Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#26 7. 3. 2006 13:44

Petruša
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha-východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 19810

Re: tehotna

jo a ještě: moje mamka babičce n pohřbu byla (byla to její mamka) a rozloučit se přišla, takže to s tím jestli jdeš na pohřeb nebo ne asi nesouvisí

Není tady

 

#27 7. 3. 2006 14:09

kajuska
♥♥-----
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 63

Re: tehotna

dakujem pekne.ked pride sa rozlucit tak sa aj tak zblaznim


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20721;30/st/20070828/k/5370/preg.png

Není tady

 

#28 7. 3. 2006 14:13

Ambra
Host

Re: tehotna

Babu mě je taky dobře. Jen bych pořád spala, což je v práci trochu problém. Zjistila jsem, že mi dělalo špatně kafe. Co jsem pořídila bezkofejnový sajrajty, tak jsem v poho. Jo a průběžně mě pobolívá podbřišek.

 

#29 7. 3. 2006 15:01

Babu
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 16. 2. 2006
Příspěvky: 9908

Re: tehotna

Ambro, Kajusko to mate dobre, ze Vam neni blbe. Ja jsem taky ospala jak kote. A nemuzu vubec jist jen obcas mam svetnou chvilku tak honem jim, ale vetsinou je mi na zvraceni. Ale ta Cola me dneska zachranila jinak bych do prace nedosla. Zitra jdu na ty vsechny krevni testy tak mam z toho hruzu jelikoz pujdu na lacno a taky Colu nebu moc tak ja nam urcite omdlim:(
No ale neda se nic delat manza pujde se mnou a bude mne muset odtahnout. Pocitam, ze si budu muset vzit nucene volno

Není tady

 

#30 7. 3. 2006 15:11

Ambra
Host

Re: tehotna

Babu to držím palce, abys to v pohodě zvládla. Je fakt, že s tema nevolnostma to má kždej jiný.

 

#31 7. 3. 2006 15:54

Ambra
Host

Re: tehotna

Kajusko, Babu kdy plánujete nasadit sem nové metříky?
Já už mam jeden vykouknutej, ale furt si říkám abych to tím nezakřikla....

 

#32 8. 3. 2006 7:55

Babu
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 16. 2. 2006
Příspěvky: 9908

Re: tehotna

holky zvladla jsem to v poho. Dokonce jsem zjistila, ze mi je lip, kdyz hned rano nejim.

Není tady

 

#33 8. 3. 2006 8:10

kajuska
♥♥-----
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 63

Re: tehotna

babenky,ako reagovali vasi partnery nato ze budu tatovia?Moj muz sa vyznamenal,je natom horsie ako ja,ze ma sok jak keby ja nie! Aj ked chces babo a zostanes tehotna je to velka zmena,neverim ani jednej ktora nemala pochybnosti.je to take zvlastne asi to chce cas.


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20721;30/st/20070828/k/5370/preg.png

Není tady

 

#34 8. 3. 2006 8:37

Ambra
Host

Re: tehotna

Kajusko, partner je víc v pohodě něž já. Nepřipouští si žádná rizika a všechno bude v pohodě. Já jsem si vždycky myslela jakou zažiju euforii, až zjistím // a místo toho tomu nějak nemůžu uvěřit a navíc mám strach, že pro mě skončí život a nebudu mít peníze ani na kafe. I když jsme se snažili přes 0,5 roku, tak stejně nějak nejsem připravená a to mi je 31 pryč.

 

#35 8. 3. 2006 8:38

Ambra
Host

Re: tehotna

A to ani nemluvím o permanentním strachu, aby bylo mímo ok...

 

#36 8. 3. 2006 8:53

masa
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Pardubice
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1295
Web

Re: tehotna

To pinky: No jestli u někoho, tak u mě ne. Mě je uplně trapně když mám psát jak dlouho. Protože je tu nadměrně holek kterým to nejde. Já už mám druhý těhotenství. To první bylo v 19. A s tím dotyčným stačil jeden sex abyl na světě. ( zrovna jsem nebrala antikoncepci a on atˇse nebojím že to umí big_smile) No a prckoj bude 6. A tedˇjsem to hned druhý ciklus nedostala. Takže jsem asi velice plodná, nebo otcové mých dětí jsou plodnější, tak nevím. big_smile big_smile big_smile

Upravil(a) masa (8. 3. 2006 8:57)


http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/21567.png
http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/21571.png
http://my.mondozoo.com/mondozoonfs/7de5254796a99182e1802eb20c912b9d.png

Není tady

 

#37 8. 3. 2006 9:21

kajuska
♥♥-----
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 63

Re: tehotna

ja som nejako podobne natom ako ti Ambra,kym sa stym manzel nezmiery budem stale psychycky tirana,velmi mi stym jehom stavom nepomaha,a este ktomu prestavem fajcit je to des,keby mi to smrdelo bolo by to lebsie ale ....


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20721;30/st/20070828/k/5370/preg.png

Není tady

 

#38 8. 3. 2006 9:29

masa
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Pardubice
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1295
Web

Re: tehotna

Kajuško, ale pokavadˇbys měla mít kuřácký abstˇák a být nervozní, to si radši zapal, protože miminko to prožívá 2x tolik co ty. Takže pomalu. Hele spousta holek kouřilo celé těhu a mimča jsou v poho.

Já u prvního nekouřila,nepila a 3 roky jsem jezdila po lázních aby se uzdravil na průdušky a moje kamarádka kouřila celé těhu a to krabičku deně a má holku zdravou jak říp.


http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/21567.png
http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/21571.png
http://my.mondozoo.com/mondozoonfs/7de5254796a99182e1802eb20c912b9d.png

Není tady

 

#39 8. 3. 2006 9:34

Ambra
Host

Re: tehotna

Kajuško neboj, zvládnem to, zvyknem si na všechny ty změny a budem nejšťastnější maminy tech nejúžasnějších miminek na světě! :-)

 

#40 8. 3. 2006 10:20

kajuska
♥♥-----
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 63

Re: tehotna

dufam ze to vsetko dobre dopadne!ja cakam kedy muz zacne namna vytvarat tlak aby som  celkom prestala,bojim sa ze vsetci si budu mysliet ze som zavislacka fajcila som 8 rokov a myslim ze to bol len blby zvyk,nafajcila som raz 1 mesiac bola som chora,vcera som vyfajcila 6 cigariet,ked mudr.bude hovorit o fajceny otvorene mu poviem ako to je,ak mi dovoli aspon 4 tak si to dam napist na papier a dam muzovi.som zufala!velke zmeny su unas doma a myslim ze mi to neprospieva napohode,ked sa unas vsetko zmeny do normy myslim ze aj to facenie prestane len treba podporu od manzela.


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20721;30/st/20070828/k/5370/preg.png

Není tady

 

#41 8. 3. 2006 12:12

Babu
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 16. 2. 2006
Příspěvky: 9908

Re: tehotna

Ambro, mela jsem a stale jeste trochu mam stejne pocity jako ty. Dokonce jsem prvni tydne probrecela. Tech je mi spatne, takze se soustredim na to abych to zvladla a taky v praci to na me vsechno pada a nestiham. A ta unava. Takze uz nebrecim a jsem s tim smirena. Ted spis stresuju aby to bylo zdrave, a mam strach jak to dostaneme ven:) ty historky co jsem si vyslechla na porody me naprosto desi. Jsem hrozna posera co se tyka bolesti a vubec kolem zdravotnictvi.
Co se tyka prachu tak se modlim aby od toho 1.1.2007 byl ten rodicak 7600,- uz to proslo Parlamentem a Snemovnou tak to snad Klaus podepise. Za tyto prachy se uz da skrome vyzit + manz. plat.
Taky porad cekam euforii stesti, ale asi to prijde pozdeji ted je asi priliz brzo.

Není tady

 

#42 8. 3. 2006 13:18

Ambra
Host

Re: tehotna

Babu, Kajusko ani nevíte, jak jsem ráda, že v tom nejsem sama. Skoro jsem si myslela, že jsem nějaká divná. Je fakt, že si pomalu taky zvykám a strach, aby bylo mímo zdravý a hlavně do konce října zůstalo tam kde je, prehlušuje všechno ostatní. Třeba na nás ta euforie padne při příštím UTZ až tam toho pidi sviště prvně uvidíme. Jsem odhodlaná si ho i nechat nahrát na video a každýmu ho pouštět :-)) Určitě budou všichni jásat ;-)
Mě kromě příšerné únavy nic není, tak si připadám stejně jako jindy akorát to vědomí je takový zvláštní, asi zatím furt moc abstraktní. Nevím jak to vyjádřit...
Prostě, ač stará koza, jsem si myslela, jak bude všechno najednou jiný a mimořádný a úžasný a ono zatím nic :-)

 

#43 8. 3. 2006 13:28

Petruša
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha-východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 19810

Re: tehotna

Ambro já si to myslela taky, že až budu těhotná.... A ono nic. Neboj časem to přijde smile

Není tady

 

#44 8. 3. 2006 13:33

Pinky
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Morava
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 8796

Re: tehotna

Díky Maso,

já jsem totiž kuřačka - snažilka......hodně jsem to teď omezila, ale vyždycky když to dostanu...je předsevzetí tzv. v prd... big_smile a zase začnu kouřit......omezila jsem to na 2 - 3 denně, ale když jdeme s manželem na kafčo a drink, tak jich vybafnu za den i 7 - 8 kousků.
Kouřím sice jen RI nejlehčí cigarety na trhu....jiný mě dusí ( jsem totiž ještě sezóní astmatička , já vím že blbá dumbom)
V neděli jsem si dala jednu LM a normálně jsem se posrala big_smilebig_smile ( promiň ten výraz )
Vím, že cigára jsou všechny jedno svinstvo, ale tyhle Rl ten nikotin asi opravdu neobsahují v takovém množství, protože po nich nemáš absťák, když přestaneš.... já si prostě zapálím ze vzteku, že to zase nevyšlo !!! A taky kouřím ze zvyku.....
Kamarádka, kouří lehký Malborky a když jí dam tu mojí lehkou...tak říká, že z toho nic nemá......minule mi jich vytáhla za hodinu 7 a pořád neměla dost !!!! big_smilebig_smile


http://lbyf.lilypie.com/hX62p1.png

Není tady

 

#45 8. 3. 2006 13:51

kajuska
♥♥-----
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 63

Re: tehotna

asi sme riadne strelene!


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20721;30/st/20070828/k/5370/preg.png

Není tady

 

#46 8. 3. 2006 14:04

Petruša
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha-východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 19810

Re: tehotna

Asi, ale v těhotenství na to má ženská tak trochu právo smile

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů