Oznámení

3. července : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

3. července : Praktické grilovací desatero pro úspěšný start letních grilovaček!

3. července : Prázdniny jsou tady a s nimi i doba dovolených a výletů. Kam vyrazit? Mrkněte na naše tipy!

#76 30. 12. 2012 19:43

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-

Re: Netlačit na pilu

Grainne napsal(a):

lea64 napsal(a):

Prosím tě, jaký trest. Jsme lidé různí.
Takový nespolehlivý týpek   by tě rozložil, pořád bys čekala. Věř mi, že vím, o čem mluvím. To je fakt na palici.

předpokládám, že návrat se nepovedl .... takže to za chvilku zase upadne do stejného stavu ... mně ted opravdu zajímá , jen proč to dělá , proč není raději zticha , když věci nedotahuje do konce

Protože je prostě takový - třeba. Grainne, není to plýtvání časem? Proč bys tohle měla řešit? Podle tvého psaní to vypadá, že sama ten vztah nevnímᚠpozitivně, proč tedy plýtvat čas a nejít si raději svou cestou? Já vím, že se to lehko radí ostatním, když to neprožívají.

"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

#77 30. 12. 2012 19:45

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥

lea64 napsal(a):

Grainne napsal(a):

lea64 napsal(a):

Prosím tě, jaký trest. Jsme lidé různí.
Takový nespolehlivý týpek   by tě rozložil, pořád bys čekala. Věř mi, že vím, o čem mluvím. To je fakt na palici.

předpokládám, že návrat se nepovedl .... takže to za chvilku zase upadne do stejného stavu ... mně ted opravdu zajímá , jen proč to dělá , proč není raději zticha , když věci nedotahuje do konce

Proč? Protože prostě takový je. Nesnaž se to pochopit. Buď se smíříš s tím, že nikdy nic nebude jasné a jednoznačné a že se nemůžeš na něho spolehnout nebo raději dᚠruce od toho pryč.

Do ted mne vůbec nenapadlo, že může něco takového existovat smile tak ted už vím , že spolehlivost je velmi důležitá vlastnost

Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

#78 30. 12. 2012 19:47

lea64
♥♥♥♥♥♥-

Jedna moje kamarádka, výborná lyžařka, zase měla slabost pro lyžaře. Někteří to byli fakt kousky. big_smile

Není tady

#79 30. 12. 2012 19:48

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-

Grainne napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

Grainne napsal(a):

Leo diky ...... pochopila si z mého zmateného psaní o co mi jde .... přesně tak , když něco domluvím, očekávám nějaké info , jak to celé bude ..... já právě chci zjistit o co u něj jde ..... jestli má nějaký problém nebo co to je za způsob chování . Nejhorší je, že on to ani nezrušil .... tak jsem zvědavá, co bude zítra

grainne, proč chceš zjišovat, o co u něj jde. proč se prostě na takovýho chlapa nevyflákneš, není to ztráta času ?
nechceš se mrknout po někom, kdo se k tobě bude chovat hezky smile

napíšu to uplně uprimne , protože to je pejskař a těm já dávám šanci , je to prostě uplně o něčem jiném .... ale když to nejde, tak nic nenadělám

Já miluju psy!!! Ale takhle bych se na to v životě nepodívala, že je pejskař je sice hezké, snad má pejska rád. Ale tady jde o vᚠ"člověčí" vztah a tam se asi oproti lásce k pejskům  názorově rozcházíte.

"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

#80 30. 12. 2012 19:49

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥

lea64 napsal(a):

Jedna moje kamarádka, výborná lyžařka, zase měla slabost pro lyžaře. Někteří to byli fakt kousky. big_smile

napíšu ti SZ

Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

#81 30. 12. 2012 19:52

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥

LENNNA napsal(a):

Grainne napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

grainne, proč chceš zjišovat, o co u něj jde. proč se prostě na takovýho chlapa nevyflákneš, není to ztráta času ?

napíšu to uplně uprimne , protože to je pejskař a těm já dávám šanci , je to prostě uplně o něčem jiném .... ale když to nejde, tak nic nenadělám

Já miluju psy!!! Ale takhle bych se na to v životě nepodívala, že je pejskař je sice hezké, snad má pejska rád. Ale tady jde o vᚠ"člověčí" vztah a tam se asi oproti lásce k pejskům  názorově rozcházíte.

No právě ..... tam jde o to, že pak jsou ty společné aktivity lepší a počítá se automaticky i se psy . To s jinými nejde , musím pak pořád řešit hlídání , nikam nemůžu vyrazit , protože se psy se nepočítá atp .,

Není tady

#82 30. 12. 2012 19:52

lea64
♥♥♥♥♥♥-

Grainne napsal(a):

lea64 napsal(a):

napíšu ti SZ

Teď jsem dala cígo a myslela jsem, že ti pošlu SZ. big_smile

Není tady

#83 30. 12. 2012 19:54

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Grainne napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

mᚠněco takového zapotřebí cool

Asi ano ..... je to asi trest za něco

To není trest, to je jen zkušenost, kterou jsi ještě nevstřebala.
Ty potřebuješ mít věci jasně dané, dopředu naplánované a určené. To je dost krajní nastavení v případě vztahů. Neumíš improvizovat, nechat věci volně plynout. Potřebuješ mít věci stále pod kontrolou.
Proto k tobě možná přicházejí muži, kteří to mají přesně naopak - nechávají všechno být, ono se to nějak vyvrbí..to je druhá krajnost.
Možná je to o tom, že máte oba uvidět, jak nesmyslně si komplikujete život - ty svými očekáváními, on svou nespolehlivostí a neschopností přijmout zodpovědnost za to,l co slíbí... Oba máte trochu ubrat v tom, co je nefunkční a přidat v tom, co je funkční - on by měl být spolehlivější a ty zase trochu hravější a víc uvolněná stolt

Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

#84 30. 12. 2012 19:57

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-

Grainne napsal(a):

LENNNA napsal(a):

Grainne napsal(a):

No právě ..... tam jde o to, že pak jsou ty společné aktivity lepší a počítá se automaticky i se psy . To s jinými nejde , musím pak pořád řešit hlídání , nikam nemůžu vyrazit , protože se psy se nepočítá atp .,

Já nevěřím tomu, že když si najdeš nepejskaře a bude ten chlap stát za to a bude tě mít rád, že bude odmítat vaše aktivity se psem! To je hloupost lpět na tomhle chlapovi jen proto, že je pejskař, to je strašně málo!

- Gary Smith

Není tady

#85 30. 12. 2012 19:58

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

Grainne napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

Grainne napsal(a):

Leo diky ...... pochopila si z mého zmateného psaní o co mi jde .... přesně tak , když něco domluvím, očekávám nějaké info , jak to celé bude ..... já právě chci zjistit o co u něj jde ..... jestli má nějaký problém nebo co to je za způsob chování . Nejhorší je, že on to ani nezrušil .... tak jsem zvědavá, co bude zítra

já ti teď asi úplně nerozumím - protože je pejskař, tak mu budeš dávat šance do aleluja ?

Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

#86 30. 12. 2012 20:01

agewa
♥♥♥♥♥♥-

Grainne napsal(a):

trnka napsal(a):

Grainne, souhlasím s tím, že ptát se dvakrát je moc, ale zároveň Ti chci říct, že Tě úplně chápu, chovala jsem se stejně. A přitom jsem někde v sobě věděla, že nedělám dobře, ale nemohla jsem si pomoct, tak jsem si namlouvala, že přece mě pozval a já chci jen normálně vědět, jak to teda bude = to moje mluvení o všem a hned.
Tak třeba si zkus představit tu nejhorší variantu - on se neozve a Ty sedíš sama doma. Je to fakt taková hrůza? Co se bude dít? Třeba si pobrečíš, ale přežiješ to a třeba pak na sebe budeš pyšná, žes to zvládla a že mᚠsvou hrdost. Protože tím ptaním stejně nic nezměníš- jestli chce být s Tebou, dá Ti vědět, jestli ne, nezměníš to, i kdyby ses měla rozkrájet.
Já jsem v hodně podobné situaci. Zítra budu sama celý den i večer. Nechtěla jsem to tak, ale nedá se nic dělat. Plánuju si, jak půjdu do polí a budu tam řvát na lesy, zpívat všechny písničky o zklamané lásce, doma se pak polituju a půjdu spát. Jo, bude mi těžko, anebo možná ne, uvidím. :-)
ZnᚠEckharta Tolle? Na youtube jsou jeho přednášky, mně to nesmírně pomohlo - ho vidět a slyšet bylo jak balzám.

byla jsem sama i loni , strávila jsem to na chatu s jedním psacím přítelem , tak to v nejhorším bude zase tak nebo ještě můžu jít za segrou do hospody , tak nějak přežiju .

to je presne to spatne.
ty si totiz ani nepripustis, ze bys mohla mit prima Silvestr i bez ex pritele.
ze by sis to mohla uzit aniz bys ho videla nebo byla s nim. to je prave to, co ti tu rikame. vyzarujes naproste zoufale odhodlani, - a to odrazuje.

Není tady

#87 30. 12. 2012 20:01

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

LENNNA napsal(a):

Grainne napsal(a):

LENNNA napsal(a):

Já nevěřím tomu, že když si najdeš nepejskaře a bude ten chlap stát za to a bude tě mít rád, že bude odmítat vaše aktivity se psem! To je hloupost lpět na tomhle chlapovi jen proto, že je pejskař, to je strašně málo!

stolt

Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

#88 30. 12. 2012 20:04

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥

[

Upravil(a) Grainne (25. 4. 2013 17:42)

Není tady

#89 30. 12. 2012 20:05

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥

PPavlaa napsal(a):

Grainne napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

já ti teď asi úplně nerozumím - protože je pejskař, tak mu budeš dávat šance do aleluja ?

asi .... a ještě má stejné plemeno hmm

Není tady

#90 30. 12. 2012 20:09

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči

Grainne napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

Grainne napsal(a):

asi .... a ještě má stejné plemeno hmm

jejejeje kapitulation

Není tady

#91 30. 12. 2012 20:11

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

grainne, ty děláš, jako kdyby to byl jedinej chlap na světě, jako kdyby když nebude tenhle, nebude žádnej dumbom

Není tady

#92 30. 12. 2012 20:12

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

v telce běží mexičan, na toho pitta se tak hezky kouká big_smile

Není tady

#93 30. 12. 2012 20:14

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥

[

Upravil(a) Grainne (25. 4. 2013 17:43)

Není tady

#94 30. 12. 2012 20:15

aprill
♥♥♥♥♥♥♥

PPavlaa napsal(a):

tummenupp
a na čt 1 je pohádka, určitě bude poučná vissla

Není tady

#95 30. 12. 2012 20:16

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥

[

Upravil(a) Grainne (25. 4. 2013 17:43)

Není tady

#96 30. 12. 2012 20:18

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Grainne napsal(a):

Pandorraa napsal(a):

Grainne napsal(a):

Asi ano ..... je to asi trest za něco

To není trest, to je jen zkušenost, kterou jsi ještě nevstřebala.
Ty potřebuješ mít věci jasně dané, dopředu naplánované a určené. To je dost krajní nastavení v případě vztahů. Neumíš improvizovat, nechat věci volně plynout. Potřebuješ mít věci stále pod kontrolou.
Proto k tobě možná přicházejí muži, kteří to mají přesně naopak - nechávají všechno být, ono se to nějak vyvrbí..to je druhá krajnost.
Možná je to o tom, že máte oba uvidět, jak nesmyslně si komplikujete život - ty svými očekáváními, on svou nespolehlivostí a neschopností přijmout zodpovědnost za to,l co slíbí... Oba máte trochu ubrat v tom, co je nefunkční a přidat v tom, co je funkční - on by měl být spolehlivější a ty zase trochu hravější a víc uvolněná stolt

díky .... tak to bude .... mne by to bylo jedno , ale jedná se zrovna o situace , kdy je dobré se včas domluvit .... silvestr - asi většina lidí bude chtít vědět, jak ho bude trávit a pak tu byla ještě jedna situace , kdy jsem byla pozvaná na takový větší výlet , kvuli kteremu jsem si vybrala sve posledni volno , zařídila hlidani psu , kočky a on to pak pár dní před odjezdem zrušil ... pokud se jedná o něco , co bud bude nebo ne , ale nijak mne to neovlivní , tak to celkem neřeším .

Víš, co je na tomhle nejabsurdnější?
Že ty mᚠvysoké nároky, ale ty sama z nich slevuješ. A to víc, než by bylo zdrávo.
Možná bude lepší dát laku trochu níž, aby nějaký muž měl vůbec šanci se přes ní dostat, než se stále nervovat, zda sliby budou splněny alespoň o vánocích wink
Přesto, že to, co popisuješ, se ti nejspíš nestalo poprvé, opakuje se to....a bude tak dlouho, dokud si neuvědomíš, že tohle opravdu nemᚠzapotřebí. Nepřijmeš třebas ten fakt, že je lepší strávit silvestr sama doma, než strávit týden před ním v očekávání, jak to zase dopadne, bude x nebude něco a pak skončit stejně sama. A ještě k tomu naštvaná a zklamaná..
Tak budeš sama. No a? Pokud si to dokážeš užít, tak zjistíš, že být sama není totéž jako být osamělá.
To je velký rozdíl. Být sama je někdy moc fajn, osamělá můžeš být i mezi lidmi a fajn to moc není.

Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

#97 30. 12. 2012 20:19

venuše
♥♥♥♥♥♥-

Souhlasim s Grainne, na Silvestra byt sama doma, neni zadny Silvestr, pokud se clovek chce bavit, tim myslim pit, tancit, smat se.....
Ne kazdy si chce na Silvestra vlezt do postele a cist si knizku.

Upravil(a) venuše (30. 12. 2012 20:19)

Není tady

#98 30. 12. 2012 20:19

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

pohádka nevypadá vůbec špatně, ale asi dám přednost bradovi cool

Není tady

#99 30. 12. 2012 20:20

aprill
♥♥♥♥♥♥♥

venuše napsal(a):

Souhlasim s Grainne, na Silvestra byt sama doma, neni zadny Silvestr, pokud se clovek chce bavit, tim myslim pit, tancit, smat se.....

nesouhlasím. být doma a sama je úžasnééééééééééééééééééééééééééééééééééééé

Není tady

#100 30. 12. 2012 20:21

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-

PPavlaa napsal(a):

Já mám dnes zase PS: Miluji tě tummenupp  - mám tenhle film ráda.

- Gary Smith

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí