Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#1 6. 3. 2006 13:09

kajuska
♥♥-----
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 63

tehotna

Dnes som bola u mudr.som 5tt,idem este 20.3 lebo je vidiet len vacek.Babenky som nesmierne rada a zaroven sa bojim ze to nedopadne dobre.Rada pre snazilky:kaslite na ovulaciu a tehotenske testy este pred menzesom nevedie to knicomu len Vam to bude brat nadej ako bolu u mna,jedine co som robila bolo ze som si nohy davala hore a kupila som si kvapky mastodynom,nic viac.Mne mozno pomohlo ked ma mudr.poslal na umele oplodnenie ako som pisala a znierila som sa stym ze asi normalne to nepojde.PRAJEM VAM ABY STE DLHO UZ NECAKALI  A POSIELAM VSETKYM ZNAZILKAM BACILY A JE ICH STRASNE VELA. TFUJ TFUJ
P.S. HLAVNE KLID.kapitulation


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20721;30/st/20070828/k/5370/preg.png

Není tady

 

#2 6. 3. 2006 13:10

Moňa
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Plzeňský kraj
Registrovaný: 9. 2. 2006
Příspěvky: 1042

Re: tehotna

Ahoj Kajusko, moc gratuluji a přeji, aby si měl zdravé a šťasné mimi a aby vše proběhlo v pořádku. smile


http://ticker.7910.org/as1cxJB0g411110MDAwMDYxMmR8MDAwMTQyN2R8S2Fyb2ztbmthIGlz.gif

http://ticker.7910.org/as1cCxj0g411110MDAwMTE0ZHwwMDA4OTk2ZHxWZW5vdXNlayBpcw.gif

Není tady

 

#3 6. 3. 2006 13:16

Pinky
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Morava
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 8796

Re: tehotna

Kajuško taky blahopřeji storstark....... je to tvé první dudlik ???? myslíš že se ty kapky dají koupit i tady v ČR ???? A kolik stojí ???? Tady si holky kupují Gynex...je to něco podobného ????
A jak dlouho a často jste se snažili ???? Nám to nevyšlo teprve na podruhé !!!! Ale už fakt nevím,jestli se nesnažíme třeba málo nebo zase moc ???? Tak jestli můžeš...poraď ??????


http://lbyf.lilypie.com/hX62p1.png

Není tady

 

#4 6. 3. 2006 13:26

Petruša
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha-východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 19810

Re: tehotna

Kajusko tak ti taky moc moc gratuluju a  až uvidíš při příští kontrole srdíčko, tak si to hezky užij smile
Moni gratuluju i tobě, už jssem to psala v "Hoolky tak jak jste na tom v testování"

Není tady

 

#5 6. 3. 2006 13:47

Luci
♥♥♥♥♥--
Místo: Plzeňský kraj
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 627

Re: tehotna

Kajuško mooooc gratuluju dudlik užívej si těhu big_smile


http://lb2f.lilypie.com/LyP6p2.png

13.7.2012 Karolínka 9:06 2030g, 44 cm; Daniel 9:14 1980g, 43 cm; přirozený porod 36+0tt

Není tady

 

#6 6. 3. 2006 13:59

Babu
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 16. 2. 2006
Příspěvky: 9908

Re: tehotna

Kajus moc gratuluji tak jsem na tom stejne. Co ti jeste rikal, delala, Dr.??

Není tady

 

#7 6. 3. 2006 14:36

kajuska
♥♥-----
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 63

Re: tehotna

Aj ja ti gratulujem.kolkom tyzdny si?spravil mi sono je tam vidiet len vacek a 20 mam prist este raz.predpisal mi kyselinu listovu a cipky lebo mam zlty vytok.tak bude nam spolu brusko rast!


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20721;30/st/20070828/k/5370/preg.png

Není tady

 

#8 6. 3. 2006 16:26

Ambra
Host

Re: tehotna

Kajusko moc gratuluju :-) Já byla taky min týden na UTZ, taky 5tt a taky vidět jen gestační váček. Takže jsme o pár dní :-) Na kontrolu jdu až 23.3.

 

#9 6. 3. 2006 16:34

Ambra
Host

Re: tehotna

A Kajusko dal ti průkazku? Mě nic, ale babu ji má. Tak se mi nedaří vykoumat, kdy by se měla dostat :-/

 

#10 6. 3. 2006 16:55

PetaZ
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3668

Re: tehotna

Kajusko - gratuluji smile

Ambro záleží na doktorovi.. já jsem dostala průkazku ve 12 tt.

Není tady

 

#11 6. 3. 2006 17:05

Ambra
Host

Re: tehotna

PetroZ moc děkuju za odpověď. Byla jsem z toho trochu nervózní. Taky už bych chtěla být těhotná i papírově :-)

 

#12 6. 3. 2006 17:39

Ivana26
♥♥♥♥---
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 282

Re: tehotna

Ahojky, jsem těhotná 11 týdnů a na kontrolu jdu až 24.3. přímo do poradny, tam teprve dostanu průkazku. Když jsem byla minule na kontrole 9.2., tak to mě ji nedala, byla jsem v 9tt.
Ať Vám mimča krásně rostou!!!

Není tady

 

#13 6. 3. 2006 17:55

masa
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Pardubice
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1295
Web

Re: tehotna

Kajuško velká gratulace. Holky dneska se s váma opravdu roztrh pytel.


http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/21567.png
http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/21571.png
http://my.mondozoo.com/mondozoonfs/7de5254796a99182e1802eb20c912b9d.png

Není tady

 

#14 6. 3. 2006 17:57

Mišineček
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Pardubice
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 1386

Re: tehotna

Kajuško, moc gratuluji a ať vše je v pořádku a užij si těhu. Hodně zdravíčka. Pá

Není tady

 

#15 6. 3. 2006 18:07

spunt
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 17441
Web

Re: tehotna

Kajusko, taky moc blahopřeju.
Jsou to skvělé zprávy, na podzim zaplníme porodnice big_smile big_smile big_smile


http://www.ticker.7910.org/as1cxJr0g411110MTAyZHwwMDAyMjNkfExlbmljY2UgamU.gif
http://www.ticker.7910.org/as1csEk0g410010MjkyZHwwMDAyNTdkfEppdHVzY2UgamU.gif

Stránky na téma: Poruchy pozornosti, hyperaktivita, hypoaktivita  http://www.adhd.denicek.eu/

Není tady

 

#16 6. 3. 2006 18:11

masa
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Pardubice
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1295
Web

Re: tehotna

Tak holky šup k nám do těhulek big_smile


http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/21567.png
http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/21571.png
http://my.mondozoo.com/mondozoonfs/7de5254796a99182e1802eb20c912b9d.png

Není tady

 

#17 7. 3. 2006 8:19

kajuska
♥♥-----
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 63

Re: tehotna

preukaz mi nedal,to musi asi vidiet babo.krv vam bral??mne nic.Babenky fajcite?ja ano,keby mi to aspon smrdelo nic


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20721;30/st/20070828/k/5370/preg.png

Není tady

 

#18 7. 3. 2006 8:23

Mončičák
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 7. 2. 2006
Příspěvky: 914

Re: tehotna

kajuska moc a moc ti gratuluji!! Teda holky nově těhulky, kdyby to takhle šlo alespoň každý týden co??? To bychom byly za chvíli všichni s dudlik v bříškách!!!


http://lilypie.com/pic/070604/1VRv.jpghttp://b1.lilypie.com/YaYHp2/.png

http://lilypie.com/pic/070604/LFpo.jpghttp://by.lilypie.com/1WBgp2/.png

Není tady

 

#19 7. 3. 2006 8:44

masa
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Pardubice
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1295
Web

Re: tehotna

Kajusko, já jsem kouřila asi do třetího měsíce a až pak mě to přestalo chutnat. Hodně jsem to omezila ze začátku, tak na 2-4 cig. za den a asi kolem druhého jsem třeba 3 dny nekouřila a pak jsem měla takovou chutˇ že se to nedalo vydržet. Tedˇ už nekouřím a vadí mi to, teda kouř když někdo kouří.


http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/21567.png
http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/21571.png
http://my.mondozoo.com/mondozoonfs/7de5254796a99182e1802eb20c912b9d.png

Není tady

 

#20 7. 3. 2006 11:30

Ambra
Host

Re: tehotna

Kajuško krev mi taky nebral. Jen mě infornoval, že jsem těhotná, zeptal se kde pracuju a konstatoval, že když mi nic nebude a nebudu nic potřebovat, tak mam přijít 23.3.06.

 

#21 7. 3. 2006 12:37

Babu
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 16. 2. 2006
Příspěvky: 9908

Re: tehotna

Ambro, Kajus Vam neni spatne??? Ja trpim pres den dneska jsem objevila Coca colu tak ji od rana do sebe liju a zatim to pomaha.  Jak jste na tom?

Není tady

 

#22 7. 3. 2006 12:42

Pinky
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Morava
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 8796

Re: tehotna

Maso, myslíš si, že kouření snižuje schopnost otěhotnění ???? Jak dlouho Vám to dudlik trvalo ????


http://lbyf.lilypie.com/hX62p1.png

Není tady

 

#23 7. 3. 2006 12:45

kajuska
♥♥-----
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 63

Re: tehotna

je mi dobre,semtam mi ostane zle ale ono to hned prejde.co ma najviac trapi,stale mam chut na cigaretu,uz som rozmyslala ze si kupim naplast,Zatial je mi dobre ani neviem ze som tehu ale pobolieva ma hlava a mam zvysenu teplotu nic ma neboli to bude asi z tehu.
zajtra ma kamarat pohreb co nam chodil pomahat na stavbu,nechcem ist na pohrab ostala som nejaka citliva ale zase sa bojim ze sa pride zamnou rozlucit,ja som poverciva,asi mi uz celkom hrabe,co mam robit?


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20721;30/st/20070828/k/5370/preg.png

Není tady

 

#24 7. 3. 2006 13:25

Ivule
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Hradec Králové
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1893

Re: tehotna

Kajusko,gratuluji k miminku,hodně zdravíčka,ať jste oba v pohodě.


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10728;133/st/19950508/e/Lukas/k/8516/event.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10750;443/st/20060923/e/Matyas/k/9159/event.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10723;121/st/20120228/e/Krystufek/dt/6/k/4494/event.png

Není tady

 

#25 7. 3. 2006 13:41

Petruša
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha-východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 19810

Re: tehotna

Kajusko ta náplast by s v těhu dávat neměla... A co se týče kamaráda, já bych na pohřeb nechidla, myslim že se rozloučit nepřijde když jsi těhotá a mohlo by ti to psychicky ublížit

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů