Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#151 12. 3. 2013 16:57

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči

Re: Nechci,aby se dcera odstěhovala k příteli.

PPavlaa napsal(a):

aprill napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

jenže v tomhle věku je to jiný, to už ho můžeš takhle vydusit. pokud není fakt ve stavu, kdy to musí fakt vyležet. ale - to už může být doma i sám. u 5 letého děcka o kterém mluvila tulip, je to jiný. s tím musíš zůstat doma. a ne každej zaměstnavatel skáče radostí, když jsi doma s nemocným děckem. a ne každej má k dispozici babičky, co se přetahují o to, kdo bude dítě hlídat.

Pavli , dítě neonemocní jen proto, že si nevzalo rukavice .

aprill, mrkni vejš, prosím tě.

ale začalo to rukavicema vissla

Není tady

#152 12. 3. 2013 17:01

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

došla ti řeč, že mᚠpotřebu slovíčkařit ?  beze mně, to je pro mně jen ztráta času.

Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

#153 12. 3. 2013 17:02

aprill
♥♥♥♥♥♥♥

PPavlaa napsal(a):

aprill napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

srovnává proto, protože tu do ní jedním dechem reje aprill, rozmařila a poznámka heleny o tom, že ji se povedly všechny tři byla taky dost dobrá .. prostě to erem nevyšlo tak, jak by si přála. myslím, že je sama dost nešastná, jak se to všechno vyvinulo. aspoň já bych teda v její situaci byla. není snad potřeba ji hned stírat, že se ji nepovedla ani výchova u holky. prostě dělala co mohla. nakonec, nikdo nevíme, co nás ještě potká a jestli nebudeme někdy valit oči, čeho jsou schopný ty naše děti wink

jinak dusi, to jsem netušila, že se geneticky dědí, dělat služku chlapovi. jestli je to tak, asi nebudu dcera své matky, protože můj otec si sám nepodá ani lžičku, čeká, až mu ji podá ona. a já teda rozhodně nejsem typ, kterej by skákal kolem něčího zadku.

ne, ty nejsi po mamince, ty jsi po tatínkovi vissla

fakt ? já nečekám, až mi někdo podá lžičku, já nejsem ochrnutá, abych si ji nepodala sama.
ale ty to aprill musíš vědět líp, po kom jsem, neznᚠmně, neznᚠmou mámu, neznᚠmýho tátu, ale přesně víš, po kom jsem roll
tady se člověk fakt někdy pobaví.

mě osobně nedělá problém někomu "posloužit" když vím, že on mi to vrátí. takže ráda podám lžičku, i když druhá strana není ochrnutá, protože  vím, že i já můžu být líná a nebude se mi chtít vstávat a tu lžičku si vzít.
ale každý to máme nastavené jinak wink

Není tady

#154 12. 3. 2013 17:17

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

mně taky ne. tys evidentně vůbec nepochopila, jak to myslím. třeba to není tvoje chyba, asi jsem to špatně napsala. v každém případě to cos napsala je úplně mimo.
ale spíš bych řekla, že jsi asi i pochopila, ale mᚠpotřebu ze sebe dělat svatou a z druhýho blbečka. to u tebe v poslední době nakonec není nic nového pod sluncem.

Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

#155 12. 3. 2013 17:23

aprill
♥♥♥♥♥♥♥

PPavlaa napsal(a):

mně taky ne. tys evidentně vůbec nepochopila, jak to myslím. třeba to není tvoje chyba, asi jsem to špatně napsala. v každém případě to cos napsala je úplně mimo.
ale spíš bych řekla, že jsi asi i pochopila, ale mᚠpotřebu ze sebe dělat svatou a z druhýho blbečka. to u tebe v poslední době nakonec není nic nového pod sluncem.

koukám, že jsi dobře naladěná lol , a mᚠpravdu, každá další diskuze s tebou je dneska ztráta času

Není tady

#156 12. 3. 2013 17:27

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

jo aha, jak člověk zareaguje na naši paní dokonalou a dovolí si nesouhlasit, je hned blbě naladěnej, že jo.

Není tady

#157 12. 3. 2013 17:33

holcina
♥♥♥♥♥♥-

PPavlaa napsal(a):

Ivana napsal(a):

holcina napsal(a):

Otázka je, co pro tebe tehdy byly nevychované děti a jak žijí teď

Já taky. V životě by mě nenapadlo vzít si a mít děti s někým, kdo je nějak problémový. Vždycky jsem toužila po hodném, slušném, inteligentním klukovi. Ale vím, že byla spousta holek, kterým stačilo, že ten kluk byl hezkej a uměl hrát na kytaru. To jsem ale nikdy nechápala, ani v 15ti, natož v 18ti.

jo, jenže když jsi mladá tak ti prostě stačí, že hezkej, sympaák, je s ním sranda. taky s ním nejdeš hned zakládat rodinu, tak no a co ? jasně, že když už jsi starší tak hledᚠtaky jiný kvality.

Když mi bylo mezi 16-17 rokem chodila jsem s úžasným klukem a věděla, že s tímhle rodinu nikdy:-) byl nezodpovědný. Takže starrším věkem to opravdu není

Není tady

#158 12. 3. 2013 17:48

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

co není starším věkem ?

Není tady

#159 12. 3. 2013 17:52

holcina
♥♥♥♥♥♥-

Vdávala jsem se v 19:-)

Není tady

#160 12. 3. 2013 18:28

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC

PPavlaa napsal(a):

dusička napsal(a):

eremuruss napsal(a):

Ano nekomu se povedou vsechny tri,ale treba uciteli ani jedno.Znam tu u nas 4 ucitele co maji stejne stare deti jako mam ja a problematicke deti maji vsichni.Nekdo obe deti nekdo jedno....myslis,ze je to vychvou?Nekde jsem cetla,ze geny jsou 50%,vychova 10% a okoli 40%.

Erem - co to je povedl nepovedl?
Nepovedl,že nežije podle Tvé představy?
Na učitele a jiný lidi se vyprdni,jak maj vychovaný děti. Tobě do toho nic není. Spíš se starej o svoje. Proč vůbec se srovnáváš. Prostě někdo má tyhle problémy, někdo zas jiné.
Víš Erem, holka má v genech po Tobě, dělat služku chlapovi. Ale jak píše Hela, malý procento tam je, protože Ty si od ní očekávala, že bude umět vařit a postará se o rodinu, o chlapa. Nic ve zlým, to máme skoro všichni syndrom hodné holky.

srovnává proto, protože tu do ní jedním dechem reje aprill, rozmařila a poznámka heleny o tom, že ji se povedly všechny tři byla taky dost dobrá .. prostě to erem nevyšlo tak, jak by si přála. myslím, že je sama dost nešastná, jak se to všechno vyvinulo. aspoň já bych teda v její situaci byla. není snad potřeba ji hned stírat, že se ji nepovedla ani výchova u holky. prostě dělala co mohla. nakonec, nikdo nevíme, co nás ještě potká a jestli nebudeme někdy valit oči, čeho jsou schopný ty naše děti wink

jinak dusi, to jsem netušila, že se geneticky dědí, dělat služku chlapovi. jestli je to tak, asi nebudu dcera své matky, protože můj otec si sám nepodá ani lžičku, čeká, až mu ji podá ona. a já teda rozhodně nejsem typ, kterej by skákal kolem něčího zadku.

Pavli - tak třeba seš po babičce, co já vím. Nemusíš být po mamce ,která podává lžičku.  Vždyt geny si nevybíráme.
Já jsem to možná napsala blbě,když si mě nepochopila. Možná to nemá v genech, ale je to vzrocem chování, jak viděla odmala. jenže musí v tom být geny, můžu vidět ledacos a dělat to nebudu.

Každý den je jen jednou za život

Není tady

#161 12. 3. 2013 18:39

Vachu
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno

dominika1 napsal(a):

Na jejího přítele neplivu, ale vidím, jak se k ní chová, i ona je někdy zaskočená tím, co on udělá...má jí absolutně pod kontrolou, nesmí bez něj nic, on o všem rozhoduje, atd...

Že by holka potřebovala k sobě dominantního partnera? - To mě docela zaujalo, že odchází z domova k někomu, koho má na slovo poslouchat (a dopředu to ví)...  No, docela by mne zajímalo, jak dlouho se jí to bude zamlouvat? 
Jestli bude mít na holku dobrý vliv, tak to nakonec nemusí být vůbec špatně. Horší, pokud by ve své dominanci zacházel zbytečně daleko...  Pro takový případ by holka asi raději měla vědět, že má doma u maminky zázemí jisté.  stolt

Není tady

#162 12. 3. 2013 18:47

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC

Vachu napsal(a):

dominika1 napsal(a):

Na jejího přítele neplivu, ale vidím, jak se k ní chová, i ona je někdy zaskočená tím, co on udělá...má jí absolutně pod kontrolou, nesmí bez něj nic, on o všem rozhoduje, atd...

Že by holka potřebovala k sobě dominantního partnera? - To mě docela zaujalo, že odchází z domova k někomu, koho má na slovo poslouchat (a dopředu to ví)...  No, docela by mne zajímalo, jak dlouho se jí to bude zamlouvat? 
Jestli bude mít na holku dobrý vliv, tak to nakonec nemusí být vůbec špatně. Horší, pokud by ve své dominanci zacházel zbytečně daleko...  Pro takový případ by holka asi raději měla vědět, že má doma u maminky zázemí jisté.  stolt

Nu to není správné slovo - dominantní. Ale asi vnitřně hledá v partnerovi tátu. Každá holka chce být někdy tátova malá holka.Jenže která nebyla, hledá. Ale časem to omrzí a začne vadit, to je fakt. Ale vysvětluj to zamilované mladé holce.

Upravil(a) dusička (12. 3. 2013 18:56)

Každý den je jen jednou za život

Není tady

#163 12. 3. 2013 19:06

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

PPavlaa napsal(a):

dusička napsal(a):

eremuruss napsal(a):

Ano nekomu se povedou vsechny tri,ale treba uciteli ani jedno.Znam tu u nas 4 ucitele co maji stejne stare deti jako mam ja a problematicke deti maji vsichni.Nekdo obe deti nekdo jedno....myslis,ze je to vychvou?Nekde jsem cetla,ze geny jsou 50%,vychova 10% a okoli 40%.

Erem - co to je povedl nepovedl?
Nepovedl,že nežije podle Tvé představy?
Na učitele a jiný lidi se vyprdni,jak maj vychovaný děti. Tobě do toho nic není. Spíš se starej o svoje. Proč vůbec se srovnáváš. Prostě někdo má tyhle problémy, někdo zas jiné.
Víš Erem, holka má v genech po Tobě, dělat služku chlapovi. Ale jak píše Hela, malý procento tam je, protože Ty si od ní očekávala, že bude umět vařit a postará se o rodinu, o chlapa. Nic ve zlým, to máme skoro všichni syndrom hodné holky.

Ani nie tak geneticky, ako modelom z detstva - ale tne môžeš 100% prevzia - alebo si z neho naopak urobi odstrašujúci príklad... Je to ažšie ale ide to.

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí