Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 8. 3. 2006 6:48

DUHA
Host

Re: Dá se zase věřit?

tasse1 napsal(a):

Duho, už se těším :-)
Taky mě už napadlo navrhnout nějakou společnou akci tady v tomto kraji. Na babinetu jsem četla o srazíku, který měly holky někde v Praze (či Brně?) a dle reakcí je vidět, že to bylo fajn :-), sešly se už víckrát.
Vlastně ani téměř nevíme, odkud všechny pocházíme...

Holky, která z vás by přišla na srazík do Ostravy?

Já se hlásím ... určitě přijdu.

 

#27 8. 3. 2006 6:57

DUHA
Host

Re: Dá se zase věřit?

Eva36 napsal(a):

Holky, přestaňte už s tím stěžováním! Proč to těm chlapům trpíte? Proč se tomu podvolujete? Postěžovat si je dobrý, na chvilku to pomůže, ale pak se vrátíte do toho vašeho reálu a jste tam, kde jste byly. Přemýšlejte, jestli takový život chcete a jestli ne, tak s tím něco dělejte. To můžete jen vy samy, nikdo vám v tom neporadí. Maximálně někdo přidá svou zkušenost, ale hnout s tím budete muset vy samy. Jasné je, že vaši povedení mužíčci s danou situací nic dělat nebudou, jim to vyhovuje...Holky, říkají vaše děti, že zůstanou s otcem, když se odstěhujete? No a co? Je to sice ze začátku příšerná představa (taky jsem máma), ale popravdě řečeno - dítě má rodiče vždy dva a chce většinou být s oběma. Kde je psáno, že vám nebude líp, i když děti zůstanou u táty a vy je budete vídat? Mně se osvědčuje střídavá péče (po týdnu, syn 11 let), ze začátku jsem byla jako šílená,jen to manžel vyslovil....ale můj syn si to přál a já tak nemohla být proti.....a je mi líp, bez manžela a každý druhý týden bez dítěte. Voláme si každý večer a navíc nebydlíme daleko od sebe a mně je fakt mnohem líp, než když jsme byli všichni pohromadě...Holky, ten pocit, že vás má někdo rád, ten přijde. Ale až po pocitu, že máte rády vy sebe samy, že máte sebeúctu....dokud tohle nebude, tak s vámi bude chlap zacházet tak, jak zachází....bohužel....tolik má zkušenost.

Já si myslím, že ten můj za sebou dost podstatnou změnu. Jde to vidět, je to ale na dlouhé psaní. A nezlob se na mě, ale život se synem ve střídavé péči si nedokážu ani představit. Je to hrozné a kromě toho ex ho do střídavé péče nechce, nemá ani kde bydlet. To by snad mohlo přicházet v úvahu, kdybychom oba někoho měli, kdybychom bydleli kousek od sebe. Nedovedu si představit řešit školu, musel by ho snad vozit, přaitom pracovní dobu má od 6. Každý to má jiné a nejde to tak napsat No a co. Můj syn je k tomu všemu strašně citlivý a všechno moc prožívá, asi to má po mě. Střídavá péče nepřipadá v úvahu. Tady na Ostravsku se žije trochu jinak, chodím do práce na 6 a nemám auto a tak je to tady u většiny z nás.

 

#28 8. 3. 2006 7:08

DUHA
Host

Re: Dá se zase věřit?

kornoutek napsal(a):

Tak tohle jsem přesně prožívala taky, několik let a najednou jsem zjistila, že si vystačím na vše úplně sama, že ho nepotřebuji a dávala jsem mu jasně najevo, že nejsem nějaká chudinka, která, když ode mne odejde, se sesype...začala jsem chodit ven, cvičit, našla si kmarádky, kamarády, hodně jsem se změnila...a on něco zaregistroval ( světe div se ) a najednou byl doma častěji a častěji, už ho v práci nic nedrželo, začal se těšit domů a já najednou zjistila, že mám zpátky toho chlapa, do kterého jsem se zamilovala...
držím ti palce...

Není to zvláštní, mám pocit, že pod tímhle jménem jsem četla názor, že nedokážeš být věrná. To se pak nevěra manžela lehce odpouští, když oba dělají totéž.

 

#29 8. 3. 2006 13:33

DUHA
♥------
Registrovaný: 8. 3. 2006
Příspěvky: 2

Re: Dá se zase věřit?

Jak je miki, něco nového? Ozveš se?

Není tady

 

#30 8. 3. 2006 13:41

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: Dá se zase věřit?

DUHA napsal(a):

Sapphire napsal(a):

Eva36 napsal(a):

Sapphire: Tvoje výhra je, že už víš, kde byla chyba....ukázala jsi chlapovi, že ho "nepotřebuješ". Ukázala jsi, že je zbytečný....každý potřebuje mít pocit, že je pro druhého důležitý. ...... tak hledají, kde by se zase uplatnili.....

To už mi je ted jasné,ale reagovala jsem kvůli tomu ,že něco podobného se tu většinou radí.......

Taky jsem toho názoru, že důvod si najde vždy, když chce, i kdyby to měl doma ve zlatě. Ten můj řekl, žem u nic nechybělo, ale prostě proč ne, když to dělají všichni.

Děvčata, pokud to ten vᚠdělá, protože to dělají všichni, tak jste při sňatku padly na vola, bohužel. Nemá svůj názor, či snad dokonce se stydí za to, že je věrný...? No co s takovým chlapem?....Uznejte, že jste při výběru sáhly vedle...

Není tady

 

#31 8. 3. 2006 13:48

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: Dá se zase věřit?

DUHA napsal(a):

Eva36 napsal(a):

Holky, přestaňte už s tím stěžováním! .......zkušenost.

Já si myslím, že ten můj za sebou dost podstatnou změnu. Jde to vidět, je to ale na dlouhé psaní. A nezlob se na mě, ale život se synem ve střídavé péči si nedokážu ani představit. Je to hrozné a kromě toho ex ho do střídavé péče nechce, nemá ani kde bydlet. To by snad mohlo přicházet v úvahu, kdybychom oba někoho měli, kdybychom bydleli kousek od sebe. Nedovedu si představit řešit školu, musel by ho snad vozit, přaitom pracovní dobu má od 6. Každý to má jiné a nejde to tak napsat No a co. Můj syn je k tomu všemu strašně citlivý a všechno moc prožívá, asi to má po mě. Střídavá péče nepřipadá v úvahu. Tady na Ostravsku se žije trochu jinak, chodím do práce na 6 a nemám auto a tak je to tady u většiny z nás.

Taky jsem si střídavou péči neuměla představit. O to víc mě štvalo, že ji manžel chce, protože on se za dobu manželství vůbec o dítě a o mě nezajímal, nechodil domů a najednou chtěl střídavou péči! Byla jsem v šoku a hrozně vzteklá, jaký jeví najednou zájem (pravděpodobně aby se ukázal před novou partnerkou, jiný důvod jsem nenašla sad Ale jsem toho názoru, že pokud otec není asociál, tak má dítě právo mít oba rodiče (to je vlastně blbost - i když otec je asociál, tak to dítě má právo toho otce mít....). Proto, když jsem rozhodovala o péči, tak jsem se syna opatrně ptala, jde o dítě, tak má mít možnost se vyjádřit. Nejhorší je, když dospělí rozhodnou o něm a bez něj...Zjistila jsem (jak jinak), že svého otce miluje a že chce být i s ním....tady se střídavá péče jevila jako ta, kterou dítě utrpí při rozchodu rodičů nejméně. U nás je to jiné - býv. manžel má kde bydlet, škola je 20 minut městskou dopravou, naše bydliště jsou vzdálena asi taky tak 20 minut busem, s manželem komunikujeme mailem nebo SMSkami a snažíme se dodržovat pravidla slušného chování (i když někdy bych ho dumbom  )...Je pravda, že moje dítě je celkem zodpovědné a v 11 letech se na něj může člověk spolehnout, že nejen zvládne dojíždět do školy, ale že tam opravdu pojede a nebude se někde zašívat...Já to trochu nervózně sice jistím ze zálohy - večer si s ním volám a do školy si taky občas cinknu. Nenápadná kontrola musí být... smile

Upravil(a) Eva36 (8. 3. 2006 13:52)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů