Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 21. 1. 2013 13:00

amina75
♥------
Registrovaný: 21. 1. 2013
Příspěvky: 1

Být nevěrná?

Prosím o vaše názory. Jsem vdaná 15 let (druhý sňatek). Mám skoro 19 letého syna s předchozího manželství (současný manžel si ho osvojil) a skoro 6 letou dceru se svým nynějším manželem. Až do loňského podzimu jsem žila ve spokojeném manželství, nevěru jsem považovala za nepřípustnou a ani jsem o ní nikdy neuvažovala. Na podzim jsem se však setkala téměř po 20 letech se svojí bývalou platonickou láskou (on je rozvedený, se svoji bývalou ženou má 2 děti 10 let a 7 let a se svojí nynější přítelkyní 2 měsíčního syna). Přeskočila jiskra, začali jsme si psát sms. Po pár setkání jsme zjistili, že jsme se do sebe zamilovali a teď co s tím? Nechceme oba dva rozvracet nikomu rodinu, já hlavně kvůli dceři. Několikrát jsem mu psala sms, že končím, že to nemá cenu, ale vždycky nemám sílu to dotáhnout do konce mu už nepsat. Jsem z toho zoufalá, podotýkám, že jsme spolu ještě nespali, ale nemá to k tomu daleko. Pořád na něho myslím, vím že to nemá cenu, ale nedokážu ho dostat z hlavy. To samé nedokáže on. Co s tím?

Není tady

 

#2 21. 1. 2013 13:12

laminanonte
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 2636

Re: Být nevěrná?

amina75 napsal(a):

Prosím o vaše názory. Jsem vdaná 15 let (druhý sňatek). Mám skoro 19 letého syna s předchozího manželství (současný manžel si ho osvojil) a skoro 6 letou dceru se svým nynějším manželem. Až do loňského podzimu jsem žila ve spokojeném manželství, nevěru jsem považovala za nepřípustnou a ani jsem o ní nikdy neuvažovala. Na podzim jsem se však setkala téměř po 20 letech se svojí bývalou platonickou láskou (on je rozvedený, se svoji bývalou ženou má 2 děti 10 let a 7 let a se svojí nynější přítelkyní 2 měsíčního syna). Přeskočila jiskra, začali jsme si psát sms. Po pár setkání jsme zjistili, že jsme se do sebe zamilovali a teď co s tím? Nechceme oba dva rozvracet nikomu rodinu, já hlavně kvůli dceři. Několikrát jsem mu psala sms, že končím, že to nemá cenu, ale vždycky nemám sílu to dotáhnout do konce mu už nepsat. Jsem z toho zoufalá, podotýkám, že jsme spolu ještě nespali, ale nemá to k tomu daleko. Pořád na něho myslím, vím že to nemá cenu, ale nedokážu ho dostat z hlavy. To samé nedokáže on. Co s tím?

cesta do pekel bývá dlážděna dobrými úmysly..
Ty jsi vdaná 15 let, to bych ještě pochopila, ale on má 2 měsíční dítě, takže má asi i čerstvý vztah.
Přečti si pár témat na "život po nevěře"..jen málokdo to ustál, když to prasklo


Každý je génius.
Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom,
bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.

* Albert Einstein

Není tady

 

#3 21. 1. 2013 19:01

annie
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 7. 2. 2006
Příspěvky: 2920

Re: Být nevěrná?

Jakýpak názor... sama píšeš, že nechcete ani jeden rozbít rodinu, tak se držte hesla: sejde z očí, sejde z mysli...
Přestaňte se stýkat, nepište si...
Jasně, dobře se to radí, sama víš nejlíp, co udělat.

Není tady

 

#4 21. 1. 2013 19:22

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Být nevěrná?

Dala bych od něho ruce pryč. Doma má mimino.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#5 31. 1. 2013 8:24

ruda
♥♥-----
Registrovaný: 26. 1. 2013
Příspěvky: 30

Re: Být nevěrná?

Něco podobného jak píše LASKA v diskuzi vztah-nevztah.
Myslím, že rada neexistuje. Pokud oba cítí přitažlivost- tak  to prostě zkusí. Když ne, budou se přitahovat dál a pak stačí zase jedna SMS(sms jsou ale hodně nebezpečné) a jsou v tom znovu. Pokud to udělají, je tu možnost, že spadnou zase na zem a zjistí, že bez toho mohou být. možná.

Není tady

 

#6 31. 1. 2013 17:35

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Být nevěrná?

já bych šla od toho. na co si kazit manželství, zvl᚝, když jsi v něm spokojená.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#7 31. 1. 2013 17:49

lepista
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 1150

Re: Být nevěrná?

Není o čem uvažovat, radím stejně jak ostatní - jít od toho.

Není tady

 

#8 31. 1. 2013 18:11

zelvous
♥------
Místo: Brno
Registrovaný: 31. 1. 2013
Příspěvky: 5

Re: Být nevěrná?

Akorát toho budeš litovat. Když je schopný podvést svoji přítelkyni, tak to ani s tebou nebude myslet vážně.

Není tady

 

#9 31. 1. 2013 19:39

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: Být nevěrná?

Amino,
já ti poradím trochu z jiného soudku: co ti on dává, co v manželství nemáš? Na to se zaměř, to způsobuje tvoji zamilovanost. Znám to, také jsem to zažila.


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#10 31. 1. 2013 21:27

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Být nevěrná?

Tulipánka napsal(a):

Amino,
já ti poradím trochu z jiného soudku: co ti on dává, co v manželství nemáš? Na to se zaměř, to způsobuje tvoji zamilovanost. Znám to, také jsem to zažila.

Taky jsem to zažila,uvědomovala jsem si moc dobře,co mi milenec dává a co mi v manželství chybí no a co?Rozhodně to ale nebyl důvod - pro mě- rozbít manžeství a ani ukončit vztah.

Není tady

 

#11 31. 1. 2013 21:32

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Být nevěrná?

PPavlaa napsal(a):

já bych šla od toho. na co si kazit manželství, zvl᚝, když jsi v něm spokojená.

asi to pozná,až bude po něm - po tom manželství,takže s křížkem po funuse.

Je tady ještě jedna velmi zavazující skutečnost pro tuto ženu a to ta,že si její manžel adoptoval jejího staršího syna,tedy o sakra důvod víc,aby pustila tohoto "opylovače" rychle ze své mysli.

Není tady

 

#12 31. 1. 2013 22:20

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: Být nevěrná?

Jaku napsal(a):

Tulipánka napsal(a):

Amino,
já ti poradím trochu z jiného soudku: co ti on dává, co v manželství nemáš? Na to se zaměř, to způsobuje tvoji zamilovanost. Znám to, také jsem to zažila.

Taky jsem to zažila,uvědomovala jsem si moc dobře,co mi milenec dává a co mi v manželství chybí no a co?Rozhodně to ale nebyl důvod - pro mě- rozbít manžeství a ani ukončit vztah.

Já to nemyslím proto, aby si rozbila manželství. Já to myslím proto, aby měla šanci udělat něco s tím, co jí v manželství chybí. Já si v klidu prožila ty emoce toho, co mi chybí a za pár dní jsem z toho byla venku. A to jsem v té době nedokázala manžela ani políbit.


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#13 1. 2. 2013 7:02

goyathla
♥------
Registrovaný: 1. 2. 2013
Příspěvky: 1

Re: Být nevěrná?

potřebuju poradit mám hrozný dilema.Jsem 10 let vdaná a nedávno jsem dostala sexuální návrh od 20 let staršího kolegy v práci.samozřejmě mě celkem přitahuje protože má děsný charizma.bije se ve mě touha to udělat a morální zábrany.mám do toho jít?

Není tady

 

#14 1. 2. 2013 7:42

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Být nevěrná?

mám do toho jít?
To zálěží na tom, co od "toho" očekáváš... a jak jsi schopná ustát (on samozřejmě taky) to, když když zůstane jen u splnění onoho "návrhu" a nic dalšího následovat nebude.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#15 1. 2. 2013 8:40

laminanonte
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 2636

Re: Být nevěrná?

goyathla napsal(a):

potřebuju poradit mám hrozný dilema.Jsem 10 let vdaná a nedávno jsem dostala sexuální návrh od 20 let staršího kolegy v práci.samozřejmě mě celkem přitahuje protože má děsný charizma.bije se ve mě touha to udělat a morální zábrany.mám do toho jít?

u vztahu s kolegou je to ještě složitější v tom, že se spolu budete vídat i potom..Je dost možné, že mu jde jen o zářez na pažbě, takže se může stát, že se k tobě další dny bude chovat chladně, aby ti dal najevo, že žádné další pokračování nebude. Nebo naopak se vám to oběma zalíbí, budete v tom pokračovat a na pracovišti se to obvykle neutají. Dřív nebo později to praskne, a ona už se vždycky nějaká dobrá duše najde, která se postará, aby se to dozvěděl i tvůj manžel, nebo jeho žena..

Prostě zvaž, jestli to, co ti to má přinést, stojí za cenu případných problémů, které se mohou vyskytnout


Každý je génius.
Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom,
bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.

* Albert Einstein

Není tady

 

#16 1. 2. 2013 9:58

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Být nevěrná?

Již naši předkové věděli, že co je v domě není pro mě.
Nerozumím lidem ve spokojeném partnerství, proč je pálí dobré bydlo (nebo bidlo?) a nedají si pokoj.
By mě zajímalo, co to je, když má někdo DĚSNÝ charizma. Děsného bych se děsila. tongue


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#17 1. 2. 2013 10:02

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Být nevěrná?

goyathla napsal(a):

mám do toho jít?

Já jsem slabá povaha, já bych asi podleh big_smile, ale mně naštěstí v práci nikdo sexuální návrhy nedělá big_smile big_smile big_smile

Upravil(a) Mikeš (1. 2. 2013 10:03)


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#18 1. 2. 2013 10:03

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Být nevěrná?

Již naši předkové věděli, že co je v domě není pro mě...
... což jim ovšem nebránilo v tom, aby po tom vesele sahali http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#19 1. 2. 2013 10:28

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Být nevěrná?

Člověk se obvykle tak dlouho ptá, jestli do toho má jít, až do toho nakonec stejně jde ... bez ohledu na to, co mu radí okolí  a možné průšvihy, které to vyvolá smile
Druhá možnost je říct si jednoznačně ne a dál to neřešit ... ani virtuálně.


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#20 1. 2. 2013 10:49

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Být nevěrná?

Tulipánka napsal(a):

Amino,
já ti poradím trochu z jiného soudku: co ti on dává, co v manželství nemáš? Na to se zaměř, to způsobuje tvoji zamilovanost. Znám to, také jsem to zažila.

Souhlas stolt


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#21 1. 2. 2013 14:05

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Být nevěrná?

goyathla napsal(a):

potřebuju poradit mám hrozný dilema.Jsem 10 let vdaná a nedávno jsem dostala sexuální návrh od 20 let staršího kolegy v práci.samozřejmě mě celkem přitahuje protože má děsný charizma.bije se ve mě touha to udělat a morální zábrany.mám do toho jít?

lol

Jo urcite, jedna kratka chvilka s charizmatem, on te stejne pusti k vode, podle navrhu bude jiz natrenovan  a manzel poda navrh na rozvod.  Tak vo co go......................no a pak ti treba da vypoved....

Upravil(a) sahleb (1. 2. 2013 14:06)


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#22 2. 2. 2013 13:05

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Být nevěrná?

Jaku napsal(a):

Tulipánka napsal(a):

Amino,
já ti poradím trochu z jiného soudku: co ti on dává, co v manželství nemáš? Na to se zaměř, to způsobuje tvoji zamilovanost. Znám to, také jsem to zažila.

Taky jsem to zažila,uvědomovala jsem si moc dobře,co mi milenec dává a co mi v manželství chybí no a co?Rozhodně to ale nebyl důvod - pro mě- rozbít manžeství a ani ukončit vztah.

jenže pro tebe to třeba nebyl důvod ukončit manželství. blbý je big_smile že to manželství, vztah, za tebe ukončí ten druhej - podváděnej. ono znᚠto, tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu ... a nikde není psáno, že jak na potvoru se to tvůj partner nedozví .. a já mám pocit, že oni ti chlapi ty parohy nesou kolikrát daleko hůř, než případnou nevěru nese ženská.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#23 2. 2. 2013 13:06

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Být nevěrná?

Jaku napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

já bych šla od toho. na co si kazit manželství, zvl᚝, když jsi v něm spokojená.

asi to pozná,až bude po něm - po tom manželství,takže s křížkem po funuse.

Je tady ještě jedna velmi zavazující skutečnost pro tuto ženu a to ta,že si její manžel adoptoval jejího staršího syna,tedy o sakra důvod víc,aby pustila tohoto "opylovače" rychle ze své mysli.

souhlasím s tebou.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#24 2. 2. 2013 13:09

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Být nevěrná?

goyathla napsal(a):

potřebuju poradit mám hrozný dilema.Jsem 10 let vdaná a nedávno jsem dostala sexuální návrh od 20 let staršího kolegy v práci.samozřejmě mě celkem přitahuje protože má děsný charizma.bije se ve mě touha to udělat a morální zábrany.mám do toho jít?

20 let ? mᚠto zapotřebí ?


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#25 2. 2. 2013 13:15

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Být nevěrná?

Jo, ještě tak kdyby byl mladší. big_smile Ale takovej stařešina? big_smile


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů