Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#1 29. 1. 2013 13:06

marlenka77
♥------

Vztah - nevztah- kdo poradí?

Prosím všechny zkušené o radu. Poznala jsem "úžasného" muže, přeskočila jiskra, bylo to něco nepopsatelného. Takový ten pohled do očí který řekne všechno. Pár zdvořilých slov a to bylo všechno. Ten muž je cizinec, který sem přijíždí jednou za rok. Za rok jsem ho viděla znovu, ale neměli jsme příležitost spolu mluvit. Tak nějak jsem se tomu bránila, ale pak se stalo že jsem ho objevila na fcb a po dlouhém rozvažování si ho dala do přátel. On byl nesmírně nadšený, psal mi denně jak je šastný a takový ty sladká slova. No to jsem nečekala, ale protože mě nebyl lhostejný, zajímala jsem se také. Jenže po dvou měsících začla konverzace upadat, psal čím dál méně i když pořád hezky. Chtěl přijet, ale finance nejsou asi nazbyt,  což nepřiznal, ale já si to myslím. Má však jednu vadu je PANNA (znamení), takže málomluvný, není to komunikativní typ. Na Silvestra jsem si psali naposledy on zase hezky a já debilka mu napsala že ho mám ráda. A to jsem asi neměla dělat, protože od té doby mě nenapsal ani slovo. Takže měsíc nic a já nemám odvahu mu psát. Myslíte si že jsem to tím pokazila? Nebo proč teď mlčí. Jen přidám že je mu 53, takže žadný ucho. A na 99% babu nemá, ale chlapům těžko věřit.
Teď nevím - ozvat se nebo mlčet a nechat to vyšumět??? Já vím ty panny jedou přes hlavu a potřebují čas, jenže mě se to zdá už divný.

Není tady

#2 29. 1. 2013 14:48

laminanonte
♥♥♥♥♥♥-

Re: Vztah - nevztah- kdo poradí?

jo, holka, těžko ti radit. My mu do hlavy nevidíme, takže všechno budou jen spekulace..

napsat mu můžeš, ale spíš něco neutrálního..
je taky otázka, jestli se neozval sám, nebo jestli jsi mu psala a on ti měsíc neodepsal..

jinak být PANNA není vada. Prostě se narodil někdy v září, za což nemůže. V rodině máme 3 chlapi v tomto znamení a každý je jiný, nejde to brát přes kopírák.

Každý je génius.
Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom,
bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.

* Albert Einstein

Není tady

#3 29. 1. 2013 18:11

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

Vzah na diažku, tobôž s cudzincom, má tú vadu, že keď sa niečo stane v reálnom živote (napríklad sa zrazu zoznámi so ženou od susedov), nič sa o tom nedozvieš... Tipujem, že sa stalo niečo také.

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

#4 29. 1. 2013 18:19

marlenka77
♥------

holky zlaté děkuji vám. je to tak že jsem nějak nepočítala kdo se kdy ozval první, někdy on, jindy já. ale teď naposledy to byl on a já nemám pocit že bych to měla být já, kdo se bude vyptávat jak se má. možná jsem palice, ale když ze sebe vysoukám větu že mám někoho ráda, čekám odezvu. tenkrát to bylo jen rozlučovací odpověď s pusou a přáním dobré noci. a já od té doby mlčím a vidím že i on. paradoxně jsem ho asi zaskočila. no příště je lepší slovy šetřit. asi to nechám být, i když mě to mrzí, víc se ponižovat nebudu.
jasně může mít novou babu, ale obávám se že ne a pokud ano, tak mu ji přeji.

Není tady

#5 29. 1. 2013 18:34

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

já si nemyslím, že je to znamením.
ale taky bych mu nepsala. asi ho to zaskočilo, ale mohl to prostě udělat jinak, než tak, že se neozve.

Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

#6 29. 1. 2013 18:38

Ivana
♥♥♥♥♥♥-

Myslím si, že virtuální vztah není skutečný vztah. Tak si nedělej moc naděje a nebuď smutná, že to nevyšlo.

Není tady

#7 29. 1. 2013 19:11

marlenka77
♥------

jasně že virtuální vztah není vztah, ale oba jsem chtěli nějak pokračovat a najednou ten odstup. no jo neozvu se, teď jsem přestala kecat s kamoškama na facebooku aby o mě neměl žádné informace a bud se pohne nebo ne. holt to musím nechat na vyšší moci.
jinak mě "jeho" před deseti lety předpověděla astroložka. popsala ho jako mého budoucího muže a všechno do písmenka na něho sedí, mimo jiné i ta cizina a to že je to děsnej morouz a nemluva. jinak jako by ho už tenkrát znala, já ale jeho ne.
jo morous, ale zvláštní charisma. jen by nemusel být panna, s těma neumím komunikovat. jsem lev. můj muž byl panna, můj druhý vážný vztah taky panna a teď opět. a to jsem se zařekla už před lety, že panny nechci a pořád je mám pod nosem.

Není tady

#8 30. 1. 2013 23:40

zlatá rybka
♥------

Jak víš na 99%, že babu nemá, když je cizinec a přijíždí 1x za rok?
A navíc - FCB snese všechno. Co člověk napíše na netu, se mu honí v jeho hlavě, ale říct to nahlas, toho by ses nemusela v reálu nikdy dočkat. Navíc si člověk může hrát na něco, co není.
On může být úplně jiný, než si myslíš.
Jestli chceš odhalit, jak to s ním skutečně je, pozvi ho na kafe.
Když se bude vykrucovat, nestojí ti za to.
Věřím, že doopravdy zamilovaný muž ti bude vycházet vstříc a bude tě chtít vidět co jak nejčastěji.
Vztahy na dálku jsou fajn platonicky na dočasnou dobu - třeeba na zabíjení samoty, když se ti nedaří najít solidního chlapa.
Navíc s cizinci je to vždy komplikovanější. Umí pořádně česky? Aby city vůbec dokázal vyjádřit slovy.. :-) jestli ne, časem ti povrchnost nebude stačit. Můj chlap je fajn i jako kamarád na pokec a toho si moc cením.
Další věc, jestli je či není bohatý, to taky může hrát.
Co když je bohatý cestovatel, který jen oblbuje baby a baví se tím ?
Možná mu nedošly prachy jak si myslíš.. možná jsi jen jedna z mnoha.
Mohl se taky zamilovat jen do tebe, ikdyž za zády má manželku a děti.. to on ti nepoví. To musíš zjistit sama.
Pokud se s ním už scházíš, radím ti příležitostně mu prohrabat dokumenty, opsat si údaje z pasu, jméno, adresu a ověřit.
... jako já. Měla jsem cizince přes 5 let a až po rozchodu ( já to zkoncovala ) jsem se dozvěděla od jeho kamarádů, že má ženu a 2 děti. A to mně viděli každý den a nikdo mi nic neřekl. Jméno v pasu měl jiné než mi tvrdil a taky věk - v pasu byl o hodně starší než v reálu. A pak se dohledej pravdy, když ti do očí tvrdí, že tě miluje a dokonce s tebou žije. Po těch 5 ti letech jsem se zhrozila, že má děcka a dokonce si je tu do ČR přitáhl ( až z Číny ) a i poté mi tvrdil že děti nemá, že je jejich strejda... haha. A to už nemluvě o pohlavních nemocech, které jsem díkyBohu nefasla a naštěstí je neměl. Nad tím člověk neuvažuje, když je zamilovaný, co ? :-) Důvěřuj ale prověřuj! Není nad české Pepíky !

Není tady

#9 31. 1. 2013 8:00

LASKA
♥------

Ahoj všechny-všichni. Napíšu  příběh a poprosím vás o posouzení, co je to  vlastně za vztah. Vím, že to není úplně čisté vůči partnerům a vím, že nic měnit  tento pár nechce. Poznali se se ve 20 letech-prožili rok spolu ale tak, že každý měl vhtah, který nechtěl zrušit. Vzali si své partnery, po několika letech se potkali, párkrát se viděli a milovali a toto se opakovalo zase za dalších několik let. Dále žili každý ve svém manželství, mají děti a ted se potkali znovu. píšou si, vidí se jednou za několik měsíců pouze na kávě-normální schůzka jako přátelé, pusa na uvítanou a rozloučení. Jenomže v psaní jsou zamilované věty aon se ale  chová se jinak, než když se vidí. Ukončit psaní ani "vztah " nechce. Jaké on má smýšlení o tomto vztahu. Budu ráda, když napíšete své názory. Děkuju.

Není tady

#10 31. 1. 2013 13:05

sandra
♥♥♥♥♥♥-

LASKA napsal(a):

Ahoj všechny-všichni. Napíšu  příběh a poprosím vás o posouzení, co je to  vlastně za vztah. Vím, že to není úplně čisté vůči partnerům a vím, že nic měnit  tento pár nechce. Poznali se se ve 20 letech-prožili rok spolu ale tak, že každý měl vhtah, který nechtěl zrušit. Vzali si své partnery, po několika letech se potkali, párkrát se viděli a milovali a toto se opakovalo zase za dalších několik let. Dále žili každý ve svém manželství, mají děti a ted se potkali znovu. píšou si, vidí se jednou za několik měsíců pouze na kávě-normální schůzka jako přátelé, pusa na uvítanou a rozloučení. Jenomže v psaní jsou zamilované věty aon se ale  chová se jinak, než když se vidí. Ukončit psaní ani "vztah " nechce. Jaké on má smýšlení o tomto vztahu. Budu ráda, když napíšete své názory. Děkuju.

dle mého - je to pro něj jen rozptýlení.

Není tady

#11 31. 1. 2013 13:15

helena
♥♥♥♥♥♥♥

Pár zdvořilých slov a to bylo všechno... Za rok jsem ho viděla znovu, ale neměli jsme příležitost spolu mluvit... po dvou měsících začla konverzace upadat, psal čím dál méně...
Nebo proč teď mlčí.

Proč asi??? http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png
Tak vy jste se dvakrát viděli, jednou spolu mluvili "naživo", dva měsíce si psali... a ty z toho, že "psal mi denně jak je šastný a takový ty sladká slova" vyvozuješ, že "přeskočila jiskra", jo?
Ještě tak možná z tvý strany - pán v tom zjevně pokračovat nehodlá, tak dělá mrtvýho brouka, no. To chlapi dělávají, když se jim něco nechce vybalit naplno.

http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

#12 31. 1. 2013 13:49

marlenka77
♥------

helena napsal(a):

Pár zdvořilých slov a to bylo všechno... Za rok jsem ho viděla znovu, ale neměli jsme příležitost spolu mluvit... po dvou měsících začla konverzace upadat, psal čím dál méně...
Nebo proč teď mlčí.

Tak vy jste se dvakrát viděli, jednou spolu mluvili "naživo", dva měsíce si psali... a ty z toho, že "psal mi denně jak je šastný a takový ty sladká slova" vyvozuješ, že "přeskočila jiskra", jo?
Ještě tak možná z tvý strany - pán v tom zjevně pokračovat nehodlá, tak dělá mrtvýho brouka, no. To chlapi dělávají, když se jim něco nechce vybalit naplno.

helen mᚠasi svatou pravdu, leč je krutá, zřejmě to bude tak nějak. To já blbka byla zase důvěřivá!!!! Tuším že je něco co nemám vědět, tak to ticho. Ale je to manipulátor, těžko odhadnout kam směřuje. Jasně jiná baba, proč ne. Manželku prosím nemá, vychovává děti sám, to mám potvrzeno. Ale peníze nejsou a chlapi jen těžce přiznají že chtějí něco na co nemají.
Tak měsíc  jsem si neřekli ani slovo, na fcb nic nikomu nepíše ani nekomentuje, to nedělal nikdy, jednou za 3 měsíce tam něco utrousí. Ale 2x denně tam teď slídí. Možná čeká že udělám ten první krok já. neudělám!!! I za cenu definitivní ztráty.

Není tady

#13 31. 1. 2013 19:09

Adriana70
♥♥♥♥---

A manželku má akože kde?Neviem,takto na dialku ti skutočne može nakecat všeličo..bola by som opatrná.

Není tady

#14 31. 1. 2013 19:22

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO

marlenka77 napsal(a):

jasně že virtuální vztah není vztah, ale oba jsem chtěli nějak pokračovat a najednou ten odstup. no jo neozvu se, teď jsem přestala kecat s kamoškama na facebooku aby o mě neměl žádné informace a bud se pohne nebo ne. holt to musím nechat na vyšší moci.
jinak mě "jeho" před deseti lety předpověděla astroložka. popsala ho jako mého budoucího muže a všechno do písmenka na něho sedí, mimo jiné i ta cizina a to že je to děsnej morouz a nemluva. jinak jako by ho už tenkrát znala, já ale jeho ne.
jo morous, ale zvláštní charisma. jen by nemusel být panna, s těma neumím komunikovat. jsem lev. můj muž byl panna, můj druhý vážný vztah taky panna a teď opět. a to jsem se zařekla už před lety, že panny nechci a pořád je mám pod nosem.

Coze? Kolik ti je let? Tipuji 15-16? To nemuzes zit svuj vlastni zivot?  Ty si zataris fcb, jen kvuli cekani na jednoho padesatnika?

Ty fakt veris na horoskopy? Me pripada nemozne, aby na svete bylo jen 12 typu lidi, i zen i muzu. To je prece jenom takova sranda. Proc se nechas manipulovat?   Predstav si , ze by se ozval, zacali byste spolu chodit a ty ho budes posuzovat podle nejakeho horoskopu ze zurnalu....to nechapu.

Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

#15 31. 1. 2013 19:25

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥

helena napsal(a):

Nebo proč teď mlčí.

Koneckoncu mluvili spolu pred rokem a jeden cely rok nato nemeli prilezitost spolu mluvit. Pak konverzace....asi ti ze slusnosti odpovidal a ted uz ti ani neodpovedel.

Bylo by docela troufale, chtit od nej vic. Proste nic nechce, ani tu konverzaci. Tot vse.

Teda ja ho za zadnyho manipulatora nepovazuju. Proc by mel odpovidat nekomu s kym mel pred rokem rozhovor....

Upravil(a) sahleb (31. 1. 2013 19:27)

Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

#16 31. 1. 2013 19:37

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥

marlenka77 napsal(a):

helen mᚠasi svatou pravdu, leč je krutá, zřejmě to bude tak nějak. To já blbka byla zase důvěřivá!!!! Tuším že je něco co nemám vědět, tak to ticho. Ale je to manipulátor, těžko odhadnout kam směřuje. Jasně jiná baba, proč ne. Manželku prosím nemá, vychovává děti sám, to mám potvrzeno. Ale peníze nejsou a chlapi jen těžce přiznají že chtějí něco na co nemají.
Tak měsíc  jsem si neřekli ani slovo, na fcb nic nikomu nepíše ani nekomentuje, to nedělal nikdy, jednou za 3 měsíce tam něco utrousí. Ale 2x denně tam teď slídí. Možná čeká že udělám ten první krok já. neudělám!!! I za cenu definitivní ztráty.

Nemyslim si , ze je manipulator, ani ze nemas neco vedet.   Proste jste spolu jen jednou hovorili a konverzovali na netu. Ten pan nema vubec povinnost, se ti sverovat s detaily ze zivota, kdyz se vlastne neznate.

Te tucne vete nerozumim. Jake penize? Na co nema? To jako na tebe, stojiz hodne penez

Taky si myslim, ze neceka , ze udelas prvni krok.

Myslim si, ze jsi za tu dobu prosvihla par slusnych mladiku......dumbom

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

#17 1. 2. 2013 7:38

helena
♥♥♥♥♥♥♥

Tuším že je něco co nemám vědět, tak to ticho.
Možná, že je to něco, do čeho ti nic není... a možná, žes ho docela obyčejně přestala bavit.
Ale je to manipulátor, těžko odhadnout kam směřuje.
Proč pak o něj tak strašně stojíš?
I za cenu definitivní ztráty.
Prosím? Jaký ztráty? Jak můžeš ztratit něco, co jsi nikdy neměla?

http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

#18 1. 2. 2013 14:52

marlenka77
♥------

holky všem vám děkuji za reakce. jste zlaté!!!
Ono se to nedá celé popsat ve třech větách, možná to zní celé velmi povrchně, nic méně o sobě jsem si toho napsali vzájemně docela hodně. I přes svůj "požehnaný" věk těm chlapům příliš nerozumím, tak jsem chtěla slyšet jen jiný názor a závěr už musím udělat sama.  Tak nechám se překvapit, nějak to dopadne.
a na otázku "Proč pak o něj tak strašně stojíš?" - hledám sama odpověď. Nevím, ale je to silnější než já. Nejprve chtěl on a já jsem se bránila, teď chci já a on????...... to se neví. všechno jsou jen úvahy. díky vám všem!

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí