Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 14. 1. 2013 17:13

Hana12345
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 2. 2006
Příspěvky: 1454

Re: Povídejme si o všem možném

Ahoj děvčata, Edno, procházka proběhla vpořádku a dneska je marod. Jo, jo, ti chlapi taky nic nevydrží.butter
U nás taky pořád sněží, asi si to vynahrazuje ty letní sucha.
Zítra jedeme zkontrolovat chatu, zas asi budeme po kolena ve sněhu. Ale, je to krásné, když je to tak zapadané.stolt
Když jsme tam v zimě bývali, tak jsme z těch sněhových závějí dosáhli až na okapy na střeše. Teď tam jezdí hlavně syn  s přítelkyní a dcera s rodinou na víkendy.smile
Hezký večer, děvčata.

Není tady

 

#52 15. 1. 2013 12:34

EDNA
♥♥♥♥♥--
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 22. 2. 2011
Příspěvky: 818

Re: Povídejme si o všem možném

Ahoj
Hani, taky mám ráda zasněženou krajinu, je to taková čistota! Jen to příroda nesmí přehánět. Řekla bych , že nám co do uklizení tohle stačilo.
Ráno když jsem v 6 hod jela sem na Kladno, tak byla místy i mlha. Já jezdím opatrněji, než se starým autem, protože mě připadá, že sedí na silnici hůř než Citroen. Švagr říká, že je to tím, že je o hodně lehčí. Taky s tím nejezdím dlouho, tak si myslím, že to nemám v ruce jak se říká. Ale člověk může jezdit sebeopatrněji, když ti cvoci okolo jezdí jak blázni, tak je to člověku houby platné.
Marviko, rameno stále ještě dobrý? Přála bych ti, aby už jsi měla na pořád pokoj.
Dopoledne tu chvíli trošku svítilo sluníčko, teď už je zase zataženo.
Přeji vám všem klidný pohodový den.


http://www.celysvet.cz/skin/smile/s8180.gif

Upravil(a) EDNA (15. 1. 2013 12:39)


"Nikdo se mě neptal, jestli se chci narodit, tak a mi nikdo neříká jak mám žít! "
                                                                                          (neznámý autor)

Není tady

 

#53 15. 1. 2013 19:39

marvika
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 4. 2008
Příspěvky: 1747

Re: Povídejme si o všem možném

Hani, to jsi ho tak utahala, že se unavil?lol Jo, ti chlapi fakt nic nevydrží. Edno, u nás vůbec nesněží, mrzne až praští , dneska ráno bylo -12, ale sníh nikde. No alespoň vymrznou myši. Rameno dobrý,teď ho rozcvičuju, je zatuhlý, ale nebolí, už téměř vzpažím, dozadu ruku ještě nedám, ale i to určitě půjde. Bratránek mi domluvil masáže se svým učitelem z lázní (už je v důchodu, ale má zařízenou místnost doma),Tak mám přijít zase cca za měsíc se ukázat. Poslala jsem tam nejmladší dceru, byla přímo nadšená (tahá pořád tu malou, tak je taky namožená) a zítra jde prostřední, ta co chodí s francouzskýma holema. Ta to určitě taky potřebuje. Nerada bych, aby dopadly jako já. Naše mamka k němu zašla taky, dělá jí akupresuru na ruce, prý jí to pomáhá od bolesti po těch zlomeninách. No nevím, ale  alespoň se vypraví z domu a má nějakou činnost. Děti mi poslali první fotky z Božáku-sníh tam je, lyžovat se prý dá, většinou technický na sjezdovkách, ale nic mokrého, tak to jde. Tak mi pošlete taky trochu sněhu, a si můžu alespoň kouli udělat  godlike

Upravil(a) marvika (15. 1. 2013 19:39)

Není tady

 

#54 16. 1. 2013 9:58

EDNA
♥♥♥♥♥--
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 22. 2. 2011
Příspěvky: 818

Re: Povídejme si o všem možném

Ahoj holčičky!

marviko, tady je tak 10-15 cm sněhu, ani se mi nechce věřit, že tam nic nemáte, protože v pondělí u nás sněžilo celý den a tady na Kladně taky.
Zatím od té doby padal tady včera malinkato  opoledne, když jsem jela pro vnoučka do školy.
Zima tu byla včera ráno -7 ale dnes -3, to jde.
Dneska večer mažu domu, ale moc se netěším budu tam mít zimu brrr....
Mamka si topí hlavně u sebe a v kuchyni, na to jí am udělám zásobu . Je jí 82, takže od ní nemůžu chtít topit a nosit si brikety, navíc u těch krbových kamen jsou skleněná dvířka a mají pero na přitažení ke kamnům, takže kdyby je otevřela a pustila, mohlo by se rozbít nárazem. Už nám  hned na podzim prasklo( byl tam jako by škrábanec, ale asi to byla puklina a v té to prasklo) a nové stálo 1000 kč ( a to je malý) takže se bojím aby o nevysklila mamka opět.
A od ségry chtít topit- darmo mluvit. Postěžovala jsem si. wink
Taky bych šla marviko na masáž, ale já můžu jen na rehabilitace, protože prej páteř po operaci simi nikdo už masírovat netroufne.
Přeji vám hezký den

http://img844.imageshack.us/img844/3205/48512309sminmeni2.gif


"Nikdo se mě neptal, jestli se chci narodit, tak a mi nikdo neříká jak mám žít! "
                                                                                          (neznámý autor)

Není tady

 

#55 16. 1. 2013 14:52

Hana12345
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 2. 2006
Příspěvky: 1454

Re: Povídejme si o všem možném

Ahoj děvčata, no, marviko, nevím jestli jsem ho utahala. Když nic nevydrží...smile A to je o 3 roky mladší než já.
Edno, taky to nemᚠjednoduché.
U nás dnes nesněží, ale je takový smog, že škoda mluvit. Ještě nejsou 3 hodiny a u nás je šero. Když vyjdu ven, kašlu. Tak sedím doma.
Taky bych šla na rehabilitaci, jenže u mně je to otázka mojí lenosti. Myslím, že by stačilo k tomu neurologovi zajít. Chtěl mě poslat i do lázní. Jenže já, dokud není opravdu zle, k doktorovi nejdu.
Mějte se hezky.

Není tady

 

#56 16. 1. 2013 21:21

marvika
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 4. 2008
Příspěvky: 1747

Re: Povídejme si o všem možném

Ahojky, díky za poslání sněhu-sněží už celé odpoledne, pomalu, ale jistě. Myslím, že ráno budu hledat auto lol Naše malá má další 2 zuby, děda už jí skoro nestačí, dneska se obouval a ona mu utekla až ke schodům, po čtyřech samozřejmě. Taktak jí maminka chytla. Jo, malé děti jsou hbité lol . Teď mi děda usnul u televize, značně unaven z procházky. Taky nic nevydrží  va Tak přeju všem krásnou bílou noc ..

Není tady

 

#57 17. 1. 2013 13:50

EDNA
♥♥♥♥♥--
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 22. 2. 2011
Příspěvky: 818

Re: Povídejme si o všem možném

Zdravím děvčátka zase z domova,
domů jsem dojela v pohodě, zatopila hned v krbovkách a protože to nestačilo vymrznout, bylo tu docela brzy teplo. Pak jsem "upadla do komatu" a vzbudila se ráno po 5,30.  Já když jsem na Kladně, tak "sloužim" i v noci a obě děti mají rýmu, malá ještě k tomu zánět spojivek a tak se v noci budila, tak jsem lítala nahoru a dolu až do rána. No, už jsem to spaní snad dohnala.
ráno jsem roztopila všechny kamna ( 3 ks), vytřela barák a uklízela sníh, pač by tady někomu upadly ruce, kdyby to uklidil všude. Zametený byli akorát chodníčky těsně kolem baráku. Ten  albert ví , že přijedu večer, ale neuklidil by mi to od garáže! hlavně , že sedí u sudoku. Jojo.

Marviko nezapadli jste? Ometla sis svoje auto, nebo někoho jiného big_smile .
Hele Hani já mám albert o 2 roky mladšího,ale je věčně utahanej už  strašně let!!!! Ty mladý nic nevydržej lol
Hezký zbytek dne
http://petulina.euweb.cz/obrazky/63/tn_stenata.jpg


"Nikdo se mě neptal, jestli se chci narodit, tak a mi nikdo neříká jak mám žít! "
                                                                                          (neznámý autor)

Není tady

 

#58 18. 1. 2013 15:36

Hana12345
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 2. 2006
Příspěvky: 1454

Re: Povídejme si o všem možném

Dobrý den, děvčata, u nás pěkně pošmourný. Marviko, kolik aut jsi vyhrabala, než jsi našla to svoje?godlike U nás od rána padá takový drobný sníh a taky to namrzá.
Edno, když se s dětmi nevyspíš ani v noci, to je radost. Když u nás spí Ivanka, i když ona se většinou nebudí, tak já se občas vzbudím a koukám, kde je (ona občas padá z postele). Dneska dopoledne jsem hlídala Lukáška a zase jsem málem usnula s ním.smile
Edno to, že ten tvůj muž i můj bývalý jsou věčně utahaní, si asi děláme samy. Oni jsou zvyklí, že to za ně uděláme, tak co by se namáhali. stolt
Naštěstí Zdeněk je jiný případ ( ten je utahaný opravdu jen z procházky).
Mějte se hezky, děvčata.

Není tady

 

#59 18. 1. 2013 19:47

EDNA
♥♥♥♥♥--
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 22. 2. 2011
Příspěvky: 818

Re: Povídejme si o všem možném

Tak vás tu zase zdravím,
jsem utahaná asi jako včera, protože mi tu přes noc napadlo tak 12-15 cm sněhu, nikdo ráno nepřijel protahnout, tak jsem makala, abych mohla jet na nákup. Ten albert vstal, ometl si auto a vypadl do práce- naštěstí až do pondělí, bude klid! Ještě že tady nehrozí ometání cizího auta lol to by mě trefilo!
Nákup jsem měla veliký, než jsem to vynosila z auta a uklidila, trvalo mi to skoro hodku.
Od té doby tu zas sedím v křesle, koukám na oheň do krbovek a odpočívám.
Jo Hani, hlídám i v noci, Kuba už je velký( 9 let) toho ne, ale ta mrňavka Klárka v noci zlobí! Teď měla rýmu a zánět spojivek a tak to stálo za to. Já u nich spím dole v obýváku, tak makám vždycky nahoru do patra. No jo, ještě do září. Pak se budu válet.....haha.

Pohodový večer děvčátka


http://doprofilu.cz/nahraj/images/85951159796642630063.jpg


"Nikdo se mě neptal, jestli se chci narodit, tak a mi nikdo neříká jak mám žít! "
                                                                                          (neznámý autor)

Není tady

 

#60 18. 1. 2013 20:33

marvika
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 4. 2008
Příspěvky: 1747

Re: Povídejme si o všem možném

Jo,jo děvčata, auto jsem našla na první pokus, ale zase jsem si utrhla kus folie, co mám na přední sklo. Nějak přimrzla mrcha. No, ale musím pochválit silničáře, bylo prohrnuto, jen nahrnuli sníh opět do výjezdu z parkoviště a protože je to do kopečka, tak to je docela legrace godlike Odpoledne mi přijeli vnoučata z Božáku, tak jsem nandala zavazadla, boby, lyže, lékárnu apod. do auta a oni klusali pěšky. stejně jsem přes batožinu neviděla ani jak vyjíždím z parkoviště a máme štěstí, že bydlí ob jeden vchod. Byli samozřejmě nadšení, spoustu zážitků, dcera utahaná jak kotě (měla na starosti 16 7-9 letých dětí a celý večerní program i pro ty velký puberáky) stěžovali si, že televizi nesměli ani zapnout, máma (a teta) je pořád něčím zaměstnávala. Ředitel prohlásil hned u autobusu, před všema rodičema, že takový lyžák ještě nezažil a že večery se dají trávit i jinak než u televize. Tak jsem děti vzala vedle, tam udělala večeři pro všechny a Kristýnka (druhá dcera) si je pak převzala. Bára asi usnula i v botách. Edno, teď jsem ráda, že namáme barák s velkou příjezdovou cestou. To bych asi hrablo a koště ani neodkládala. Naše chalupa počká, až sníh sleze, pak půjdu spočítat škody. Všem přeju krásný večer...

Není tady

 

#61 19. 1. 2013 17:45

EDNA
♥♥♥♥♥--
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 22. 2. 2011
Příspěvky: 818

Re: Povídejme si o všem možném

Nojo však taky mám hrablo stále v pozoru vedle vchodu do baráku!
To je fajn, že mᚠmarviko tu rodinu zpět v pořádku!
Co ty Hani a procházky?
Hezký pohodový večer

http://www.celysvet.cz/skin/smile/s1563.gif


"Nikdo se mě neptal, jestli se chci narodit, tak a mi nikdo neříká jak mám žít! "
                                                                                          (neznámý autor)

Není tady

 

#62 19. 1. 2013 20:07

Hana12345
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 2. 2006
Příspěvky: 1454

Re: Povídejme si o všem možném

Ahoj děvčata, marviko, tak my teda máme barák s velkou příjezdovou cestou, ale odhrabujem, až když se nedá vyjet. A zatím to pořád jde.smile
Edno, procházky nejsou, když je nemocnej. Kašle jak tuberák (tak se to tady u nás říká, když moc kašleš). Ale v pondělí chce jít do práce-hrdina. On totiž nemá nemocenskou, ale dovolenou. Tak pokračování bych odhadla tak na zápal plic.neutral Už zase plánoval procházku, tak jsem ho z toho vyvedla, že ani náhodou nehodlám pochodovat v tom mrazu venku. Tak prý jsem pohodlná. Radši budu pohodlná, než zmrzlá. No, ne?stolt On je procházkový maniak.
Jana s rodinou jsou na chatě, tam si taky užijou sněhu ažaž.Hlavně, aby se zítra stihli vykopat, aby dojeli domů. No, nezávidím jim to. Není, jak nám pohodlným doma v teple, že?stolt
Mějte se hezky, děvčata.fuckyou

Není tady

 

#63 20. 1. 2013 17:52

EDNA
♥♥♥♥♥--
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 22. 2. 2011
Příspěvky: 818

Re: Povídejme si o všem možném

Ahoj kočindy,

vím Hani, u nás se to říká taky, že kašle jak tuberák wink .
Nediv se, že ty tvoje okolnosti big_smile  pořád chtějí chodit na procházky, třeba do nedávna chodil jen sám a chce si to užít ve dvou !
Já jsem dnes po většinou taky doma, ven, jen co jsem musela..... brrrr. Tady máme -5.

Zítra ráno musím do Prahy na veterinu, můj pejsek Falco se necítí dobře. Před vánoci byl marod- trpí na zánět anální žlázy , měl to 2x po roce, ale teď to vypadá opět a to je 6 týdnů po.  Nemám z toho radost, ale musím tam jet, než by bylo zle. Je to typický chlap, chodí pomalu, kouká jako by měl za 5 mun. umřít. Zase mu to budou čistit, dostane prášky na bolest a antibiotika. Abych to zkrátila, tak moje dálniční známka je tím pádem v nedohlednu......
Jojo, my chudí důchodci. Co jsem si koupila jiný auto, v říjnu, vydala se z peněz,  nejsem schopná ušetřit nějakou korunu.
Přeji vám děvčata lepší starosti, než mám já. HEZKÝ ZBYTEK VEČERA a dobrou noc.

http://www.celysvet.cz/skin/smile/s12022.gif

Upravil(a) EDNA (20. 1. 2013 17:54)


"Nikdo se mě neptal, jestli se chci narodit, tak a mi nikdo neříká jak mám žít! "
                                                                                          (neznámý autor)

Není tady

 

#64 21. 1. 2013 10:01

Hana12345
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 2. 2006
Příspěvky: 1454

Re: Povídejme si o všem možném

Zdravím děvčata, Edno, taky jsem věčně bez peněz. Já jsem je sice nevrazila do auta, ale do rekonstrukce domu, ale tak si říkám, že je to hnus, když člověk celý život pracuje a v důchodu musí pořád jen šetřit. Hlavně, že naši poslanci si opět zvýšili platy za to svoje nicnedělání.
Ty myslíš, že Zdeněk si vynahrazuje to, co zameškal? To bych chápala, ale nevím, proč bych přitom měla mrznout. Taky by to mohl vydržet do jara, až bude teplo smile
Doufám, že Tvému pejskovi už je lépe. Naši dva poslední pejsani už umřeli, oba byli z útulku, Terezka loni v září, měla velké problémy se srdcem a umřela na selhání ledvin. Bertíček předloni v červnu, ten měl cukrovku a 3,5 roku, dvakrát denně jsme mu píchali inzulin. Byl pořád stejně veselý, byl to zkrátka bojovník. Umřel na mozkovou mrtvici. Potom mi strašně chyběl nějaký pes, protože já jsem se psy žila od 8 let. Ale říkala jsem si, že to musím vydržet, že dalšího psa už nechci. Zezačátku to bylo dost hrozné, ale už jsem si zvykla.
Dneska jedeme s Janou do půjčovny Ivance vybrat  kostým na karneval. Tak jsem zvědavá, jak to dopadne.
Mějte se hezky.storstark

Není tady

 

#65 21. 1. 2013 16:19

EDNA
♥♥♥♥♥--
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 22. 2. 2011
Příspěvky: 818

Re: Povídejme si o všem možném

Ahoj všechny , tak pejsek Hani si hnul páteří, pravá zadní noha je horší, dostal  inijekci a zítra jde na kontrolu, má být v teple, nesmí chodit po schodech , ani skákat na pohovku nebo křeslo. Takže zůstává tady v Praze u dětí v bytě. Dcera má zítra volno, tak s ním dojde na kontrolu a já až pojedu z hlídání z Kladna, tak to vezmu tudy pro něj, jestli to už bude dobrý pojede domu. Tak co jaký kostým jste vybrali na maškarní Ivance?
Mějte klidný večer  děvčata .
sova


"Nikdo se mě neptal, jestli se chci narodit, tak a mi nikdo neříká jak mám žít! "
                                                                                          (neznámý autor)

Není tady

 

#66 21. 1. 2013 20:57

marvika
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 4. 2008
Příspěvky: 1747

Re: Povídejme si o všem možném

Jo děvčata, v důchodu si obyčejný člověk rozhodně vyskakovat nemůže. A vyhlídky do budoucna nejsou růžové. Co si dnešní mladí nenašetří sami,to jim stát na důchodu nedá a ještě půjdou do důchodu bůhvíkdy. Edno, tak co ten tvůj pejsek? Cítím s ním, vím co je to bolest od páteře. Hani, mᚠpravdu, proč by ses měla honit někde v mrazu, když na jaře bude líp lol U nás byla dneska krásná ledovka, o jízdu autem jsem se ani nepokusila, byla jsem ráda, že jsem doklouzala k autobusu. A to říkali, že Karlovarského kraje se ledovka netýká fuckyou Tak to asi nevím, kde bydlím big_smile , děvčata přeju krásnou dobrou noc a vyberte pěkný převlek (moje děti chtěly zásadně jen proncezny!!)

Není tady

 

#67 22. 1. 2013 9:19

Hana12345
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 2. 2006
Příspěvky: 1454

Re: Povídejme si o všem možném

Dobré ráno, děvčata. U nás je taky pěkná ledovka. Včera bylo -5 stupňů a pršelo. Příroda nám dává pěkné kapky.
Tak Ivanka jde na karneval za pirátku. Ona je taková divoška, tak jí to sedne. Jde tam ještě se dvěma svými kamarádkami, které jdou obě za víly. Bude to pěkná trojka.big_smile
Edno, naši pejsani měli taky problémy s páteří, ale to až byli starší. Chodili jsme občas na injekce, občas dostali nějaké prášky. U Bertíka s tou cukrovkou to byl trochu problém, ale taky to šlo.
Za chvilku jedeme nakupovat a venku zase docela hustě sněží. Doufejme, že někde nezapadneme, cesty tady u nás nic moc, teprve, až dojedeme na hlavní, tak je to dobré. Včera Jana škrábala auto, protože ho nedávají do garáže a než ho doškrábala, mohla začít znovu. Mrzlo to hodně rychle.
No jo, marviko, Ty se směješ s procházkama na jaře. Teď kromě zimy si člověk ještě může zlomit nohu na té ledovce. I když zase - ta péče, co bych potom měla.big_smile Ale nechci to přivolávat, jednou jsem měla s naštípnutým kotníkem 6 týdnů nohu v sádře a stačilo mi to.
Mějte se hezky, děvčata.

Není tady

 

#68 23. 1. 2013 12:13

EDNA
♥♥♥♥♥--
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 22. 2. 2011
Příspěvky: 818

Re: Povídejme si o všem možném

Tak já vám nevím děvčátka, čekala jsem Hani princeznu a ona pirátka, to je dobrý!  Moje dcera taky nechtěla být princezna, že to je každá, a ona  byla za dalmatina! ( tehdy bylo zrovna v módě 101 Dalmatinů) a ti psi jí zůstali dodnes! A vůbec zvířata! Pracuje jako zástupce vedoucí v Pet-centru, to jsou chovatelské potřeby a zvířátka. Doma máme v rodině 3 psi jedno morče, malého králíka a andulku a já ještě zebřičku. No tak pozor, na ty masky! lol
Marviko, pejsek je lepší, ale stále ho mám u dětí v Praze, musí ještě v pátek na kontrolu, včera dostal inijekci a prášky na bolest. Dcera je plašan, nechala mu za 1500,- udělat rozbor krve, že prý jestli to nejsou ledviny nebo něco horšího.
Protoře pejskové čůrají na zahradě, mám teď na sněhu krásnej přehled o moči a ta byla rozhodně v pořádku, na to jsem se šla dívat první! Takže krom prášků a inijekcí za velký peníze, ještě tohle. A přitom jsem jí říkala, že mi doktor ukazoval, od kterého místa na zádech je to hnuté a nepohyblivé a ta nožka  taky . Myslela to dobře, ale trochu mě naštvala, protože právě jak jsem psala , že jsem na tom finančně dost blbě. Falcovi budou 4 roky v květnu, to je mladý, ale on lítá po té zahradě jak rapl, schody neschody a udělal si to vlastně sám. Naše první fenečka Kačenka ( taky jezevčík) měla se zády taky problémy, ale jen opravdu asi 2x jsme byli na inijekci , a někdy stačil prášek, ale to už byla stará. Tu už taky nemáme ty 4 roky co mám po ní toho rapla.
Ale ona dcera už je taková, králík taky není v pořádku, tak ho léčí a sype do něj peníze. ( ale svoje, a tohle za psa byli moje , jo,jo)
Naše druhá stará fenečka Dixi má nemocné srdíčko, tak bere léky každý měsíc tak za 900,-kč, takže toho máme taky dost.
No zase jsem se nechala unést a zanadávala si, ale to je tentokrát  jen takové hudrání.
A o ledovce mi ani nepište, já po í jela v pondělí do Prahy na tu veterinu a v úterý ráno sem do Kladna.
Dneska už je to lepší, ale mám dlouhou cestu musím přes Prahu, přijede sem mladší syn na návštěvu za bráchou, tak ho povezu domu. Pejska tam ale ještě nechám nejméně do pátku.
Mějte se pěkně a opatrujte se

http://www.celysvet.cz/skin/smile/s12298.gif


"Nikdo se mě neptal, jestli se chci narodit, tak a mi nikdo neříká jak mám žít! "
                                                                                          (neznámý autor)

Není tady

 

#69 25. 1. 2013 18:36

Hana12345
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 2. 2006
Příspěvky: 1454

Re: Povídejme si o všem možném

Dobrý večer, děvčata, Edno, ta různá vyšetření u psů jsou pěkně drahá. Taky jsme si to užili. A to nemluvím o operaci a některých lécích. No, jo, co se dá dělat, když oni si, chudinky, sami pomoct neumí a nemůžou.
Ivanka na maškarním řádila jako správný pirát, říkala Jana, že byla k nezastavení. Tak si to užila. Ona je takové společenské dítě, hned má všude kamarádky.smile
Mladší syn i Jana jdou dnes na ples. Konečně jsem poznala synovu přítelkyni. Moc milé děvče. Starší syn (v Praze) se chytal za hlavu, když slyšel od své přítelkyně, že by třeba taky mohli jít na ples. Jsem zvědavá, kdy ho k tomu dožene.smile
My jsme v jejich věku stihli všechny plesy v okolí. Oni totiž mají jeden problém - nechtěli chodit do tanečních. Teď to horko těžko dohánějí.big_smile
Kdyby nebyl Zdeněk nemocný, šli bychom asi taky. No, tak třeba příště.
Mějte se hezky, děvčata.smile

Není tady

 

#70 25. 1. 2013 20:48

EDNA
♥♥♥♥♥--
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 22. 2. 2011
Příspěvky: 818

Re: Povídejme si o všem možném

Ahoj všem,
tak to je fajn Hani, že si Ivanka užila maškarní! Můj vnouček Kuba taky rád tancuje a předvádí se.
A můj starší syn taky nechodil do tanečních, tak nechce chodit tancovat a snachu to asi mrzí. Za to mladší syn tancuje moc rád, do tanečních chodil do několika a dokonce tam dělal asistenta mistrovi,  asi 3 roky. Ale ten je zatím svobodný a toho času bez přítelkyně a zatím to nevypadá, co začal tu vysokou školu, tak nemá moc času, protože chodí dělat brigádu do nočního baru do šatny a volné dny dospává!
Neboj Hani, ještě to tancování doženete! wink
Co ty marviko, Jak jsi přežila tu ledovku co u vás vlastně nebyla? Nesmíš ty předpovědi brát tak doslova, to by tě z nich mohla bolet hlava  big_smile
Dnes jsem si byla v Praze pro pejska! už je dobrý, jen nesmí do schodů a skákat apod. to bude zajímavé. Taky jsem mu dnes koupila teplý obleček, aby měl záda v teple! Ještě máme prášky na bolest  a týden má být v klidu- říkám mu to pořád dokola lol !!!!
Přeju vám krásnou dobrou noc a hezké sny! Je víkend, odpočívejte!!

http://www.celysvet.cz/skin/smile/s9192.gif

Upravil(a) EDNA (25. 1. 2013 20:51)


"Nikdo se mě neptal, jestli se chci narodit, tak a mi nikdo neříká jak mám žít! "
                                                                                          (neznámý autor)

Není tady

 

#71 25. 1. 2013 21:27

Malcher
♥------
Registrovaný: 16. 10. 2012
Příspěvky: 10

Re: Povídejme si o všem možném

Ahoj,
používám kupi.cz: http://www.kupi.cz/?u=4slx7
Šetřím, sbírám body a za odměnu dostanu poukázky do obchodů.
Vyzkoušej to taky! Tady je odkaz: http://www.kupi.cz/?u=4slx7

Není tady

 

#72 26. 1. 2013 8:37

marvika
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 4. 2008
Příspěvky: 1747

Re: Povídejme si o všem možném

Ahojky, takže děti (malé i velké) se vyřádilido sytosti lol Mýho albert na ples nedostanu ani párem volů. A je mi to dost líto, ráda tancuju. Byla jsem v Praze s tím ramenem, tak na operaci podle našeho doktora to není, ale dali mi ultimátum, 19 března jedu na kontrolu a pokud to rameno nerozhýbám, tak mi to budou dělat pod narkozou apak v Motole na rehabilitaci cca 3 týdny intenzivně rahabilitovat. Prý je to strašně nebezpečné, při nějakém nekontrolovatelném pohybu (pádu) bych se mohla snažit chytit a mohl by mi prasknout nějaký úpon a to je prý nevratná záležitost. Tak mi moje rehabilitačka včera prohlásila - konec srandy -dostala i nákres, co má rozhýbávat, a já odcházela se slzama v očích, noc byla docela krušná a ještě mi doporučila bazén (při plavání se zatím můžu utopit-tak jen cviky ve vodě). Tak mi držte palce - hlavně a se neutopím -  i když - bylo by po trápení styrka

Není tady

 

#73 26. 1. 2013 16:50

EDNA
♥♥♥♥♥--
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 22. 2. 2011
Příspěvky: 818

Re: Povídejme si o všem možném

Ahoj děvenky, tak se nám ty volby nějak nepovedly , ale je to těžký, když jdou do druhého kola 2 kandidáti, ze kterých se těžko vybírá! No nic , teď už je to jedno na 5 let! To zas je mezinárodní ostuda!

Marviko, člověče co s tím ramenem ? To je špatně, viď! Já myslela , že je to aspoň o něco lepší a ty si vymyslíš tohle! Doufám, že se ti to podaří rozhýbat, i když ono se to řekne, já rozhýbávala jen palec u nohy po operaci, mám obě nohy odoperované a levá ( první) naprosto v pohodě a pravá po bolestivých rehabilitacích a neohnu ho už pořádně ani za nic. Vždycky po cvičení s brekem, až jsem se na to vykašlala, chodit můžu, a na kráse mi to už neubere lol, takže někdy bolí, když špatně šlápnu, ale zvykla jsem si.  Jenže Tvoje rameno , to je jiná! Buď , prosím , opatrná, není to legrace, obzvl᚝ teď když je sníh a mráz a hlavně, jestli přijde a obleva, tak to bude nebezpečné!!  Buď opatrná smile.
Hani co tvůj marod? už je to lepší? Nenakazila ses  big_smile ?

Mějte se krásně, buďte doma v teple, než to mrazivé šílenství přejde http://www.celysvet.cz/skin/smile/s11906.gif  !!!

Ps : nevím,  co znamená zablokovaná Malcher, ale :  poukázky - díky, nemám čas ani utratit ty co dostávám normálně v obchodech a  taky slevy za body. Takže já  ne .


"Nikdo se mě neptal, jestli se chci narodit, tak a mi nikdo neříká jak mám žít! "
                                                                                          (neznámý autor)

Není tady

 

#74 27. 1. 2013 8:49

Hana12345
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 2. 2006
Příspěvky: 1454

Re: Povídejme si o všem možném

Ahoj děvčata, no marviko, taky jsem si myslela, že už to mᚠvpořádku.Tak držím  palce, a se to spraví. Když už jsme
u těch problémů-já mám takový dobrý kotník, ve kterém jsem měla v mladších letech mockrát výron, protože jsem byla dost divoký sportovec. Nakonec mi na něho spadla babeta, na které jsem vjela do bláta a dostala smyk. Takže jsem ho měla naštípnutý a dodnes ho mám uvolněný a musím si dávat moc dobrý pozor, kam šlapu, protože mi okamžitě vyletí ( a zase zapadne zpět), jenže ty svaly kolem pak  fantasticky bolí. jo, jo, hříchy mládí, no co se dá dělat.big_smile
Edno, nenakazila jsem se, už je mu skoro dobře a zase chce jít na procházku. No, nejsem já chudák?smile
No, uvidíme, třeba ho ukecám.
Mějte se hezky.

Není tady

 

#75 27. 1. 2013 14:01

EDNA
♥♥♥♥♥--
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 22. 2. 2011
Příspěvky: 818

Re: Povídejme si o všem možném

Hani, musíš ho zkrátka přemluvit na něco jiného, wink , ale myslím, že to stejně pěkně klouže a s tvým kotníkem to taky neni legrace!
To je co? s čím vším se musíme naučit žít, protože nám to naše zdravotnictví nedokáže dát do kupy !

Možná by to šlo na brusle? Posílám jednu na ukázku  lol

http://www.online-sport.cz/img/872/tempish-fantasy-flex-modre-2010-11.jpg

Přeji děvčata hezký zbytek neděle a šetřete se!


"Nikdo se mě neptal, jestli se chci narodit, tak a mi nikdo neříká jak mám žít! "
                                                                                          (neznámý autor)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů