Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#126 11. 3. 2013 17:46

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: Nechci,aby se dcera odstěhovala k příteli.

eremuruss napsal(a):

algebrana napsal(a):

Ano geny jsou to hlavní , ale ty geny má přece po tobě né? A po manželovi, kterýho jsi jim ty vybrala jako tátu .......yikes

Ty nemᚠvůbec rozum, tvoje dcera má nakročeno k tomu, že zničí život svým dětem, sobě a tím i tobě .......a ty všude spokojeně vykládᚠ, jak se ti povedla ? yikes
Těžko můžeš chtít po klukovi aby se zorientoval v životě , když sama jsi úplně mimo .dumbom

Ktera z nas uvazovala v 18 letech,ze kdyz je problematickej chlap,budou i problematicky deti?Zacala jsem o tom uvazovat,az mozna ve 27 letech a libovala jsem si,ze ac jsem mela problematickeho  muze deti mam vzorne a vychovane ,narozdil od tech maminek co s nama sedavali na lavickach na detskem hristi.
A myslela jsem si,ze problematicky rozhodne byt nemohou.Zvlast syn kteryho kam jsem posadila tam sedel....:)Bohuzel cas ukazal,ze jsem se hodne mylila.
U dcery je problem,ze je zamilovana a zamilovany lidi vsechno prehlizi.Jeji pritel je uletak,ale prekvapilo me,ze ji pokazde chodi naproti,kdyz jde v noci sama z prace.



Otázka je, co pro tebe tehdy byly nevychované děti a jak žijí teď

Není tady

 

#127 11. 3. 2013 17:48

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: Nechci,aby se dcera odstěhovala k příteli.

Judyna napsal(a):

Holky, geny se můžou namíchat jakkoliv. Klidně i po pra pra pra.... Pouze po rodičích to není. To by bylo jednoduché a pak by se dalo ukázat prstem.

Jasně, že můžou, ale pak je na rodičích jak se s tím poperou. Na každé dítě platí něco jiného

Není tady

 

#128 11. 3. 2013 17:50

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: Nechci,aby se dcera odstěhovala k příteli.

helena napsal(a):

geny se můžou namíchat jakkoliv. Klidně i po pra pra pra...
U nás se vždycky říkalo - "špatný" geny se dědí ob jednu generaci http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png
Hlavně tehdy, když zlatíčko/a něco provedlo/a za "účinné spolupráce" prarodiče http://fora.babinet.cz/img/smilies/tongue.png
pak by se dalo ukázat prstem
Ale zase se nedá"ukázat prstem" jen na ty geny, že za to můžou, jaký dítko je.
To by bylo příliš pohodlný, říkat "Pepíček je celej strejda Hugo" (černá ovce rodiny), namísto pár pohlavků pro Pepíčka, aby právě jako strejda Hugo neskončil.

Helčo, říkají to i tvý děti jo o té ob gebneraci? lol

Není tady

 

#129 11. 3. 2013 18:08

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Nechci,aby se dcera odstěhovala k příteli.

holcina napsal(a):

eremuruss napsal(a):

algebrana napsal(a):

Ano geny jsou to hlavní , ale ty geny má přece po tobě né? A po manželovi, kterýho jsi jim ty vybrala jako tátu .......yikes

Ty nemᚠvůbec rozum, tvoje dcera má nakročeno k tomu, že zničí život svým dětem, sobě a tím i tobě .......a ty všude spokojeně vykládᚠ, jak se ti povedla ? yikes
Těžko můžeš chtít po klukovi aby se zorientoval v životě , když sama jsi úplně mimo .dumbom

Ktera z nas uvazovala v 18 letech,ze kdyz je problematickej chlap,budou i problematicky deti?Zacala jsem o tom uvazovat,az mozna ve 27 letech a libovala jsem si,ze ac jsem mela problematickeho  muze deti mam vzorne a vychovane ,narozdil od tech maminek co s nama sedavali na lavickach na detskem hristi.
A myslela jsem si,ze problematicky rozhodne byt nemohou.Zvlast syn kteryho kam jsem posadila tam sedel....:)Bohuzel cas ukazal,ze jsem se hodne mylila.
U dcery je problem,ze je zamilovana a zamilovany lidi vsechno prehlizi.Jeji pritel je uletak,ale prekvapilo me,ze ji pokazde chodi naproti,kdyz jde v noci sama z prace.



Otázka je, co pro tebe tehdy byly nevychované děti a jak žijí teď

Já taky. V životě by mě nenapadlo vzít si a mít děti s někým, kdo je nějak problémový. Vždycky jsem toužila po hodném, slušném, inteligentním klukovi. Ale vím, že byla spousta holek, kterým stačilo, že ten kluk byl hezkej a uměl hrát na kytaru. To jsem ale nikdy nechápala, ani v 15ti, natož v 18ti.

Není tady

 

#130 11. 3. 2013 21:03

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Nechci,aby se dcera odstěhovala k příteli.

eremuruss napsal(a):

Judyna napsal(a):

Helo, samozřejmě. To jsem taky nikdy nepsala, že geny jsou všemocné. Ale že podle posledních výzkumů mají dokonce větší vliv než výchova, to asi ano. Takže geny ( sím, že nejen po rodičích), výchova, prostředí, okolní vlivy....

A s tou "ob jednou generací" se u nás říkalo taky :-)

No to potez ob generaci :co:Jeste horsi nez po rodicich.

Ano, erem, klidně i ob jednu generaci grater  A u Tvého syna bych si dovolila tvrdit, že u něj hrají roli jednak geny po rodičích ze strany Tvého BM, druhak odpozorované vzorce chování z Tvé vlastní rodiny. Kluk nemohl nevidět, jak se chová Tvůj bratr - jeho strýc - ke své matce - jeho babičce a nabyl tak přesvědčení, že hrubé chování syna k matce je vlastně normální.

A Tvoje dcera zase nabyla přesvědčení, že ženská je povinna nechat si od chlapa v rodině leccos líbit a držet hubu a krok, což viděla nejen u babičky, ale i u Tebe jako u mámy, takže tady dorůstá už třetí generace ženských, která bude v životě spíš nešastná nežli šastná grater


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#131 11. 3. 2013 21:34

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Nechci,aby se dcera odstěhovala k příteli.

Kiara napsal(a):

eremuruss napsal(a):

Judyna napsal(a):

Helo, samozřejmě. To jsem taky nikdy nepsala, že geny jsou všemocné. Ale že podle posledních výzkumů mají dokonce větší vliv než výchova, to asi ano. Takže geny ( sím, že nejen po rodičích), výchova, prostředí, okolní vlivy....

A s tou "ob jednou generací" se u nás říkalo taky :-)

No to potez ob generaci :co:Jeste horsi nez po rodicich.

Ano, erem, klidně i ob jednu generaci grater  A u Tvého syna bych si dovolila tvrdit, že u něj hrají roli jednak geny po rodičích ze strany Tvého BM, druhak odpozorované vzorce chování z Tvé vlastní rodiny. Kluk nemohl nevidět, jak se chová Tvůj bratr - jeho strýc - ke své matce - jeho babičce a nabyl tak přesvědčení, že hrubé chování syna k matce je vlastně normální.

A Tvoje dcera zase nabyla přesvědčení, že ženská je povinna nechat si od chlapa v rodině leccos líbit a držet hubu a krok, což viděla nejen u babičky, ale i u Tebe jako u mámy, takže tady dorůstá už třetí generace ženských, která bude v životě spíš nešastná nežli šastná grater

Tak to se mylis moje mama byla razna zena.Rozhodne nebyla zadna poslusna chudinka co by poslouchala manzela.Ja ji vzdycky rikala,ze je jako Ruzickova ze slunce seno....big_smile nemela se svym chovanim k ni daleko.Ale tak se chovala jen doma.Pred lidma a v praci byla jina.

Upravil(a) eremuruss (11. 3. 2013 21:35)


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#132 12. 3. 2013 6:47

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Nechci,aby se dcera odstěhovala k příteli.

Helčo, říkají to i tvý děti jo o té ob generaci?
Si piš... http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png
A už se těším, až převezmou štafetu vňoučata http://fora.babinet.cz/img/smilies/tongue.png

moje mama byla razna zena... ze je jako Ruzickova ze slunce seno
Jo, to je taky dobrej rodinnej model... takovej veselej...
Teda aspoň se mu lidi smějou... http://fora.babinet.cz/img/smilies/vissla.gif


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#133 12. 3. 2013 7:09

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Nechci,aby se dcera odstěhovala k příteli.

eremuruss napsal(a):

Kiara napsal(a):

eremuruss napsal(a):


No to potez ob generaci :co:Jeste horsi nez po rodicich.

Ano, erem, klidně i ob jednu generaci grater  A u Tvého syna bych si dovolila tvrdit, že u něj hrají roli jednak geny po rodičích ze strany Tvého BM, druhak odpozorované vzorce chování z Tvé vlastní rodiny. Kluk nemohl nevidět, jak se chová Tvůj bratr - jeho strýc - ke své matce - jeho babičce a nabyl tak přesvědčení, že hrubé chování syna k matce je vlastně normální.

A Tvoje dcera zase nabyla přesvědčení, že ženská je povinna nechat si od chlapa v rodině leccos líbit a držet hubu a krok, což viděla nejen u babičky, ale i u Tebe jako u mámy, takže tady dorůstá už třetí generace ženských, která bude v životě spíš nešastná nežli šastná grater

Tak to se mylis moje mama byla razna zena.Rozhodne nebyla zadna poslusna chudinka co by poslouchala manzela.Ja ji vzdycky rikala,ze je jako Ruzickova ze slunce seno....big_smile nemela se svym chovanim k ni daleko.Ale tak se chovala jen doma.Pred lidma a v praci byla jina.

k rázné ženě si dovolí syn takové chování jaké jsi psala? (bratr - matka)

Není tady

 

#134 12. 3. 2013 7:23

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Nechci,aby se dcera odstěhovala k příteli.

k rázné ženě si dovolí syn takové chování
Proč ne?
Některé "rázné ženy" se k manželovi chovají jako délesloužící četař k bažantům, zatímco v ručičkách svýho synka se mění na tvárnej vosk.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#135 12. 3. 2013 11:20

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Nechci,aby se dcera odstěhovala k příteli.

aprill napsal(a):

eremuruss napsal(a):

Kiara napsal(a):

Ano, erem, klidně i ob jednu generaci grater  A u Tvého syna bych si dovolila tvrdit, že u něj hrají roli jednak geny po rodičích ze strany Tvého BM, druhak odpozorované vzorce chování z Tvé vlastní rodiny. Kluk nemohl nevidět, jak se chová Tvůj bratr - jeho strýc - ke své matce - jeho babičce a nabyl tak přesvědčení, že hrubé chování syna k matce je vlastně normální.

A Tvoje dcera zase nabyla přesvědčení, že ženská je povinna nechat si od chlapa v rodině leccos líbit a držet hubu a krok, což viděla nejen u babičky, ale i u Tebe jako u mámy, takže tady dorůstá už třetí generace ženských, která bude v životě spíš nešastná nežli šastná grater

Tak to se mylis moje mama byla razna zena.Rozhodne nebyla zadna poslusna chudinka co by poslouchala manzela.Ja ji vzdycky rikala,ze je jako Ruzickova ze slunce seno....big_smile nemela se svym chovanim k ni daleko.Ale tak se chovala jen doma.Pred lidma a v praci byla jina.

k rázné ženě si dovolí syn takové chování jaké jsi psala? (bratr - matka)

Dovoli ,vzdycky na sebe jeceli.

Upravil(a) eremuruss (12. 3. 2013 12:43)


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#136 12. 3. 2013 11:26

Kubula
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 5. 2006
Příspěvky: 1248

Re: Nechci,aby se dcera odstěhovala k příteli.

dominika1 napsal(a):

..že se do měsíce vrátí, jí říkám pořád:-)

Tohle bych jí jediný neříkala - bála bych se, že pokud by to bylo s přítelem blbý, nevrátila by se, aby ti nemusela dát za pravdu - to může vnímat jako velký ponížení.

Jinak myslím, že mᚠpravdu, moc s tím nenaděláš. Asi by mi přišlo prioritní uchovat si s ní dobrý vztahy, aby v případě průseru věděla, že u toho arogantního panáčka bejt nemusí, že má i jiný možnosti. smile

Není tady

 

#137 12. 3. 2013 15:31

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Nechci,aby se dcera odstěhovala k příteli.

Selima napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

helena napsal(a):

jen a si holky užijou jednou tam, podruhý tam
Ale vůbec ne... takový užíváni si na mysli nemám... jenže takový zamilovaný telátko ty konce prostě nedomejšlí a ani domyslet nedovede. Pro něj může bejt představa načinčanýho "mimíska", kterýho má se svojí "láskou jedinou" to jediný, co si umí představit... a ne už řvoucího fakana, namíchnutýho manžela/přítele, nedostatku peněz a visení na krku rodičů.
Takže "celkej život to svinstvo" bejt nemusí... ale na určitý, řekněme kritický, období spíš jo.

usuzuješ z čeho?
Z několika téměř stejnejch případů, kdy slečna otěhotněla a mladý muž i jeho máti se vyjadřovali ve smyslu "ona si to měla zařídit... ona je nezodpovědná... ona si pořídila dítě a nᚠkluk aby jí platil..."
přičemž jediná pánská ochrana byla "si dám bacha"...

no, helo, nevím, co znᚠze svýho okolí ty, ale já rozhodně ne ty telátka, o kterých tu mluvíš. dneska si myslím, že jsou ti mladí úplně někde jinde. a bohužel opravdu vidím to, že jakmile holka dosáhne věku 15 let, automaticky ji rodiče platí antikoncepci.
a mají to z krku.

jinak samozřejmě výmluva, že ona si to měla zařídit, je blbá. byli u toho oba dva.
nakonec, neděláme si to samy, že jsou ti chlapi líní a přehazují tohle na nás ?

Děláme, ale to vieme až teraz... V tých 15-18 sme asi uvažovali inak...  Mmch - nechcem sa a spýta, kedy si nasadila antikoncepciu, ale kedy si mala diea? wink

v 19.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#138 12. 3. 2013 15:40

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Nechci,aby se dcera odstěhovala k příteli.

Selima napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

tulipánko, já bych jen chtěla vidět, jak bys to vzala, kdyby ti chlapeček skutečně odešel jednou bez rukavic, podruhý bez čepice a příště bůh ví čeho a párkrát si tu svou "odpovědnost za svůj život" hezky odmarodil.
chtěla bych být muškou a vidět, jestli bys příště byla pořád stejná a nad věcí, nebo mu prostě nekompromisně oznámila, že ty rukavice si prostě vezme a basta.
a ještě víc bych chtěla vidět, jestli stejný názor budeš mít i v době, kdy ty sama budeš mít dítě ve věku dcery dominiky a budeš to brát takhle v poklidu, jak to tady líčíš.

Nevlastný syn šiel raz v lete v zimnej bunde - to ešte bolo vcelku OK - a raz v zime v letnej. Keď začal chrchla, nenechala som ho doma, ale hnala do školy - aby to nebral ako leháro, ale ako ponaučenie. No a už som fakt nikdy nemusela kontrolova, ako sa obliekol do zimy. wink Je fakt, že nemal 5 rokov, ale ani 18 ešte nie... To práve klopala na dvere puberta a obdobie vzdoru.

jenže v tomhle věku je to jiný, to už ho můžeš takhle vydusit. pokud není fakt ve stavu, kdy to musí fakt vyležet. ale - to už může být doma i sám. u 5 letého děcka o kterém mluvila tulip, je to jiný. s tím musíš zůstat doma. a ne každej zaměstnavatel skáče radostí, když jsi doma s nemocným děckem. a ne každej má k dispozici babičky, co se přetahují o to, kdo bude dítě hlídat.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#139 12. 3. 2013 15:44

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Nechci,aby se dcera odstěhovala k příteli.

aprill napsal(a):

eremuruss napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

tulipánko, já bych jen chtěla vidět, jak bys to vzala, kdyby ti chlapeček skutečně odešel jednou bez rukavic, podruhý bez čepice a příště bůh ví čeho a párkrát si tu svou "odpovědnost za svůj život" hezky odmarodil.
chtěla bych být muškou a vidět, jestli bys příště byla pořád stejná a nad věcí, nebo mu prostě nekompromisně oznámila, že ty rukavice si prostě vezme a basta.
a ještě víc bych chtěla vidět, jestli stejný názor budeš mít i v době, kdy ty sama budeš mít dítě ve věku dcery dominiky a budeš to brát takhle v poklidu, jak to tady líčíš.

Tulipanko mozna mas pravdu,ale ktera matka necha dite omrznout,kdyz si ty rukavice nevezme.A nechat dite delat co se mu zlibi,co je to za vychovu?Typicka Americka vychova,kdy si deti delaji co chteji.Tohle neni dobre,ale cas te to ukaze....

na tvém místě bych raději mlčela dumbom , a jakou výchovu jsi preferovala ty?  autorativní, liberální nebo demokratickou ?

aprill a kde ty bereš jistotu, že tvoje výchova byla dobrá ? protože jsi doteď neměla s děckama potíže ? no tak jen aby tě děti jednou nepřekvapily ...


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#140 12. 3. 2013 15:46

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Nechci,aby se dcera odstěhovala k příteli.

algebrana napsal(a):

eremuruss napsal(a):

holcina napsal(a):

ono není problém vychovat bezproblémové dítě. S problémovým je to mnohem t잚í a tam už je třeba hooodně přemýšlet jak na něj

Ale prijit na to jak na nej.....tillfreds

Tak když nechám vlastní dítě v pubertě šikanovat psychopatickým přítelem, hravě udělám i z normálního dítěte problémový .

a střídání zajíčků u vás doma bylo pro tvoje děti ok ? měla by sis zamést před vlastním prahem, než budeš z jiných dělat psychopaty.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#141 12. 3. 2013 15:48

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Nechci,aby se dcera odstěhovala k příteli.

Judyna napsal(a):

Holky, jste na Erem zbytečně ostré. Výchova není všemocná.

proč by do ní neryly, samy se sem pochlubit nejdou, když je ten jejich poklad, kterej porodily, neskutečně nase.re.
erem, ta tady na sebe všechno vyžvaní, tak je snadnej terč.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#142 12. 3. 2013 15:52

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Nechci,aby se dcera odstěhovala k příteli.

eremuruss napsal(a):

algebrana napsal(a):

Ano geny jsou to hlavní , ale ty geny má přece po tobě né? A po manželovi, kterýho jsi jim ty vybrala jako tátu .......yikes

Ty nemᚠvůbec rozum, tvoje dcera má nakročeno k tomu, že zničí život svým dětem, sobě a tím i tobě .......a ty všude spokojeně vykládᚠ, jak se ti povedla ? yikes
Těžko můžeš chtít po klukovi aby se zorientoval v životě , když sama jsi úplně mimo .dumbom

Ktera z nas uvazovala v 18 letech,ze kdyz je problematickej chlap,budou i problematicky deti?Zacala jsem o tom uvazovat,az mozna ve 27 letech a libovala jsem si,ze ac jsem mela problematickeho  muze deti mam vzorne a vychovane ,narozdil od tech maminek co s nama sedavali na lavickach na detskem hristi.
A myslela jsem si,ze problematicky rozhodne byt nemohou.Zvlast syn kteryho kam jsem posadila tam sedel....:)Bohuzel cas ukazal,ze jsem se hodne mylila.
U dcery je problem,ze je zamilovana a zamilovany lidi vsechno prehlizi.Jeji pritel je uletak,ale prekvapilo me,ze ji pokazde chodi naproti,kdyz jde v noci sama z prace.

erem, zamilovaná nezamilovaná, nechat si srát na hlavu by neměla. že ji chodí naproti je snad normální. z toho bych nedělala kdo ví co.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#143 12. 3. 2013 16:00

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Nechci,aby se dcera odstěhovala k příteli.

dusička napsal(a):

eremuruss napsal(a):

helena napsal(a):

Ne kazdemu se povedou obe deti.
Někomu i všechny tři... http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.pnghttp://fora.babinet.cz/img/smilies/vissla.gif
dcera je tak hodna,az blba.Pritel jeji dobrou povahu vyuziva
To je ale podle mě taky alespoň částečně důsledek výchovy - nenaučit dítě, že se nemá nechat využívat.

Ano nekomu se povedou vsechny tri,ale treba uciteli ani jedno.Znam tu u nas 4 ucitele co maji stejne stare deti jako mam ja a problematicke deti maji vsichni.Nekdo obe deti nekdo jedno....myslis,ze je to vychvou?Nekde jsem cetla,ze geny jsou 50%,vychova 10% a okoli 40%.

Erem - co to je povedl nepovedl?
Nepovedl,že nežije podle Tvé představy?
Na učitele a jiný lidi se vyprdni,jak maj vychovaný děti. Tobě do toho nic není. Spíš se starej o svoje. Proč vůbec se srovnáváš. Prostě někdo má tyhle problémy, někdo zas jiné.
Víš Erem, holka má v genech po Tobě, dělat služku chlapovi. Ale jak píše Hela, malý procento tam je, protože Ty si od ní očekávala, že bude umět vařit a postará se o rodinu, o chlapa. Nic ve zlým, to máme skoro všichni syndrom hodné holky.

srovnává proto, protože tu do ní jedním dechem reje aprill, rozmařila a poznámka heleny o tom, že ji se povedly všechny tři byla taky dost dobrá .. prostě to erem nevyšlo tak, jak by si přála. myslím, že je sama dost nešastná, jak se to všechno vyvinulo. aspoň já bych teda v její situaci byla. není snad potřeba ji hned stírat, že se ji nepovedla ani výchova u holky. prostě dělala co mohla. nakonec, nikdo nevíme, co nás ještě potká a jestli nebudeme někdy valit oči, čeho jsou schopný ty naše děti wink

jinak dusi, to jsem netušila, že se geneticky dědí, dělat služku chlapovi. jestli je to tak, asi nebudu dcera své matky, protože můj otec si sám nepodá ani lžičku, čeká, až mu ji podá ona. a já teda rozhodně nejsem typ, kterej by skákal kolem něčího zadku.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#144 12. 3. 2013 16:08

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Nechci,aby se dcera odstěhovala k příteli.

Ivana napsal(a):

holcina napsal(a):

eremuruss napsal(a):


Ktera z nas uvazovala v 18 letech,ze kdyz je problematickej chlap,budou i problematicky deti?Zacala jsem o tom uvazovat,az mozna ve 27 letech a libovala jsem si,ze ac jsem mela problematickeho  muze deti mam vzorne a vychovane ,narozdil od tech maminek co s nama sedavali na lavickach na detskem hristi.
A myslela jsem si,ze problematicky rozhodne byt nemohou.Zvlast syn kteryho kam jsem posadila tam sedel....:)Bohuzel cas ukazal,ze jsem se hodne mylila.
U dcery je problem,ze je zamilovana a zamilovany lidi vsechno prehlizi.Jeji pritel je uletak,ale prekvapilo me,ze ji pokazde chodi naproti,kdyz jde v noci sama z prace.



Otázka je, co pro tebe tehdy byly nevychované děti a jak žijí teď

Já taky. V životě by mě nenapadlo vzít si a mít děti s někým, kdo je nějak problémový. Vždycky jsem toužila po hodném, slušném, inteligentním klukovi. Ale vím, že byla spousta holek, kterým stačilo, že ten kluk byl hezkej a uměl hrát na kytaru. To jsem ale nikdy nechápala, ani v 15ti, natož v 18ti.

jo, jenže když jsi mladá tak ti prostě stačí, že hezkej, sympaák, je s ním sranda. taky s ním nejdeš hned zakládat rodinu, tak no a co ? jasně, že když už jsi starší tak hledᚠtaky jiný kvality.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#145 12. 3. 2013 16:19

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Nechci,aby se dcera odstěhovala k příteli.

Tak to měn Pavlo nestačilo nikdy. Asi jsem vždycky byla nějaký přehnaně náročná. Proto jsem taky s nikým nechodila až v 19ti s mým budoucím manželem nyní ex.

Není tady

 

#146 12. 3. 2013 16:30

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Nechci,aby se dcera odstěhovala k příteli.

ale však jo ivi, taky neříkám, že to tak musí mít všichni :-)


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#147 12. 3. 2013 16:47

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Nechci,aby se dcera odstěhovala k příteli.

PPavlaa napsal(a):

Selima napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

tulipánko, já bych jen chtěla vidět, jak bys to vzala, kdyby ti chlapeček skutečně odešel jednou bez rukavic, podruhý bez čepice a příště bůh ví čeho a párkrát si tu svou "odpovědnost za svůj život" hezky odmarodil.
chtěla bych být muškou a vidět, jestli bys příště byla pořád stejná a nad věcí, nebo mu prostě nekompromisně oznámila, že ty rukavice si prostě vezme a basta.
a ještě víc bych chtěla vidět, jestli stejný názor budeš mít i v době, kdy ty sama budeš mít dítě ve věku dcery dominiky a budeš to brát takhle v poklidu, jak to tady líčíš.

Nevlastný syn šiel raz v lete v zimnej bunde - to ešte bolo vcelku OK - a raz v zime v letnej. Keď začal chrchla, nenechala som ho doma, ale hnala do školy - aby to nebral ako leháro, ale ako ponaučenie. No a už som fakt nikdy nemusela kontrolova, ako sa obliekol do zimy. wink Je fakt, že nemal 5 rokov, ale ani 18 ešte nie... To práve klopala na dvere puberta a obdobie vzdoru.

jenže v tomhle věku je to jiný, to už ho můžeš takhle vydusit. pokud není fakt ve stavu, kdy to musí fakt vyležet. ale - to už může být doma i sám. u 5 letého děcka o kterém mluvila tulip, je to jiný. s tím musíš zůstat doma. a ne každej zaměstnavatel skáče radostí, když jsi doma s nemocným děckem. a ne každej má k dispozici babičky, co se přetahují o to, kdo bude dítě hlídat.

Pavli , dítě neonemocní jen proto, že si nevzalo rukavice .

Není tady

 

#148 12. 3. 2013 16:49

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Nechci,aby se dcera odstěhovala k příteli.

PPavlaa napsal(a):

dusička napsal(a):

eremuruss napsal(a):


Ano nekomu se povedou vsechny tri,ale treba uciteli ani jedno.Znam tu u nas 4 ucitele co maji stejne stare deti jako mam ja a problematicke deti maji vsichni.Nekdo obe deti nekdo jedno....myslis,ze je to vychvou?Nekde jsem cetla,ze geny jsou 50%,vychova 10% a okoli 40%.

Erem - co to je povedl nepovedl?
Nepovedl,že nežije podle Tvé představy?
Na učitele a jiný lidi se vyprdni,jak maj vychovaný děti. Tobě do toho nic není. Spíš se starej o svoje. Proč vůbec se srovnáváš. Prostě někdo má tyhle problémy, někdo zas jiné.
Víš Erem, holka má v genech po Tobě, dělat služku chlapovi. Ale jak píše Hela, malý procento tam je, protože Ty si od ní očekávala, že bude umět vařit a postará se o rodinu, o chlapa. Nic ve zlým, to máme skoro všichni syndrom hodné holky.

srovnává proto, protože tu do ní jedním dechem reje aprill, rozmařila a poznámka heleny o tom, že ji se povedly všechny tři byla taky dost dobrá .. prostě to erem nevyšlo tak, jak by si přála. myslím, že je sama dost nešastná, jak se to všechno vyvinulo. aspoň já bych teda v její situaci byla. není snad potřeba ji hned stírat, že se ji nepovedla ani výchova u holky. prostě dělala co mohla. nakonec, nikdo nevíme, co nás ještě potká a jestli nebudeme někdy valit oči, čeho jsou schopný ty naše děti wink

jinak dusi, to jsem netušila, že se geneticky dědí, dělat služku chlapovi. jestli je to tak, asi nebudu dcera své matky, protože můj otec si sám nepodá ani lžičku, čeká, až mu ji podá ona. a já teda rozhodně nejsem typ, kterej by skákal kolem něčího zadku.

ne, ty nejsi po mamince, ty jsi po tatínkovi vissla

Není tady

 

#149 12. 3. 2013 16:53

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Nechci,aby se dcera odstěhovala k příteli.

aprill napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

Selima napsal(a):


Nevlastný syn šiel raz v lete v zimnej bunde - to ešte bolo vcelku OK - a raz v zime v letnej. Keď začal chrchla, nenechala som ho doma, ale hnala do školy - aby to nebral ako leháro, ale ako ponaučenie. No a už som fakt nikdy nemusela kontrolova, ako sa obliekol do zimy. wink Je fakt, že nemal 5 rokov, ale ani 18 ešte nie... To práve klopala na dvere puberta a obdobie vzdoru.

jenže v tomhle věku je to jiný, to už ho můžeš takhle vydusit. pokud není fakt ve stavu, kdy to musí fakt vyležet. ale - to už může být doma i sám. u 5 letého děcka o kterém mluvila tulip, je to jiný. s tím musíš zůstat doma. a ne každej zaměstnavatel skáče radostí, když jsi doma s nemocným děckem. a ne každej má k dispozici babičky, co se přetahují o to, kdo bude dítě hlídat.

Pavli , dítě neonemocní jen proto, že si nevzalo rukavice .

aprill, mrkni vejš, prosím tě.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#150 12. 3. 2013 16:55

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Nechci,aby se dcera odstěhovala k příteli.

aprill napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

dusička napsal(a):


Erem - co to je povedl nepovedl?
Nepovedl,že nežije podle Tvé představy?
Na učitele a jiný lidi se vyprdni,jak maj vychovaný děti. Tobě do toho nic není. Spíš se starej o svoje. Proč vůbec se srovnáváš. Prostě někdo má tyhle problémy, někdo zas jiné.
Víš Erem, holka má v genech po Tobě, dělat služku chlapovi. Ale jak píše Hela, malý procento tam je, protože Ty si od ní očekávala, že bude umět vařit a postará se o rodinu, o chlapa. Nic ve zlým, to máme skoro všichni syndrom hodné holky.

srovnává proto, protože tu do ní jedním dechem reje aprill, rozmařila a poznámka heleny o tom, že ji se povedly všechny tři byla taky dost dobrá .. prostě to erem nevyšlo tak, jak by si přála. myslím, že je sama dost nešastná, jak se to všechno vyvinulo. aspoň já bych teda v její situaci byla. není snad potřeba ji hned stírat, že se ji nepovedla ani výchova u holky. prostě dělala co mohla. nakonec, nikdo nevíme, co nás ještě potká a jestli nebudeme někdy valit oči, čeho jsou schopný ty naše děti wink

jinak dusi, to jsem netušila, že se geneticky dědí, dělat služku chlapovi. jestli je to tak, asi nebudu dcera své matky, protože můj otec si sám nepodá ani lžičku, čeká, až mu ji podá ona. a já teda rozhodně nejsem typ, kterej by skákal kolem něčího zadku.

ne, ty nejsi po mamince, ty jsi po tatínkovi vissla

fakt ? já nečekám, až mi někdo podá lžičku, já nejsem ochrnutá, abych si ji nepodala sama.
ale ty to aprill musíš vědět líp, po kom jsem, neznᚠmně, neznᚠmou mámu, neznᚠmýho tátu, ale přesně víš, po kom jsem roll
tady se člověk fakt někdy pobaví.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů