Oznámení

29. ledna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

29. ledna : Poslední šance pro přezrálé banány? Upečte z nich lahodnou buchtu

6. prosince : Je vám čtyřicet a už řešíte menopauzu? Co je příčinou předčasného nástupu, vysvětluje gynekolog

#1 25. 2. 2013 13:19

raketka
♥------
Registrovaný: 1. 11. 2012
Příspěvky: 15

E-SHOP

Dlouho jsem si kontaktni cocky kupovala v lekarne a ted bych to chtela zkusit si to koupit pres e-shop. Mate s tim nekdo zkusenosti?? hmm

Není tady

 

#2 25. 2. 2013 13:54

janal83
♥♥-----
Registrovaný: 14. 2. 2013
Příspěvky: 29

Re: E-SHOP

Ahoj ja kupuji na www.vasecocky.cz a jsem velice spokojena - kvalitni cocky za super ceny,darky v podobe roztoku atp., dodani na druhy den pokud clovek objedna myslim do 10:00 hodin. Muzu jen doporucit.

________________________________________________
Moje firma je moje firma - založení a.s.

Není tady

 

#3 25. 2. 2013 13:56

kostka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 3. 2. 2013
Příspěvky: 406

Re: E-SHOP

Taky mám svůj eshop na kontaktní čočky, a je to určitě levnější, než lékárna, mívají různé akce, např. roztok zdarma, apod. Reklamu jim dělat nebudu, ale na internetu spoustu shopů najdeš.

Není tady

 

#4 25. 2. 2013 22:15

cucaa
♥------
Registrovaný: 1. 11. 2012
Příspěvky: 20

Re: E-SHOP

taky mám svoji stránku kde nakupuji..proficocky.cz a vždy mi to do dvou dnu dorazí a bez problému smile doporučuji

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů