Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 27. 12. 2012 11:56

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Musí 16-letý syn k otci, když nechce?

lol


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#52 27. 12. 2012 12:00

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Musí 16-letý syn k otci, když nechce?

Anita napsal(a):

Dobrý den, jsme rozvedeni, moji synové 16 a 9 let jsou v mé péči, máme stanovený styk s otcem. Bývalý manžel si našel novou přitelkyni s dcerou - 10 roků - bydlí všichni v 2-pokojovém bytě. Můj 16-letý syn, když  má jít k otci a spát tam s nimi, tak vyloženě trpí. Ten mladší syn si hraje s dcerkou přítelkyně exmanžela, je ještě přizpůsobivější, tomu to nevadí. Můj dotaz zní : má 16-letý kluk právo říct, že k otci chce třeba jen na  návštěvu, ale ne na delší pobyt? Nebo musí být plnoletý? S exmanželem není žádná domluva. Děkuji za odpověď Anita

Vachu - nikde nevidím,že by Anita bránila ve styku otce s dětma. Píše, že devíteletý mladší syn je ok. Ale že velkej tam nechce spát. Dvoupokojový byt je zřejmě 1+1? Naskládat tam děti a pubertáka,který zřejmě aby nerušil mladší děti musí chodit spát po večerníčku. A navíc návštěvám se nebrání.
No nevím,ale třeba mí kluci chodili když byli malí rádi spát k babičce, ted už tam nespí a chodí "jen" na návštěvu.
Taktéž souhlasím s Helou.Dobře to napsala. Meduzo big_smile


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#53 29. 12. 2012 20:00

Anita
♥------
Registrovaný: 24. 7. 2011
Příspěvky: 8

Re: Musí 16-letý syn k otci, když nechce?

Děkuji všem za odpovědi a názory. Jenom pro vysvětlenou. Exmanželova přítelkyně, kterou má asi 1/2 roku a která má 10 letou dceru opravdu nebyla příčinou našeho rozvodu. Takže opravdu necítím vůči ní z᚝. Problém je, že můj 16-letý syn je takový tichý, takže stud, tam určitě je, když má přespávat v dvoupokojovém bytě s přítelkyní exmanžela, její dcerou, s exmanželem ve kterém nikdy neměl psychickou podporu (jo a byt není ve stejném městě, kde bydlíme).  Chodí tam také můj 9-letý syn, který si hraje s tou 10-letou holkou, je přizpůsobivější. Takže je zatím spokojený. A o to mi jde, aby mé děti byly spokojeny a když ten starší se necítí dobře, když tam přespává, tak mne prostě zajímalo, jestli už má možnost říct ne. Nebráním manželovi ve styku, neočkuji děti proti exmanželovi ani jeho přítelkyni. Proč? Anita

Není tady

 

#54 29. 12. 2012 20:23

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Musí 16-letý syn k otci, když nechce?

anito, já to chápu, taky bych to na tvým místě viděla stejně. škoda, že se nedá s tvým bm domluvit, takhle asi nezbude, než to řešit přes soud, jak psaly holky.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů