Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#151 31. 12. 2012 11:17

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6126

Re: Netlačit na pilu

[

Upravil(a) Grainne (25. 4. 2013 21:06)


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#152 31. 12. 2012 11:19

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6126

Re: Netlačit na pilu

[

Upravil(a) Grainne (25. 4. 2013 21:06)


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#153 31. 12. 2012 11:34

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Netlačit na pilu

ale vysvětlení tak dokonalé...
... že nezbývá, než (se pokusit) uvěřit.
řekl , že už to tam domluvil , ale že dnes musí ještě něco vyřídit , takže to upřesní později
To chceš říct, že dneska by upřesňoval váš předpokládaný dnešní odjezd?


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#154 31. 12. 2012 11:50

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6126

Re: Netlačit na pilu

[

Upravil(a) Grainne (25. 4. 2013 21:06)


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#155 31. 12. 2012 11:50

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Netlačit na pilu

Grainne napsal(a):

helena napsal(a):

podle mailu, který mi ted napsal , zruší hory a bude chtít přijít ke mně...
já se opiju pokud to nezvládnu psychicky .... že je silvestr a já sama

Tak přijde nebo nepřijde? Nějak mi to není jasný... a asi nejen mně.
aby když někdo něco řekne , tak to taky splnil  , případně vysvětlil, z jakých důvodů se akce ruší  a domluvil se na všem tak, aby bylo na obou stranách jasno
Takže - on ti konkrétně slíbil, že na Silvestra pojedete na hory... nebo řekl "mohli bychom jet"?
Nezdá se mi, že byste byli napevno domluveni, když jsi z něho musela lámat detaily... v takovém případě by sis mohla udělat jasno sama - jakýmkoli jiným vlastním programem... aneb "to se chlapče nezlob, když nejsi schopen domluvy"...
Z mého pohledu to vypadá, jako bys jen trpně čekala na jeho rozhodnutí, aniž bys trvala na konkrétním vyjádření - i když se 2x optáš, stejně se nic nedozvíš (moje mámai říkávala "mluv nebo s*er písmena" big_smile) - ale ty se jeho "nespolehlivostí" cejtíš bejt ublížená, i když máš na hlavě vlastní máslíčko...

vysvětlení : uraz v rodinně , musí dělat pečovatelku, v mailu napsal , že na delší dobu se vzdálit nemůže z čehož je jasné , že se nikam nejede - takže zase nedodržel , co navrhal , ale vysvětlení tak dokonalé , že zase nevím, co je zač

a ty mu nevěříš nebo proč jsi tak naštvaná?
člověk míní, pánbuh mění. několikrát se mi stalo, že jsem musela  překopat své plány, protože se NĚCO vy...lo

Není tady

 

#156 31. 12. 2012 11:54

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6126

Re: Netlačit na pilu

aprill napsal(a):

Grainne napsal(a):

helena napsal(a):

podle mailu, který mi ted napsal , zruší hory a bude chtít přijít ke mně...
já se opiju pokud to nezvládnu psychicky .... že je silvestr a já sama

Tak přijde nebo nepřijde? Nějak mi to není jasný... a asi nejen mně.
aby když někdo něco řekne , tak to taky splnil  , případně vysvětlil, z jakých důvodů se akce ruší  a domluvil se na všem tak, aby bylo na obou stranách jasno
Takže - on ti konkrétně slíbil, že na Silvestra pojedete na hory... nebo řekl "mohli bychom jet"?
Nezdá se mi, že byste byli napevno domluveni, když jsi z něho musela lámat detaily... v takovém případě by sis mohla udělat jasno sama - jakýmkoli jiným vlastním programem... aneb "to se chlapče nezlob, když nejsi schopen domluvy"...
Z mého pohledu to vypadá, jako bys jen trpně čekala na jeho rozhodnutí, aniž bys trvala na konkrétním vyjádření - i když se 2x optáš, stejně se nic nedozvíš (moje mámai říkávala "mluv nebo s*er písmena" big_smile) - ale ty se jeho "nespolehlivostí" cejtíš bejt ublížená, i když máš na hlavě vlastní máslíčko...

vysvětlení : uraz v rodinně , musí dělat pečovatelku, v mailu napsal , že na delší dobu se vzdálit nemůže z čehož je jasné , že se nikam nejede - takže zase nedodržel , co navrhal , ale vysvětlení tak dokonalé , že zase nevím, co je zač

a ty mu nevěříš nebo proč jsi tak naštvaná?
člověk míní, pánbuh mění. několikrát se mi stalo, že jsem musela  překopat své plány, protože se NĚCO vy...lo

no nevěřím, protože to není poprvé , a já asi nejsem akční typ , těšila jsem se na to , a ted nemám náladu na nic . Nějaké jiné nabídky sice mám, ale nějak se mi nic nechce .


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#157 31. 12. 2012 12:26

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Netlačit na pilu

nevěřím, protože to není poprvé
Tím spíš by ses neměla vázat jen a jen na jeho nabídky a sliby. Pak je totiž logický, že se ti "nic nechce", kromě toho, na co ses těšila. Když víš, že (mu něco) dokáže změnit plány na poslední chvíli, ať už je to vis maior nebo on sám, pak bys prostě měla mít připravenej plán B... a klidně (bez vzteku, fňukání a lítosti či pocitu ublíženosti), ho použít. Dokonce až tak, že s úsměvem (a opět bez výše uvedených emocí) dokážeš jeho "na poslední chvíli" odmítnout s tím, že když jsi neměla jasný informace, zařídila ses jinak.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#158 31. 12. 2012 12:35

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6126

Re: Netlačit na pilu

[

Upravil(a) Grainne (25. 4. 2013 21:07)


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#159 31. 12. 2012 12:54

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Netlačit na pilu

navenek se tak chovám
Fajn... takže budeš čekat, že se "vzdálí na kratší dobu" k tobě, nebo rozběhneš plán B?


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#160 31. 12. 2012 13:01

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6126

Re: Netlačit na pilu

[

Upravil(a) Grainne (25. 4. 2013 21:07)


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#161 31. 12. 2012 13:15

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Netlačit na pilu

grainne, je dobře, že se na něj nevážeš.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#162 31. 12. 2012 13:18

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6126

Re: Netlačit na pilu

[

Upravil(a) Grainne (25. 4. 2013 21:08)


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#163 31. 12. 2012 13:23

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Netlačit na pilu

jsem řekla , že budu bud doma nebo někam vyrazím... prý se večer ozve
Špatně, špatně, špatně...
"To je smůla, že musíš bejt s maminkou... ale možná se večer nedovoláš, on ten mobil taky všude není slyšet..."


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#164 31. 12. 2012 13:35

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Netlačit na pilu

heleno, přesně tak !


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#165 31. 12. 2012 13:50

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: Netlačit na pilu

grainne, máš poučení pro příště, pokud není jasně řečeno co se bude dít dělej si to po svým. Dnes vyraž, chtěla ses bavit tak se bav. A pro něj to třeba taky poučení a bude se příště víc snažit

Není tady

 

#166 31. 12. 2012 13:53

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6126

Re: Netlačit na pilu

helena napsal(a):

jsem řekla , že budu bud doma nebo někam vyrazím... prý se večer ozve
Špatně, špatně, špatně...
"To je smůla, že musíš bejt s maminkou... ale možná se večer nedovoláš, on ten mobil taky všude není slyšet..."

taky, že nebude big_smile


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#167 31. 12. 2012 13:54

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6126

Re: Netlačit na pilu

holcina napsal(a):

grainne, máš poučení pro příště, pokud není jasně řečeno co se bude dít dělej si to po svým. Dnes vyraž, chtěla ses bavit tak se bav. A pro něj to třeba taky poučení a bude se příště víc snažit

Dneska už nemám náladu


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#168 31. 12. 2012 14:22

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: Netlačit na pilu

Neblázni, nenech si kazit náladu:-)

Není tady

 

#169 31. 12. 2012 14:41

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Netlačit na pilu

Grainne napsal(a):

holcina napsal(a):

grainne, máš poučení pro příště, pokud není jasně řečeno co se bude dít dělej si to po svým. Dnes vyraž, chtěla ses bavit tak se bav. A pro něj to třeba taky poučení a bude se příště víc snažit

Dneska už nemám náladu

nemelas ji ani pred tim, kdyz jsi si nebyla jista , ze budete spolu. Ty proste odmitas moznost se bavit i bez nej - radsi se budes litovat .ale za tvoji spokojenost jsi zodpovedna TY - pochop to.

Není tady

 

#170 31. 12. 2012 14:57

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6126

Re: Netlačit na pilu

[

Upravil(a) Grainne (25. 4. 2013 21:08)


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#171 31. 12. 2012 16:01

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Netlačit na pilu

grainne, agewa má pravdu.
jinak nechápu, proč nemáš náladu ..


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#172 31. 12. 2012 16:12

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Netlačit na pilu

ale neumím to zařídit
Ty si sama sobě nedovedeš zařídit, abys byla spokojená? Ty k tomu potřebuješ někoho dalšího, kdo to "zařídí" za/pro tebe?


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#173 31. 12. 2012 16:42

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6126

Re: Netlačit na pilu

helena napsal(a):

ale neumím to zařídit
Ty si sama sobě nedovedeš zařídit, abys byla spokojená? Ty k tomu potřebuješ někoho dalšího, kdo to "zařídí" za/pro tebe?

asi .... potřebuju nějakou spřízněnou duši


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#174 31. 12. 2012 17:12

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Netlačit na pilu

Grainne napsal(a):

helena napsal(a):

ale neumím to zařídit
Ty si sama sobě nedovedeš zařídit, abys byla spokojená? Ty k tomu potřebuješ někoho dalšího, kdo to "zařídí" za/pro tebe?

asi .... potřebuju nějakou spřízněnou duši

NE.
musis se to naucit sama. sama pro sebe. nehledej porad nekde jinde.

Není tady

 

#175 31. 12. 2012 17:19

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6126

Re: Netlačit na pilu

agewa napsal(a):

Grainne napsal(a):

helena napsal(a):

ale neumím to zařídit
Ty si sama sobě nedovedeš zařídit, abys byla spokojená? Ty k tomu potřebuješ někoho dalšího, kdo to "zařídí" za/pro tebe?

asi .... potřebuju nějakou spřízněnou duši

NE.
musis se to naucit sama. sama pro sebe. nehledej porad nekde jinde.

snad na to přijdu , abych to uvedla na pravou míru .... já s tím problém, až tak nemám .... jen dneska mi to nějak nesedi .... ale už mám otevřené vínko ....


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů