Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 8. 2. 2013 14:01

majdaPR
♥------
Registrovaný: 8. 2. 2013
Příspěvky: 4

roboticky vysavac Ecovacs

ahojte, mat nekdo doma roboticky vysavac? a treba konkretne znacku Ecovacs? zvazuji jeho koupi, vybrala jsem si model D59. ale rada bych znala nejake prakticke zkusenosti a doporuceni, nez se finalne rozhodnu. dekuji

Není tady

 

#2 2. 4. 2013 10:32

majdaPR
♥------
Registrovaný: 8. 2. 2013
Příspěvky: 4

Re: roboticky vysavac Ecovacs

ahojte, sice jsem zadnou reakci nedostala, ale stejne jsem si ho koupila yikes)
mame ho asi mesic a musim rict, ze zatim jsem spokojena. je to sice drazsi investice, ale uspori nasi rodince spoustu casu. pouzivam ho tak 2-3x tydne, jdeme s detmi ven na prochazku a on zatim pouklizi. na jedno nabiti zvladne cely nas maly byt. nejlip mu svedci dlazba a lino, ale zvlada i nizky koberec u deti v pokojiku. super je i prirucni vysavac na drobky. takze investice zatim nelituji a doporucuji

Není tady

 

#3 2. 4. 2013 10:35

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: roboticky vysavac Ecovacs

majdaPR napsal(a):

ahojte, sice jsem zadnou reakci nedostala, ale stejne jsem si ho koupila yikes)
mame ho asi mesic a musim rict, ze zatim jsem spokojena. je to sice drazsi investice, ale uspori nasi rodince spoustu casu. pouzivam ho tak 2-3x tydne, jdeme s detmi ven na prochazku a on zatim pouklizi. na jedno nabiti zvladne cely nas maly byt. nejlip mu svedci dlazba a lino, ale zvlada i nizky koberec u deti v pokojiku. super je i prirucni vysavac na drobky. takze investice zatim nelituji a doporucuji

taky bych ho chtela , lze pouzit i na plovouci podlahu ? A zvladne to chlupy ?


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#4 24. 4. 2013 21:43

majdaPR
♥------
Registrovaný: 8. 2. 2013
Příspěvky: 4

Re: roboticky vysavac Ecovacs

jojo na plovoucky jde taky, mae vyzkousene, mame v obyvaku...co se tyka zvirecich chlupu tak osobni zkusenost nemam, zviratko nevedeme, ale jak jsem pred jeho koupi procitala ruzne recenze, tak tak spousta uzivatelu uvadelo, ze si dobre poradi i se zvirecimi chlupy, tak asi ano

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů