Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#76 28. 1. 2013 17:31

EDNA
♥♥♥♥♥--
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 22. 2. 2011
Příspěvky: 818

Re: Povídejme si o všem možném

Ahoj děvčata,
tak mám zase problém s noáskem, nebo s bankou....
Z pátku na sobotu nešlo "jít" do banky, byla údržba systému a od té doby se na účet nedostanu haha big_smile
Taky jsem si povolila "update" AVG takže teď nevím, jestli je to tím, nebo to zmrvili v bance, ale syn má stejnou a dostane se tam... Ještě že k nim zítra jedu hlídat, tak se mi na to koukne, než zavolám banku a seřvu je! Těch peněz co člověk bance dá a pořád jsou nějaký problémy přes ten internet.
Jinak ráno jsem ulkízela asi tak 6 cm sněhu http://www.celysvet.cz/skin/smile/s1563.gif,
ale mokrýho těžkýho, tak jsem trochu utahaná, ještě jsem vařila oběd a pekla buchtu, po obědě uklízela koteček morčeti ( máme ho přes zimu v garáži v takové malé králíkárně). A ve 14,3O zasedla ke kávě a zjistila, že ta banka mi stále nejde, tak jsem naštvaná. Přitom všechno ostatní funguje i mojí mamce se na účet dostanu. Tak vám nevím jestli to není rukama....... lol

Zítra ráno jedu v 6 hod, jestli ještě napadne nějaký sníh, budu muset před tím uklidit, tak vstávám ve 4. S autem už jsem raději před vrátkama, už tak mi to dnes odpoledne klouzalo od vrat nahoru, jk to bylo mokré. Teď tu máme 1 st, takže bude pěkná břečka. A já bych špatně spala, starostí, že uváznu hned tady.
To mám blbý starosti , co? Ale já vím, že mi rozumíte a jsem ráda, že sem můžu napsat cokoliv.
Mějte klidný večer a odpočívejte!
sova


"Nikdo se mě neptal, jestli se chci narodit, tak a mi nikdo neříká jak mám žít! "
                                                                                          (neznámý autor)

Není tady

 

#77 29. 1. 2013 8:56

Hana12345
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 2. 2006
Příspěvky: 1454

Re: Povídejme si o všem možném

Ahoj děvčata, tak Ti Edno nezávidím, to ježdění autem v zimě. Já jsem odhrabávala včera, poprvé v letošní zimě, nᚠdojezd do garáže, který je docela dlouhý. Naštěstí ten sníh ještě nebyl až tak těžký,
S bankou jsem jednou taky řešila problém, ale byl to jejich problém, takže jsem jim napsala, že za ty prachy, které jim platíme ve všech možných poplatcích by měli fungovat kdykoliv a perfektně. Tak mi odepsali tak, že polovina e-mailu obsahovala omluvy a druhá polovina ujištění, že dělají všechno pro to, aby byli lidé spokojeni. smile
Zdeňkovi jsem vysvětlila, že opravdu nebudu za každého počasí chodit na procházky, tak nevím, jestli to rozdýchá...smile
Děvčata, nemáte náhodou pekárnu na chleba? Nevíte, co mám udělat, aby ten chleba neměl tak tvrdou kůrku?
Mějte se hezky.smile

Není tady

 

#78 29. 1. 2013 11:50

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Povídejme si o všem možném

EDNA napsal(a):

Ahoj děvčata,
tak mám zase problém s noáskem, nebo s bankou....
Z pátku na sobotu nešlo "jít" do banky, byla údržba systému a od té doby se na účet nedostanu haha big_smile
Taky jsem si povolila "update" AVG takže teď nevím, jestli je to tím, nebo to zmrvili v bance, ale syn má stejnou a dostane se tam... Ještě že k nim zítra jedu hlídat, tak se mi na to koukne, než zavolám banku a seřvu je! Těch peněz co člověk bance dá a pořád jsou nějaký problémy přes ten internet.
Jinak ráno jsem ulkízela asi tak 6 cm sněhu http://www.celysvet.cz/skin/smile/s1563.gif,
ale mokrýho těžkýho, tak jsem trochu utahaná, ještě jsem vařila oběd a pekla buchtu, po obědě uklízela koteček morčeti ( máme ho přes zimu v garáži v takové malé králíkárně). A ve 14,3O zasedla ke kávě a zjistila, že ta banka mi stále nejde, tak jsem naštvaná. Přitom všechno ostatní funguje i mojí mamce se na účet dostanu. Tak vám nevím jestli to není rukama....... lol

Zítra ráno jedu v 6 hod, jestli ještě napadne nějaký sníh, budu muset před tím uklidit, tak vstávám ve 4. S autem už jsem raději před vrátkama, už tak mi to dnes odpoledne klouzalo od vrat nahoru, jk to bylo mokré. Teď tu máme 1 st, takže bude pěkná břečka. A já bych špatně spala, starostí, že uváznu hned tady.
To mám blbý starosti , co? Ale já vím, že mi rozumíte a jsem ráda, že sem můžu napsat cokoliv.
Mějte klidný večer a odpočívejte!
sova

Edno,vypadá to,že problém bude spíš u tebe než v bance.
Píšeš o šílených poplatích bance,ale proč,když jsi schopna si obsluhovat účet po internetu,čili mᚠinternetové bankovnictví,tak proč ještě nemᚠúčet v jiné bance,kde budeš mít vše zadara.Je takových dnes několik a jsou velmi spolehlivé,vše funguje jak po drátku a platební karta pro mě i manžela zdarma - např. u Mbank,kde máme běžný účet již několik let.

Není tady

 

#79 29. 1. 2013 21:30

EDNA
♥♥♥♥♥--
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 22. 2. 2011
Příspěvky: 818

Re: Povídejme si o všem možném

Zdravím,
Hani, s pekárnou zkušenosti nemám, kdysi jsem pekla chleba normálně v troubě s hrnkem vody a bylo to v pohodě, ale poptám se a když něco zjistím napíšu wink .
Marviko, co tvoje zlobivé rameno? Asi nic moc, jinak bys nám napsala.  Dej se dohromady holčičko  a a tě moc netrápí na té rehabilitaci a a tě doktoři nestraší! a raděj ti pomůžou.

Tady na Klaně lilo celý den, taky foukal silný vítr.
A jak u vás ?
Přeju hezký zbytek večera 
http://www.celysvet.cz/skin/smile/s5580.gif


"Nikdo se mě neptal, jestli se chci narodit, tak a mi nikdo neříká jak mám žít! "
                                                                                          (neznámý autor)

Není tady

 

#80 30. 1. 2013 13:46

Hana12345
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 2. 2006
Příspěvky: 1454

Re: Povídejme si o všem možném

Ahoj děvčata, Edno, taky jsem pekla chleba v troubě. A neměla jsem s tím žádný problém. Potom jsem začala v pekárně, a ta kůrka je tvrdá až moc. A nedaří se mi s tím něco udělat.
U nás dneska fouká a taje. Těžký sníh a břečka. To bylo lepší, když mrzlo.
U nás je zajímavý způsob čištění cest. Projede sypač , posype to a nechá to tak. Takže přibývá břečka, míchaná se struskou. Je to zajímavé (jako každou zimu), až to roztaje, budeme mít kolem cest  docela dost  posypu. Někteří sousedé si to vozí domů.big_smile
Marviko, žiješ, neutopila ses ještě?
Mějte se hezky a radši ani nechoďte ven, pokud je u vás tak  hnusně a smogově jako u nás.smile

Není tady

 

#81 30. 1. 2013 18:10

EDNA
♥♥♥♥♥--
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 22. 2. 2011
Příspěvky: 818

Re: Povídejme si o všem možném

Ahoj Hani, taky mám o marviku starost, nějak se neozývá.  Tak snad je v pořádku a nepadla nám někde na té břečce!
Já jsem ještě dneska na Kladně a tady už po sněhu není ani památky! Jen tam kde byly velké hromady z úklidu, zůstalo něco malinko.
U nás doma zatím nevím, ale v tom lese se to drží jak klíště , tam asi bude ještě dost vidět.
Vzduch tady byl docela slušný, protože tady foukal celý den příšerný vítr. Tak snad dofoukne až k vám a vyfouká vám ten smog , jako tady. Dokonce odpoledne svítilo sluníčko, když jsem s malou jela pro vnuka do školy, tak jsem vytahla sluneční brýle! Ale bylo to pěkný ho zas jednou vidět :-)
http://www.celysvet.cz/skin/smile/kat2/smajlici-ke-stazeni-1911.gif
Opatrujte se , dobrou noc.


"Nikdo se mě neptal, jestli se chci narodit, tak a mi nikdo neříká jak mám žít! "
                                                                                          (neznámý autor)

Není tady

 

#82 30. 1. 2013 18:58

marvika
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 4. 2008
Příspěvky: 1747

Re: Povídejme si o všem možném

Nebojte se, neutopila jsem se, i když..., ze začátku jsem chodila po dně, na konci těch 2 hodin už jsem plavala, sice do kruhu, ale udržela jsem se nad vodou. Dneska mne pochválila rehabilitačka, už si sundám svetr normálně přes hlavu, netahám ho za krkem za výstřih. Jo a poklepu si rukou na druhé rameno!! Jinak tady leje a leje, na stole čekají daně, evidenční listy jsem už poslala, ale začínají opět výplaty a teprve zítra dostanu do počítače novou verzi programu s opravami od ledna. Takže zase kontrolovat a kontrolovat, já těm ajákům moc nevěřím, tak raději počítám na kalkulačce. Jo a dneska jsem si zašla k doktoru jen pro recept (beru prášky na tlak a ty daně-no raději neriskovat), tak mi sestra změřila tlak, pak řekla máte 10 let od injekce proti tetanu, vypadáte zdravě, tak to píchnem hned a když jsem si postěžovala doktorovi, tak mi hned udělal dvouletou prohlídku a odcházela jsem odtamtud po hodině. Prý když už si stěžuju, tak a mám na co. Tak jsem si počkala na autobus a jela busem domu. Přehradu máme opět plnou, ráno si stěžoval mistr z úpravny vody,že musel otevřít i náhradní zdrže na vodu, nestíhají čistit odpadní vody. Nemám ani čas se tam zajít podívat, může to vypadat zajímavě. No třeba to vydrží, až budu obcházet pro podpisy. Pekárnu máme, v létě na chalupě peču, ale kůrka je v pořádku, držím se vždycky návodu a jde to. Tak se mějte, Edno, a Tě to nespláchne z toho kopce dolů a Hani, v dešti procházky taky nemusím lol

Není tady

 

#83 1. 2. 2013 10:27

Karkulka6
♥------
Registrovaný: 1. 2. 2013
Příspěvky: 3

Re: Povídejme si o všem možném

Cauky,

vubec nevim, co mam delat...pritel me nechal... jsem tehotna.... napsal mi, ze byl se mnou jenom kvuli sexu.. a ted' uz me nechce.....

Není tady

 

#84 1. 2. 2013 14:38

EDNA
♥♥♥♥♥--
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 22. 2. 2011
Příspěvky: 818

Re: Povídejme si o všem možném

Ahoj všem,
marviko, to jsem ráda, že plaveš NAD vodou!  Hlavně aby to bylo lepší a lepší !  Tu práci ti nezávidím! Musí to být někdy  dumbom . Když už mluvíme o té práci, volali mi z krámu dole ze vsi, jestli bych jim nechtěla chodit vypomáhat.
Tak jsem to přehrála na mladšího syna vysokoškoláka a ve dnech kdy bude ve škole bych asi šla já. Každá koruna dobrá.
Uvidíme jak se syn domluví.
Hani už by pomalu mohlo přijít počasí na ty vycházky, včera tu dopoledne krásně svítilo sluníčko a bylo modro, jak jsem psala, tak  ti to lákalo jít, ale pak se zatahlo, začal fučet hrozný vítr a foukal až do noci. Nemám tyhle foukanice ráda, to je slyšet i nápory na střechu....fuj, a stromy se tu v lese ohýbají až hrůza.


Karkulko6, těžko se radí někomu koho vůbec neznᚠa už sem možná vůbec ani nepřijde. Když nevím ani kolik ti je let a jestli už mᚠpo škole, jsi zaměstnaná a vůbec....
S tímhle by ti měl spíš poradit někdo z rodiny , kdo tě zná ! Možná najdeš řešení i sama, když si všechno promyslíš.

My jsme tu starší ženské- už i babičky. Takže máme  na život už poměrně jiný náhled!



Přeji všem pohodový den posílám malikaté jaro.......

http://hadopasi.org/ostatni/Jajka/pictures/thumbnails/snezenky.jpg

Upravil(a) EDNA (1. 2. 2013 14:51)


"Nikdo se mě neptal, jestli se chci narodit, tak a mi nikdo neříká jak mám žít! "
                                                                                          (neznámý autor)

Není tady

 

#85 1. 2. 2013 15:49

paja111
♥------
Registrovaný: 1. 2. 2013
Příspěvky: 1

Re: Povídejme si o všem možném

Zakoupili jsme kočárek firkon verano long v Tuchlovicích batolatko jsme moc spokojený kočárek je prostorný a má velký sportak dostali jsme i dárky zdarma tašku,pláštěnku,sítku a košík mají tam strašně velký výběr a moc ochotné prodavačky

Není tady

 

#86 1. 2. 2013 17:31

marvika
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 4. 2008
Příspěvky: 1747

Re: Povídejme si o všem možném

Pajo, to s tím kočárkem je moc hezký, ale asi bys uspěla na dětech, zrovna tak rozchod s přítelem se řeší na jinémm vlákně, ne že bychom vás tady nechtěly, ale přeci jen jsme jiná věková kategorie a kočárky nás tak úplně už neberou. Edno, s tím krámkem je to dobrý nápad, přijdeš na chvíli mezi jiné lidi a odreaguješ se. Když nemusíš, ale jen můžeš, tak je to o něčem jiném. Dneska jsem chtěla zase jít plavat, ale jsou prázdniny, tak mi hned v pokladně řekla, že je tam plno dětí, tak jsem to vzdala. Půjdu jindy, nebo zítra večer, mají do 21 hodin. U nás leje jako z konve, modré nebe jsme neviděli už dost dlouho a o sluníčku ani nemluvě godlike Teď mí rozhodil albert , pořád že bude nakupovat, stačí říct co a já se s tím nemusím tahat. Tak koupil jen půlku, že to další neměli. Tak má za úkol vymyslet sobotní a nedělní oběd, protože z plánovaných věcí mi nepřinesl něco na sobotu a něco na neděli. Jinak budou jahodové ovocné knedlíky (tvaroh mám v mrazáku a na neděli čevabčiči. Jo a nejmladší holka (ta s miminkem) má pásovej opar. Tak se mějte...

Není tady

 

#87 2. 2. 2013 21:02

EDNA
♥♥♥♥♥--
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 22. 2. 2011
Příspěvky: 818

Re: Povídejme si o všem možném

No tak koukám , jak nám sem vždycky někdo "zabloudí" napíše a už se tu neukáže, mᚠpravdu marviko, že sem klidně může kdo chce, ale jak jsem už psala Karkulce6, jsme jiná věková kategorie.
Sice jsem zrovna dneska byla v Berouně nakupovat a koupila tam pro miminko své známé 2 body s krátkým rukávkem. Je to paní, od které jsem si koupila auto( dcery kamarádka) Až k nim půjdu na návštěvu, tak musím chlapečkovi taky něco donést.
Jinak u nás včera taky dost pršelo, dnes bylo zamračeno, ale bez deště.  V OBI jsem si dneska koupila krokusy 2 květináče, zasadila jsem je už ven, ale zakryla je chvojím, tak doufám, že přežijí. No vůbec jsem dneska utrácela co šlo. Asi mě namlsala ta práce :-D.
Marviko, u vás je to taky stále něco, pásovej opar.... Nevím jak hodně to má , ale slyšela jsem , že je to dost bolestivý, chudinka! Může se vůbec starat o mimi? To jí teda nepřeju. Kamarádka ho měla 1/2 roku, než se toho zbavila, ale už je to nějakej rok dozpátku, třeba je to dnes lepší, co do léků.
Tak se opatruj plavkyně, a ti to plave pořád líp! Škoda, že jsme daleko, hned bych s tebou šla plavat, moje páteř by to potřebovala jako sůl.
Tak hezky odpočívejte děvčátka a hezkou neděli!
http://nd05.jxs.cz/378/511/332a798705_87179581_o2.png


"Nikdo se mě neptal, jestli se chci narodit, tak a mi nikdo neříká jak mám žít! "
                                                                                          (neznámý autor)

Není tady

 

#88 3. 2. 2013 13:53

Hana12345
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 2. 2006
Příspěvky: 1454

Re: Povídejme si o všem možném

Zdravím vás, děvčata, u nás včera pršelo, dnes sněží  a sněží. Byli jsme zkontrolovat chatu, je tam dost nového sněhu a pořád sněží. Úplná idylka.wink Kupodivu tam žádný soused není, i když jsou jarní prázdniny. Většinou tam bývá dost lidí.
  S tím pásovým oparem, to je teda radost. Kdysi to měl můj otec, dostával na to antibiotika a ještě nějaké zábaly. Jak se to léčí dnes? Došlo aspoň k nějakému pokroku?
Teď jdu péct bábovku, jdeme se večer se synem "opíjet" k dceři a zeovi. Už jsme tam dávno nebyli posedět smile (naposledy, mám dojem, minulý týden).
Tak se mějte hezky a nechoďte ven, a nezapadnete do sněhu.storstark

Není tady

 

#89 3. 2. 2013 14:36

EDNA
♥♥♥♥♥--
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 22. 2. 2011
Příspěvky: 818

Re: Povídejme si o všem možném

Ahoj, tak nám Hani napiš jak dopadlo "opíjení" . Já to plánovala u syna na Kladně v úterý, večeři jsem dovezla hotovou z domova, taky lahev medoviny a nakonec šli mladí večer na večeři , takže jsme si dali jen panáčka , když se v noci vrátili.
Tak někdy příště.
U nás bylo mrazivo, ale nepršelo ani nesněžilo, naopak dnes od rána modrá obloha a sluníčko až do oběda( celé dopoledne jsem vařila a pekla.....) a když jsem se chtěla jít projít, tak se zatahlo, fouká vítr a je fuj. Tak se "procházím" u počítače v křesle    http://bestpage.cz/smiles/s3969.gif

Taky jsem zvědavá co se teď dává na pásový opar, tak počkáme, až to marviko vyjde, dej vědět. Hlavně, aby to zabíralo, vím, že to chce teplo a KLID! http://bestpage.cz/smiles/648976870.GIF  . To je ideální s malým dítětem, že jo.

Klidný zbytek neděle děvčátka 
http://bestpage.cz/smiles/G420510.gif

Upravil(a) EDNA (3. 2. 2013 14:39)


"Nikdo se mě neptal, jestli se chci narodit, tak a mi nikdo neříká jak mám žít! "
                                                                                          (neznámý autor)

Není tady

 

#90 3. 2. 2013 19:02

marvika
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 4. 2008
Příspěvky: 1747

Re: Povídejme si o všem možném

Tak děvčata, u nás se oba dva dny čerti ženili. Vítr, sníh, d隝, ledovka, vánice-no, vybrat jsme si mohli, jen to sluníčko a modrá obloha nikde. V sobotu ráno jsem si sjela pro děvčata-mamču s miminkem, byl u nás i Vojta, ten jel odpoledne domů, šla jsem ho vyprovodit a než jsem se vrátila od autobusu, tak všechno spalo. Natálka v kočárku na balkoně, děda pod peřinou hlídal dveře od balkonu, že to bylo slyšet až na chodbu, holka si lehla a usnula asi hned v pokojíku (televizi jsem vypnula já), tak sem s knížkou zalezla do obýváku a měla jsem 3 hodiny pro sebe. Nejdřív se ovšem vzbudila Natálka a teprve pak ostatní. Na pásový opar se antibiotika nedávají, jen mastička (270 Kč a není skoro vidět tuba) a případně paralen při teplotě. Dodržovat hygienu, nepůjčovat si ručník, žinku, po namazání umýt antibakteriálním mýdlem, no a upozornil jí doktor, že malá klidně může chytit pláňata, je to prý stejný virus a ona je teď silně nakažlivá. Tak budemečekat. Dneska se staral otec, zítra jde vozit děda. Já byla opět v bazénu, byli tam všichni (kromě Marušky s Natálkou), že Vojta skáče z věže (je mu 13), to je jasný, ale ten malejprďola, kterýmu je 6 let dělá salta z můstku do vody,no, to mne dostalo.Ale užjsem přeplavala bazén 15x na dýlku a neutopila jsem se. Sice na závod to nebylo, Vojta potom kontatoval, že ze začátku jsem plavala spíš ouško, než prsa, ale na konci už to prý bylo poznat. Tak Hani příjemnej večer, a Tě hlava nebolí a Edno,škoda že nejsi blíž, já v týdnu taky musím chodit sama a moc mne to nebaví, dneska to bylo fajn, měla jsem pořád co sledovat. Přeju příjemný večr...

Není tady

 

#91 4. 2. 2013 17:43

Hana12345
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 2. 2006
Příspěvky: 1454

Re: Povídejme si o všem možném

Zdravím vás, děvčata, Edno "opíjení" dopadlo dobře. My s Janou pijeme taková vína jako Vermut, Cinzano, apod. a kluci normální víno. Taky se někdy dáme nalákat na Tramín nebo Modrý portugal (to jsou taky naše oblíbená vína, ale není nad ty slaďáky s citronem a s ledem...).storstark
Z. už pochopil, že z procházek dostanu tak nanejvýš rýmu, takže už i  dokáže přijít k nám na kafe s tím, že riskne, že tady potká někoho z rodiny. To ho asi hodně strašilo:dumbom: 
No, koukám marviko, že v rodině jste samí "vodní živlové". Já jsem nepřeplavala 15 bazénů, ani kdyby se sečetly všechny postupně. Zato jsem se jednou topila na přehradě v Plumlově. A tehdá bych se snad asi utopila, protože už jsem nemohla vůbec dýchat, naštěstí ke mně stihl doplavat můj bývalý manžel a vytáhl mě. Brr, nikomu to nepřeju. Potom jsem z toho roky měla problém v tom, že když jsem někde plavala a  věděla jsem, že nedosáhnu na dno, nemohla jsem dýchat. Asi nějaký psychický blok. Přitom až do té doby jsem normálně plavala kdekoliv, skákala šipky, ani mě nenapadlo, že by se mi mohlo něco stát. No, Z. se chystá, že v létě budeme chodit plavat na přehradu, tak doufám, že se neutopím.stolt Nebo, že má dost síly na to, aby mě vytáhl.
Mějte se hezky děvčata a odpočívejte, a vás neskolí nějaký bacil.stolt

Není tady

 

#92 5. 2. 2013 8:47

EDNA
♥♥♥♥♥--
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 22. 2. 2011
Příspěvky: 818

Re: Povídejme si o všem možném

Zdravím opět z Kladna,  no vidíš marviko, jak je ta léčba pásového oparu jiná, před lety hned dávali antibiotika na všechno a dneska už pomalu nezabírají ani na obyč.angínu. Hlavně aby ta "mastná" mastička zabrala ! smile
asi na moc dlouho nevydrží když je malinká.
No a když malá chytí ty plané neštovice, tak zase bude v předstihu, moje děti si je všechny donesly ze školky! Ale ti dva mladší oba najednou,  neměli je nijak moc a odjela jem s nima tenkrát na barák, tak byli rádi, že nemusí do školky.
Ty jsi marviko dobrá, 15 bazénů teda neuplavu jedině možná tady u syna, mají kulatý  asi 4 m průměr big_smile .
Hani , vy jste holky moje krevní skupina s tím pitím, já když už tak taky sladší víno, ještě bych doplnila  značky o Sklepmistra ! No a  medovinu. Máme jednu oblíbenou značku medoviny, ta je moc dobrá, Dolská, mandlová.
No docela chápu tvého Z. protože člověk čím je starší, tím asi je váhavější v nových začátcích.  Já se Hani topila , když jsem byla malá, vytáhla mě máma, ale dodnes si pamatuju , jak se ta voda zamnou zavírala! A to mi bylo jen 5 let. Asi to byl šok, ale ten blbej pocit z vody nad hlavou mám do dnes, jen nevím jestli je to následek z dětství.
Přeji vám všem hezký den ( tady mraky a d隝 storstark smile


"Nikdo se mě neptal, jestli se chci narodit, tak a mi nikdo neříká jak mám žít! "
                                                                                          (neznámý autor)

Není tady

 

#93 5. 2. 2013 21:29

marvika
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 4. 2008
Příspěvky: 1747

Re: Povídejme si o všem možném

No děvčata, co to slyším-topení v dětství a zanevření na vodu? Já se topila v kachňáku u babi s dědou, to mi bylo tak 5 let, vytáhl mne děda neplavec (seděla jsem v nafukovacím kruhu, ten se se mnou převrátil a moje "pr..." tam byla tak zapasovaná, že nešla ven), podruhé na řece, jsem plavala skoro km pod kánoí, převrátili jsme se v peřeji a já zůstala pod lodí (naštěstí tam byl vzduch a držela jsem se vzpěry), pak jsme se cvakli u Budějovic na Vltavě, to jsme jeli na pramicích a já se dostala na břeh na pytli s chlebem, co jsme vezli pro celou partu. Ten už tedy nebyl moc k jídlu, ale já přežila. No a poslední-to bylo o velikonocích, trochu jsme ometali sníh z lodí, jeli jsme na "jistotu" jen kousek, tak jsme tam skončili. Mohu říct, že voda měla tak -10 stupňů, když mne vytáhli, tak mi vůbec nevadilo, že jsou kolem cizí lidi, všechno šlo dolů, rum do mě (normálně ho nepiju) a kdo co měl navíc, tak půjčoval. Domů jsem jela taxíkem, vymoděná tak, že taxikář pochyboval o mé solventnosti. A vodu miluju pořád. No, u jedné přehrady bydlím a na druhou jezdím na chalupu k mamince. Moje děti uměli plavat už ve 3 letech, měla jsem strach z té přehrady u domu (máme k ní přímou čarou tak 200 m). A s tím pitím, to máme asi podobný, já ráda bílé víno, nebo medovinu, taky jsem si přivezla z Karlštejna Valašský penicilín (to je slivovice s medem-mňam-už není). A Hani, koukám, že se vše zdárně vyvíjí, už "chodí" do rodiny, tak ještě tu bábovku a pak pořádnou procházku na vytrávení lol U nás napůl prší, napůl sněží, vody dost a ještě k tomu to klouže. Auto jsem dala do servisu, vyjížděla jsem z parkoviště a nějak mne zradili brzdy, tak na kontrolu. Zítra bude hotové, tak zase do bazénu, tentokrát do Lázní, tam je voda teplejší a jsou tam vodní masáže godlike Krásnou dobrou noc

Není tady

 

#94 6. 2. 2013 9:21

EDNA
♥♥♥♥♥--
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 22. 2. 2011
Příspěvky: 818

Re: Povídejme si o všem možném

Ahoj, dneska jem krátce, jedeme s Klárkou nakoupit a vyzvedneme dceru na autobusáku, přijede se sem podívat na bráchu s rodinou lol
Já jsem marviko na vodu nezanevřela , naopak, jen když i se potápím, jen takový pocit ve mě zůstal, třeba když nade mnou bylo lehátko a nemohla jsem nad hladinu- pocit paniky. Jinak jsme kachny všichni. To tvoje auo zlobí, no, brzdy jsou důležitý, hlavně, že se nic nestalo!
Hani už pečeš tu bábovku?  Ono nám za chvíli začne rachota na zahradě a okolo domu a bude po legraci, tak si to užívej, dokud je klid wink .
Tak hezký den , mějte se .Je tu zatím krásně slunečno. cool


"Nikdo se mě neptal, jestli se chci narodit, tak a mi nikdo neříká jak mám žít! "
                                                                                          (neznámý autor)

Není tady

 

#95 6. 2. 2013 14:08

Hana12345
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 2. 2006
Příspěvky: 1454

Re: Povídejme si o všem možném

Ahoj děvčata, jo u mně je to z extrému do extrému. Nejdřív samé procházky a teď by u nás nejraději pobýval non stop. Ještě, že se můžu občas vymluvit, že jdu hlídat vnoučata, a že on ještě chodí do práce.lol
Já jsem na vodu taky nezanevřela. Jenom jsem opatrnější a šipky už neskáču. Moje děti jsou všichni vodníci.
Tu medovinu mám taky ráda, ale není nad  ty "slaďáky". Zrovna včera jsme s Janou zase popíjely - ze nemohl, protože užívá antibiotika (a hodně těžce se musel přemáhat a syn nebyl doma). 
Mějte se hezky, děvčata.stolt

Není tady

 

#96 7. 2. 2013 17:30

EDNA
♥♥♥♥♥--
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 22. 2. 2011
Příspěvky: 818

Re: Povídejme si o všem možném

http://bestpage.cz/smiles/s10451.gif
Ahoj  , už jsem zase u sebe v lese :-) .
Ani mě tak neunaví to hlídání, jako to ponocování na Kladně. V úterý večer tam přijela moje kamarádka tady odtud s manželem, potřeboval opravit noasa, tak mu to syn dělal až do 23 h. Při tom jsme popíjeli medovinu  big_smile a povídali a byla legrace. Odjeli asi ve 23, 15 a my ještě "chvíli" povídali, pak šli mladí spát, já si sedla k počitači a najednou byla 1, tak jsem si taky zalezla do postele a ještě četla, to už jsem asi předržela spaní, ale v 1, 30 jsem zhasla a asi hned usnula. V půl 4 se vzbudila malá, tak jsem jí dala "mlíčko" a byla jsem jak mátoha, takže jsem ještě usnula . V půl 7 vstávají mladí do práce , moc se mi nechtělo.... No a ve středu přijela dcera, takže jsme opět kecali ale jen do 10, pak jsem ji vezla domů do Prahy a pak teprve já sem,  a spát jsem šla opět v 1 a spala jak dudek do 7 hod, ale stejně ještě nejsem nějak dospalá.
Dneska jsem uklidila barák a trochu pracovala venku.
Tak si děvčátka užívejte večera  a dobrou noc
http://bestpage.cz/smiles/s8786.gif


"Nikdo se mě neptal, jestli se chci narodit, tak a mi nikdo neříká jak mám žít! "
                                                                                          (neznámý autor)

Není tady

 

#97 9. 2. 2013 15:40

EDNA
♥♥♥♥♥--
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 22. 2. 2011
Příspěvky: 818

Re: Povídejme si o všem možném

Ahoj děvčata, nezapadali jste mi tam někde sněhem? Dneska už jsem 5x zametala sníh , od 1 hod. už tu nepadá.
Takže pokud padá i u tebe Hani, tak to na procházky moc nevidím  wink . Spíš na ten čaj, kávu, grog v teple.
Marviko, byli jste zase v bazénu s dětma?  A co na chalupě byla ses mrknout? Kouká jí ještě střecha ze sněhu?

Přeju vám hezkou sobotu a neděli !!!
http://bestpage.cz/smiles/39_6_17[1].gif  http://bestpage.cz/smiles/39_6_15[1].gif

Upravil(a) EDNA (9. 2. 2013 15:41)


"Nikdo se mě neptal, jestli se chci narodit, tak a mi nikdo neříká jak mám žít! "
                                                                                          (neznámý autor)

Není tady

 

#98 10. 2. 2013 8:58

marvika
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 4. 2008
Příspěvky: 1747

Re: Povídejme si o všem možném

No EDNO, u nás je to jak na houpačce, jeden den napadne sníh, pak prší, je z toho ledový sajrajt, že nevím, zda si vzít gumovky (ty kloužou) nabo kozačky (ty se promočí),na chalupě jsem od vánoc nebyla, počítám, že autem bych nedojela a pěšky v bahně se brodit, to nemá cenu. Určitě není zapadaná, v současné době máme -3 stupně a venku tak 10 cm sněhu, začíná vykukovat sluníčko, tak to bude zase tát. Do bazénu chodím, na rehabilitaci taky (zkouší novou metodu a bolí to jak čert), ale žádné velké pokroky nevidím. Za chvíli jedu do bazénu, jsem domluvená se švagrovou, pak jde k nám na oběd albert vaří (řízky s brmborem, polévka je hotová), tak se bude snažit vytáhnout a snad nic nepokazí. Holce ten opar trochu mizí, už to vypadá, že zasychá, včera jsme tam byli, přišla i její teta (je sestrou na kožním), tak vše zkontrolovala a nařídila klidový režim, otec má chodit na procházky s mimčem a ona odpočívat lol lol Hani, povedla se bábovky, a máte co k svačině  vissla  Procházky si nechte na jaro. Už se blíží, naše mamka už začíná sít do bedýnak. Všem hodně pozdravů...

Upravil(a) marvika (10. 2. 2013 8:59)

Není tady

 

#99 10. 2. 2013 10:20

Hana12345
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 2. 2006
Příspěvky: 1454

Re: Povídejme si o všem možném

Dobré ráno, děvčata, u nás od včerejška sněží. To zas bude břečky!
S procházkami jsme skončili v okamžiku, kdy jsem se nachladila a dostala jsem horečku. Tak mu došlo, že to asi opravdu není dobrý nápad. Tak sedíme doma v teple.smile
Občas zajdeme k jednomu jeho kamarádovi, je to fajn chlap a je s ním veselo. Je sám, tak je rád, když občas přijdeme. (Ale asi dlouho sám nebude, prý to chce řešit. Tak jsem zvědavá, jakou budu mít  novou kamarádku, protože oni už plánují výlety ve čtyřech).
Marviko, držím Ti palce, a ta metoda, co na Tobě zkoušejí, zabere.
Edno, Ty si při tom odhazování sněhu neužeň nachlazení.
Mějte se hezky.

Není tady

 

#100 11. 2. 2013 17:00

EDNA
♥♥♥♥♥--
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 22. 2. 2011
Příspěvky: 818

Re: Povídejme si o všem možném

Ahoj děvčata, já jsem dneska ráno měla na teploměru venku -8 st. V 6 ráno.
tady na Kladně měli -7. Taky poletuje sem tam sníh a fouká ledový vítr. Kromě ve škole pro vnoučka jsme ani nikam nešli! Brr.
Ani pejskové nechtějí být venku, jen co musí.
Marviko, nechci tě strašit, ale takhle jsem to měla s tou nohou cvičení bolelo jak blázen a nikam to nevedlo! Jenže palec u nohy vezmi čert, já se na to nakonec vykašlala, dávám si pozor jak šlapu, nenosím podpatky( můžu jen malý klínek) a mám pokoj, někdy bolí ( počasí) někdy dobrý. Jenže rameno a ruka to je jiná! Aby ti něco nezanedbali a cvičením ještě víc to nepohnojili, jestli by to nechtělo teplo- elektroléčbu!! Mě to na páteř moc pomohlo! To ti bylo teplo až to pálilo ( nastavují co kdo snese) ale uvolnilo mi to svaly a bezva. Zkus se na to zeptat, než tě cvičením zničí butter .

Hani, už sníh neodhazuju, popadává tak, že stačí koště, tak to už je lepší. No a výlety ve 4 by byli lepší, hlavně když je legrace. Docela ti závidím( neboj malinko), ale já se hodlám teď rozvádět a zatím nic nového ani neplánuju. Ale tobě to taky trvalo dýl, než ses začala scházet se Zdeňkem , tak uvidím.
Taky mě letos čeká stěhování, takže mám do konce roku co na práci! Už s dcerou hledáme domek .  Mladší syn chce zůstat v Praze našel si podnájem, tak tam budeme zatím 3 ženské, 3 psi a ostatní zvířáta dcery. lol
Opatrujte se ! tummenupp


"Nikdo se mě neptal, jestli se chci narodit, tak a mi nikdo neříká jak mám žít! "
                                                                                          (neznámý autor)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů