Oznámení

20. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

20. února : Jídlem proti nachlazení. Do zbraně povolejme křen.

20.února : Vláčný a šťavnatý:Tyrolský jablečný koláč.

#1 6. 3. 2006 14:35

Betyna
Host

Periorální dermatitida

Několik let neúspěšně léčím periorální dermatitidu. Můj první doktor si ji popletl se sepsí a amputoval mi levou nohu. Ani další dermatolog nebyl zřejmě žádná velká kapacita. Po úvodní prohlídce mě poslal rovnou na pitvu. Teprve před měsícem jsem konečně narazila na specialistu. Okamžitě odhalil pravou diagnózu a navrhl způsob léčby. Nejsem si ale jistá, zda má bahno opravdu tak léčivé účinky jaké se mu připisují. Také se mi nezdá příliš hygienické ležet celý den poblíž pražského přivaděče hlavou v příkopě. Je to O.K.?

 

#2 6. 3. 2006 20:54

anela
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 397

Re: Periorální dermatitida

správná odpověď:
Již několik tisíc let jsou lidem známé bohaté léčebné účinky bahna. Bahno je dobré skoro na každou nemoc a pomohlo již miliónům lidem. Stačí si třeba jen poslechnout dojímavá vyprávění veteránů z obou světových válek, kteří se celé dny váleli v zákopech v blátě a když je nikdo nezmasakroval, tak revma možná ani někteří nedostali. A pokud mohu ze své vlastní zkušenosti posoudit, tak bláto v okolí přivaděče je skutečně kvalitní. Někdy mi trvá i několik hodin, než se mi ho podaří z karosérie auta smýt.
viz: http://www.strach.cz/archiv/ar17s.htm

Upravil(a) anela (6. 3. 2006 21:03)

Není tady

 

#3 7. 3. 2006 7:46

tequilla
♥♥-----
Místo: Brno
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 59
Web

Re: Periorální dermatitida

Myslím, že je nejvyšší čas posílit roli moderátorů a příspěvky trochu filtrovat. Nejedná se o cenzuru, ale o to, aby
úroveň našeho oblíbeného Babinetu zůstala zachovaná. 
Příspěvek  na téma "periorální dermatitida" je to ho  typickým  důkazem.  Takto formulovaný  příspěvek  by se na s tránkách vůbec neměl objevit. JEstliže někdo nahodí téma, tak se domnívám, že potřebuje znát názor ostatních a podělit se s nimi o své zkušenosti a nikoliv napsat příspěvek, který výpadá jako útžky před smrtí. !!!! Nejsem proti legraci např. téma rozbitý p indík a jeho reakce mi příjdou velmi zábavné.

Není tady

 
NÁŠ TIP:

    Zápatí

    Powered by PunBB 1.2.24c
    © Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
    Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
    Ochrana osobních údajů