Oznámení

2. listopadu : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

2. listopadu : Univerzální tvarohové těsto, ze kterého připravíte mnoho variant různorodých sladkých dobrot!

2. listopadu : Začátek adventu se každý rok mění. Letos si první svíčku na věnci zapálíme už 28.listopadu

#2601 27. 8. 2014 20:29

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥

Re: Netlačit na pilu

helena napsal(a):

jako vdana jsem nemela na sex ani pomysleni... Tohle prinasi  totalni zmena zivota a asi zmena v psychice
Nebo (i nevědomá) snaha "urvat co se ještě dá".

asi tak ... nadeje , ze jeste nemusi byt vsemu konec a vetsina lidi po rozvodu asi nechce zustat sama ... tak to holt zkousi

Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

#2602 27. 8. 2014 21:03

modrovous
♥♥♥♥♥♥-

helena napsal(a):

Modrovousi, ty už to nepij. Srandovní jsi především ty. A ubohá. Zamysli se nad tím. Není ti ani trošku hanba, že se zúčastníš toho honu na mě? Vážně se ani trošku nestydíš? Ani sama před sebou?...
No, Bluebeard - to je výzva... jakpak odpovíš?

Pokud mohu, dovolím si nepatrnou nápovědu...
http://www.celysvet.cz/skin/smile/s1831.gif

lol  to je asi nejvýstižnější odpověď, ale snad mi to ani nestojí za to.

Jen zírám na ty názorové a myšlenkové veletoče, na to, jak ze sebe majka krásně umí udělat nebohou bezbrannou oběť, za chvíli svoje smrtelně vážné příspěvky vyhlašuje za vtip a ironii (jako by něčeho takového byla schopna tongue ), na to, jaká je ta naše Evča zdatná manipulátorka.

A mezi námi, vždycky jsem si myslela, že teta Kateřina je vymyšlená postava, že něco takového nemůže běhat po světě. No, ani já nejsem neomylná. big_smile

Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

#2603 27. 8. 2014 21:09

olasik
Zablokovaný

modrovous napsal(a):

helena napsal(a):

Modrovousi, ty už to nepij. Srandovní jsi především ty. A ubohá. Zamysli se nad tím. Není ti ani trošku hanba, že se zúčastníš toho honu na mě? Vážně se ani trošku nestydíš? Ani sama před sebou?...
No, Bluebeard - to je výzva... jakpak odpovíš?

Pokud mohu, dovolím si nepatrnou nápovědu...
http://www.celysvet.cz/skin/smile/s1831.gif

lol  to je asi nejvýstižnější odpověď, ale snad mi to ani nestojí za to.

Jen zírám na ty názorové a myšlenkové veletoče, na to, jak ze sebe majka krásně umí udělat nebohou bezbrannou oběť, za chvíli svoje smrtelně vážné příspěvky vyhlašuje za vtip a ironii (jako by něčeho takového byla schopna tongue ), na to, jaká je ta naše Evča zdatná manipulátorka.

A mezi námi, vždycky jsem si myslela, že teta Kateřina je vymyšlená postava, že něco takového nemůže běhat po světě. No, ani já nejsem neomylná. big_smile

Nepiš pořád o sobě ,jednou se uzávidíš .

Radši umřít a být svatý než dřít jako mourovatý.

Není tady

#2604 27. 8. 2014 21:23

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí

Grainne napsal(a):

sorry za blbej dotaz .. ale co podle toho poznas ?

Velikost? cool

Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

#2605 27. 8. 2014 21:27

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥

gymnasión napsal(a):

Vrať se sama k sobě...na uplně prťavou chvilinku, jo...? Díky.

To dělá furt, Gym. Škoda, že to nevidí roll

Není tady

#2606 27. 8. 2014 21:31

olasik
Zablokovaný

lupina montana napsal(a):

gymnasión napsal(a):

Dvě opuštěný babči by rády radily těm spokojenějším........to je možný jen na netu .lol

Není tady

#2607 27. 8. 2014 21:32

Ivana
♥♥♥♥♥♥-

Jéžiš, já jsem tak šťastná, že umřu nevědomá! Nechci spát s chlapama, abych poznala jací jsou. Mně stačil jeden, bylo to fajn, ale je to pryč. A lovení chlapů jsem nikdy nepovažovala za zábavu, už v sedmnácti mě to otravovalo a stresovalo. Chválapánubohu, že teď v 55 už můžu mít klid a pokoj a nejsem společensky nucená vrhat se na trh. Když čtu, jaké máte s těma chlapama trable, nedokážu pochopit, proč se na to taky nevykašlete. Je to taková úleva! A mám spousty opravdu příjemných věcí, které můžu dělat s kamarádkami nebo i sama. Něco jiného by bylo, kdybych měla svého stálého manžela od mladých let a bylo nám spolu dobře, rozuměli bychom si. To považuji za mnohem lepší než být sama. Ale shánět nějakého pro mě už asi šedesátníka, svrasklého, šedivého, plešatého se spoustou chorob a různých vlastností, na které nejsem zvyklá, přizpůsobovat se, děkuji nechci.

Není tady

#2608 27. 8. 2014 21:37

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥

olasik napsal(a):

lupina montana napsal(a):

gymnasión napsal(a):

Dvě opuštěný babči by rády radily těm spokojenějším........to je možný jen na netu .lol

Přesně tohle jsem myslela.

Není tady

#2609 27. 8. 2014 21:40

modrovous
♥♥♥♥♥♥-

olasik napsal(a):

Nepiš pořád o sobě ,jednou se uzávidíš .

Ale jdi ty, brepto. big_smile

Jan Werich

Není tady

#2610 27. 8. 2014 21:40

olasik
Zablokovaný

Ivana napsal(a):

Jéžiš, já jsem tak šťastná, že umřu nevědomá! Nechci spát s chlapama, abych poznala jací jsou. Mně stačil jeden, bylo to fajn, ale je to pryč. A lovení chlapů jsem nikdy nepovažovala za zábavu, už v sedmnácti mě to otravovalo a stresovalo. Chválapánubohu, že teď v 55 už můžu mít klid a pokoj a nejsem společensky nucená vrhat se na trh. Když čtu, jaké máte s těma chlapama trable, nedokážu pochopit, proč se na to taky nevykašlete. Je to taková úleva! A mám spousty opravdu příjemných věcí, které můžu dělat s kamarádkami nebo i sama. Něco jiného by bylo, kdybych měla svého stálého manžela od mladých let a bylo nám spolu dobře, rozuměli bychom si. To považuji za mnohem lepší než být sama. Ale shánět nějakého pro mě už asi šedesátníka, svrasklého, šedivého, plešatého se spoustou chorob a různých vlastností, na které nejsem zvyklá, přizpůsobovat se, děkuji nechci.

protože Gran má ještě dost hormonů ,aby se zamilovávala .....já jsem se chovala taky tak, dokud jsem mělahodně hormonů....ty máš navíc možná AD,tak možná ta chut je oslabená i tím......
Já bych ted taky nemohla mít starýho vrásčitýho plešatýho a k tomu lakomýho ,jak bývají ti volní......
Jedna známá má staršího přítele a ten k ní v zimě v létě jede přes celou Prahu na kole, aby ušetřil za lístek a když jedou na dovču do Alp,spí v autě a v životě si nedaj nikde ani kafe.

Není tady

#2611 27. 8. 2014 21:42

modrovous
♥♥♥♥♥♥-

Ivana napsal(a):

To je tak krásně upřímný. Z teba ta nechuť k čemukoliv mužskýmu úplně kape. Já to nemyslím ve zlým. Jen, že málokterá ženská by to takhle otevřeně napsala. godlike  A naprosto ti věřím, že je ti dobře tak, jak žiješ. tummenupp

Jan Werich

Není tady

#2612 27. 8. 2014 21:44

Barča
♥♥♥♥♥♥-

olasik napsal(a):

Olasik, tohle je docela milá a přátelská věta, která by mohla platit na kdekterou -včetně tebe s Evou.. smilesmile

Není tady

#2613 27. 8. 2014 21:48

olasik
Zablokovaný

Barča napsal(a):

olasik napsal(a):

Olasik, tohle je docela milá a přátelská věta, která by mohla platit na kdekterou -včetně tebe s Evou.. smilesmile

To těžko ,prootže já jsem vždycky měla to co jsem chtěla na rozdíl od Lupiny,která se 50let stará o pána,jež o ni jako o ženu nejeví zájem....................docela chápu její vzteky ,to musí bejt pro ženu hodně ponižující a urážlivý .
A Gym pro změnu nemá vůbec nic z toho co máme my ........ani náznakem.......ta má akorát sny.

Není tady

#2614 27. 8. 2014 21:52

Barča
♥♥♥♥♥♥-

olasik napsal(a):

Jedna známá má staršího přítele a ten k ní v zimě v létě jede přes celou Prahu na kole, aby ušetřil za lístek a když jedou na dovču do Alp,spí v autě a v životě si nedaj nikde ani kafe.

No, lakomýho bych nechtěla, ale kdyby za mnou, jako za stařenkou, jezdil stařík na kole přes celou Prahu, cítila bych se spíš hrdá (jakého to mám junáka) a polichocená (protože já bych za nikým přes celou Prahu na kole nejela).
Spát v autě by mi v určitých případech nevadilo a s tím kafem by mi to, krom italských (a možná rakouských) Alp, taky nevadilo.

Není tady

#2615 27. 8. 2014 21:55

Barča
♥♥♥♥♥♥-

olasik napsal(a):

Barča napsal(a):

olasik napsal(a):

To těžko ,prootže já jsem vždycky měla to co jsem chtěla na rozdíl od Lupiny,která se 50let stará o pána,jež o ni jako o ženu nejeví zájem....................docela chápu její vzteky ,to musí bejt pro ženu hodně ponižující a urážlivý .
A Gym pro změnu nemá vůbec nic z toho co máme my ........ani náznakem.......ta má akorát sny.

No, dorostenky nejste a opuštěnosti jsou různé druhy ........... a ne všechny jsou ti cizí.

Není tady

#2616 27. 8. 2014 21:57

gymnasión
♥♥♥♥♥♥-

olasik napsal(a):

Barča napsal(a):

olasik napsal(a):

Ani ty ne smile
Vlastně jeden jo smile

Zpomal.

Není tady

#2617 27. 8. 2014 21:58

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥

olasik napsal(a):

To těžko ,prootže já jsem vždycky měla to co jsem chtěla na rozdíl od Lupiny,která se 50let stará o pána,jež o ni jako o ženu nejeví zájem....................

olasik napsal(a):

Víš houby , jen si myslíš že něco víš. Když někdo něco dělá , nepoznáš proč to dělá , může mít sto různých důvodů -vevnitř .

Není tady

#2618 27. 8. 2014 21:58

gymnasión
♥♥♥♥♥♥-

Ivana napsal(a):

tummenupp ctim tvou otevřenost

Zpomal.

Není tady

#2619 27. 8. 2014 22:02

olasik
Zablokovaný

Barča napsal(a):

olasik napsal(a):

Barča napsal(a):

No, dorostenky nejste a opuštěnosti jsou různé druhy ........... a ne všechny jsou ti cizí.

Já jsem zažila na netu takovou šikanu a když jsem ty lidi viděla v reálu , bylajsem zděšená, to byl člověk z úplně jiný vrstvy společnosti, nejhorší spodina .
Nebo jsem se na netu pohádala s klukem,který mi vysvětloval, že nemá čas mi psát ,tak často jak potřebuju a když jsem ho viděla v reálu ,málem se zvedl žaludek,přitom mi popisoval barvitě svoje sexuální zážitky s milenkama......

Takž dnes už jsem si naprosto jistá, že když někdo jako Dafné několik let (!!!)utočí na Evu, že je to proti ní zoufalec.
A nejen Dafné, všechny, co tu po ní jdou .

Není tady

#2620 27. 8. 2014 22:04

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

carpediem napsal(a):

Eva. napsal(a):

olasik napsal(a):

Nenzáš zjevně žádný ,jinak bys věděla, že vlezou na všechno,dvě třetiny chodí k profi ,když nemaj sex a poslední třetina po tom touží......

Mám zkušenosti, že chodí k profi i tehdy, když sex mají. Např. spousta manažerů. Pokládají to za jeden ze způsobů zábavy a odreagování.

Napadá mne jedna nepatřičná myšlenka.

Aj mňa - ako si k tým skúsenostiam prišla? wink Odreagúvajú sa u teba, alebo...? Ako inak to môžeš vedieť? big_smile

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

#2621 27. 8. 2014 22:09

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

helena napsal(a):

jsi pro zábavu a pro odreagování a pak šupky dupky k manželce
aprill, nenapadlo tě, že existuje i druhá možnost? http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png

Myslíš, že má manželku na odreagovanie sa zo vzťahu s Evou./Majkafou? va Zaujímavý pohľad na paralelné vzťahy....

Brita

Není tady

#2622 27. 8. 2014 22:13

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

modrovous napsal(a):

Ivana napsal(a):

To je tak krásně upřímný. Z teba ta nechuť k čemukoliv mužskýmu úplně kape. Já to nemyslím ve zlým. Jen, že málokterá ženská by to takhle otevřeně napsala. godlike  A naprosto ti věřím, že je ti dobře tak, jak žiješ. tummenupp

Mám to podobně jako Ivana a musím říct, že je to fakt obrovská úleva a tento stav je velice osvobozující.
Ale aspoň u mě to rozhodně není nechuť ke všemu mužskému. Já je mám ráda. Ovšem to neznamená, že s nimi nutně musím žít nebo křečovitě shánět někoho do postele.

Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#2623 27. 8. 2014 22:16

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

olasik napsal(a):

gymnasión napsal(a):

olasik napsal(a):

A že ti nevadí celý měsíce jak tady holky jedou po MAJCE, taky  zbytečná masa tuctových lidí ?  ? Ty seš taky pěkná přetvářka.............

Snažim se pochopit, co vlastně vyvádíš Ty i Majka. Jiný jsou rychlejší a ne*erou se s váma oběma. Místo, abyste se trochu pobrzdily a šly do sebe, tak tady děláte akorát kino, někdy dost nechutný. Přiznávám, že je to chvílema fakt zábavný, ale často taky cejtim bolest, když čtu, jak s věcma a lidma zacházíte... Ano, mám na mysli Vás dvě..

Pravda je taková , že ty žiješ bez rodiny , bez sexu ,bez dětí na rozdíl od nás a já jsem to tu naťukla......a to mi nemůžeš odpustit ...........no tvoje názory jsou skutečně trošku zkrelesný na rozdíl od našich ,nemáš ty zkušenosti no.

Navíc si namlouváš jak jsi děsně duchovní a přitom lžeš sama sobě v řadě věcí a to duchny nedělaj.

To je pluralis majestaticus, alebo ste už s Evou./Majkafou jedno telo-jedna duša-jedna minulosť-jedny skúsenosti....? (Alebo povedzme trojjediná, Olasikovo-Evovsko-Majkafovská bytosť?)

Brita

Není tady

#2624 27. 8. 2014 22:18

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

Eva. napsal(a):

gymnasión napsal(a):

Eva. napsal(a):

Je vidět, že se pohybujete pouze v některých kruzích a o některých oblastech života toho moc nevíte. Ale to není závada. Jen, moudrý člověk spíš o informacích přemýšlí, než by je apriori shazoval. A ano, já jsem v tomto moudrá. Kdyby se někdo ptal. smile

Evooo? Uz, už, už skoro dobrý! Gratuluju. Jen škoda, že nevěříš v lidskou inteligenci. Kdybys zapomněla napsat poslední dvě věty, dalo by se to číst bez rozjitření... smile

Možná ti jenom nedošel smysl toho, co jsem napsala.  Napsala jsem, že jsem v TOMTO moudrá, neboť o informacích  přemýšlím, aniž bych je apriori shazovala.
A mám úctu k lidem jako takovým. Nemám potřebu léčit si mindráky ani posmíváním se třeba olasikovi, jak tady některé taky rády praktikují, ani se vyjadřovat hanlivě o prostitutkách či jiných skupinách lidí. Nechodím v jejich botách. Mnohé jsou moudré a chytré a mají své důvody, proč dělají zrovna to, co dělají.

A prečo sa potom posmievaš nováčikom, čo sem prídu prvý raz, a sfúkneš ich na dve doby? Používaš tú svoju múdrosť selektívne, alebo len podľa nálady? wink

Brita

Není tady

#2625 27. 8. 2014 22:20

Daphné
♥♥♥♥♥♥-

Berušky, dámy, stařenky, milenky etc., nebylo toho už dost? Navrhuju vrátit se k tématu zakladatelky a ukončit tuhle žabomyší přestřelku. Mohla by pokračovat donekonečna, a to nemáme nikdo zapotřebí. Duhu sem, prosím.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí