Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 6. 3. 2006 18:34

Marci
Host

Nehormonální antikoncepce

Mám velkou prosbu jestli existuje nejaká nehormonální antikoncepce.Nechci uzívat HA a taky proto, ze nemám pravidelný pohlavní styk.Dekuji za odpovedi Marcela

 

#2 6. 3. 2006 19:15

Jessie
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 809

Re: Nehormonální antikoncepce

Kondom, pesar, ženský kondom a nebo různé vaginální gely, které zabíjejí spermie, ale jejich účinnost rozhodně není stoprocentní. Pak samozřejmě nitroděložní tělísko, ale to je doporučováno ženám, které již rodili. Jinak hormonální antikoncepce je moc fajn - vyčistila se mi ple, zkrátila menstruace a není mi špatně, téměř na hodinu přesně vím, kdy menstruace začne a mohu ji v případě potřeby vynechat. Některé druhy nejsou nejlevnější, ale lepší než mimčo v osmnácti


Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.

Není tady

 

#3 6. 3. 2006 19:30

Marci
Host

Re: Nehormonální antikoncepce

cetla jsem neco o Pharmatexu nemáte s tím nekdo zkusenosti?Jak je to s orálním sexem to uz asi tezko,co?

 

#4 13. 3. 2006 14:49

Šárka Junková
♥♥-----
Registrovaný: 21. 1. 2006
Příspěvky: 75

Re: Nehormonální antikoncepce

No já mám zkušenost s čípky, ale jmenovaly se nějak jako "patenthex" nebo tak nějak. Byly spolehlivé, ale upřímně řečeno -hnusné. Přiznám se, že nevím jestli se ještě dnes vyrábějí.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů