Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 16. 12. 2012 12:57

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Po nevěře...

Dataline napsal(a):

Můj příběh je podobný, jako spousta jiných, přesto si vás dovolím požádat o radu, protože sama si už rady nevím. S partnerem jsme 8 let, máme syna 2,5 roku. Po narození syna začal partner podnikat, věnoval se hlavně rozjíždění svého podniku a já se věnovala synovi. Postupně jsme se více navzájem vzdalovali, já neustále sama se synem, on neustále v práci. Neuměli jsme o tom mluvit, já byla naštvaná, že s námi netráví čas, že vše podřizuje práci, on byl naštvaný, že já jsem naštvaná. Začali jsme se hádat, až jsem mu jednoho dne řekla, aby šel, že jsem stejně na vše sama a že mi bude bez něj lépe. Neodešel, ale hádky se stupňovaly, padala ostrá slova, zejména z mé strany, partner se umí lépe ovládat, nikdy po mě nekřičel, nikdy mi nenadával. Znovu jsem několikrát řekla, at odejde, že už to s ním nezvládám, že chodí domů jen přespat. Asi po třech měsících tohodle kolotoče hádek odešel. Nic si nevzal, jen pár triček a prádlo. Přespával v práci, s námi se příliš nestýkal, objevil se jednou za 10-14 dní, maximálně na hodinu a zase odjel. Můj šestý smysl dokonale zafungoval, že je v tom jiná žena, ale on to neustále zapíral, jenže všechno jednou praskne...byla v tom žena, o deset let mladší než on (je mu 37 let) svobodná matka s 8letým dítětem. Byl to pro mě šok, strašný. I když jsem ho vlastně vyhodila, tohle jsem nečekala. Ale musela jsem fungovat kvůli syna, přes den jsem byla šastná maminka, dělala jsem vše proto, aby syn nijak nestrádal, hráli jsme si, jezdili na výlety, jakoby v našem životě nenastala žádná změna, a v noci jsem koukala do stropu a brečela do polštáře.
Protože jsem nevěděla, jak reagovat na synovy otázky ohledně tatínka a jeho návštěv, nechtěla jsem a nechci ublížit zejména synovi, navštěvovala jsem i psychologa, kde jsme tuhle situaci rozebírali, ale stejně si nevím rady.
Začala jsem si plánovat život jako svobodná matka s dítětem, postupně jsem se se vším vyrovnala a po 6 měsících partner přišel. S tím, že chce s námi být, vztah má definitivně vyřešený, atd. Měla jsem jedinou podmínku, aby ukončil veškerý kontakt s tou ženou. Souhlasil a věřím, že to i dodržuje. Zpočátku k nám chodil denně na návštěvu, po měsíci a půl zůstal a žijeme zase společně. Začátek byl v pohodě, hodně jsme si vysvětlili, vyříkali, bylo to mezi námi krásné, po všech stránkách, i v sexu.
Partner je milý, stará se, pomáhá mí. Tráví s námi čas, dává mi najevo svoji náklonnost, letmým polibkem, pohlazením, objetím, v noci se někdy vzbudím a zjistím, že mě drží za ruku, a spoustu dalších hezkých maličkosti....
teď si asi říkáte, co teda ještě chci. Všechno to vypadá, jakoby se nic nestalo, ale stalo. Je to pořád ve mě. I když on mi tvrdí, že to nebyla nevěra, že jsem ho vyhodila, pro mě to nevěra byla. Žijeme spolu už od září a já se s tím nedokážu vyrovnat. Jen na to pomyslím, už mi tečou slzy (právě teď). Kdykoli mě obejme, tak mě napadne, zda ji taky tak objímal. V noci se vzbudím a přemýšlím, zda se mu o ní zdá, atd atd. Zkoušela jsem si s ním o tom promluvit, řekl mi, že on to má definitivně vyřešeno, že dodržuje nulový kontakt, co mi slíbil a vše je jen v mé hlavě a musím si to srovnat sama. Ale mě to prostě nejde. Poslední měsíc s ním už nemůžu ani spát, mám obrovský blok.
Jak jste to měly vy, které jste překonaly nevěru, spraví se to, chce to delší čas???
Jak se zbavit těch myšlenek na ni v mé hlavě???

a co jsi vlastně čekala? Že bude do smrti čekat, jestli nezměníš názor a nevezmeš ho zpátky?
možná by sis měla připustit, že k jeho vztahu s jinou ženou jsi velkou měrou přispěla i  ty. Pokud on ho už ukončil a ty stále na ten vztah myslíš a chceš o něm mluvit - může to vᚠvztah hosně zhoršit.

Není tady

 

#27 16. 12. 2012 13:22

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Po nevěře...

PPavlaa napsal(a):

dusička napsal(a):

Erem - no a?
Asi ve vztahu bylo něco špatně.
Je to ponaučení. Hledání .
Proč bych měla žárlit a představovat si,že manžel je v objetí jiné ženy? Když cítím ,že mě miluje? Jo, možná že byl, no a. Nezjišuju. Vím, co cítím.

dusičko, já z tebe mám pocit, že ty názory občas měníš podle toho, jak se zrovna probudíš. není to tak dlouho, co jsi psala, že by ti představa manžela s jinou ženou dobře nedělala.
myslím si, že v tomhle sama nemᚠjasno, sorry. ono je to jiný, když to řešíš pouze teoreticky taky, že jo.
osobně bych chtěla vidět tenhle tvůj nadhled, kdyby u vás opravdu o něco takového šlo a nebyl to pouze jednorázový úlet.

Pavli proč bych se měla trápit dopředu a představovat si chlapa v objetí jiné ženy? Mám zkušenost. Doslechla jsem se,že by mi byl "asi " nevěrný. Ale neřešila jsem to. No to víš, že když jsem to slyšela žárlila, nebylo mi to jedno. Ale s manželem jsem to nerozebírala. Proto píšu, že dát na to, jak se chlap chová, jak to cítíš.
Asi mluvím o něčem jiném.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#28 16. 12. 2012 13:24

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Po nevěře...

Pavli - psala jsem zakladatelce vlákna, že tím,že se bude trápit a představovat si, co bylo, tak to rovnou může zabalit. Už nemá na co žárlit. Co bylo bylo. Ted je ted.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#29 16. 12. 2012 13:50

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Po nevěře...

Dataline napsal(a):

Děkuji za vaše názory a rady.
Pokusím se na některé otázky odpovědět.
Považuji to za nevěru, protože partner odešel, nᚠvztah nijak neukončil, neodstěhoval si věci, nic. Když přišel za synem, ptala jsem se, jestli žijeme v odloučení, nebo jsme se rozešli, nebo jak naší situaci nazvat, nevěděl. Na otázku zda má jinou ženu vždy tvrdil, že nemá. Tušila jsem že má, nepátrala jsem, ale samo se to provalilo. Takže to podle mě byla nevěra, probírala jsem to i s psychologem, taky řekl, že to nevěra je. Asi záleží na úhlu pohledu....

Koníčků mám dost, přes den se zabavím, jednak se synem, dodělávám si nejaké odborné způsobilosti, abych mohla začít po MD pracovat, takže hlava zaměstnanaá až až smile, ale přesto se ty pitomé myšlenky vkrádají...

Fungujeme v pohodě, bavíme se o všem, nyní se společně těšíme na Vánoce, snažím se, ale je to ve mně, zkrátka to chce asi více času. Mě hlavně zajímá, zda se tohle dá časem nějak vytěsnit a žít, jakoby tahle epizoda nebyla, nevím, jak to nazvat.

Mňa by viac než fyzická nevera trápilo to PREČO k nej došlo a AKO tomu predís dio budúcna... ako vylepši VÁŠ vzah. Alebo a len mrzí, že ty si ten rozchod/nerozchod nevyužila? tongue
(Mmch, ja to za neveru nepovažujem - ty si ho fakticky vyhnala, poslala rpeč - a čo si čakal? Že bude už do smrti sám? va


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#30 16. 12. 2012 13:51

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Po nevěře...

eremuruss napsal(a):

dusička napsal(a):

Erem - no a?
Asi ve vztahu bylo něco špatně.
Je to ponaučení. Hledání .
Proč bych měla žárlit a představovat si,že manžel je v objetí jiné ženy? Když cítím ,že mě miluje? Jo, možná že byl, no a. Nezjišuju. Vím, co cítím.

Clovek ktery miluje neni v objeti jineho muze ci zeny.
Mas trochu jiny nazor na lasku.

Človek môže ma rád dokonca aj dvoch žudí naraz.... stolt


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#31 16. 12. 2012 14:13

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Po nevěře...

dusička napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

dusička napsal(a):

Erem - no a?
Asi ve vztahu bylo něco špatně.
Je to ponaučení. Hledání .
Proč bych měla žárlit a představovat si,že manžel je v objetí jiné ženy? Když cítím ,že mě miluje? Jo, možná že byl, no a. Nezjišuju. Vím, co cítím.

dusičko, já z tebe mám pocit, že ty názory občas měníš podle toho, jak se zrovna probudíš. není to tak dlouho, co jsi psala, že by ti představa manžela s jinou ženou dobře nedělala.
myslím si, že v tomhle sama nemᚠjasno, sorry. ono je to jiný, když to řešíš pouze teoreticky taky, že jo.
osobně bych chtěla vidět tenhle tvůj nadhled, kdyby u vás opravdu o něco takového šlo a nebyl to pouze jednorázový úlet.

Pavli proč bych se měla trápit dopředu a představovat si chlapa v objetí jiné ženy? Mám zkušenost. Doslechla jsem se,že by mi byl "asi " nevěrný. Ale neřešila jsem to. No to víš, že když jsem to slyšela žárlila, nebylo mi to jedno. Ale s manželem jsem to nerozebírala. Proto píšu, že dát na to, jak se chlap chová, jak to cítíš.
Asi mluvím o něčem jiném.

počkej, kdo kde říká, aby ses něčím trápila dopředu ?
a dusičko, na nějáké "asi" nehraju.
navíc nezlob se, ale fakt jen teoretizuješ, co by kdyby. to se pak ostatním radí hezky.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#32 16. 12. 2012 14:54

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Po nevěře...

"asi" píšu proto,že jsem u toho nebyla.
Pavli - od začátku píšu, aby se netrápila dopředu.
Protože zakladatelky vlákna manžel je s ní, milenku nemá.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#33 16. 12. 2012 15:00

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Po nevěře...

ale ona se netrápí dopředu, ona se trápí tím, co bylo. nevěrou, která proběhla. jestli se to dá brát jako nevěra, když pána v podstatě pustila k vodě.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#34 16. 12. 2012 15:00

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Po nevěře...

A když se v tom budu pořád hrabat, řešit, co bylo, tak to je začátek konce. Manžel je s ní, miluje jí. Může být trpělivý, ale ... Jestliže mu začne Dataline vyčítat, předhazovat. Při milování - vlastně se nemůže milovat, protože myslí na to, jak objímal jinou. Nechci malovat čerta na zeď, ale to je krok k tomu,aby si našel jinou milenku.
Já vím Pavli, mně se to kecá.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#35 16. 12. 2012 15:21

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Po nevěře...

fakt ale je, že mě nepřijde, že by se něčím provinil, vyhodila ho, prostě si někoho našel. asi nemohla čekat, že si to bude do smrti dělat sám.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#36 16. 12. 2012 15:56

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Po nevěře...

Také si myslím, že tohle nevěra nebyla. Nejsou manželé. Dataline ho vyhnala. Netvořili pár ve chvíli, když si pán našel jinou ženu, když o něj matka jeho dítěte a jeho přítelkyně nejevila zájem a odehnala ho. O nevěře tady mluvit nelze.
Lidská mysl si někdy vytváří podivné konstrukce. Peklo nemusí existovat. Dovedeme si ho vytvořit zcela spolehlivě my sami v našich hlavách.

Upravil(a) Eva. (16. 12. 2012 16:14)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#37 16. 12. 2012 18:08

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Po nevěře...

Dataline napsal(a):

Fungujeme v pohodě, bavíme se o všem, nyní se společně těšíme na Vánoce, snažím se, ale je to ve mně, zkrátka to chce asi více času. Mě hlavně zajímá, zda se tohle dá časem nějak vytěsnit a žít, jakoby tahle epizoda nebyla, nevím, jak to nazvat.

Vytěsnit se to pochopitelně dá. Můžeš na to dokonce i zapomenout. Ovšem ve chvíli,kdy to budeš nejmíň čekat a potřebovat, to na tebe zase vybafne a nejspíš tě to sežere.
Vytěsňování není cesta.
Spíš bys to měla přijmout.
Prostě to tak je a už se to neodestane.
Podvedl tě.
Připravila jsi mu k tomu nakonec ty sama ty nejideálnější podmínky.
Užil si to.
Nu a zhodnotil, že to není to, co potřebuje.
Že v tom nechce pokračovat.
Vrátil se a chce být s tebou.
Chce s tebou přes to všechno, co udělal on a co jsi udělala ty, budovat dál vzájemný vztah.
S ČÍM mᚠtedy ve skutečnosti problém?
Před co to nastrkuješ ten nápis NEVĚRA, abys se mohla tvářit, že TO je ten problém a ne nic jiného?
Hm?


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#38 16. 12. 2012 18:39

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Po nevěře...

Eva. napsal(a):

Také si myslím, že tohle nevěra nebyla. Nejsou manželé. Dataline ho vyhnala. Netvořili pár ve chvíli, když si pán našel jinou ženu, když o něj matka jeho dítěte a jeho přítelkyně nejevila zájem a odehnala ho. O nevěře tady mluvit nelze.
Lidská mysl si někdy vytváří podivné konstrukce. Peklo nemusí existovat. Dovedeme si ho vytvořit zcela spolehlivě my sami v našich hlavách.

nj, ona dataline asi spíš čekala, že po tom vyhazovu začne její partner řešit její nespokojenost, jejich nefungující vztah, že se bude snažit to dát něják do pořádku a ne to, že si najde ženskou.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#39 16. 12. 2012 20:33

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Po nevěře...

PPavlaa napsal(a):

Eva. napsal(a):

Také si myslím, že tohle nevěra nebyla. Nejsou manželé. Dataline ho vyhnala. Netvořili pár ve chvíli, když si pán našel jinou ženu, když o něj matka jeho dítěte a jeho přítelkyně nejevila zájem a odehnala ho. O nevěře tady mluvit nelze.
Lidská mysl si někdy vytváří podivné konstrukce. Peklo nemusí existovat. Dovedeme si ho vytvořit zcela spolehlivě my sami v našich hlavách.

nj, ona dataline asi spíš čekala, že po tom vyhazovu začne její partner řešit její nespokojenost, jejich nefungující vztah, že se bude snažit to dát něják do pořádku a ne to, že si najde ženskou.

proc by mel resit JEJI nespokojenost ? nekolikrat ho vyhodila se slovy, ze ho vlastne nepotrebuje .zrejme po nekolika mesicich hadek (kdy sama priznava, ze to byla hlavne ona kdo v hadkach pouzival silna slova) A pokud to opravdu cekala, proc mu to tedy nerekla ?

Není tady

 

#40 16. 12. 2012 20:56

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Po nevěře...

ježišmarjá, agewo, proč proč proč. proč se na to ptᚠdo pr.dele mně ? píšu, co mně napadlo, evidentně s možností, že si tak rychle najde ženskou nepočítala.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#41 16. 12. 2012 21:00

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Po nevěře...

werena30 napsal(a):

Pandorraa napsal(a):

Tvůj partner s tím nic nenadělá i kdyby se na hlavu postavil.

Se klidně na hlavu stavět může nebo tam být nemusí vůbec v tomhle rozpoložení je úplně jedno co dělá. Si matně pamatuju,že se mě manžel v tomhle stavu ptal, jaký chci kachlíčky do nový koupelny. Naprosto bezmyšlenkovitě jsem na jedny ukázala (vdy se stejně rozvedeme,tak proč se mě ptá na takový kraviny) a teď budu mít příštích 20 let pěkně hnusnou koupelnu lol .

Tomu nerozumim. On vecne pryc a ty nastvana a frustrovana....a on ti predelava koupelnu a jeste se te pta, co jako si do ty koupelny prejes.  No s takovym bych se nerozvedla a dost bych si ho vazila. Nebo je manzel budujici koupelnu podle prani manzelky blb? Ja jsem nezazila, tak se ptam. zazila  jsem uplne neco jineho....napr. kdyz jsem nakoupila (ze sveho samozrejme) a polozila lino, dostala sjem vynadano , ze jsem nevymalovala, jsem jako byla lina jako prase.


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#42 16. 12. 2012 21:00

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Po nevěře...

PPavlaa napsal(a):

ježišmarjá, agewo, proč proč proč. proč se na to ptᚠdo pr.dele mně ? píšu, co mně napadlo, evidentně s možností, že si tak rychle najde ženskou nepočítala.

Pavli - já bych řekla,že Agewa nereaguje na Tebe smile
Ty si prostě dle mého vyjádřila správně,co Dataline očekávala od svého přítele.
Prostě neumíme občas říct věci na rovinu. A tak řekla - vypadni ode mě - to mělo jako znamenat - obejmi mě. dumbom

Upravil(a) dusička (16. 12. 2012 21:00)


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#43 16. 12. 2012 21:01

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Po nevěře...

PPavlaa napsal(a):

Eva. napsal(a):

Také si myslím, že tohle nevěra nebyla. Nejsou manželé. Dataline ho vyhnala. Netvořili pár ve chvíli, když si pán našel jinou ženu, když o něj matka jeho dítěte a jeho přítelkyně nejevila zájem a odehnala ho. O nevěře tady mluvit nelze.
Lidská mysl si někdy vytváří podivné konstrukce. Peklo nemusí existovat. Dovedeme si ho vytvořit zcela spolehlivě my sami v našich hlavách.

nj, ona dataline asi spíš čekala, že po tom vyhazovu začne její partner řešit její nespokojenost, jejich nefungující vztah, že se bude snažit to dát něják do pořádku a ne to, že si najde ženskou.

No to urcite.


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#44 16. 12. 2012 21:21

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Po nevěře...

sahleb napsal(a):

werena30 napsal(a):

Pandorraa napsal(a):

Tvůj partner s tím nic nenadělá i kdyby se na hlavu postavil.

Se klidně na hlavu stavět může nebo tam být nemusí vůbec v tomhle rozpoložení je úplně jedno co dělá. Si matně pamatuju,že se mě manžel v tomhle stavu ptal, jaký chci kachlíčky do nový koupelny. Naprosto bezmyšlenkovitě jsem na jedny ukázala (vdy se stejně rozvedeme,tak proč se mě ptá na takový kraviny) a teď budu mít příštích 20 let pěkně hnusnou koupelnu lol .

Tomu nerozumim. On vecne pryc a ty nastvana a frustrovana....a on ti predelava koupelnu a jeste se te pta, co jako si do ty koupelny prejes.  No s takovym bych se nerozvedla a dost bych si ho vazila. Nebo je manzel budujici koupelnu podle prani manzelky blb? Ja jsem nezazila, tak se ptam. zazila  jsem uplne neco jineho....napr. kdyz jsem nakoupila (ze sveho samozrejme) a polozila lino, dostala sjem vynadano , ze jsem nevymalovala, jsem jako byla lina jako prase.

vava


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#45 16. 12. 2012 21:26

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Po nevěře...

dusička napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

ježišmarjá, agewo, proč proč proč. proč se na to ptᚠdo pr.dele mně ? píšu, co mně napadlo, evidentně s možností, že si tak rychle najde ženskou nepočítala.

Pavli - já bych řekla,že Agewa nereaguje na Tebe smile
Ty si prostě dle mého vyjádřila správně,co Dataline očekávala od svého přítele.
Prostě neumíme občas říct věci na rovinu. A tak řekla - vypadni ode mě - to mělo jako znamenat - obejmi mě. dumbom

no jo, ale reagovala na můj příspěvek big_smile


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#46 16. 12. 2012 22:04

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Po nevěře...

Eva. napsal(a):

Také si myslím, že tohle nevěra nebyla. Nejsou manželé. Dataline ho vyhnala. Netvořili pár ve chvíli, když si pán našel jinou ženu, když o něj matka jeho dítěte a jeho přítelkyně nejevila zájem a odehnala ho. O nevěře tady mluvit nelze.
Lidská mysl si někdy vytváří podivné konstrukce. Peklo nemusí existovat. Dovedeme si ho vytvořit zcela spolehlivě my sami v našich hlavách.

vavava Ještě nikdy jsem neslyšela o tom, že na nevěru musí být partneři sezdaní, jinak to není nevěra lol


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#47 16. 12. 2012 22:06

Dataline
♥------
Registrovaný: 30. 3. 2012
Příspěvky: 23

Re: Po nevěře...

Přesně tak, nečekala jsem, že si najde jinou. Čekala jsem, že přehodnotí svůj postoj k rodině a k práci, několikrát jsem jej o to žádala....
Byla to dlouhodobá frustrace ve vztahu. Byla jsem se synem stále sama, vstávala v noci, starala se, uklízela, vařila. Peníze žádné nebyly, vše co vydělal vrážel zpět do podnikání. Žili jsme jen z mojí MD. Bohužel paradox byl v tom, že na nás neměl žádný čas, ale kdykoliv se ozvali kamarádi, čas se vždy našel, klidně i na 3 dny. Pokud jsem se ohradila, že bych chtěla, aby i s námi strávil 3 dny, nemohl, neměl čas. Začarovaný kruh.
Opravdu nejsem nevděčná, snažila jsem se jeho práci tolerovat, zpočátku jsme mu pomáhala s papíry, ale když si vzal do nájmu další hospodu a já byla poslední, kdo se o tom dozvěděl, to byla asi ta pověstná poslední kapka. Jelikož předtím neměl žádný čas, s novou hospodou jezdil už opravdu jen přespat a pro čisté prádlo.

Není tady

 

#48 16. 12. 2012 22:16

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Po nevěře...

Dataline - ale to bylo.
Ted na Tebe, na Vás čas má.
Co pořád řešíš?
Chybama se přeci každý učí. On utekl do náruče jiné ženy. Zjistil,že miluje Tebe a vrátil se.
Ted fungujete.
Čeho se bojíš?


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#49 16. 12. 2012 22:27

Dataline
♥------
Registrovaný: 30. 3. 2012
Příspěvky: 23

Re: Po nevěře...

Napsala jsem to proto, že nechci vypadat jako nevděčná potvora, která vyhodí milujícího vzorného muže. Prostě jsme v té době byli pro něj navíc, břemeno.....sám to později, když jsme zvažovali, zda budeme zase spolu žít, přiznal.
te´d na nás čas má, dokonce to funguje tak, jak jsem ho kdysi žádala, aby když má práce moc, nemá čas, klidně a se jí věnuje, ale pak si udělá čas na nás třeba celý den, dva, jak bude chtít. teď to najednou jde.
Co řeším? Strach. Strach z toho, že momentálně nedokážu na 100% věřit. Strach, že možná tohle nikdy nepřekonám, připoravilo mě to o iluze o lásce a věrnosti na celý život. Já jsme prostě takový hlupák, který na tohle věří dumbom

Není tady

 

#50 16. 12. 2012 22:39

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Po nevěře...

Dataline - strach má velké oči.
A jestliže na to budeš myslet, akorát si to přivoláš. tillfreds
Momentálně nedokážu věřit.
Iluze o lásce a věrnosti
Dle mého Dataline byla chyba v obou. Jak v Tobě,tak v přítelovi. Neuměli jste ani jeden najít spolu řeč. On si na Vás neudělal čas,Ty si ho vyháněla, on odešel.
Udělej za tím tlustou čáru. Užívej si co je teď.
Dle mého TI nevěrný nebyl.

Upravil(a) dusička (16. 12. 2012 22:40)


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů