Oznámení

21. října : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

21. října : Strašidelné čokoládové muffiny pro odvážné děti. Zabaví i zasytí!

21. října : Jak využít skořápky z vlašských ořechů? Odvar z nich dodá chybějící jód a pomůže i s kašlem

#1 5. 1. 2013 12:36

katka862
♥------
Registrovaný: 5. 1. 2013
Příspěvky: 3

Mohla bych být těhotná?

Ahoj, tohle asi bude trochu z jiného soudku, jelikož já miminko ještě nechci, ale stala se mi taková nehoda a teď jsem pěkně vynervovanásad
S přítelem jsme se mazlili, ale nespali jsme spolu, nicméně já ho dělala pusou a když jsem pak ejakulát vyplivávala do kapesníčku, tak asi půlka mi skápla dolů mezi nohy, byla jsem tam tou dobou dost mokrá... Nicméně ejakulát jsem utřela, pak ještě několikrát sebe a asi za půl hodiny jsem šla do sprchy se pořádně umýt. Tohle se stalo před čtyřmi dny a bylo to šestý den mé menstruace, kdy jsem ještě špinila (normálně mi trvá 7 dní). Včera - tedy do 72hodin - jsem si nakonec vzala postinor, ale už od dalšího dne po tom incidentu mě jako by bolí prsa, ale ne na dotek, to vůbec, jen prostě když s nimi třeba vůbec nic nedělám (možná je to ze sugesce?). Mé cykly jsou většinou dlouhé tak 29 dní, ale nedávno to bylo i 24 (měla jsem to rozházené), ale poslední cyklus byl 31 dnů. Takže ovulace během menstruace nebo těsně po ní by být neměla. Spíš mě zajímá, jestli by třeba nebylo možné, že vajíčko z předešlého cyklu by nestihlo během MS odejít z těla a pak při tomhle incidentu, že bych otěhotněla? Bylo by to vajíčko ještě vůbec schopné oplodnění? Prosím o názory, většinou, kde jsem psala, tak mi bylo řečeno, že takhle otěhotnět nemůžu, ale tím, jak jsem vynervovaná, tak to všechno pořád řeším a hledám další názory. Byla bych moc ráda za odpovědi. Jo a HA nepoužívám.

Není tady

 
NÁŠ TIP:

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů