Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 27. 2. 2013 11:12

Simča12
♥------
Registrovaný: 7. 2. 2013
Příspěvky: 4

Děláte dětem svačiny do školy? A jí je?

Děláte dětem svačiny do školy? A jí je? Tuto jednoduchou otázku jsem rozeslala mezi své přátelé na jedné ze sociálních sítí. Překvapila mne pestrá reakce a různé názory a zkušenosti, dokonce se se svým názorem ozvaly i děti, kterých se svačiny bezprostředně týkají.
Článek na toto téma jsem dala na svůj blog http://www.krkavcimatky.cz/, doufám, že se vám bude líbit.

Není tady

 

#2 28. 7. 2019 17:36

alousek1
♥------
Registrovaný: 24. 7. 2019
Příspěvky: 5

Re: Děláte dětem svačiny do školy? A jí je?

Nazdárek maminky, chtěla bych se vás zeptat na názor - jak se tváříte na bílý cukr? Jako myslím, co se týká dětí. Já si pohrávám s myšlenkou, že bych v našem jídelníčku nahradila nějakou alternativou. Teď jen přemýšlím, jaká bude nejlepší. Co se osvědčilo vám?

Není tady

 

#3 28. 7. 2019 17:48

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Děláte dětem svačiny do školy? A jí je?

Já Ti teda nevím, v jiném vlákně zarytě doporučuješ cukry ve formě zdravého slazení smile

Nicméně, k dotazu - cukry jako takové nejsou špatné, sacharidy potřebujeme, a to jak dospělí, tak děti, takže pokud jí člověk vyváženě a vše, co potřebuje, tak mu cukr fakt neuškodí. Pokud je ale dítě zvyklé splácat 5 tatranek, zmrzlinu a na to čokoládu, tak tam se to pak bude nahrazovat blbě big_smile

Není tady

 

#4 28. 7. 2019 22:15

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Děláte dětem svačiny do školy? A jí je?

Reklamu, která brzo přijde, opomíjím, ale "hnědý" cukr je rozhodně zdravější.
K tématu: Mnoho let jsem dělala dětem svačinu a jedli ji, měly nařízeno nesnězenou buď někomu dát nebo přinést domů.
Já ze svých školních let si pamatuju, že jsem ty svačiny od mámy moc nechtěla a schovávala jsem je do své skříně na oblečení, kde se potom plesnivé našly a já za to dostala nářez. grater
Pamatuju si mé první narozeniny po rozpadu manželství a odstěhování se do jiného města, kdy mi mé děti daly jako recesi k narozeninám nějakou starou zkaženou svačinu. Oni měli z toho nesmírnou bžundu, ale mě tím nic netuše zranily. grater

Upravil(a) rina (28. 7. 2019 22:18)


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#5 29. 7. 2019 20:45

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: Děláte dětem svačiny do školy? A jí je?

Jé, Andrejko, kde je tvoje hezká a milá podobenka?


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů