Oznámení

6. ledna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

6. ledna : Nejzdravější a nejchutnější rybou je losos. Jak si ho snadno, rychle a pokaždé jinak připravit?

6. ledna : Zima přeje infarktům. Kardiologové vyzývají: volejte záchranku hned při prvních příznacích!

#2576 27. 8. 2014 19:38

helena
♥♥♥♥♥♥♥

Re: Netlačit na pilu

Nemám potřebu léčit si mindráky ani posmíváním se třeba olasikovi, jak tady některé taky rády praktikují, ani se vyjadřovat hanlivě o prostitutkách či jiných skupinách lidí. Nechodím v jejich botách.
Mᚠpravdu... ty to praktikuješ výběrově...

To se těžko vysvětluje ,ale řekne ti to každá profi,která měla hodně milenců.........od určitýho čísla se to začíná opakovat
Tos ale měla upřesnit, že pravidlo "muže nejlíp poznáš,když se s ním pomiluješ" platí až "od určitýho čísla" http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png

http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

#2577 27. 8. 2014 19:38

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥

gymnasión napsal(a):

Prostě se vybodni na hodnocení vlastní inteligence: je dost těch, kteří tě pochválí i pohaní... proč se nabízet na stříbrným tácu? Kristova noho, tobě to nedochází?

Kristova noho, a tobě nedochází, že si dělám legraci a že mi mým "hodnocením mé inteligence" některé, které mají svůj problém se svou inteligencí, hnedka skočí na špek a vyskočí? Všímej si toho. Je to leckdy dost zajímavé. Nastavuji jim zrcadlo, ale ony to nevidí.
Ty vážně v mém psaní nečteš, že je to ironické, když hodnotím svou vlastní inteligenci? wink

May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

#2578 27. 8. 2014 19:40

gymnasión
♥♥♥♥♥♥-

olasik napsal(a):

gymnasión napsal(a):

Eva. napsal(a):

Ty tak kecáš. To tě baví? lol
Nechápu lidi, co přehánějí. Nerozumím, proč takovou potřebu mají.

Evo, prosimtě, prober se. Zastav na chvilku mozek a vnímej. VNÍMEJ: spousta lidí se ti tu snaží ukázat, JAK se dostávᚠdo komunikačních potíží. Ale ty instinktivně vystrčíš bradu a začneš nesmyslně bránit pozice. Dy se na to vykašli, už proboha!
Modrovous bohužel nekecá, a mnohý jiný taky ne. Jedinej, kdo tady ale drsně mlátí prázdnou slámu, je Olasik (ačkoli její kecy fakt k smrti miluju BI)

Ty si tu nehraj na ředitelku,víš o životě houbeles   a dávᚠnevyžádaný rady.Když budu chtít aby mi někdo poradil, určitě to nebude člověk jako ty ,kterej má tak oholenej osobní život .
Je tady banda ženských ,který na Evu žárlej ,ale ty to jako obvykle nevidíš a dělᚠv tom ještě větší guláš.

Se ráda voptám, když nevim...

Zpomal.

Není tady

#2579 27. 8. 2014 19:41

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥

carpediem napsal(a):

Není třeba světla,
blbost aby kvetla,
stačí mít jen temno v kebuli,
kancelářská teta
dělá to už léta,
jen co votevře si papuli. lol

carpediem, co třeba tady? big_smile
Ty moc dobře víš, kde a kdy mě napadáš. Tak ze sebe nedělej hlupačku. smile

Není tady

#2580 27. 8. 2014 19:42

olasik
Zablokovaný

gymnasión napsal(a):

Eva. napsal(a):

gymnasión napsal(a):

Evooo? Uz, už, už skoro dobrý! Gratuluju. Jen škoda, že nevěříš v lidskou inteligenci. Kdybys zapomněla napsat poslední dvě věty, dalo by se to číst bez rozjitření... smile

Možná ti jenom nedošel smysl toho, co jsem napsala.  Napsala jsem, že jsem v TOMTO moudrá, nebo o informacích  přemýšlím, aniž bych je apriori shazovala.
A mám úctu k lidem jako takovým. Nemám potřebu léčit si mindráky ani posmíváním se třeba olasikovi, jak tady některé taky rády praktikují, ani se vyjadřovat hanlivě o prostitutkách či jiných skupinách lidí. Nechodím v jejich botách. Mnohé jsou moudré a chytré a mají své důvody, proč dělají zrovna to, co dělají.

Prostě se vybodni na hodnocení vlastní inteligence: je dost těch, kteří tě pochválí i pohaní... proč se nabízet na stříbrným tácu? Kristova noho, tobě to nedochází?

Prosímtě nehraj si pořád na duchovní osobu , když vůbec nechápeš ani tuhle jednoduchou situaci ,která tu probíhá !
Ony Evu potřebujou jako ventil .......nemaj takovej život  jako ona a tak na ní házej svoje neúspěchy schovaný pod tajným nickem viz Modrovous ...ty seš tak odtržená od reality , že to není možný .
Nechápeš lidi ani vztahy , jen tady  chceš zachranovat a jsi jak slon v porcelánu .

Radši umřít a být svatý než dřít jako mourovatý.

Není tady

#2581 27. 8. 2014 19:42

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥

gymnasión napsal(a):

Budeš se divit, ale cítím to. Jenže taky vidím, jak si o to "zacházení" obě koledujete. A to ve mně vyvolává pocit bezmoci...

No jo, ale co s tím?

Není tady

#2582 27. 8. 2014 19:43

gymnasión
♥♥♥♥♥♥-

Eva. napsal(a):

gymnasión napsal(a):

Evi, a napadlo Tě, že jakýmsi podivným komunikačním mechanismem nejen umožňuješ, ale přímo způsobuješ, že si (možná) někteří na tobě chtějí léčit mindráky... (???)

Nemyslím si, že bych měla podivný komunikační mechanizmus. V čem ho shledávᚠpodivným?

Já ti nevim. Neumím to pojmenovat. Je to jen pocit, kterej jsem chtěla nějak zobrazit... Třeba na to časem přijdu a pokecáme... Nebo na to přijdeš sama.. smile

Zpomal.

Není tady

#2583 27. 8. 2014 19:44

carpediem
♥♥♥♥♥♥-

Eva. napsal(a):

carpediem napsal(a):

Není třeba světla,
blbost aby kvetla,
kancelářská teta
dělá to už léta,

Ty ses s tím ztotožnila? S čím konkrétně?

CARPE DIEM, QUAM MINIMUM CREDULA POSTERO

Není tady

#2584 27. 8. 2014 19:44

gymnasión
♥♥♥♥♥♥-

olasik napsal(a):

Prosímtě nehraj si pořád na duchovní osobu , když vůbec nechápeš ani tuhle jednoduchou situaci ,která tu probíhá !
Ony Evu potřebujou jako ventil .......nemaj takovej život  jako ona a tak na ní házej svoje neúspěchy schovaný pod tajným nickem viz Modrovous ...ty seš tak odtržená od reality , že to není možný .
Nechápeš lidi ani vztahy , jen tady  chceš zachranovat a jsi jak slon v porcelánu .

To je všechno možný lol lol lol.
A netrápí mě to ...

Zpomal.

Není tady

#2585 27. 8. 2014 19:45

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥

carpediem napsal(a):

Eva. napsal(a):

carpediem napsal(a):

Není třeba světla,
blbost aby kvetla,
kancelářská teta
dělá to už léta,

To byl jeden z mála příkladů. Další, naprosto konkkrétní, se mi hledat nechce, ostatně, ty o nich moc dobře víš. Na tvé otázky neodpovím. Zkus si na ně odpovědět ty sama.

Upravil(a) Eva. (27. 8. 2014 19:46)

Není tady

#2586 27. 8. 2014 19:47

helena
♥♥♥♥♥♥♥

Modrovousi... Není ti ani trošku hanba, že se zúčastníš toho honu na mě?... carpediem a některé další, které se mi tady posmívate... jak se mnou nebo s olasikem zachází některé ženy tady... Ty moc dobře víš, kde a kdy mě napadáš. Tak ze sebe nedělej hlupačku.
Jsem si donedávna myslela, že ten stihomam tě sužuje jen v přímý souvislosti se mnou... a hele, vono ne...

Není tady

#2587 27. 8. 2014 19:48

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥

gymnasión napsal(a):

Já ti nevim. Neumím to pojmenovat. Je to jen pocit, kterej jsem chtěla nějak zobrazit... Třeba na to časem přijdu a pokecáme... Nebo na to přijdeš sama.. smile

Jestli na to přijdeš, budu ráda, když mi to řekneš. Předem děkuji. BI. Btw nejsi ta, co mi kdysi poslala fotky z krásné dovolené na jednom ostrově? Moc mi tvé psaní připomíná to její. Už jsem se chtěla několikrát zeptat. Ale možná se mýlím a jste si svým psaním jenom podobné. Na nick si nevzpomenu.

Není tady

#2588 27. 8. 2014 19:51

gymnasión
♥♥♥♥♥♥-

Eva. napsal(a):

gymnasión napsal(a):

Budeš se divit, ale cítím to. Jenže taky vidím, jak si o to "zacházení" obě koledujete. A to ve mně vyvolává pocit bezmoci...

No jo, ale co s tím?

Si cenim, žes zavnímala a uvažuješ.
A je fakt, že nemam tady a teď žádnou odpověď... což je blbý.. a nějak mě to i mrzí.. ale aktuálně neumim vychytat podstau věci..

Zpomal.

Není tady

#2589 27. 8. 2014 19:52

gymnasión
♥♥♥♥♥♥-

Eva. napsal(a):

gymnasión napsal(a):

Jestli na to přijdeš, budu ráda, když mi to řekneš. Předem děkuji. BI. Btw nejsi ta, co mi kdysi poslala fotky z krásné dovolené na jednom ostrově? Moc mi tvé psaní připomíná to její. Už jsem se chtěla několikrát zeptat. Ale možná se mýlím a jste si svým psaním jenom podobné. Na nick si nevzpomenu.

nene, přichomejtla jsem se sem poprvé a jen pod tímto nickem (zatim! lol)

Zpomal.

Není tady

#2590 27. 8. 2014 19:54

carpediem
♥♥♥♥♥♥-

Eva. napsal(a):

carpediem napsal(a):

Eva. napsal(a):

To byl jeden z mála příkladů. Další, naprosto konkkrétní, se mi hledat nechce, ostatně, ty o nich moc dobře víš. Na tvé otázky neodpovím. Zkus si na ně odpovědět ty sama.

Já jsem se ptala, s čím jsi se ztotožnila v hoptropácké písničce, že ji považuješ za své zesměšnění, ne na další konkrétní příklady. Mně bude stačit jasná odpověď na tuto jednoduchou otázku.

Není tady

#2591 27. 8. 2014 19:55

carpediem
♥♥♥♥♥♥-

carpediem napsal(a):

Eva. napsal(a):

carpediem napsal(a):

Já jsem se ptala, s čím jsi se ztotožnila v hoptropácké písničce, že ji považuješ za své zesměšnění, ne na další konkrétní příklady. Mně bude stačit jasná odpověď na tuto jednoduchou otázku.

Ale jestli ti odpovědět činí tak velké potíže, neodpovídej, nechci tě trápit.smile

Není tady

#2592 27. 8. 2014 19:57

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥

gymnasión napsal(a):

lol Co není, může být smile taky jsem si říkala, že tohle já bych nikdy... big_smile
Má "to já bych nikdy" mi pokaždé spolehlivě dají přes pusu. stolt

Upravil(a) Eva. (27. 8. 2014 19:58)

Není tady

#2593 27. 8. 2014 20:00

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥

carpediem napsal(a):

Domnívala jsem se, že ti stačí jednou říct, že ti neodpovím. Chyba lávky.
Btw, proč jsi ji tady a teď použila? To byla jen řečnická otázka, nepředpokládám, že mi řekneš, proč.

Není tady

#2594 27. 8. 2014 20:01

gymnasión
♥♥♥♥♥♥-

Eva. napsal(a):

gymnasión napsal(a):

Tomu věřim
A dík tobě

Zpomal.

Není tady

#2595 27. 8. 2014 20:02

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥

dusička napsal(a):

Tak jsem vás dočetla.
Olasik - určitě má vynikající šestý smysl , v jejím psaní je spousta pravdy. Jen mi je pak líto, že se to časem z hroší a nastane ban. Ráda ji čtu
Eva-Majka - mám období, kdy mi její psaní doslova zvedá ze židle - např že má Muže s velkým M. A jindy mi to nechává chladnou, at si píše co si píše. Takže věřím tomu,že to co druhého zvedá ze židle je jeho - ne majky.
Ale je pravda, že si někdy dobře umí rejpnout, to jo.
Graine - Ty si Olasik vzala tak doslova blbě, všechno sis obrátila proti sobě. Já i Olasik ti píšem, že už nejsi mladice,ale at to neřešíš, že prostě všichni stárneme, a ty tu napíšeš, že mᚠpár kil nahoře. A že se určitě nikomu nebudeš líbit, žádnému muži. vissla
Jo a co se týče sexu - nějak na něj nemám pomyšlení. Možná je to tím, že mám manžela jednou za měsíc doma, ale kolikrát ani nestíháme, různé akce a tak. Tak je tam spíš to souznění. Ale nějak nevím, co je to pocitovat, že mi chybí sex.
A to mám milování ráda

jsi naprosto v jine situaci ... nekolikrat jsem tu psala , ze jako vdana jsem nemela na sex ani pomysleni .. pul roku bych si nevzpomnela smile  Tohle prinasi  totalni zmena zivota a asi zmena v psychice ... co ja vim , nejsem psycholog smile

Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

#2596 27. 8. 2014 20:02

gymnasión
♥♥♥♥♥♥-

Eva. napsal(a):

gymnasión napsal(a):

lol Co není, může být smile taky jsem si říkala, že tohle já bych nikdy... big_smile
Má "to já bych nikdy" mi pokaždé spolehlivě dají přes pusu. stolt

Jj, snažim se dávat si majzla dumbom a dělám svatouška gloria....vissla

Zpomal.

Není tady

#2597 27. 8. 2014 20:02

carpediem
♥♥♥♥♥♥-

Eva. napsal(a):

carpediem napsal(a):

Btw, proč jsi ji tady a teď použila? To byla jen řečnická otázka, nepředpokládám, že mi řekneš, proč.

Protože mne pobavilo to úpo*né mlácení prázdné slámy a točení se v kruhu, popírání vlastních slov a vyvyšování se.dudlik

Není tady

#2598 27. 8. 2014 20:05

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči

Eva. napsal(a):

carpediem napsal(a):

a proč ne? proč ti to veršování vadí?

Není tady

#2599 27. 8. 2014 20:11

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

To je mazec va va
offtopic

Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#2600 27. 8. 2014 20:18

helena
♥♥♥♥♥♥♥

jako vdana jsem nemela na sex ani pomysleni... Tohle prinasi  totalni zmena zivota a asi zmena v psychice
Nebo (i nevědomá) snaha "urvat co se ještě dá".

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí