Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 20. 12. 2012 13:20

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: CHAT : Skuhrací chlívek XVI.

eremuruss napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

eremuruss napsal(a):


To pracoval za 8 tisic z toho 3500 kc daval nam.

er, ok. je mi jasný, že těžko by dával bokem tisíce. ale něják si říkám, že třeba to pětikilo měsíčně by ho nezabilo, kdyby odložil. není to moc, ale všechno je lepší jak nic. časem mohl mít třeba na ten řidičák a nebrečet, že není na papíry, ani auto. ale jasně, ti mladí nad tím takhle asi dneska nepřemýšlí.

Vim,ze nepremysli a,ze setrit mohl obvzlast ted,kdyz mel 13 tisic,ale on me vzdycky odpovedel,ze chce zit.
Ale jsem moc rada za ty stranky co me dala Helena urcite se budou hodit.

Každý měsíc tisícovku a měl by dávno řidičák. Zaměřila bych se na ten jeřáb, každá specializace je dobrá a jak tu kdosi psal, mohl by jezdit domů jen na víkendy, byt pustit a ten víkend u tebe

Není tady

 

#52 20. 12. 2012 13:21

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: CHAT : Skuhrací chlívek XVI.

A když se ptáš, co bys poradila ty
No ptala jsem se... odpovědi se nedočkala, jen elegantního přehození zpátky http://fora.babinet.cz/img/smilies/tongue.png
Nicméně si nemyslím, že mladí, kteří nemají před vejplatou ani halíř, nejsou "nic zvláštního".
Co bys dělala ty, heleno, kdyby se tvé dítě "zkásnout" nenechalo?
Jak říkáš... řešila bych "až svou konkrétní situaci, kdyby taková nastala". Jenže jednak jsem řešit nemusela, druhak se mě to už netejká.
Obecně bych ale po dítěti požadovala přiměřenou část z jeho (jakýchkoli) příjmů... a záleželo by na okolnostech, jestli bych ho z ní živila komplet, nebo bych mu něco ukládala.
V žádném případě by svůj výdělek nemělo jako kapesné.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#53 20. 12. 2012 13:24

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: CHAT : Skuhrací chlívek XVI.

helena napsal(a):

Papiry teda dostane,az 2 ledna
No a? To mu přece nebrání v tom, aby se začal zajímat už teď. Třeba někde někdo končí taky k poslednímu prosinci.
im,ze nepremysli a,ze setrit mohl obvzlast ted,kdyz mel 13 tisic,ale on me vzdycky odpovedel,ze chce zit.
Tak jsi ho měla zkásnout... big_smile Třeba jen o tisícovku, pět stovek a ukládat mu je sama. Ono se dá "žít" i za míň...

souhlasím ..


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#54 20. 12. 2012 13:26

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: CHAT : Skuhrací chlívek XVI.

helena napsal(a):

A když se ptáš, co bys poradila ty
No ptala jsem se... odpovědi se nedočkala, jen elegantního přehození zpátky http://fora.babinet.cz/img/smilies/tongue.png
Nicméně si nemyslím, že mladí, kteří nemají před vejplatou ani halíř, nejsou "nic zvláštního".
Co bys dělala ty, heleno, kdyby se tvé dítě "zkásnout" nenechalo?
Jak říkáš... řešila bych "až svou konkrétní situaci, kdyby taková nastala". Jenže jednak jsem řešit nemusela, druhak se mě to už netejká.
Obecně bych ale po dítěti požadovala přiměřenou část z jeho (jakýchkoli) příjmů... a záleželo by na okolnostech, jestli bych ho z ní živila komplet, nebo bych mu něco ukládala.
V žádném případě by svůj výdělek nemělo jako kapesné.

Synovi je 21 let.Zije sam takze nema svuj vydelek jako kapesne.Je to jeho.Me by se taky nelibilo,kdyby me mama zkasla s tim,ze me to ulozi.Memu byvemu manzelovi matka taky ukladala....kdyz prijel z vojny nemel ani korunu.

Upravil(a) eremuruss (20. 12. 2012 13:26)


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#55 20. 12. 2012 13:28

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: CHAT : Skuhrací chlívek XVI.

eremuruss napsal(a):

helena napsal(a):

A když se ptáš, co bys poradila ty
No ptala jsem se... odpovědi se nedočkala, jen elegantního přehození zpátky http://fora.babinet.cz/img/smilies/tongue.png
Nicméně si nemyslím, že mladí, kteří nemají před vejplatou ani halíř, nejsou "nic zvláštního".
Co bys dělala ty, heleno, kdyby se tvé dítě "zkásnout" nenechalo?
Jak říkáš... řešila bych "až svou konkrétní situaci, kdyby taková nastala". Jenže jednak jsem řešit nemusela, druhak se mě to už netejká.
Obecně bych ale po dítěti požadovala přiměřenou část z jeho (jakýchkoli) příjmů... a záleželo by na okolnostech, jestli bych ho z ní živila komplet, nebo bych mu něco ukládala.
V žádném případě by svůj výdělek nemělo jako kapesné.

Synovi je 21 let.Zije sam takze nema svuj vydelek jako kapesne.Je to jeho.Me by se taky nelibilo,kdyby me mama zkasla s tim,ze me to ulozi.Memu byvemu manzelovi matka taky ukladala....kdyz prijel z vojny nemel ani korunu.

Tak když je tak samostatný proč řešíš, že bude bez peněz.

Není tady

 

#56 20. 12. 2012 13:32

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: CHAT : Skuhrací chlívek XVI.

Zije sam
Jasně... a jak dlouho, erem? Donedávna jsi ho ještě měla pod křídlama a psalas, že ti na bydlení přispívá... kdyby dával o tu pětistovku víc, mohl mít za rok třebas na ten řidičák.
Memu byvemu manzelovi matka taky ukladala....kdyz prijel z vojny nemel ani korunu.
Tak zrovna tohle, řekla bych, u tebe nehrozí.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#57 20. 12. 2012 14:01

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: CHAT : Skuhrací chlívek XVI.

Bolí mě ten vytrženej zub, teda ne zub, ale ten kráter, co tam teď mám


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#58 20. 12. 2012 14:16

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: CHAT : Skuhrací chlívek XVI.

Modroočko, vezmi si jeden-dva hřebíčky (z kuchyně, ne z dílny http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png), lehce je rozkousej a cucej co nejdýl.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#59 20. 12. 2012 14:19

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: CHAT : Skuhrací chlívek XVI.

Nebo kloktat šalvěj. I když můj zubař říkává ničím nekloktat, nevyplachovat. Ale ta šalvěj je protizánětlivá. Jestli teda nebolí spíš ta kost

Není tady

 

#60 20. 12. 2012 14:48

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: CHAT : Skuhrací chlívek XVI.

Udělala jsem si výplach klasikou, slivovicí, je protizánětlivá, dezinfikuje a dokonce je i chutná. Ale nakonec skončím se skleničkou sirupu a brufenem.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#61 20. 12. 2012 14:52

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: CHAT : Skuhrací chlívek XVI.

já tenhle nápad s tou slivkou měla jen jednou v životě. a ještě ten blbej nápad nebyl ani můj, poradil mi to kamarád. když mě pár let zpátky zlobil zub.  no a co myslíš ? já si tou slivovicí tu hubu tak něják spálila, nebo co. bolelo to jako blázen a to vůbec nemluvím o faktu, že se mi jen z toho zápachu tý slivovice navalovalo.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#62 20. 12. 2012 14:54

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: CHAT : Skuhrací chlívek XVI.

Tak mně se nenavaluje, ale bolí to, spíš takovej tlak v tom cítím. Jinak slivku nepiju, ale jako dezinfekci ji používám


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#63 20. 12. 2012 15:04

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: CHAT : Skuhrací chlívek XVI.

Naše první pomoc na vše je tee trea


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#64 20. 12. 2012 15:06

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: CHAT : Skuhrací chlívek XVI.

očko, mně se navaluje, protože nemám ráda ani ten puch z té slivky.
jinak já teda když už by něco, vsadila bych spíš na heřmánek nebo šalvěj, jak už tu kdosi psal.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#65 20. 12. 2012 15:20

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: CHAT : Skuhrací chlívek XVI.

helena napsal(a):

Obecně bych ale po dítěti požadovala přiměřenou část z jeho (jakýchkoli) příjmů... a záleželo by na okolnostech, jestli bych ho z ní živila komplet, nebo bych mu něco ukládala.
V žádném případě by svůj výdělek nemělo jako kapesné.

I když by bydlelo samo stejně, jako už nějakou dobu bydlí syn erem? Na základě čeho bys po něm požadovala přiměřenou část z jeho příjmů? Neplácej nesmysly, heleno.
Btw požadovat můžeš. big_smile

Upravil(a) Eva. (20. 12. 2012 15:23)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#66 20. 12. 2012 17:37

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: CHAT : Skuhrací chlívek XVI.

helena napsal(a):

Zije sam
Jasně... a jak dlouho, erem? Donedávna jsi ho ještě měla pod křídlama a psalas, že ti na bydlení přispívá... [b]kdyby dával [/b]o tu pětistovku víc, mohl mít za rok třebas na ten řidičák.
Memu byvemu manzelovi matka taky ukladala....kdyz prijel z vojny nemel ani korunu.
Tak zrovna tohle, řekla bych, u tebe nehrozí.

je mu 21 , nemel by to byt jeho problem, ze si na ten ridicak nenasetril. proc by ho mela porad vodit za rucicku, na svoju budoucnost by mel myslet on, ne zase mama

Není tady

 

#67 20. 12. 2012 17:54

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: CHAT : Skuhrací chlívek XVI.

Eva. napsal(a):

helena napsal(a):

Obecně bych ale po dítěti požadovala přiměřenou část z jeho (jakýchkoli) příjmů... a záleželo by na okolnostech, jestli bych ho z ní živila komplet, nebo bych mu něco ukládala.
V žádném případě by svůj výdělek nemělo jako kapesné.

I když by bydlelo samo stejně, jako už nějakou dobu bydlí syn erem? Na základě čeho bys po něm požadovala přiměřenou část z jeho příjmů? Neplácej nesmysly, heleno.
Btw požadovat můžeš. big_smile

tak já mám teda pocit, že helena mluví o tom, pokud by dítě bydlelo u ní a přispívalo na domácnost, ne o tom, když žije samo.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#68 20. 12. 2012 18:28

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: CHAT : Skuhrací chlívek XVI.

Skuhrám, máme asi marodnýho kocoura:-( skoro celý den byl venku nebo zalezlý, teď přišel a je skleslý, zvrací, nechce se se mnou bavit:-( tak přemýšlím co mu může být

Není tady

 

#69 20. 12. 2012 19:01

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: CHAT : Skuhrací chlívek XVI.

holči, třeba to přejde, nᚠpes taky vypadal děsně, nežral, dva dny jen spal a ještě tak podivně, pořád jsme se chodili dívat, jestli dejchá, nemohl na nohy, vůbec o nás neměl zájem, úplně něco jinýho než před tím a teď vypadá, že snad dobrý ..
ale když zvrací, kdo ví .. třeba jen něco špatnýho sežral a vylíže se z toho.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#70 20. 12. 2012 19:07

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: CHAT : Skuhrací chlívek XVI.

Snad to bude dobrý, uvidíme zítra, když tak povalíme k doktorovi. Kdoví co kde sežral:-( mám strach z nějakého otráveného hlodavce

Není tady

 

#71 20. 12. 2012 19:12

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: CHAT : Skuhrací chlívek XVI.

Holči - určitě to bude dobrý par
JSem na palici dumbom holka tady řádí se psem. Tahá se s ním o hračky, on na ní vrčí a přitom kroutí s ocasem. Místo toho aby se koukala na pohádku. Pak na něho žaluje, a přitom ho provokuje. Mám někdy i docela strach,nemůžu je nechat o samotě. Ona ho tahá, on tedy drží,ale aby po ní nevyjel, nekousl. Ale to se nikdy nestalo.Ale člověk nikdy neví. Jsou stejně starý, vyrůstají spolu.
Zase psíka je taky dost. KDyž byla prtavá a stála on běžel a naschvál ji porazil.Pak se schoval a bál se. Ví,že to nesmí.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#72 20. 12. 2012 19:21

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: CHAT : Skuhrací chlívek XVI.

dusičko a neměla bys teda holku přece jen trochu krotit ? nᚠmladej taky se psem rostl, pes si od něj nechal ledasco líbit, ale všechno bylo tak něják s mírou. tahat ho nesměl, toho psa to taky přece bolí.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#73 20. 12. 2012 19:24

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: CHAT : Skuhrací chlívek XVI.

PPavlaa napsal(a):

dusičko a neměla bys teda holku přece jen trochu krotit ? nᚠmladej taky se psem rostl, pes si od něj nechal ledasco líbit, ale všechno bylo tak něják s mírou. tahat ho nesměl, toho psa to taky přece bolí.

Já ji krotím.Vysvětluju jí to, ona pak řve, že mám ráda Odie a jí ne. Ale to se nedá nic dělat. Ono jí to občas chytne. Už je v poho. Proto říkám, musím být u toho. Ted už je klid, kluk si vzal psa do pokojíku.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#74 20. 12. 2012 19:44

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: CHAT : Skuhrací chlívek XVI.

Ona ho netahá, neštípe. Jako nic co by ho bolelo. To ne, to ví,že si nesmí dovolit. Ale třeba ho zlobí tím,že chce,aby šel vedle ní na gauč, tak do něj jakoby strká. dumbom Prostě mu poroučí kde má ležet, sedět. A to je prostě šikana. Ale přitom pes kroutí ocasem. No máme doma prostě trochu jinou Itálii. cool


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#75 20. 12. 2012 19:52

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: CHAT : Skuhrací chlívek XVI.

holcina napsal(a):

Skuhrám, máme asi marodnýho kocoura:-( skoro celý den byl venku nebo zalezlý, teď přišel a je skleslý, zvrací, nechce se se mnou bavit:-( tak přemýšlím co mu může být

nenechala bych nic náhodě, popadla kocoura a valila na veterinu .

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů