím, že jsem ho asi nejspíš omrzela. A jsem nešastná, že už mne nechce ani vidět. Moc ho miluju dál. A už nevím, co dělat. Měla bych bejt ráda, že čekám dítě.
Tím tahám za nos přítele, vím. Jenže bohužel s ním jsem jenom z rozumu. Oba to víme, že spolu jsme jen z rozumu, že jsme na sebe zvyklí. A teď je tady i to dítě.
A právě to dítě čekám s tím milencem. S přítelem nám to nějak nešlo a milenec si nedal pozor a už to bylo. A to si ten milenec dělal legraci, udělám ti dítě. Dobrovolně si nedal pozor. Myslel si, že asi mám problém s otěhotněním a proto asi si nedal pozor. A teď dělá mrtvýho brouka, že to dítě je přítelovo a a si nevymejšlím. Ale já vím, že je milencovo. Milenec možná proto už se mnou nechce nic mít, abych si ho nechtěla poutat k sobě dítětem. Pořád tvrdí, mᚠhodnýho přítele, jsi zajištěná, tak se drž jeho. A že mám svůj život a že i já a už se tomu milenci nemíchám do života. Všichni v okolí - babičky děděčkové, se moc těší na vnouče, kdyby tušili, čí je, to bych byla v pěkným průšvihu. U přítele bude dítě zabezpečený, když mu bude tátou. Tak musím jen doufat, že si neudělá testy DNA. Přítel věří, že dítě je jeho. Milenec by mne hnal, kdybych mu s dítětem zazvonila u bytu. Řekl by, dítě mě nezajímá,najdi si jinýho sponzora.
Jenže mě o peníze vůbec nejde. Ani by mě nenapadlo bejt vypočítavá a nárokovat si alimenty.
Moc jsem toho milence uháněla, proto mě taky asi nechce vidět.
Takže by asi bylo fér, abych se rozešla s přítelem a šla bydlet někam jinam, když jsem ho vodila za nos. Milenec by mne k sobě nevzal. Jenže to bych byla zase sobecká vůči dítěti a dítěti nechci vzít tátu ( i když nevlastního).
Tak co mám dělat? Chodit za psychologem nemá smysl, ten by mi asi nepomohl. A to že jsem přítelovi zahnula, nemůžu řešit s žádnou kamarádkou. Když se to nikdo nesmí dozvědět, kdo mě zná.

Není tady

 

#2 3. 3. 2013 17:10

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Trápení s milencem

A teď tu o Karkulce. big_smile


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#3 3. 3. 2013 18:26

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Trápení s milencem

To je tak zamotané, že jsem se ztratila už v první polovině.

PS : a odkud tak 100% víš, čí je to nenarozené dítě?

Není tady

 

#4 3. 3. 2013 19:04

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: Trápení s milencem

Aby se dospělá ženská spoléhala na to, že si chlap dá pozor, mi přijde hodně naivní. Hlavně v případě, že spí s přítelem i milencem ve stejné době.

Není tady

 

#5 3. 3. 2013 19:46

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Trápení s milencem

holkazcech napsal(a):

Potřebuju se někomu svěřit, ale nevím komu. Tak se z toho musím aspoň vypsat.
Mám vcelku spokojený vztah s přítelem. Bydlíme spolu. Je to hodnej kluk i když má taky nějaký ty mouchy. Ale o to nejde. A ještě k tomu čekám dítě.
Přítel je ten typ hodnýho kluka, kterej si nezaslouží ublížit. Jenže já jsem pitomá a nevážím si toho dobrýho bydla. Klidně mi zanadávejte, jak jsem blbá a jaká mrcha.
Mám ( teď už spíš, měla jsem, už mě nechce) milence - prototyp zlobivýho kluka, kterýmu prošlo postelí hodně bab. Hlavně zadaný ženský. On je rozvedenej a zvyklej na svoji samotu a má spoustu zájmů. V posteli to s ním bylo hezký, ale i jentak jsme si povídávali u kafíčka o životě a tak. Takže i takový kamarád to byl. Je to pohlednej chlap  a ženský po něm hodně šílej a on se s žádnou nechce vázat po rozvodu. Už na začátku našeho vztahu mě varoval, že to bude jen o občasných hezkých chvilkách hlavně v pelechu, že na vážno ne. Ale já jsem do něj byla od začátku zamilovaná a říkala si, život je krátkej, tak proč si neužít. Trvá to už přes rok a nedávno z ničeho nic začal odmítat naše společná kafíčka, nechce se scházet, jen mi píše přes net, a se mu nepletu už do života a tak. Vím, že jsem ho asi nejspíš omrzela. A jsem nešastná, že už mne nechce ani vidět. Moc ho miluju dál. A už nevím, co dělat. Měla bych bejt ráda, že čekám dítě.
Tím tahám za nos přítele, vím. Jenže bohužel s ním jsem jenom z rozumu. Oba to víme, že spolu jsme jen z rozumu, že jsme na sebe zvyklí. A teď je tady i to dítě.
A právě to dítě čekám s tím milencem. S přítelem nám to nějak nešlo a milenec si nedal pozor a už to bylo. A to si ten milenec dělal legraci, udělám ti dítě. Dobrovolně si nedal pozor. Myslel si, že asi mám problém s otěhotněním a proto asi si nedal pozor. A teď dělá mrtvýho brouka, že to dítě je přítelovo a a si nevymejšlím. Ale já vím, že je milencovo. Milenec možná proto už se mnou nechce nic mít, abych si ho nechtěla poutat k sobě dítětem. Pořád tvrdí, mᚠhodnýho přítele, jsi zajištěná, tak se drž jeho. A že mám svůj život a že i já a už se tomu milenci nemíchám do života. Všichni v okolí - babičky děděčkové, se moc těší na vnouče, kdyby tušili, čí je, to bych byla v pěkným průšvihu. U přítele bude dítě zabezpečený, když mu bude tátou. Tak musím jen doufat, že si neudělá testy DNA. Přítel věří, že dítě je jeho. Milenec by mne hnal, kdybych mu s dítětem zazvonila u bytu. Řekl by, dítě mě nezajímá,najdi si jinýho sponzora.
Jenže mě o peníze vůbec nejde. Ani by mě nenapadlo bejt vypočítavá a nárokovat si alimenty.
Moc jsem toho milence uháněla, proto mě taky asi nechce vidět.
Takže by asi bylo fér, abych se rozešla s přítelem a šla bydlet někam jinam, když jsem ho vodila za nos. Milenec by mne k sobě nevzal. Jenže to bych byla zase sobecká vůči dítěti a dítěti nechci vzít tátu ( i když nevlastního).
Tak co mám dělat? Chodit za psychologem nemá smysl, ten by mi asi nepomohl. A to že jsem přítelovi zahnula, nemůžu řešit s žádnou kamarádkou. Když se to nikdo nesmí dozvědět, kdo mě zná.

spise chci byt sobecka a pro me a dite pojistit si financni zajisteni, a v celku jedno ktery to bude.

Není tady

 

#6 3. 3. 2013 20:42

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Trápení s milencem

AndreaP. napsal(a):

To je tak zamotané, že jsem se ztratila už v první polovině.

PS : a odkud tak 100% víš, čí je to nenarozené dítě?

tuctový příběh o tom,že hodný chlapi nejsou v kursu a že dost často vychovávaj kukaččí děti:godlike:godlike

Není tady

 

#7 3. 3. 2013 22:25

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Trápení s milencem

Jaku napsal(a):

AndreaP. napsal(a):

To je tak zamotané, že jsem se ztratila už v první polovině.

PS : a odkud tak 100% víš, čí je to nenarozené dítě?

tuctový příběh o tom,že hodný chlapi nejsou v kursu a že dost často vychovávaj kukaččí děti:godlike:godlike

je to tak, asi jim nějak chybí něco podstatného , co zase mají ti zlobiví


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#8 3. 3. 2013 22:45

algebrana
Zablokovaný
Registrovaný: 15. 2. 2013
Příspěvky: 1308

Re: Trápení s milencem

Grainne napsal(a):

Jaku napsal(a):

AndreaP. napsal(a):

To je tak zamotané, že jsem se ztratila už v první polovině.

PS : a odkud tak 100% víš, čí je to nenarozené dítě?

tuctový příběh o tom,že hodný chlapi nejsou v kursu a že dost často vychovávaj kukaččí děti:godlike:godlike

je to tak, asi jim nějak chybí něco podstatného , co zase mají ti zlobiví

To je věc názoru , když vidím zlobivýho, stanu se asexuální . Pro mě je sexy hodnej spolehlivej chlap, kterej se postará o moje děti a nedělá potíže.

Není tady

 

#9 3. 3. 2013 23:05

taonata
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 1. 2013
Příspěvky: 4577

Re: Trápení s milencem

algebrana napsal(a):

Grainne napsal(a):

Jaku napsal(a):


tuctový příběh o tom,že hodný chlapi nejsou v kursu a že dost často vychovávaj kukaččí děti:godlike:godlike

je to tak, asi jim nějak chybí něco podstatného , co zase mají ti zlobiví

To je věc názoru , když vidím zlobivýho, stanu se asexuální . Pro mě je sexy hodnej spolehlivej chlap, kterej se postará o moje děti a nedělá potíže.

Mám to stejně.smile


Žádný člověk není tak chudý,aby nemohl darovat úsměv.

Není tady

 

#10 3. 3. 2013 23:06

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Trápení s milencem

holkazcech napsal(a):

... Dobrovolně si nedal pozor...  Pořád tvrdí, mᚠhodnýho přítele, jsi zajištěná, tak se drž jeho... Řekl by, dítě mě nezajímá,najdi si jinýho sponzora... Takže by asi bylo fér, abych se rozešla s přítelem a šla bydlet někam jinam, když jsem ho vodila za nos.
Tak co mám dělat?

Sama sis odpovedela... stolt


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#11 3. 3. 2013 23:13

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Trápení s milencem

Tím tahám za nos přítele, vím. Jenže bohužel s ním jsem jenom z rozumu. Oba to víme, že spolu jsme jen z rozumu, že jsme na sebe zvyklí.
byla bych radši sama s dítětem než mít vztah z rozumu a ještě tajit, že dítě je někoho jiného.Jak se tohle dá dlouho vydržet?


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#12 3. 3. 2013 23:28

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Trápení s milencem

[kapitulation

Upravil(a) Grainne (30. 4. 2013 19:22)


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#13 3. 3. 2013 23:30

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Trápení s milencem

Grainne napsal(a):

algebrana napsal(a):

Grainne napsal(a):


je to tak, asi jim nějak chybí něco podstatného , co zase mají ti zlobiví

To je věc názoru , když vidím zlobivýho, stanu se asexuální . Pro mě je sexy hodnej spolehlivej chlap, kterej se postará o moje děti a nedělá potíže.

tak to mᚠfajn , já už nikoho staracího nepotřebuju , tak na mně asi působí jiné vlivy smile A hodných znám opravdu dost , ale nějak to nezajiskřilo

A k tématu ... já mám nějaký silný smysl pro fér hru .... takže bych to neunesla , dělat, že dítě je přitele


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#14 3. 3. 2013 23:47

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Trápení s milencem

Já co si pamatuju,tak mě se líbili ti chlapi ,co nejsou jak bačkora. Hodní kluci mi nějak nešli pod nos. Vím,že bych se s nima měla jak  v bavlnce, ale když to tam nejiskřilo, tak jsem prostě nebrala. Asi nuda.
Hlavně by mi to přišlo nefér kvůli tomu dítěti celý život mu lhát, že jeho otec je tenhle. usch


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#15 4. 3. 2013 1:25

taonata
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 1. 2013
Příspěvky: 4577

Re: Trápení s milencem

U nás to zajiskřilo,bonus byl starací,spolehlivý,zábavný v žádném případě nebyl bačkora.Nikdy bych nikomu nepodstrčila kukaččí mládě.sad

Upravil(a) taonata (4. 3. 2013 1:28)


Žádný člověk není tak chudý,aby nemohl darovat úsměv.

Není tady

 

#16 4. 3. 2013 6:59

Vachu
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 25. 6. 2009
Příspěvky: 767

Re: Trápení s milencem

taonata napsal(a):

U nás to zajiskřilo,bonus byl starací,spolehlivý,zábavný v žádném případě nebyl bačkora.Nikdy bych nikomu nepodstrčila kukaččí mládě.sad

Holka z Čech by si měla udělat SAMA ty testy DNA... třeba by se jí ulevilo... stolt ...
Jenže jak to navlíknout, že? dumbom

Není tady

 

#17 4. 3. 2013 7:07

Vachu
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 25. 6. 2009
Příspěvky: 767

Re: Trápení s milencem

Grainne napsal(a):

k tématu ... já mám nějaký silný smysl pro fér hru .... takže bych to neunesla , dělat, že dítě je přitele

Taky si to neumím představit - každý den po mnoho let se dívat na dítě a pak na partnera ... a CELÉ ROKY se jen užírat uvnitř a nevědět, zda se mu mohu dívat do očí... zda je či není otcem milovaného dítěte?!?!?!

Život ve lži (podle mne) musí být strašný...  sad ... musí to člověka vnitřně NIČIT. - A to je pak ten život na ho.v.n.o!
Nezlobte se, prosím, na mne, ale já to tak mám, já to tak cítím... (holt už jsem něco zažil).

Není tady

 

#18 4. 3. 2013 7:19

Vachu
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 25. 6. 2009
Příspěvky: 767

Re: Trápení s milencem

Při tom - viděno z čistě biologického hlediska - se ta holka ničím tak strašným neprovinila (jen se postarala o geneticky lepší informaci)... třeba takové opice to mají jednoduché, jasné... samec-vůdce stáda si bere kdy se mu zachce samičku kdy se mu zlíbí (teda pokud se nenajde samička, která je silnou osobností a nevzepře se).

Lidi si ten život na Zemi pěkně zkomplikovali morálkou. Jenže ona taky k něčemu je, ne že ne! - Přece jen nás v mnoha ohledech právě (a jenom) ta morálka (pokud se dodržuje) odlišuje od zvířat. stolt
A navíc je tu i to svědomí... to bych fakt nepodceňoval!!!
Umí pěkně hlodat, tomu věřte! ... A jak už jsem napsal - to je pak ten život .... ...... o!
Tak pěkný den všem! tummenupp

Není tady

 

#19 4. 3. 2013 7:23

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Trápení s milencem

Holko ja mam pritele co vychovaval kukacci mlade.Pykal za to,ze si nasel vdanou zenu se kterou mel vztah.Pani  zacala mluvit o rozvodu,az kdyz byla skoro pred porodem.Celou tu dobu mu lhala,ze dite je jeho.Bohuzel,ze lze prozradilo az podoba obou kluku,uz jedno mela predtim nez se poznali se svym manzelem.Kluci totiz vypadaji jako dvojcata.Dnes je kluk plnolety a nikdy se nedozvedel kde je pravda.Mozna to tusi z lidskych reci jak si je s brachou podobny.
Muj pritel na kluka plati vyzivny a jeho byvalka nekoliktat mela reci,ze klukovi dava malo a vyhrozovaci sms,ze kluka nikdy neuvidi.Pritel ma kluka rad,protoze ho vychoval.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#20 4. 3. 2013 7:34

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Trápení s milencem

Lidi si ten život na Zemi pěkně zkomplikovali morálkou.
Morálka přišla až ve druhý řadě... snaha mít alespoň nějakou jistotu co do otcovství byla primárně vedena udržením majetku rodu - tedy neživit kukačku, natož aby dědila.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#21 4. 3. 2013 7:56

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Trápení s milencem

Holka z Čech si to hlavně celé vymyslela. smile


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#22 4. 3. 2013 8:02

taonata
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 1. 2013
Příspěvky: 4577

Re: Trápení s milencem

Eva. napsal(a):

Holka z Čech si to hlavně celé vymyslela. smile

Taky si myslím. stolt


Žádný člověk není tak chudý,aby nemohl darovat úsměv.

Není tady

 

#23 4. 3. 2013 8:50

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Trápení s milencem

taonata napsal(a):

Eva. napsal(a):

Holka z Čech si to hlavně celé vymyslela. smile

Taky si myslím. stolt

Ja si to nemyslim,protoze zivot je plny neuveritelnych prihod


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#24 4. 3. 2013 11:41

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Trápení s milencem

AndreaP. napsal(a):

To je tak zamotané, že jsem se ztratila už v první polovině.

PS : a odkud tak 100% víš, čí je to nenarozené dítě?

Dobra otazka. To se da zjistit jen podle  testu DNA, nebo pisatelka musi byt stopro  jista, ze mela styk jen s jednim z tech dvou.


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#25 4. 3. 2013 11:43

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Trápení s milencem

Eva. napsal(a):

Holka z Čech si to hlavně celé vymyslela. smile

Duvod?


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů