|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|
Nemám potřebu léčit si mindráky ani posmíváním se třeba olasikovi, jak tady některé taky rády praktikují, ani se vyjadřovat hanlivě o prostitutkách či jiných skupinách lidí. Nechodím v jejich botách.
Máš pravdu... ty to praktikuješ výběrově...
To se těžko vysvětluje ,ale řekne ti to každá profi,která měla hodně milenců.........od určitýho čísla se to začíná opakovat
Tos ale měla upřesnit, že pravidlo "muže nejlíp poznáš,když se s ním pomiluješ" platí až "od určitýho čísla" 
Není tady

gymnasión napsal(a):
Prostě se vybodni na hodnocení vlastní inteligence: je dost těch, kteří tě pochválí i pohaní... proč se nabízet na stříbrným tácu? Kristova noho, tobě to nedochází?
Kristova noho, a tobě nedochází, že si dělám legraci a že mi mým "hodnocením mé inteligence" některé, které mají svůj problém se svou inteligencí, hnedka skočí na špek a vyskočí? Všímej si toho. Je to leckdy dost zajímavé. Nastavuji jim zrcadlo, ale ony to nevidí.
Ty vážně v mém psaní nečteš, že je to ironické, když hodnotím svou vlastní inteligenci? 
Není tady

olasik napsal(a):
gymnasión napsal(a):
Eva. napsal(a):
Ty tak kecáš. To tě baví?
Nechápu lidi, co přehánějí. Nerozumím, proč takovou potřebu mají.Evo, prosimtě, prober se. Zastav na chvilku mozek a vnímej. VNÍMEJ: spousta lidí se ti tu snaží ukázat, JAK se dostáváš do komunikačních potíží. Ale ty instinktivně vystrčíš bradu a začneš nesmyslně bránit pozice. Dyť se na to vykašli, už proboha!
Modrovous bohužel nekecá, a mnohý jiný taky ne. Jedinej, kdo tady ale drsně mlátí prázdnou slámu, je Olasik (ačkoli její kecy fakt k smrti miluju BI)Ty si tu nehraj na ředitelku,víš o životě houbeles a dáváš nevyžádaný rady.Když budu chtít aby mi někdo poradil, určitě to nebude člověk jako ty ,kterej má tak oholenej osobní život .
Je tady banda ženských ,který na Evu žárlej ,ale ty to jako obvykle nevidíš a děláš v tom ještě větší guláš.
Se ráda voptám, když nevim...
Není tady

carpediem napsal(a):
Není třeba světla,
blbost aby kvetla,
stačí mít jen temno v kebuli,
kancelářská teta
dělá to už léta,
jen co votevře si papuli.
carpediem, co třeba tady? 
Ty moc dobře víš, kde a kdy mě napadáš. Tak ze sebe nedělej hlupačku. 
Není tady

gymnasión napsal(a):
Eva. napsal(a):
gymnasión napsal(a):
Evooo? Uz, už, už skoro dobrý! Gratuluju. Jen škoda, že nevěříš v lidskou inteligenci. Kdybys zapomněla napsat poslední dvě věty, dalo by se to číst bez rozjitření...Možná ti jenom nedošel smysl toho, co jsem napsala. Napsala jsem, že jsem v TOMTO moudrá, neboť o informacích přemýšlím, aniž bych je apriori shazovala.
A mám úctu k lidem jako takovým. Nemám potřebu léčit si mindráky ani posmíváním se třeba olasikovi, jak tady některé taky rády praktikují, ani se vyjadřovat hanlivě o prostitutkách či jiných skupinách lidí. Nechodím v jejich botách. Mnohé jsou moudré a chytré a mají své důvody, proč dělají zrovna to, co dělají.Prostě se vybodni na hodnocení vlastní inteligence: je dost těch, kteří tě pochválí i pohaní... proč se nabízet na stříbrným tácu? Kristova noho, tobě to nedochází?
Prosímtě nehraj si pořád na duchovní osobu , když vůbec nechápeš ani tuhle jednoduchou situaci ,která tu probíhá !
Ony Evu potřebujou jako ventil .......nemaj takovej život jako ona a tak na ní házej svoje neúspěchy schovaný pod tajným nickem viz Modrovous ...ty seš tak odtržená od reality , že to není možný .
Nechápeš lidi ani vztahy , jen tady chceš zachranovat a jsi jak slon v porcelánu .
Není tady

gymnasión napsal(a):
Budeš se divit, ale cítím to. Jenže taky vidím, jak si o to "zacházení" obě koledujete. A to ve mně vyvolává pocit bezmoci...
No jo, ale co s tím?
Není tady

Eva. napsal(a):
gymnasión napsal(a):
Evi, a napadlo Tě, že jakýmsi podivným komunikačním mechanismem nejen umožňuješ, ale přímo způsobuješ, že si (možná) někteří na tobě chtějí léčit mindráky... (???)
Nemyslím si, že bych měla podivný komunikační mechanizmus. V čem ho shledáváš podivným?
Já ti nevim. Neumím to pojmenovat. Je to jen pocit, kterej jsem chtěla nějak zobrazit... Třeba na to časem přijdu a pokecáme... Nebo na to přijdeš sama.. 
Není tady
Eva. napsal(a):
carpediem napsal(a):
Není třeba světla,
blbost aby kvetla,
stačí mít jen temno v kebuli,
kancelářská teta
dělá to už léta,
jen co votevře si papuli.carpediem, co třeba tady?
Ty moc dobře víš, kde a kdy mě napadáš. Tak ze sebe nedělej hlupačku.
Ty ses s tím ztotožnila? S čím konkrétně?
Není tady

olasik napsal(a):
Prosímtě nehraj si pořád na duchovní osobu , když vůbec nechápeš ani tuhle jednoduchou situaci ,která tu probíhá !
Ony Evu potřebujou jako ventil .......nemaj takovej život jako ona a tak na ní házej svoje neúspěchy schovaný pod tajným nickem viz Modrovous ...ty seš tak odtržená od reality , že to není možný .
Nechápeš lidi ani vztahy , jen tady chceš zachranovat a jsi jak slon v porcelánu .
To je všechno možný
.
A netrápí mě to ...
Není tady

carpediem napsal(a):
Eva. napsal(a):
carpediem napsal(a):
Není třeba světla,
blbost aby kvetla,
stačí mít jen temno v kebuli,
kancelářská teta
dělá to už léta,
jen co votevře si papuli.carpediem, co třeba tady?
Ty moc dobře víš, kde a kdy mě napadáš. Tak ze sebe nedělej hlupačku.Ty ses s tím ztotožnila? S čím konkrétně?
To byl jeden z mála příkladů. Další, naprosto konkkrétní, se mi hledat nechce, ostatně, ty o nich moc dobře víš. Na tvé otázky neodpovím. Zkus si na ně odpovědět ty sama.
Upravil(a) Eva. (27. 8. 2014 19:46)
Není tady
Modrovousi... Není ti ani trošku hanba, že se zúčastníš toho honu na mě?... carpediem a některé další, které se mi tady posmívate... jak se mnou nebo s olasikem zachází některé ženy tady... Ty moc dobře víš, kde a kdy mě napadáš. Tak ze sebe nedělej hlupačku.
Jsem si donedávna myslela, že ten stihomam tě sužuje jen v přímý souvislosti se mnou... a hele, vono ne...
Není tady

gymnasión napsal(a):
Já ti nevim. Neumím to pojmenovat. Je to jen pocit, kterej jsem chtěla nějak zobrazit... Třeba na to časem přijdu a pokecáme... Nebo na to přijdeš sama..
Jestli na to přijdeš, budu ráda, když mi to řekneš. Předem děkuji. BI. Btw nejsi ta, co mi kdysi poslala fotky z krásné dovolené na jednom ostrově? Moc mi tvé psaní připomíná to její. Už jsem se chtěla několikrát zeptat. Ale možná se mýlím a jste si svým psaním jenom podobné. Na nick si nevzpomenu.
Není tady

Eva. napsal(a):
gymnasión napsal(a):
Budeš se divit, ale cítím to. Jenže taky vidím, jak si o to "zacházení" obě koledujete. A to ve mně vyvolává pocit bezmoci...
No jo, ale co s tím?
Si cenim, žes zavnímala a uvažuješ.
A je fakt, že nemam tady a teď žádnou odpověď... což je blbý.. a nějak mě to i mrzí.. ale aktuálně neumim vychytat podstau věci..
Není tady

Eva. napsal(a):
gymnasión napsal(a):
Já ti nevim. Neumím to pojmenovat. Je to jen pocit, kterej jsem chtěla nějak zobrazit... Třeba na to časem přijdu a pokecáme... Nebo na to přijdeš sama..
Jestli na to přijdeš, budu ráda, když mi to řekneš. Předem děkuji. BI. Btw nejsi ta, co mi kdysi poslala fotky z krásné dovolené na jednom ostrově? Moc mi tvé psaní připomíná to její. Už jsem se chtěla několikrát zeptat. Ale možná se mýlím a jste si svým psaním jenom podobné. Na nick si nevzpomenu.
nene, přichomejtla jsem se sem poprvé a jen pod tímto nickem (zatim!
)
Není tady
Eva. napsal(a):
carpediem napsal(a):
Eva. napsal(a):
carpediem, co třeba tady?
Ty moc dobře víš, kde a kdy mě napadáš. Tak ze sebe nedělej hlupačku.Ty ses s tím ztotožnila? S čím konkrétně?
To byl jeden z mála příkladů. Další, naprosto konkkrétní, se mi hledat nechce, ostatně, ty o nich moc dobře víš. Na tvé otázky neodpovím. Zkus si na ně odpovědět ty sama.
Já jsem se ptala, s čím jsi se ztotožnila v hoptropácké písničce, že ji považuješ za své zesměšnění, ne na další konkrétní příklady. Mně bude stačit jasná odpověď na tuto jednoduchou otázku.
Není tady
carpediem napsal(a):
Eva. napsal(a):
carpediem napsal(a):
Ty ses s tím ztotožnila? S čím konkrétně?To byl jeden z mála příkladů. Další, naprosto konkkrétní, se mi hledat nechce, ostatně, ty o nich moc dobře víš. Na tvé otázky neodpovím. Zkus si na ně odpovědět ty sama.
Já jsem se ptala, s čím jsi se ztotožnila v hoptropácké písničce, že ji považuješ za své zesměšnění, ne na další konkrétní příklady. Mně bude stačit jasná odpověď na tuto jednoduchou otázku.
Ale jestli ti odpovědět činí tak velké potíže, neodpovídej, nechci tě trápit.
Není tady

gymnasión napsal(a):
nene, přichomejtla jsem se sem poprvé a jen pod tímto nickem (zatim!
)
Co není, může být
taky jsem si říkala, že tohle já bych nikdy... 
Má "to já bych nikdy" mi pokaždé spolehlivě dají přes pusu. 
Upravil(a) Eva. (27. 8. 2014 19:58)
Není tady

carpediem napsal(a):
Já jsem se ptala, s čím jsi se ztotožnila v hoptropácké písničce, že ji považuješ za své zesměšnění, ne na další konkrétní příklady. Mně bude stačit jasná odpověď na tuto jednoduchou otázku.
Domnívala jsem se, že ti stačí jednou říct, že ti neodpovím. Chyba lávky.
Btw, proč jsi ji tady a teď použila? To byla jen řečnická otázka, nepředpokládám, že mi řekneš, proč.
Není tady

Eva. napsal(a):
gymnasión napsal(a):
Já ti nevim. Neumím to pojmenovat. Je to jen pocit, kterej jsem chtěla nějak zobrazit... Třeba na to časem přijdu a pokecáme... Nebo na to přijdeš sama..
Jestli na to přijdeš, budu ráda, když mi to řekneš. Předem děkuji. BI. Btw nejsi ta, co mi kdysi poslala fotky z krásné dovolené na jednom ostrově? Moc mi tvé psaní připomíná to její. Už jsem se chtěla několikrát zeptat. Ale možná se mýlím a jste si svým psaním jenom podobné. Na nick si nevzpomenu.
Tomu věřim
A dík tobě
Není tady

dusička napsal(a):
Tak jsem vás dočetla.
Olasik - určitě má vynikající šestý smysl , v jejím psaní je spousta pravdy. Jen mi je pak líto, že se to časem z hroší a nastane ban. Ráda ji čtu
Eva-Majka - mám období, kdy mi její psaní doslova zvedá ze židle - např že má Muže s velkým M. A jindy mi to nechává chladnou, at si píše co si píše. Takže věřím tomu,že to co druhého zvedá ze židle je jeho - ne majky.
Ale je pravda, že si někdy dobře umí rejpnout, to jo.
Graine - Ty si Olasik vzala tak doslova blbě, všechno sis obrátila proti sobě. Já i Olasik ti píšem, že už nejsi mladice,ale at to neřešíš, že prostě všichni stárneme, a ty tu napíšeš, že máš pár kil nahoře. A že se určitě nikomu nebudeš líbit, žádnému muži.
Jo a co se týče sexu - nějak na něj nemám pomyšlení. Možná je to tím, že mám manžela jednou za měsíc doma, ale kolikrát ani nestíháme, různé akce a tak. Tak je tam spíš to souznění. Ale nějak nevím, co je to pocitovat, že mi chybí sex.
A to mám milování ráda
jsi naprosto v jine situaci ... nekolikrat jsem tu psala , ze jako vdana jsem nemela na sex ani pomysleni .. pul roku bych si nevzpomnela
Tohle prinasi totalni zmena zivota a asi zmena v psychice ... co ja vim , nejsem psycholog 
Není tady

Eva. napsal(a):
gymnasión napsal(a):
nene, přichomejtla jsem se sem poprvé a jen pod tímto nickem (zatim!
)
Co není, může být
taky jsem si říkala, že tohle já bych nikdy...
Má "to já bych nikdy" mi pokaždé spolehlivě dají přes pusu.
Jj, snažim se dávat si majzla
a dělám svatouška
....
Není tady
Eva. napsal(a):
carpediem napsal(a):
Já jsem se ptala, s čím jsi se ztotožnila v hoptropácké písničce, že ji považuješ za své zesměšnění, ne na další konkrétní příklady. Mně bude stačit jasná odpověď na tuto jednoduchou otázku.
Domnívala jsem se, že ti stačí jednou říct, že ti neodpovím. Chyba lávky.
Btw, proč jsi ji tady a teď použila? To byla jen řečnická otázka, nepředpokládám, že mi řekneš, proč.
Protože mne pobavilo to úpo*né mlácení prázdné slámy a točení se v kruhu, popírání vlastních slov a vyvyšování se.
Není tady
Eva. napsal(a):
carpediem napsal(a):
Já jsem se ptala, s čím jsi se ztotožnila v hoptropácké písničce, že ji považuješ za své zesměšnění, ne na další konkrétní příklady. Mně bude stačit jasná odpověď na tuto jednoduchou otázku.
Domnívala jsem se, že ti stačí jednou říct, že ti neodpovím. Chyba lávky.
Btw, proč jsi ji tady a teď použila? To byla jen řečnická otázka, nepředpokládám, že mi řekneš, proč.
a proč ne? proč ti to veršování vadí?
Není tady
To je mazec


Není tady
jako vdana jsem nemela na sex ani pomysleni... Tohle prinasi totalni zmena zivota a asi zmena v psychice
Nebo (i nevědomá) snaha "urvat co se ještě dá".
Není tady