Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#1 9. 12. 2012 17:10

waldenstrom123
♥------

Jsem nevlastni matka, stala se mi neuveritelna vec

Jsem dva roky vdana za muze, ktery ma z prvniho manzelstvi ted uz desetiletou dceru. Jeho prvni manzelka zemrela. Pochopitelne, diteti velice chybela matka. Ja jsem se snazila ji nahradit, ale neslo to. Dcera zaujala postoj, ktery mne osobne primo desi. Rekla, ze s tatou nikoho nepotrebuji, ze ona se bude o tatu starat jako jeho manzelka. Presto jsme se vzali, i kdyz mala tropila sceny, oba jsem se ji snazili vysvetlit co a jak. Nakonec se to jakz-tak povedlo, jenze pak prisla dalsi kapitola naseho manzelstvi. Ja chtela mit vlastni dite. S napadem jsme se nijak netajili ani pred dcerou, coz byla chyba. Ta zacala vyvadet, ze nechce sourozence. Kdyz se ji ptame proc, rika, ze to by nas s manzelem navzdy zpojilo a to ona neprispusti.
No a minulou nedeli se odehralo neco, co me naprosto vyvedlo z miry.
Manzel uz nebyl nekolik tydnu doma, byl kvuli praci v zahranici, prisel az v sobotu vecer.
Obema nam chybel sex (mne teda urcite, byla jsem pekne nadrzena) a navic sex je zpusob jak zplodit dite.
V pozde vecer, kdyz uz nase holka spala (ma pokoj v jine casti domu), jsme zacali dovadet loznici.
Vystridali jseme nekolik poloh, ja dosahla nekolik skvelych orgasmu, manzel vyvrcholeni oddaloval jak to jen slo, chtel si to nechat nakonec.
Zakoncili jsme to konickem, po divoke jizde, kdy jsem se opet udelala, se uz jenom mel udelat manzel. Porad jsme jezdili, manzel byl ve finale, lezel na zadech, hral si s mymi nadry, potil se, supel. Zustavalo asi tak 10 vterin k explozi.
10, 9, 8
„Oh, uz budu! Uz budu!“
7, 6, 5
„Uz budu! Uz to na mne jde! Za nekolik vterin uz budu!“
4, 3, 2
„Uz budu! Milacku, za vterinu uz budu!“
Opravdu chybela asi jen vterina, cekala jsem, jak naklad jeho kouli vystrikne do mne.
Uz temer byl. Stacilo jen parkrat zasunout. Temer... Temer...
A najednou se otevrely dvere do loznice (ktere jsme zapomeli zamknout) a dovnitr vbehla dcera.
Ja se lekla, manzel si nejdrive nieceho nevsiml, mel zavrene oci.
Jeho holka se k nemu zklonila a zcela klidne, jako kdyby jsme mluvili o pocasi rekla: „Tati, uzivej si, kolik chces, ale ne aby udelal dite.“
A pak odesla.
Byli jsme v soku. Naprostem soku. Vubec ted nevime, aspon ja tedy ne, co rict. Kde proboha desetileta holka vzala takove vyrazy?
Kdyby jen tak vesla a zeptala se, co delame, to bych jeste chapala, ale tohle rict?
Prosim poradte, jak si mam s dcerou promluvit., Diky.

Není tady

#2 9. 12. 2012 17:41

Bety
♥♥♥♥♥♥♥

Re: Jsem nevlastni matka, stala se mi neuveritelna vec

ha-ha-ha a teď ještě tu o Červené Karkulce, tohle už tady ve stejném stylu kdysi bylo...

Strach je malá smrt...

Není tady

#3 9. 12. 2012 17:53

waldenstrom123
♥------

ale ne, sakra, ja si nevymyslim

Není tady

#4 9. 12. 2012 18:01

Bety
♥♥♥♥♥♥♥

waldenstrom123 napsal(a):

Kde proboha desetileta holka vzala takove vyrazy?
Kdyby jen tak vesla a zeptala se, co delame, to bych jeste chapala, ale tohle rict?

aha, OK, tak potom:
"Nelez do ložnice, když s tvojím otcem š....!"
by bylo asi nejvhodnější.

Strach je malá smrt...

Není tady

#5 9. 12. 2012 18:07

waldenstrom123
♥------

Bety napsal(a):

aha, OK, tak potom:

A to myslis vazne?sadva

Není tady

#6 9. 12. 2012 18:30

laminanonte
♥♥♥♥♥♥-

taky se mi to zdá přitažené za vlasy...už jen ten popis..

věřila bych tomu možná víc, kdyby tam stálo..milovali jsme se a chvíli před vyvrcholením  tam vstoupila dcera...
ale 20x jsem se udělala a 10 poloh jsme vystřídali a oh, oh ..už budu, už budu..fakt hustý.. smile

Každý je génius.
Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom,
bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.

* Albert Einstein

Není tady

#7 9. 12. 2012 18:32

laminanonte
♥♥♥♥♥♥-

Bety napsal(a):

aha, OK, tak potom:

přesně, jen by to měl říct asi otec..
a sorry..desetiletá holka nemá co dělat v ložnici bez zaklepání, takže bych nechápala, kdyby vstoupila a zeptala, se co děláme..proč by se taky ptala, že..když to ví tongue

Každý je génius.

* Albert Einstein

Není tady

#8 9. 12. 2012 18:40

waldenstrom123
♥------

laminanonte napsal(a):

věřila bych tomu možná víc, kdyby tam stálo..milovali jsme se a chvíli před vyvrcholením  tam vstoupila dcera...
ale 20x jsem se udělala a 10 poloh jsme vystřídali a oh, oh ..už budu, už budu..fakt hustý.. smile

no ja jenom chtela popsat, jak nam bylo skvele, jak se manzel tesil na skvele vyvrcholeni a najednou takovy sok
proste smula

Není tady

#9 9. 12. 2012 18:44

laminanonte
♥♥♥♥♥♥-

no tak holčičku by si měl vzít do parády především on..vysvětlit jí, že jí bude mít pořád rád, i když přijde nové dítě, nastavit pravidla soužití a zároveň nastínit, jaký bude trest za porušení.

nelze přece připustit, že budete skákat, jak beruška píská. V 15letech se z ní zblázníte oba

Každý je génius.

* Albert Einstein

Není tady

#10 9. 12. 2012 19:10

Adriana70
♥♥♥♥---

Je to celé neuveritelné,príliš je tam rozobratý konkrétny sex.niekto sa baví...

Není tady

#11 9. 12. 2012 19:12

waldenstrom123
♥------

Adriana70 napsal(a):

ale co bych se bavila, proste jsem nevedela, ze tady jsou takovi puritani, nevim jestli si toho nekdo vsiml, ale ja tady nerozobiram svuj sexualni zivot, ja chci poradit ohledne nevlastni dcery:kapitulation:

Není tady

#12 9. 12. 2012 19:37

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči

Adriana70 napsal(a):

ale co bych se bavila, proste jsem nevedela, ze tady jsou takovi puritani, nevim jestli si toho nekdo vsiml, ale ja tady nerozobiram svuj sexualni zivot, ja chci poradit ohledne nevlastni dcery:kapitulation:

tak proč jsi popisovala tak obsáhle co vlastně ani nebylo důležité?

Není tady

#13 9. 12. 2012 19:41

waldenstrom123
♥------

aprill napsal(a):

Adriana70 napsal(a):

tak proč jsi popisovala tak obsáhle co vlastně ani nebylo důležité?

Ja nevim, proste me to tak napadlo popsat vam, co se presne odehralo, tak me snad kvuli tomu neukrizujte

Není tady

#14 9. 12. 2012 20:00

laminanonte
♥♥♥♥♥♥-

nikdo tě ukřižovat nechce, ani tu nejsme puritáni, ale zkouší tu prorazit  leckdo, tak se nediv..

napiš víc o vztazích...ty a manžel, zda stojí za tebou, manžel a dcera..zda malou nelituje a její chování neomlouvá..chudinka je bez maminky..

Každý je génius.

* Albert Einstein

Není tady

#15 9. 12. 2012 20:02

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥

Náklad jeho koulí - to je hodně trapné v diskusi vztahy v rodině.
Což to smazat a napsat normálně?
Nedivím se, že by nevlastní dcera takovouhle nevlastní matku nechtěla.

Příště si vymysli pohádku, která je v daném tématu na místě a s tímhle se jdi ukájet někam na sex.

May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

#16 9. 12. 2012 22:36

Adriana70
♥♥♥♥---

tak som si to prečítala ešte raz celé,a vychádza mi z toho dobrý psychohoror.hlavne tá malá je čudná,ked vojde do spálne a kludným hlasom prehovorí k svojmu otcovi...mám 10 ročnu dcéru,a o nejakom tom suložení a plodení nemá asi tucha.

Není tady

#17 10. 12. 2012 8:49

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

Adriana70 napsal(a):

Keď viete, čo máte doma za "poklad", prečo sa nezamknete a trebárs nepustíte hudbu? Pri tej divočine vás zrejme bolo dos poču - čo jej zasa mohlo vadi celkom oprávnene... Proste súkromie je vec posvätná, ale v prvom rade musí by posvätná pre dotyčných dvoch, až potom pre ostatných... A mladá už je dos vežká, aby chápala čo a ako - takže si ju treba vzia do parády, vysvetli jej, kde je jej miesto v rodine, a potom na tom trva. Treba ju aj chápa, že to asi fakt nemá žahké - prišla o jedného rodiča a teraz má pocit, že prichádza o druhého. Tak jej vysveltite, že rodina sa jej naopak môže rozrás, že bude ma ďalších žudí na svojej strane - a nie nepriatežov, ktorí jej berú otca. hmm A na sex by som si našla lepšie súkromie, keď ste takí divočáci hluční...

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

#18 10. 12. 2012 8:50

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

Adriana70 napsal(a):

tak som si to prečítala ešte raz celé,a vychádza mi z toho dobrý psychohoror.hlavne tá malá je čudná,ked vojde do spálne a kludným hlasom prehovorí k svojmu otcovi...mám 10 ročnu dcéru,a o nejakom tom suložení a plodení nemá asi tucha.

big_smile To by som si zasa nemyslela - ak ju teda posielate do školy...

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

#19 10. 12. 2012 9:22

jarena
♥♥♥----

Hloupost. Píše to nějakej chlap a při čtení odpovědí onanuje. A nebo je to spisovatelka erotických povídek a zkouší si tu nějaké nové téma. Ještě tam chybí lasturka nebo jeskyňka a  další připitomělé výrazy. Tenhle příběh se dá říci pěti větami, aniž bude pisatel používat citoslovce. Doporučuji pisateli studený hadr na hlavu a nebo návštěvu úplně jiných stránek, než je Babinet.

Není tady

#20 10. 12. 2012 11:51

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO

Tohle tu uz parkrat bylo na sexuologicke poradne. Vzdycky nejaky absurdni konflikt a  HLAVNE detailne popsany sex.
Trapny. Blby. Mizerny.

Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

#21 10. 12. 2012 20:18

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

no hele, na bbn už člověk najde i erotické povídky lol

Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

#22 10. 12. 2012 20:20

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

laminanonte napsal(a):

no ja jenom chtela popsat, jak nam bylo skvele, jak se manzel tesil na skvele vyvrcholeni a najednou takovy sok
proste smula

jojo, něco podobného a stejně barvitě tu už líčila kdysi jiná tobě podobná. a dokonce si myslím, že i zápletka byla úplně stejná cool

Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

#23 11. 12. 2012 0:05

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava

Puritáni tady rozhodně nejsou, jsou tady úplně normální lidé, kteří jak sama vidíš si shodně všimli, že ten příspěvek není ani tak o dítěti, jako o barvitém popisu sexu, za který by se nemusela stydět leckterá literatura pochybného charakteru. Tak jen upozorňuju, že tady toto není erotický server a příště něco takového mažu bez varování.  Pokud Ti jde opravdu o diskuzi, potažmo o nevlastní dceru, tak doporučuju se zamyslet a zkusit napsat úvodní příspěvek znova a normálně. Dík.

Není tady

#24 11. 12. 2012 11:01

annie
♥♥♥♥♥♥-

Nemyslím, že by tu byli puritáni. Ale pokud chci nastínit problém s nevlastní dcerou, tak mi připadá zbytečné rozepisovat přesně celý sexuální akt. Chceš-li poradit s nevlastní dcerou, tak mi v ničem počet tvých orgasmů neřekne...tongue
Jinak si myslím, že otec nechal dcerku zajít už hodně za hranici. Aby dospělému rodiči diktovala budoucnost... dumbom

Není tady

#25 11. 12. 2012 15:14

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ

annie napsal(a):

Nemyslím, že by tu byli puritáni. Ale pokud chci nastínit problém s nevlastní dcerou, tak mi připadá zbytečné rozepisovat přesně celý sexuální akt. Chceš-li poradit s nevlastní dcerou, tak mi v ničem počet tvých orgasmů neřekne...tongue
Jinak si myslím, že otec nechal dcerku zajít už hodně za hranici. Aby dospělému rodiči diktovala budoucnost... dumbom

annie, nevěřím, že zde jde o desetiletou dcerku, podle mého skromného úsudku jde o obyčejnou p.o.r.n.o.grafickou povídku s chytlavým názvem a autor se chce reakcemi buďto ukájet, nebo provokovat. Něco takového už tady totiž několikrát bylo ... vissla

Upravil(a) Kiara (11. 12. 2012 15:15)

"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí