Oznámení

3. července : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

3. července : Praktické grilovací desatero pro úspěšný start letních grilovaček!

3. července : Prázdniny jsou tady a s nimi i doba dovolených a výletů. Kam vyrazit? Mrkněte na naše tipy!

#101 30. 12. 2012 20:23

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

Re: Netlačit na pilu

LENNNA napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

v telce běží mexičan, na toho pitta se tak hezky kouká big_smile

Já mám dnes zase PS: Miluji tě tummenupp  - mám tenhle film ráda.

lennno, znám ho, je krásnej, to zase jo smile

Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

#102 30. 12. 2012 20:25

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

venuše napsal(a):

Souhlasim s Grainne, na Silvestra byt sama doma, neni zadny Silvestr, pokud se clovek chce bavit, tim myslim pit, tancit, smat se.....
Ne kazdy si chce na Silvestra vlezt do postele a cist si knizku.

však být sama doma nemusí, pokud má tyhle silvestrovské oslavy ráda.

Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

#103 30. 12. 2012 20:28

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥

aprill napsal(a):

venuše napsal(a):

Souhlasim s Grainne, na Silvestra byt sama doma, neni zadny Silvestr, pokud se clovek chce bavit, tim myslim pit, tancit, smat se.....

nesouhlasím. být doma a sama je úžasnééééééééééééééééééééééééééééééééééééé

a v čem ?

Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

#104 30. 12. 2012 20:28

venuše
♥♥♥♥♥♥-

Proste Grainne se ten chlapek libi, rada by byla na Silvestra s nim, cokoliv jineho ji neuspokoji, zvlast kdyz uz s tim tak nejak pocitala...
Ja bych taky byla radsi s chlapem nez sama.
Tak ji furt nevnucujte, ze byt sama je supr!!!

Není tady

#105 30. 12. 2012 20:31

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥

Pandorraa napsal(a):

Grainne napsal(a):

Pandorraa napsal(a):

To není trest, to je jen zkušenost, kterou jsi ještě nevstřebala.
Ty potřebuješ mít věci jasně dané, dopředu naplánované a určené. To je dost krajní nastavení v případě vztahů. Neumíš improvizovat, nechat věci volně plynout. Potřebuješ mít věci stále pod kontrolou.
Proto k tobě možná přicházejí muži, kteří to mají přesně naopak - nechávají všechno být, ono se to nějak vyvrbí..to je druhá krajnost.
Možná je to o tom, že máte oba uvidět, jak nesmyslně si komplikujete život - ty svými očekáváními, on svou nespolehlivostí a neschopností přijmout zodpovědnost za to,l co slíbí... Oba máte trochu ubrat v tom, co je nefunkční a přidat v tom, co je funkční - on by měl být spolehlivější a ty zase trochu hravější a víc uvolněná stolt

díky .... tak to bude .... mne by to bylo jedno , ale jedná se zrovna o situace , kdy je dobré se včas domluvit .... silvestr - asi většina lidí bude chtít vědět, jak ho bude trávit a pak tu byla ještě jedna situace , kdy jsem byla pozvaná na takový větší výlet , kvuli kteremu jsem si vybrala sve posledni volno , zařídila hlidani psu , kočky a on to pak pár dní před odjezdem zrušil ... pokud se jedná o něco , co bud bude nebo ne , ale nijak mne to neovlivní , tak to celkem neřeším .

Víš, co je na tomhle nejabsurdnější?
Že ty mᚠvysoké nároky, ale ty sama z nich slevuješ. A to víc, než by bylo zdrávo.
Možná bude lepší dát laku trochu níž, aby nějaký muž měl vůbec šanci se přes ní dostat, než se stále nervovat, zda sliby budou splněny alespoň o vánocích wink
Přesto, že to, co popisuješ, se ti nejspíš nestalo poprvé, opakuje se to....a bude tak dlouho, dokud si neuvědomíš, že tohle opravdu nemᚠzapotřebí. Nepřijmeš třebas ten fakt, že je lepší strávit silvestr sama doma, než strávit týden před ním v očekávání, jak to zase dopadne, bude x nebude něco a pak skončit stejně sama. A ještě k tomu naštvaná a zklamaná..
Tak budeš sama. No a? Pokud si to dokážeš užít, tak zjistíš, že být sama není totéž jako být osamělá.
To je velký rozdíl. Být sama je někdy moc fajn, osamělá můžeš být i mezi lidmi a fajn to moc není.

Pan, já nevím, jestli mám vysoké nároky ...  chci jen , aby mi s dotyčným bylo fajn, fungovala fyzická přitažlivost a komunikace .... no a ted ještě asi ta spolehlivost .... nic víc nechci , je to tak moc ?

Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

#106 30. 12. 2012 20:32

venuše
♥♥♥♥♥♥-

Ne kazdy se spokoji s kdejakym smudlou, ze?

Není tady

#107 30. 12. 2012 20:33

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči

Grainne napsal(a):

aprill napsal(a):

venuše napsal(a):

a v čem ?

protože budu dělat jen to co já chci, číst si, koukat na tv, surfovat na netu, půjdu spát kdy budu chtít. zkrátka, já si budu lebedit. nesnáším organizované veselí.......

Není tady

#108 30. 12. 2012 20:34

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-

venuše napsal(a):

Proste Grainne se ten chlapek libi, rada by byla na Silvestra s nim, cokoliv jineho ji neuspokoji, zvlast kdyz uz s tim tak nejak pocitala...

To asi ano. Ale s každým chlapem a za každou cenu? To přece ne!

"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Někde tu je...

#109 30. 12. 2012 20:34

aprill
♥♥♥♥♥♥♥

venuše napsal(a):

Ne kazdy se spokoji s kdejakym smudlou, ze?

a proč by to měl být hned nějaký šmudla?

Není tady

#110 30. 12. 2012 20:34

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥

aprill napsal(a):

Grainne napsal(a):

aprill napsal(a):

a v čem ?

protože budu dělat jen to co já chci, číst si, koukat na tv, surfovat na netu, půjdu spát kdy budu chtít. zkrátka, já si budu lebedit. nesnáším organizované veselí.......

já to mám zase ráda ... jak píše Venuše ... tanec, zábava atd

Není tady

#111 30. 12. 2012 20:35

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥

LENNNA napsal(a):

venuše napsal(a):

To určitě neee

Není tady

#112 30. 12. 2012 20:37

venuše
♥♥♥♥♥♥-

LENNNA napsal(a):

venuše napsal(a):

Jezismarja, proc to prekrucujes? S chlapem, ktery se mi libi, ktery me pritahuje atd.....
Smudly neberu.

Není tady

#113 30. 12. 2012 20:37

helena
♥♥♥♥♥♥♥

já právě chci zjistit o co u něj jde ..... jestli má nějaký problém nebo co to je za způsob chování... mně ted opravdu zajímá , jen proč to dělá , proč není raději zticha , když věci nedotahuje do konce
Grainne, možná bych ti uvěřila, kdybys byla takovej ten "věděckej typ", kterýmu je fuk, jestli pitvá žábu, počítá tyčinky a pestíky nebo se stejným zaujetím zkoumá, proč se dotyčnej jedinec chová právě tak, jak se chová...
Jenže to bys k němu musela přistupovat jako ke studijnímu materiálu, což zjevně nečiníš http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png
tak ted už vím , že spolehlivost je velmi důležitá vlastnost
Nejen spolehlivost... ale je nutný znát míru. Ve všem.
1. když budu sama doma , tak mít prima silvestr nebudu .... 2. návrh dal on , já ho jen přijala
1. S tímhle přístupem určitě ne. Už proto, že si ho sama takovej neuděláš... lépe řečeno nebudeš chtít udělat.
2. Opakuju - přijmout návrh je něco značně odlišného od víc než jedné informativní otázky na téma kdy, jak a zda vůbec...
Možná (ale opravdu jen možná - pouhá úvaha) u něho právě ta "spolehlivost" svým způsobem vyvolává vyšší míru "nespolehlivosti", než jak se jeví ostatním...

Neni na tom nic divnyho, pokud se lidi okolo tebe porad neptaj, co budes delat na Silvestra... na Silvestra byt sama doma, neni zadny Silvestr, pokud se clovek chce bavit, tim myslim pit, tancit, smat se
Na položenou otázku už léta odpovídám "knížka, postel, čajíček"... a "pit, tancit, smat se" je možný kterejkoli jinej den v roce... nevidím důvod proč se "bavit" jaksi na povel jen proto, že je to v kraji zvykem.
Nevnucujeme... jen nabízíme jako jednu z možností.

Upravil(a) helena (30. 12. 2012 20:39)

http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

#114 30. 12. 2012 20:40

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Grainne napsal(a):

Pan, já nevím, jestli mám vysoké nároky ...  chci jen , aby mi s dotyčným bylo fajn, fungovala fyzická přitažlivost a komunikace .... no a ted ještě asi ta spolehlivost .... nic víc nechci , je to tak moc ?

Nu, tak si to rozeber:
- za jakých okolností je ti s dotyčným fajn? Jak poznáš, že je ti fajn? Jak se musí chovat, aby ti s ním bylo fajn?
- jak poznáš, že funguje fyzická přitažlivost? Mᚠdopředu nějaká očekávání a podmínky a nebo to "jen" cítíš?
- kdy funguje komunikace? Jak poznáš, že funguje? Mᚠstejné představy o fungování  jako on? Umíš si to s ním vyjasnit?
  Sdělit, jak se cítíš: když on....tak ty se cítíš...protože.....? Umíš mu říci, jaká jsoui pravidla "tvé hry"?
- co si konkretně představuješ pod slovem spolehlivost? Jakou má pro tebe nápň? Je stejná jako ta jeho?

Schválně, zkus si to všechno přesně definovat. Zamysli se nad tím, jak ty sama dovedeš JASNĚ a srozumitelně komunikovat, říkat, co cítíš, co potřebuješ....

Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

#115 30. 12. 2012 20:41

agewa
♥♥♥♥♥♥-

venuše napsal(a):

Ne kazdy si chce na Silvestra vlezt do postele a cist si knizku.

plti to i opacne

Není tady

#116 30. 12. 2012 20:44

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Problém, někdy celoživotní problém, má ten, kdo očekává, že o jeho pohodu a štěstí se postará někdo druhý....
Mám zkušenost, že lidé, kteří dovedou být sami, dovedou se o své dobré pocity a štěstí postarat sami, vychází z nich, z jejich nitra, ti nemají problém v navazování vztahů, získávání a udržení přátel.
Naopak to nefunguje.

Není tady

#117 30. 12. 2012 20:47

aprill
♥♥♥♥♥♥♥

Pandorraa napsal(a):

Problém, někdy celoživotní problém, má ten, kdo očekává, že o jeho pohodu a štěstí se postará někdo druhý....
Mám zkušenost, že lidé, kteří dovedou být sami, dovedou se o své dobré pocity a štěstí postarat sami, vychází z nich, z jejich nitra, ti nemají problém v navazování vztahů, získávání a udržení přátel.
Naopak to nefunguje.

ale naučit se to je fuška wink

Není tady

#118 30. 12. 2012 20:49

venuše
♥♥♥♥♥♥-

a taky musis mezi lidi.....a ne se v te samote kochat....

Není tady

#119 30. 12. 2012 20:50

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥

Pandorraa napsal(a):

Naopak to nefunguje.

To slyším pořád , a určitě to tak je , ale nemusí to být zrovna na silvestra ..... ale jak , tu někdo  psal , přežije se to , už mám zkušenost z loňska , v nejhorším se opiju .... a ještě poznámka ... moje tušení , podle mailu, který mi ted napsal , zruší hory a bude chtít přijít ke mně ....

Není tady

#120 30. 12. 2012 20:59

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥

Já budu trávit Silvestra s vnoučkem, kterého mám u sebe od Vánoc. A moc se na to těším, minulý rok jsem si vnoučka taky touhle dobou užívala.

Pro mě je spolehlivost u partnera důležitá vlastnost. Mému BM chyběla. Je to jedna z hlavních vlastností, kterou hledám u partnera. Jsem ráda, že můj přítel je spolehlivý. A když něco nevyjde, dá vědět. Ale když by se mu někdy nezadařilo, tragédii z toho nedělám, protože je to jen velmi výjimečně.
Z nespolehlivého partnera by mě kleplo, pořád něco řešit, co se podělalo proto, že na něj není spoleh. To už jsem si prožila.

May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

#121 30. 12. 2012 21:01

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Grainne napsal(a):

Pandorraa napsal(a):

Naopak to nefunguje.

To slyším pořád , a určitě to tak je , ale nemusí to být zrovna na silvestra ..... ale jak , tu někdo  psal , přežije se to , už mám zkušenost z loňska , v nejhorším se opiju .... a ještě poznámka ... moje tušení , podle mailu, který mi ted napsal , zruší hory a bude chtít přijít ke mně ....

To, co jsem napsala, nemůžeš vymezit jediným dnem a zároveň to platí každý jeden den tvého života smile
Je úplně jedno, zda je silvestr a nebo obyčejný den.
Tu schopnost buď mᚠa mᚠji stále a nebo ji nemᚠa pak je dobré ji získat big_smile

Víš, teď mne napadlo, že pokud jsi přijala jeho pozvání na hory a on je teď zruší, bude to právě o tom, zda slevíš či neslevíš ze svých nároků..... mnohdy ženy jen aby o partnera nepřišly a nezůstaly samy, naletí těmhle slibotechnám a s hořkostí, ale přece, pak jen slevují a slevují.... neumějí si stanovit své hranice a pak se diví, že je každý porušuje sad

Upravil(a) Pandorraa (30. 12. 2012 21:08)

Není tady

#122 30. 12. 2012 21:10

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥

Pandorraa napsal(a):

Grainne napsal(a):

Pandorraa napsal(a):

Naopak to nefunguje.

To, co jsem napsala, nemůžeš vymezit jediným dnem a zároveň to platí každý jeden den tvého života smile
Je úplně jedno, zda je silvestr a nebo obyčejný den.
Tu schopnost buď mᚠa mᚠji stále a nebo ji nemᚠa pak je dobré ji získat big_smile

Víš, teď mne napadlo, že pokud jsi přijala jeho pozvání na hory a on je teď zruší, bude to právě o tom, zda slevíš či neslevíš ze svých nároků..... mnohdy ženy jen aby o partnera nepřišly a nezůstaly samy, naletí těmhle slibotechnám a s hořkostí, ale přece, pak jen slevují a slevují.... neumějí si stanovit své hranice a pak se diví, že je každý porušuje sad

ne.... to budu radši sama

Není tady

#123 30. 12. 2012 21:11

aprill
♥♥♥♥♥♥♥

Grainne napsal(a):

Pandorraa napsal(a):

Naopak to nefunguje.

a to je špatně?

Není tady

#124 30. 12. 2012 21:13

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥

aprill napsal(a):

Grainne napsal(a):

Pandorraa napsal(a):

Naopak to nefunguje.

a to je špatně?

pro mně ano .... nechtěla jsem sedět doma a ani to nejde z určitých důvodů

Není tady

#125 30. 12. 2012 21:24

trnka
♥♥-----

Grainne, a co teda vlastně chceš?

Naše životy nám nepatří. Od lůna k hrobu jsme spojeni s druhými. V minulosti i v současnosti. A každým zločinem či laskavostí tvoříme naši budoucnost.   z filmu Atlas mraků

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí