Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 12. 12. 2012 9:44

EDNA
♥♥♥♥♥--
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 22. 2. 2011
Příspěvky: 818

Povídejme si o všem možném

Vítám všechny, které si chtějí popovídat o denních starostech a radostech

http://www.celysvet.cz/skin/smile/s12319.gif


"Nikdo se mě neptal, jestli se chci narodit, tak a mi nikdo neříká jak mám žít! "
                                                                                          (neznámý autor)

Není tady

 

#2 12. 12. 2012 18:55

marvika
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 4. 2008
Příspěvky: 1747

Re: Povídejme si o všem možném

Tak jsem tady, měla jsem trochu problém s přihlášením (zas mne to odhlásilo a nevím proč), s mamkou je to pořád stejné, dneska jsme byly nakoupit protože až do konce týdne už nebudu mít čas, zítra jedeme k léčiteli, jsem zvědavá, co jí na tu nohu řekne. Zeptám se ho rovnou i na to rameno, jestli bude mít nějaký nápad. albert narozeniny jsem přežila, padá tady sníh, auto mám před barákem a jezdím autobusem. Zatím ahoj

Není tady

 

#3 14. 12. 2012 19:11

EDNA
♥♥♥♥♥--
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 22. 2. 2011
Příspěvky: 818

Re: Povídejme si o všem možném

Ahojky,
taky bych chtěla mít auto odstavené a jezdit busem, jenže to tady není dost dobře možné.
Dneska jsem např.byla v Praze, měla jsem tam oba psiky ,  pejsek Falco měl zánět v anální žláze, měla jsem  ho u dětí, musel na kontroly a ještě dostal další antibiotika příští středu musíme ještě . Celkem mě to stálo zatím ke 3000,- Kč. A Dixinka už je stará 14 let a měla ulámané a bolavé zuby, tak jí to všechno dělali pod narkózou, za 2300,- . Ta je zatím ještě u dětí, kdyby se něco zvrtlo máme tam u nich před barákem našeho vetrrináře.  To je ideální neplánovaný výdaj před Vánoci.
Cesta už dneska dopoledne tady z kopce byla uklozaná, zledovatělá, tak jsem zvědavá jak to dopadne až bude ten d隝 a ledovka.
Klidný a hezký večer všem.
http://www.celysvet.cz/skin/smile/s2934.gif


"Nikdo se mě neptal, jestli se chci narodit, tak a mi nikdo neříká jak mám žít! "
                                                                                          (neznámý autor)

Není tady

 

#4 16. 12. 2012 3:11

marvika
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 4. 2008
Příspěvky: 1747

Re: Povídejme si o všem možném

Dneska to nádherně klouzalo, šli jsme se podívat na náměstí(zpíval Martin Maxa) a docela jsemměla problém s udržením rovnováhy. lol Trochu jsem poklidila, a byl večer. příští týden jsem dostala nařízenou dovolenou, tak budu mít dloouhé volno. Docela se těším na vstávání v 8 ráno-pokud mi rameno nevzbudí dřív. Zatím bolí, až to hezký není.Přišly mi taky poslední dárky, tak asi dneska budu balit, kontrolovat na koho jsem zapoměla. Všem posílám pozdrav godlike

Není tady

 

#5 16. 12. 2012 16:20

EDNA
♥♥♥♥♥--
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 22. 2. 2011
Příspěvky: 818

Re: Povídejme si o všem možném

U nás to stále ještě klouže jako blázen, jen okolo domu už máme dlažbu čistou, ale musela jsem to posypat včera solí, jinak bychom se tu zabili.
Mariko a co léčitel ? něměl pro tebe na rameno nic? Dobře že mᚠdovču aspoň si odpočineš.
Hezkou neděli všem !
http://kubikfoto.cz/pic_snimky/m_521_vanoce_008.jpg


"Nikdo se mě neptal, jestli se chci narodit, tak a mi nikdo neříká jak mám žít! "
                                                                                          (neznámý autor)

Není tady

 

#6 17. 12. 2012 8:59

marvika
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 4. 2008
Příspěvky: 1747

Re: Povídejme si o všem možném

U nás dneska leje jak z konve, odpoledne si děvčata vymysleli nákupní cestu do německa. Kristýnka šla k doktoru se nechat uschopnit od zítřka, no od pátku mají prázdniny, tak snad to zvládne. léčitel prohlásil, že rameno je od zablokované krční páteře (masérka měla to samé podezření), a v žádným případě nepřipustím operaci, kroutil mi palcem na noze, je fakt, že ruku zvednu o trochu víc, ve dne už tolik nebolí, ale v noci kur.., bolí stále. albert se mne teda pokusil napravit, no poprvé to ve mně křuplo, podruhý mne musel držet ještě asi 1/4 hodiny, protože se mi rozběhly nějaké kuličky po páteři a to mne jen nadzvihl, ani se mnou nezatřepal. Tak uvidím, co dneska. Mamce dal léčitel spoustu vitaminů, že jí chybí vápník, hořčík, magnezium, B12 atd.., jenže to jsem věděla a dostala ode mne ty rozpustné tablety. Ale co jsem nevěděla, že ty nejsou k ničemu, pokud současně nebude brát vitamin d. Až  ten je prý váže do kostí. Tak nechala v lékárně asi 800, ale je to na 3 měsíce. A ta bolest nohy je prý od páteře, jak spadla , tak se jí tam udělal hematom na tom SY skloubení nad pánví a ten se sám nevstřebá. Tak zase máme jít k neurologovi. Je mi sympatickej tím, že ví, kde pomoct může a kdy už ne. Netahá zbytečně z lidí peníze za zbytečnou léčbu. máme se objevit asi za 3 měsíce. Tak uvidím.Jo a ty okna jsem přece jen umyla sad usch

Není tady

 

#7 17. 12. 2012 17:52

EDNA
♥♥♥♥♥--
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 22. 2. 2011
Příspěvky: 818

Re: Povídejme si o všem možném

Ahoj marviko, tak já bych ti poradila na to rameno vodu! Teda myslím koupel jako rehabilitaci! Mě zatím vždycky pomohla. Já bych šla do vany až bych plakala, ale dokud jezdím hlídat, tak nemůžu, protože jr to ob den. Dá se chodit jen s rukou, ale nevím jestli po rameno, a taky dávají masáže. Od albert bych si to nenechala být tebou dělat, zvl᚝ když tě to tolik bolí! Je to nebezpečný, aby se  to nezhoršilo!
Dnes jsem pekla cukroví, namazala linecké marmeládou a zítra budu mazat kémy. Záda mě u toho bolí jak čert.
Ve středu jedu do Prahy, jdeme s dcerou na koncert Marek Ztracený, David Koller, David Deyl a Težkej Pokondr, lístky jsem dostala od staršího syna. Tam si oddáchnu, jen nevím, jestli tam nebudu spát, kvůli počasí.
Hezký večer ! A kdepak se nám toulá Hani? Že by byla tak zaneprázdněná  novýma okolnostma?
http://www.celysvet.cz/skin/smile/s6366.gif

Upravil(a) EDNA (17. 12. 2012 17:54)


"Nikdo se mě neptal, jestli se chci narodit, tak a mi nikdo neříká jak mám žít! "
                                                                                          (neznámý autor)

Není tady

 

#8 17. 12. 2012 18:14

Hana12345
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 2. 2006
Příspěvky: 1454

Re: Povídejme si o všem možném

Zdravím, děvčata. Edno, novýma okolnostma sice zaneprázdněna jsem, ale ne zas tolik, abych to sem nestihla. Byla jsem o víkendu v Praze s naší Janou, a společně se starším synem, který tam bydlí a jeho přítelkyní jsme šli na tu Apassionatu. Bylo to krásné jako vždy, potom jsme prošli vánoční trhy, hodinu jsme koukali na ruční výrobu bonbonů. Strávili jsme tam krásné tři dny, klidně bych tam vydržela i dýl. Zítra jdeme s Janou a jejím manželem na toho Šporcla. Pozítří jim hlídám děti, protože jdou do divadla. Tak mám "nabitý program" ( mezitím taky ty "jiné okolnosti" jak říkᚠ- to se mi moc líbí, směju se ještě teď),tummenupp no a potom, že má člověk v důchodu klid. A kde by ho asi vzal?
Marviko, my už jsme  litovali, že nebydlíme u německých hranic. Taky bychom tam jezdili. Do Polska radši ne, to bychom si mohli solit jídlou taky třeba posypovou solí. S tou rukou Tě lituju, ale to Ti asi nepomůže, že? Tak a to mᚠbrzy vpořádku.storstark

Není tady

 

#9 18. 12. 2012 16:18

EDNA
♥♥♥♥♥--
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 22. 2. 2011
Příspěvky: 818

Re: Povídejme si o všem možném

No sláva Hani je tu taky! Vidím, že mᚠhoničku i bez okolností.... Víš nechtěla jsem být vlezlá a tak jsem pouřila tohle a jsem ráda, že ses zasmála!
Já jedu zítra do Prahy na ten koncert, jak jsem psala, tak se ozvu asi až pozítří.
Apassionátu bych taky ráda někdy viděla, snad příští rok....
Jo a s tím klidem v důchodu s tebou souhlasím, nemám na nic čas!
Mariko, o rameno? Chce to klid, teplo z venku i ze vnitř!
Klidný večer!
http://www.kubikfoto.cz/pic_snimky/m_574_vanoce_141.jpg

Upravil(a) EDNA (18. 12. 2012 16:19)


"Nikdo se mě neptal, jestli se chci narodit, tak a mi nikdo neříká jak mám žít! "
                                                                                          (neznámý autor)

Není tady

 

#10 19. 12. 2012 9:13

Hana12345
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 2. 2006
Příspěvky: 1454

Re: Povídejme si o všem možném

Dobré ráno,děvčata, musím vám napsat, že Šporcl byl super. Až bude někdy u vás, nenechejte si ho ujít, určitě nebudete litovat.tummenupp

Není tady

 

#11 20. 12. 2012 1:52

marvika
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 4. 2008
Příspěvky: 1747

Re: Povídejme si o všem možném

Děvčata, já byla na Žalmanovi a taky super. Pohlazení po duši před vánocema. Všem pozdrav!!

Není tady

 

#12 20. 12. 2012 17:25

marvika
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 4. 2008
Příspěvky: 1747

Re: Povídejme si o všem možném

Tak se děvčata ještě naposled pořádně vyspěte, zítra má být konec světa! Já lezu do vany, abych byla čistá s umytou hlavou a pak brzo spát - co kdyby to přišlo hned po půlnoci lol

Není tady

 

#13 20. 12. 2012 18:17

EDNA
♥♥♥♥♥--
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 22. 2. 2011
Příspěvky: 818

Re: Povídejme si o všem možném

Tak se musím přidat včera v Sasazu na Vánočním koncertě, taky fajn! Seděli jsme na obrovské kožené sdačce, pili koktejly( já nealko) a poslouchali ty kluky, jak jsem psala. Domu jsem dorazila v 1 hod. Vstávala v 5,30, pekla vánočky a štolu, vařila pórkovou polévku a upekla Pizzu k obědu. Ještě s albert stromek do stojánku, ale je ještě venku na terase, je čas. albert je do neděle v práci, tak abych to nedělala zase sama.
Jsem utahaná že půjdu snad za chvíli na kutě. Ten konec světa zaspím!
Nevím co by se tak najednou přihodilo, ale kdyby to mělo být přírodního rázu, už by se muselo něco ukazovt delší dobu! Takže... přesně jak jsem četla : když nám na konci roku dojde kalendář, koupíme si na nový rok další!
Přeji vám klidný večer všem
http://kubikfoto.cz/pic_snimky/m_528_vanoce_013.jpg


"Nikdo se mě neptal, jestli se chci narodit, tak a mi nikdo neříká jak mám žít! "
                                                                                          (neznámý autor)

Není tady

 

#14 21. 12. 2012 16:52

Hana12345
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 2. 2006
Příspěvky: 1454

Re: Povídejme si o všem možném

Teda děvčata, nepovídejte mi o konci světa. To už bych nestihla v neděli kafe s "jinými okolnostmi". Dneska už to nestihnu.smile
U nás marodí půl rodiny, Jana i já jíme antibiotika, Lukášek už z  toho vylezl, Ivanka taky. Tak doufám, že už to nikoho nepostihne.
Zatím vám nemůžu přát příjemné svátky, když nevím, jestli nebude ten konec světa.dumbom Tak aspoň - příjemný konec světa- třeba se setkáme v nějakém lepším. Třeba tam taky bude Babinet.
Tak dobrou noc.stolt

Není tady

 

#15 21. 12. 2012 22:41

EDNA
♥♥♥♥♥--
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 22. 2. 2011
Příspěvky: 818

Re: Povídejme si o všem možném

Hele Hani ty mě chceš mít na svědomí, když se konec světa nekonal? Jsem dostala záchvat smíchu z toho kafe s okolnostmi... lol lol lol
Neboj kafe bude!!! Mayové si šli taky konečně koupit nový kalendář.

Takže Vám děvčátka všem přeju krásný Vánoční svátky, nějakou tu maličkost pro radost pod stromkem a hlavně KLID a POHODU!!!!
a ahoj po vánocích.

http://www.celysvet.cz/skin/smile/s12269.gif

http://www.celysvet.cz/skin/smile/s7757.gif


"Nikdo se mě neptal, jestli se chci narodit, tak a mi nikdo neříká jak mám žít! "
                                                                                          (neznámý autor)

Není tady

 

#16 22. 12. 2012 14:03

Hana12345
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 2. 2006
Příspěvky: 1454

Re: Povídejme si o všem možném

Také vám přeju příjemné svátky, hodně štěstí, klidu, pohody a zdraví v příštím roce.




http://www.celysvet.cz/skin/smile/s7759.gif

Není tady

 

#17 23. 12. 2012 10:08

marvika
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 4. 2008
Příspěvky: 1747

Re: Povídejme si o všem možném

Tak konec světa se nekonal aHani, to kafe s " okolnostma" a se zadaří a mockrát!! Na dnešek jsme tu měil naši nejmenší, je to můra-vše dobrý, ale s jídlem je hrozný problém. Nechce, nechce, jen občas sunar.Až jsem na ni večer křikla. Samozřejmě řev, kaši stejně nesnědla, v noci jsem jí dala jen 2x napít s tím, že ráno snad.., no zase nic. Chleba s pomazánkou ne, rohlík jen kousek, k svačině přesnídávka s piškotem-snědla 4 lžičky. Talk teď šla spát do kočáru na balkom, oběd už jí bude krmit mamina. Tady leje a leje. V noci sněžilo (je na nás úklod), ráno nic, jen mírně namrzlé schody a louže. Takže klasika - vánoce na blátě. lol
Všm přeju krásné prožit ívánoc, pohodu, klid a nějaký ten dárek se snad taky objeví...

Není tady

 

#18 25. 12. 2012 18:15

marvika
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 4. 2008
Příspěvky: 1747

Re: Povídejme si o všem možném

Tak jsme přežili Ježíška, albert byl trochu v šoku z toho lístku, ale brzo se otřepal a zase usnul hned v půl 8 u televize. Nestihli jsme návštěvu ani vedle u jeho ségry. Včera na Štědrý den dostla vnučka 40 teploty, dneska leží už i maminka, zeáka jsme potkali na náměstí s malým a nevypadal moc dobře. Prý jedině Tomášek je k neutahání. Takže zítřejsí slezina u mojí mamky asi nebude úplná. Holt si půjčím auto a odvezu marodům oběd domů. Opět prší, už je plná řeka a přehrady upouštějí co se dá. Volala sestřenice, že mají už zatopenou zahradu (Starý Plzenec). Tak snad brzy přestane, nebo nás to odplaví. Zatím se mějte krásně...

Není tady

 

#19 26. 12. 2012 10:30

EDNA
♥♥♥♥♥--
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 22. 2. 2011
Příspěvky: 818

Re: Povídejme si o všem možném

Ahoj všem, u nás už je klid a už tu mám jen dceru, ale i ta dnes odjede. Tady je jak na jaře a protože jsme na kopci, tak nám voda nehrozí. Dole ve vsi leze voda už z koryta pomalu ven, ale mslím, že už se to zastaviloi tam !
Marviko, to věřím , že albert koukal na dárek! Ale a se chytí za nos, chlapi jedni špatní!
Já tu měla i nejmladšího syna, kolega mu to vyměnil, tak jsem byla ráda, že aspoň 24 a 25 jsme byli pohromadě.
Přeju vám všem klid pohodu a dobrou náladu a teď zaslouženě odpočívejme !
http://www.dolnibecva.cz/fotos/fotogalerie/m_zimni-krajina.jpg
ovšem takhle by to vypadat mělo!


"Nikdo se mě neptal, jestli se chci narodit, tak a mi nikdo neříká jak mám žít! "
                                                                                          (neznámý autor)

Není tady

 

#20 27. 12. 2012 17:20

Hana12345
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 2. 2006
Příspěvky: 1454

Re: Povídejme si o všem možném

Hezký večer, děvčata
tak vidím, že nejen u nás byly ty vánoce jako na marodce. U nás zase všichni, co jsme se léčili na nachlazení, jsme začali mít 25. problémy se žaludkem-jestli pro změnu nějaká žaludeční viróza, těžko říct. Ty dva dny teda stály za to. Dneska už jsme zase docela vpořádku. Ale nekonala se žádná rodinná sešlost, syna v Praze jsem zavčasu varovala, takže s přítelkyní nepřijeli (oni zase pro změnu, jsou nachlazení). Takové vánoce jsem ještě nezažila. Dva tácy chlebíčků a jednohubek skončily v koši, protože všem bylo zle. Uzené dám asi na mražák a vánočku se budeme ještě snažit sníst dříve než uschne.dumbom
Mějte se hezky.smile

Není tady

 

#21 27. 12. 2012 18:21

EDNA
♥♥♥♥♥--
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 22. 2. 2011
Příspěvky: 818

Re: Povídejme si o všem možném

Zdravím děvčata,
u nás zatím žádné choroby nezačali, počasí stále jako na jaře, občas zaprší, bláta je až až.
Mám tu ještě dcery fenečku Dášu do 29.12., takže 3 psí rošáky a je tu  s nima rušno.
Vám děvčata přeji brzské uzdravení! A jste na konec roku fit a můžete slavit.
http://www.celysvet.cz/skin/smile/s12303.gif


"Nikdo se mě neptal, jestli se chci narodit, tak a mi nikdo neříká jak mám žít! "
                                                                                          (neznámý autor)

Není tady

 

#22 28. 12. 2012 13:35

marvika
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 4. 2008
Příspěvky: 1747

Re: Povídejme si o všem možném

Hlásím, že u nás snad již všichni v pořádku, já dělám dort a pomazánky na zítřejší oslavu mých narozenin a za chvíli se půjdu pdívat na Mrazíka. Dávají ho na slovácích, večer chci kouknout na něco jiného.

Upravil(a) marvika (28. 12. 2012 13:43)

Není tady

 

#23 28. 12. 2012 14:08

Hana12345
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 2. 2006
Příspěvky: 1454

Re: Povídejme si o všem možném

Dobrý den, děvčata,
marviko, přeji Ti všechno nejlepší k narozeninám, hodně štěstí, zdraví, pohody a lásky.par
U nás se zdá, že jsou všichni zdraví, tak snad už to stačilo.smile
Syn dnes odjíždí na chatu, naše Jana bude na Silvestra s rodinou doma, my jedeme v neděli do Beskyd, jen tak se projít. Co budu dělat na Silvestra, to netuším-možná půjdu spát, jako několik posledních let.sova
Mějte se hezky.

Není tady

 

#24 28. 12. 2012 21:23

EDNA
♥♥♥♥♥--
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 22. 2. 2011
Příspěvky: 818

Re: Povídejme si o všem možném

http://detsky-pokoj.bydleniprokazdeho.cz/images/clanky/pece-rezane-kytky-3.jpg

Marviko, krásné narozeniny, a se oslava vydaří !


"Nikdo se mě neptal, jestli se chci narodit, tak a mi nikdo neříká jak mám žít! "
                                                                                          (neznámý autor)

Není tady

 

#25 30. 12. 2012 12:56

marvika
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 4. 2008
Příspěvky: 1747

Re: Povídejme si o všem možném

Oslava se vydařila snad až moc!Obě starší holky tu nakonec přespaly, malá utekla včas. K obědu jen vývar, a teď uklízím.Z jídla nezbylo nic, alkohol naštěstí došel v 11 večer, dá se říct, že to byla dámská jízda. přišla manželova sestra, oba partneři dcer rozumě s dětma odešli už  kolem 8, albert byl pod patrolou své sestry, ta ho neustále pro něco posílala, tak si "chudák" nestačil ani nalévat. Teď svítí sluníčko, ale myslím že z procházky nebude nic, půjdu si asi sova, procházku si necháme na 1.1. , to je už tradiční výšlap na Zelenou horu, cca 6km, tam se podává zdarma gulᚠs chlebem a svařák, ale jen pěším příchozím, případně běžkařům a kolařům. Auta tam nesmí!! Tak zítra pořádně zvládněte silvestra a přechod do roku 2013, já už jen nealko!! Všem moc pozdravů a děkuji za přání

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů