Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#1 6. 3. 2006 16:52

PetaZ
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3668

pohyby v tehu

Já jsem žádný bublinky nebo motýlí křídla nezaregistrovala.. Ale okolo 20 tt, když jsem se převalila z boku na záda, tak se mi na bříšku objevila kulička smile
Na pořádný čutnutí jsem si počkala až na 25 tt a teď, když si čtu, tak i 600-ti stránková kniha nadskočí smile

Není tady

 

#2 6. 3. 2006 16:56

kiki24
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 707
Web

Re: pohyby v tehu

PetaZ:moje řeč,to moje mimi když kopne,tak mám na břichu pořádný vlnobití  smile A vevnitř taky teda smile


http://newtickers.bump-and-beyond.com/28/2807/280755.png
http://newtickers.bump-and-beyond.com/28/2807/280753.png

Není tady

 

#3 6. 3. 2006 17:18

PetaZ
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3668

Re: pohyby v tehu

Jo a když se začne protahovat, tak mám někdy pocit, že mám natrženou slezinu nebo prokopnutý játra smile

Není tady

 

#4 6. 3. 2006 17:21

kiki24
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 707
Web

Re: pohyby v tehu

PetaZ:Aha.tak to mě nenapadlo,že se mimčo protahuje,když mám takovej pocit,že mi chce hlavou prorazit břišní stěnu.  smile


http://newtickers.bump-and-beyond.com/28/2807/280755.png
http://newtickers.bump-and-beyond.com/28/2807/280753.png

Není tady

 

#5 6. 3. 2006 17:38

masa
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Pardubice
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1295
Web

Re: pohyby v tehu

U mě to už jsou taky kopanečky. Ale někdy je to podobné střevům, mam s nima velké problémy. Ale když ležím na zádech, tak to jede teda.


http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/21567.png
http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/21571.png
http://my.mondozoo.com/mondozoonfs/7de5254796a99182e1802eb20c912b9d.png

Není tady

 

#6 6. 3. 2006 18:03

Mišineček
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Pardubice
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 1386

Re: pohyby v tehu

Já mám také pohyby jako spíše takové bubliny. Hodně je cítím také když ležím na zádech a to prý je tím, že miminku vadí, když je jeho páteř na mojí a tak si hledá jinou polohu. Ale jestli to je tak, já nevím big_smile
Jen jsem se chtěla holky zeptat? Byla jsem teď pár dnů zvyklá, že pohyby cítím vždy po ránu, ale dnes nebyly a až odpoledne se mi zdálo, že trochu něco cítím. Trochu se bojím. Je možné, že se to ještě ustálí? Doktor říkal, že je ještě tak týden nebo tak nějak nemusím cítit pravidelně, ale už jsem si tak nějak zvykla a nejednou nebyly, tak jak mají. Je možné, že v týdnu co jsem, že ještě to nemusí být každý den? Díky moc.

Není tady

 

#7 6. 3. 2006 18:14

masa
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Pardubice
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1295
Web

Re: pohyby v tehu

Hlavně nepanikař. Nemusí být pravidelné. Třeba bylo vzůru v noci nebo dřív a pak spinkalo.


http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/21567.png
http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/21571.png
http://my.mondozoo.com/mondozoonfs/7de5254796a99182e1802eb20c912b9d.png

Není tady

 

#8 6. 3. 2006 18:46

Mišineček
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Pardubice
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 1386

Re: pohyby v tehu

Díky maso. Takže myslíš, že mám počkat do zítřka a uvidí se ráno? Mě se sice trochu odpoledne zdálo, že je cítím, ale jen trochu a byla jsem zvyklá, že je cítím hlavně ráno a přes den méně. Jsem trochu nastydlá, ale to prý miminku neublíží, ale včera mě také bolelo břicho, tak snad mu nic není. Jsem hrozná, já vím. Fakt se bojí a snažím se to zahnat četbou nebo poklízím, ikdyž to moc nemůžu. Tak ti moc děkuju a snad to bude dobré.
Jo, a ještě jak jsem už někde psala, že jsem před uměým oplodněním byla u kartáře a vše se mu ohledně těhu a mimča vyšlo, tak jsem mu dnes volala a jdu k němu ve středu, tak jsem zvědavá co mi řekne. Tak zatím pá a dík.

Není tady

 

#9 6. 3. 2006 19:59

Reny
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Pardubice
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1831

Re: pohyby v tehu

Holky, já už chci taky cítit pohyby mrňouska.... vím, že má ještě čas, ale už se nemůžu dočkat. Každý den ho přemlouvám a zatím nic... nebo je možné že jsem ty jemné pohyby nepoznala? Jinak Mišinečku pohyby mají být pravidelné až od 28 tt, do té doby mohou být i jen 1x za dva dny, takže buď úplně v klidu.


http://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UjKyNDQ2VbIGXDASrQKg19.png
http://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UjKyNDQ2UrIGXDASpAKd13.png

Není tady

 

#10 6. 3. 2006 23:22

jjanulka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 29. 1. 2006
Příspěvky: 251

Re: pohyby v tehu

Ahoj mišinečku,já pohyby cítila každý den od 16.tt,ale to bylo druhé těhu,ale nemůžu říct že by byly nějak pravidelné,malá mně kopala tak jak se jí zachtělo a taky je pravda,že ty pohyby jsou pravidelnější až tak kolem 24.tt

Není tady

 

#11 7. 3. 2006 9:36

Anna
♥♥♥♥♥--
Místo: Děčín
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 501

Re: pohyby v tehu

Ahoj těhuldy! Taky se musim podělit s pohyby toho mýho fotbalisty;). Už jdeme sice do finále a čekala jsem, že pohyby nebudou už tak intenzivní,neb má mít méně místa. Ale poslední dny mám pocit, že mi chce vylézt skrz břicho už teď. Buší do mě v průběhu celýho dne a to dost intenzivně,až mám obavy zda je to normálníhmm.

http://www.rodice.cz/metrik/]http://www.rodice.cz/metrik/482.png[/url]


http://lilypie.com/pic/070507/rX34.jpghttp://b2.lilypie.com/UZmgp2/.png

Není tady

 

#12 7. 3. 2006 10:14

Gia
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 4267

Re: pohyby v tehu

Já cítím pohyby od 17.týdne a to jsem poprvé těhotná. Já jsem měla zase pocit, že jsem spolkla rybičku, která se mi tam občas mrská... A když tam půl dne nic necítím, taky jsem z toho docela nervózní. Ale když s bříškem trošku zahýbám a trošku s ním potřepu, za chvíli se to tam začne hýbat.


http://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UjI3NjY1VrIGXDASuAKh96.png  http://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UjI3NjY1U7IGXDASwQKk57.png

Není tady

 

#13 7. 3. 2006 13:07

Mišineček
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Pardubice
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 1386

Re: pohyby v tehu

Holky díky. Dneska jsem Danýska už cítila, tak jsem mu hned vynadala, že to takhle nemůže, že mám pak o něho strach. Tak to snad pochopil. big_smile Tak jsme si chvilku povídali a zítra jdu k tomu kartáři, tak jsem zvědavá.
Anno, napsala jsi to moc hezky. Musela jsem se zasmát. Je to moc krásný, tam to mimi takhle cítit. Jak to řekla paní v lékárněˇ, člověk otěhotní a už má celý život strach. No, my umělinky už i před, co?!
Gio, já jsem se také včera snažila s ním protřepat, ale on nic. Jsem moc ráda, že dneska jsem ho cítila. Celou noc jse nemohla spát a pořád jsem čekala, že mě začne kopat. Naštěstí že začal, ale až ráno, ale začal.

Není tady

 

#14 7. 3. 2006 13:50

Petruša
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha-východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 19810

Re: pohyby v tehu

Anno my byli stejný případ jako ty. Malej kopal čím dál víc i když jsem si taky myslela že už nemá místo. Asi to normální je smile A Dominikovi ta živost zůstala...

Není tady

 

#15 7. 3. 2006 14:28

Gia
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 4267

Re: pohyby v tehu

Tak to mám Mišinečku radost. Tak pak napiš, jak jsi dopadla u kartáře, jsem na to zvědavá... Určitě to budou dobré zprávy. (mě zítra čeká akorát zubař)


http://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UjI3NjY1VrIGXDASuAKh96.png  http://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UjI3NjY1U7IGXDASwQKk57.png

Není tady

 

#16 7. 3. 2006 16:01

Mišineček
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Pardubice
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 1386

Re: pohyby v tehu

Gio, určitě dám vědět. Jsem strašně zvědavá, tak doufám, že mi zase řekne něco hezkého, co se mi splní, jako to bylo s mimčem big_smile Zatím pá

Není tady

 

#17 7. 3. 2006 17:43

Reny
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Pardubice
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1831

Re: pohyby v tehu

Tak jsem se konečně dočkala!!! S kamarádkou - sestřičkou na gynekologii - jsme dnes poslouchaly srdíčko miminka. Pořád nám utíkalo, prý ten přístroj vydává zvuky, které jsou vysoké a miminkům to vadí, a asi za půl hodiny jsem cítila pohyby miminka. Nedá se to popsat, připadalo mi to jako jemné stahování svalů v podbřišku a trvalo to asi 10 minut. Pak jsem to zaregistrovala ještě několikrát během dne. Fakt moc příjemný pocit.


http://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UjKyNDQ2VbIGXDASrQKg19.png
http://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UjKyNDQ2UrIGXDASpAKd13.png

Není tady

 

#18 8. 3. 2006 9:13

masa
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Pardubice
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1295
Web

Re: pohyby v tehu

Tak to RENY gratuluju.. konečně jsi se dočkala. Asi bude bobek trochu línější a potřeboval postrčit.dumbom
to já toho mýho bobka bych už kolikrát vyndala aby tolik nekopal.


http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/21567.png
http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/21571.png
http://my.mondozoo.com/mondozoonfs/7de5254796a99182e1802eb20c912b9d.png

Není tady

 

#19 9. 3. 2006 2:44

Sakura
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 4417

Re: pohyby v tehu

Ani, me ten nas broucek od predvcerejska take dost intenzivne okopava, a to jsem teprva v sedmem mesici. Docela to je az neprijemne, a to me jeste skoro tri mesice cekaji. To teda nevim, jak se to bude dal vyvijet...asi budu mit bricho brzy prokopnuty.

Není tady

 

#20 9. 3. 2006 7:57

Pepulka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 16. 1. 2006
Příspěvky: 322

Re: pohyby v tehu

Zdavím těhulky!
Již jsem asi 3 týdny přivyklá cítit pohyby našeho bobečka. Posledních 14 dní jsou to již pravidelné pohyby, které cítím několikrát za den. Jenže včera jsem měla hodně aktivní den (uklízení celého domu) a najednou jsem si odpoledne uvědomila, že jsem bobečka ještě necítila, pak ani večer v posteli. Byla jsem z toho dost vylekaná, v noci jsem se budila, zda je všechno v pořádku atd. Naštěstí dnes od rána už zase kope o 106, tak jsem moc šťasná. Myslíte, že je možné, že se mimi otočilo nožičkama směrem dovnitř břicha, a proto ty pohyby nebyly téměř cítit? Přijde mi, že pokud jsem hodně aktivní (celý den se hýbu), tak mimi skoro nekope, máte to podobně?


http://lilypie.com/pic/060929/5tkG.jpghttp://b1.lilypie.com/ewijp2/.png

Není tady

 

#21 9. 3. 2006 8:39

Souris
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2665
Web

Re: pohyby v tehu

Ahoj Pepulko,
nenech se znervóznit. Je úplně normální, že se mimísek hýbe někdy více a někdy méně. Také jsem měla někdy pocit, že mě kope dovnitř do břicha než se ustálil v poloze hlavičkou dolů. Měla jsi hodně práce, takže jsi pohyby prostě jenom nemusela zaregistrovat, přeci jen ještě nemá tak velkou sílu, počkej za pár týdnů.....jak píše Sakura....budeš mít pocit, že ti vyleze břichem ven smilesmilesmile


http://lb4f.lilypie.com/EPDEp2.png
http://lbyf.lilypie.com/Wabfp2.png

Není tady

 

#22 9. 3. 2006 8:52

Pepulka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 16. 1. 2006
Příspěvky: 322

Re: pohyby v tehu

Souris, děkuju za uklidnění. Od té doby, co jsem viděla ten smutný díl Ordinace, tak jsem úplně vyjukaná a stále sleduju pohyby, aby bylo všechno v pořádku. Koukám, že ty už to máš vážně za pár, tak si užívej poslední dny s mimískem v bříšku smile


http://lilypie.com/pic/060929/5tkG.jpghttp://b1.lilypie.com/ewijp2/.png

Není tady

 

#23 9. 3. 2006 21:03

Mišineček
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Pardubice
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 1386

Re: pohyby v tehu

Ahoj Pepulko. Když to tvoje čtu, tak to je jako kdybych to psala já big_smile Já jsem totiž byla už navyklá, jak cítím malýho a najednou jsem ho nějak necítila a bohužel jsem ten díl Ordinace také viděla a i jsem to tu také někde psala a holky mi tu také moc pomohly. Tři dny jsem nevěděla co a jak a tak jsem dneska ráno byla za doktorem a ten mi udělal ultrazvuk a říkal, že ty pohyby by se měly ustálit až tak kolem 24tt. Danýsek si tam vklidu ležel a jen tak brblal pusinkou a pak mávnul. Byla jsem tak šťastná, že je vše v pořádku. A také doktor říkal, že teď to mají miminka moc namáhavé, že hodně přibývají a rostou, tak také hodně odpočívají,tak proto to není takové providelné. Tak se snaž, já se také snažím big_smile, být v klidu a povídat si s miminkem. J8 mu i vynadala že se mi musí hlásit, že se pak bojím big_smile Nevím, zda to pomohlo, ale dnes jsme na sebe ťukali, tak snad jo. Držím palce. Pá

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů