Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 13. 12. 2012 12:02

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: CHAT: Co vám dnes udělalo radost 22

Tak to je hezká radost, Majkafo.
To já z opačných důvodů už nějakou dobu nebyla.
Na stanici se ke mně chovali, jako bych je obtěžovala a 2x mně vyhodili, že mám podváhu...
Když o tom ale teď přemýšlím, tak aktuálně by si tohle dovolit už nemohli smile


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#52 13. 12. 2012 16:59

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: CHAT: Co vám dnes udělalo radost 22

Jessika napsal(a):

Na stanici se ke mně chovali, jako bych je obtěžovala a 2x mně vyhodili, že mám podváhu...
Když o tom ale teď přemýšlím, tak aktuálně by si tohle dovolit už nemohli smile

To jako že teď už mᚠnadváhu? big_smile

Mně dneska udělali radost na chirurgii, když mi na pochroumanej prst na ruce dali dlahu. Teda ne, že by mě ta dlaha jako taková nějak zvl᚝ potěšila, ale hlavně že to není zlomený a nemuseli mi dávat sádru - teď před svátkama by to bylo celkem blbý. A dlaha na pravý ruce se dá docela snést, obzvl᚝, když jsem levák tummenupp


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#53 13. 12. 2012 17:37

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: CHAT: Co vám dnes udělalo radost 22

Eva. napsal(a):

Radost jsem si udělala já příjemným pobytem na transfuzce.
A taky mi udělal velikou radost zaměstnavatel. Vůbec mě nenapadlo, že by v této krizové době byly vypláceny 13. platy, natož tak vysoké. Tohle jsem vůbec nečekala. big_smile  Mockrát děkuji. stolt

Hezká radost :-)
A 13.plat taky. Taky jsme dostávali, dokonce 14., 15., 16. :-) Někteří zaměstnavatelé umí ocenit a to se cení:-)

Není tady

 

#54 13. 12. 2012 18:02

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: CHAT: Co vám dnes udělalo radost 22

Dneska mi udělala radost vánoční besídka v mateřské školce. Dojala mě k slzám.Děti byly kouzelný. A dcera nádherně zpívala. stolt

Upravil(a) dusička (13. 12. 2012 18:02)


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#55 13. 12. 2012 18:17

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: CHAT: Co vám dnes udělalo radost 22

Mikeš napsal(a):

Jessika napsal(a):

Na stanici se ke mně chovali, jako bych je obtěžovala a 2x mně vyhodili, že mám podváhu...
Když o tom ale teď přemýšlím, tak aktuálně by si tohle dovolit už nemohli smile

To jako že teď už mᚠnadváhu? big_smile

Mně dneska udělali radost na chirurgii, když mi na pochroumanej prst na ruce dali dlahu. Teda ne, že by mě ta dlaha jako taková nějak zvl᚝ potěšila, ale hlavně že to není zlomený a nemuseli mi dávat sádru - teď před svátkama by to bylo celkem blbý. A dlaha na pravý ruce se dá docela snést, obzvl᚝, když jsem levák tummenupp

kocoure, cos vyváděl prosím tě ?


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#56 13. 12. 2012 18:40

meduza
♥------
Registrovaný: 3. 12. 2012
Příspěvky: 23

Re: CHAT: Co vám dnes udělalo radost 22

LENNNA napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

LENNNA napsal(a):


Pavlo, moc hezky se to čte, že mladej doma pomáhá a dokonce i s žehlením. Kéž by bylo víc takových matek, co i syny k tomu vedou tummenupp godlike. V mém okolí to nevídám, tak proto mě to zaujalo tummenupp

lennno, můj ex taky klidně žehlil, luxoval, vařil, když bylo potřeba, nebo prostě jen proto, aby to nebylo všechno na mně. tak to, že to dělá i mladej, nepřijde divný ani mně, ani jemu. já navíc nejsem ničí služka vissla
ale k žehličce se nehrne, to si k ní stoupne 2x - 3x do roka, to bych kecala, kdybych tvrdila, jak žehlí pravidelně.

Jak jsem psala - v mém okolí to není vůbec běžné, bohužel. Já děti nemám, jinak bych je k tomu také vedla. Bohužel většinou vidím opak! Dokonce mám bratrance, kteří bydli sami (nemají přítelkyni) a teta jim chodí uklízet usch. Já jsem z toho na mrtvici, strašně mi to vadí, ikdyž mi do toho nic není, ale nějak mě tohle vytáčí big_smile

Já se picnu - z čeho tak usuzuješ prosím tě.když jsi někde na navštěvě,tak opravdu bych nečekala,že tam uvidím vůbec někoho u žehličky.Nebo se cíleně ptáš,jestli něčí syn žehlí?dumbom

A k tomu 2.vytučněnému: šedá je teorie a zelený strom života.

Není tady

 

#57 13. 12. 2012 18:44

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: CHAT: Co vám dnes udělalo radost 22

dusička napsal(a):

Modroočko - Ty šiješ? šikulka.
Vyplatí se ještě šít?

Jo, šiju, vždycky jsem šila, nevím, jestli se to vyplatí, tak to neberu, když něco chci a nemůžu to sehnat, tak si to ušiju. Nepoužívám střihy, šiju tak nějak od oka :lol: jen na kalhoty, ale ty už nešiju. Teď spíš bytovej textil.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#58 13. 12. 2012 18:58

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: CHAT: Co vám dnes udělalo radost 22

meduza napsal(a):

LENNNA napsal(a):

PPavlaa napsal(a):


lennno, můj ex taky klidně žehlil, luxoval, vařil, když bylo potřeba, nebo prostě jen proto, aby to nebylo všechno na mně. tak to, že to dělá i mladej, nepřijde divný ani mně, ani jemu. já navíc nejsem ničí služka vissla
ale k žehličce se nehrne, to si k ní stoupne 2x - 3x do roka, to bych kecala, kdybych tvrdila, jak žehlí pravidelně.

Jak jsem psala - v mém okolí to není vůbec běžné, bohužel. Já děti nemám, jinak bych je k tomu také vedla. Bohužel většinou vidím opak! Dokonce mám bratrance, kteří bydli sami (nemají přítelkyni) a teta jim chodí uklízet usch. Já jsem z toho na mrtvici, strašně mi to vadí, ikdyž mi do toho nic není, ale nějak mě tohle vytáčí big_smile

Já se picnu - z čeho tak usuzuješ prosím tě.když jsi někde na navštěvě,tak opravdu bych nečekala,že tam uvidím vůbec někoho u žehličky.Nebo se cíleně ptáš,jestli něčí syn žehlí?dumbom

A k tomu 2.vytučněnému: šedá je teorie a zelený strom života.

taky se picnu - na tom, vidět někoho u žehličky, nebo umývat nádobí, vařit nebo dělat jiný věci, není nic divnýho, ani když je člověk na návštěvě. stává se a je to normální věc.
meduzo, víš, že lidi se mezi sebou baví o čemkoliv, třeba i o tom, jak to má kdo s pomocí doma ?


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#59 13. 12. 2012 19:00

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: CHAT: Co vám dnes udělalo radost 22

PPavlaa napsal(a):

kocoure, cos vyváděl prosím tě ?

Obecně řečeno - strkal jsem prst někam, kam jsem ho strkat neměl big_smile


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#60 13. 12. 2012 19:04

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: CHAT: Co vám dnes udělalo radost 22

Mikeš napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

kocoure, cos vyváděl prosím tě ?

Obecně řečeno - strkal jsem prst někam, kam jsem ho strkat neměl big_smile

no tak já si pod tím raděj ani nebudu nic představovat big_smilecool


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#61 13. 12. 2012 19:04

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: CHAT: Co vám dnes udělalo radost 22

Mikeš napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

kocoure, cos vyváděl prosím tě ?

Obecně řečeno - strkal jsem prst někam, kam jsem ho strkat neměl big_smile

To by mě zajímalo kam lol


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#62 13. 12. 2012 20:10

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: CHAT: Co vám dnes udělalo radost 22

PPavlaa napsal(a):

no tak já si pod tím raděj ani nebudu nic představovat big_smilecool

Modroočka napsal(a):

To by mě zajímalo kam big_smile

Nehledejte v tom nějaké pikantnosti, holky - strkal jsem ruku skrz radiátor ústředního topení, protože mi za něj zapadla obálka, a nějak se mi tam šprajcnul prostřední prst...


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#63 13. 12. 2012 20:18

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: CHAT: Co vám dnes udělalo radost 22

prostředníček ? tak to tě teda upřímně lituju. mně se podařilo si ho na mateřský skřípnout tak, že jsem měla poslední článek prasklej a taky jsem vyfasovala dlahu s punčoškou. a těch blbejch řečí, co jsem si kolem toho vyslechla roll

ale když jsem si představila cos popsal, docelas mě rozesmál lol


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#64 13. 12. 2012 20:54

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: CHAT: Co vám dnes udělalo radost 22

Mikeš napsal(a):

Nehledejte v tom nějaké pikantnosti, holky - strkal jsem ruku skrz radiátor ústředního topení, protože mi za něj zapadla obálka, a nějak se mi tam šprajcnul prostřední prst...

No jo, naše babička říkala - nešikovný maso musí pryč...
Ale u tebe by se jednalo spíš o nešikovnou kost lol

A s tou nadváhou ses téměř trefil, ale jde hlavně o to, že teď už mám nad 50 kg, což je limit k "připuštění" na dárcovství...


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#65 13. 12. 2012 22:30

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: CHAT: Co vám dnes udělalo radost 22

meduza napsal(a):

LENNNA napsal(a):

PPavlaa napsal(a):


lennno, můj ex taky klidně žehlil, luxoval, vařil, když bylo potřeba, nebo prostě jen proto, aby to nebylo všechno na mně. tak to, že to dělá i mladej, nepřijde divný ani mně, ani jemu. já navíc nejsem ničí služka vissla
ale k žehličce se nehrne, to si k ní stoupne 2x - 3x do roka, to bych kecala, kdybych tvrdila, jak žehlí pravidelně.

Jak jsem psala - v mém okolí to není vůbec běžné, bohužel. Já děti nemám, jinak bych je k tomu také vedla. Bohužel většinou vidím opak! Dokonce mám bratrance, kteří bydli sami (nemají přítelkyni) a teta jim chodí uklízet usch. Já jsem z toho na mrtvici, strašně mi to vadí, ikdyž mi do toho nic není, ale nějak mě tohle vytáčí big_smile

Já se picnu - z čeho tak usuzuješ prosím tě.když jsi někde na navštěvě,tak opravdu bych nečekala,že tam uvidím vůbec někoho u žehličky.Nebo se cíleně ptáš,jestli něčí syn žehlí?dumbom

A k tomu 2.vytučněnému: šedá je teorie a zelený strom života.

Co to meleš za nesmysly? va lol


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#66 13. 12. 2012 22:32

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: CHAT: Co vám dnes udělalo radost 22

PPavlaa napsal(a):

meduza napsal(a):

LENNNA napsal(a):


Jak jsem psala - v mém okolí to není vůbec běžné, bohužel. Já děti nemám, jinak bych je k tomu také vedla. Bohužel většinou vidím opak! Dokonce mám bratrance, kteří bydli sami (nemají přítelkyni) a teta jim chodí uklízet usch. Já jsem z toho na mrtvici, strašně mi to vadí, ikdyž mi do toho nic není, ale nějak mě tohle vytáčí big_smile

Já se picnu - z čeho tak usuzuješ prosím tě.když jsi někde na navštěvě,tak opravdu bych nečekala,že tam uvidím vůbec někoho u žehličky.Nebo se cíleně ptáš,jestli něčí syn žehlí?dumbom

A k tomu 2.vytučněnému: šedá je teorie a zelený strom života.

taky se picnu - na tom, vidět někoho u žehličky, nebo umývat nádobí, vařit nebo dělat jiný věci, není nic divnýho, ani když je člověk na návštěvě. stává se a je to normální věc.
meduzo, víš, že lidi se mezi sebou baví o čemkoliv, třeba i o tom, jak to má kdo s pomocí doma ?

Ano Pavlo, přesně tak. Bavíme se v rodině, bavím se s kamarádkama a dokonce se bavíme i s kolegyněma v práci.
Světe div se, že si lidi povídají a probírají různé věci, že meduzo?


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#67 13. 12. 2012 22:48

Vilemína
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 4. 2008
Příspěvky: 1971

Re: CHAT: Co vám dnes udělalo radost 22

Modroočka napsal(a):

Jo, šiju, vždycky jsem šila, nevím, jestli se to vyplatí, tak to neberu, když něco chci a nemůžu to sehnat, tak si to ušiju. Nepoužívám střihy, šiju tak nějak od oka lol jen na kalhoty, ale ty už nešiju. Teď spíš bytovej textil.

Umět šít na šicím stroji je jeden z mých snů. Snad se mi ho podaří někdy splnit.

Babička měla takový ten šlapací, občas mě na něm nechala prošívat staré látky nebo papír, za dohledu. Budu je babička téměř deset let po smrti.

Není tady

 

#68 13. 12. 2012 22:53

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: CHAT: Co vám dnes udělalo radost 22

PPavlaa napsal(a):

...a taky jsem vyfasovala dlahu s punčoškou. a těch blbejch řečí, co jsem si kolem toho vyslechla roll

Tak to je přesný - taky mám punčošku na prostředníčku, a taky se mě každej ptá, copak že se mi to stalo... big_smile

holcina napsal(a):

Taky jsme dostávali, dokonce 14., 15., 16. :-) Někteří zaměstnavatelé umí ocenit a to se cení:-)

A kdepak že to pracuješ, Holčino? Že bych se tam hned přihlásil big_smile


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#69 14. 12. 2012 6:53

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT: Co vám dnes udělalo radost 22

Kamoška,  sktorou s anemôžeme bohužiaž dos dlho vidie osobne, mi poslala Mikuláša/Luciu/Ježiška - obrovský darčekový ô§š s výzdobou na Vioanoce, sladkosami a Baileys. tongue ÚPlne ma šokovala, pozitívne...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#70 14. 12. 2012 6:58

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: CHAT: Co vám dnes udělalo radost 22

Selima napsal(a):

Kamoška,  sktorou s anemôžeme bohužiaž dos dlho vidie osobne, mi poslala Mikuláša/Luciu/Ježiška - obrovský darčekový ô§š s výzdobou na Vioanoce, sladkosami a Baileys. tongue ÚPlne ma šokovala, pozitívne...

Nádhera. I když já radši dávám než dostávám. Ale taky by mně to potěšilo...

Mmch, Sel, co to mᚠza klávesnici? Chvilku jsem zírala, co ti asi tak pěkného mohla kámoška poslat smile


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#71 14. 12. 2012 7:39

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: CHAT: Co vám dnes udělalo radost 22

Jessika napsal(a):

Mmch, Sel, co to mᚠza klávesnici?

Já to tipuju na islandskou big_smile


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#72 14. 12. 2012 7:45

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: CHAT: Co vám dnes udělalo radost 22

strkal jsem ruku skrz radiátor ústředního topení
Tak to je dlaha ještě ta lepší možnost... představ si tu ostudu po baráku, kdyby tě z radiátoru museli vyprošovat hasiči... http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#73 14. 12. 2012 9:30

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: CHAT: Co vám dnes udělalo radost 22

Mikeš napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

...a taky jsem vyfasovala dlahu s punčoškou. a těch blbejch řečí, co jsem si kolem toho vyslechla roll

Tak to je přesný - taky mám punčošku na prostředníčku, a taky se mě každej ptá, copak že se mi to stalo... big_smile

holcina napsal(a):

Taky jsme dostávali, dokonce 14., 15., 16. :-) Někteří zaměstnavatelé umí ocenit a to se cení:-)

A kdepak že to pracuješ, Holčino? Že bych se tam hned přihlásil big_smile

Už nepracuju:-( došla práce. Teď na tom budu podobně jako ty rolllol

Není tady

 

#74 14. 12. 2012 11:26

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: CHAT: Co vám dnes udělalo radost 22

Selima napsal(a):

Kamoška,  sktorou s anemôžeme bohužiaž dos dlho vidie osobne, mi poslala Mikuláša/Luciu/Ježiška - obrovský darčekový ô§š s výzdobou na Vioanoce, sladkosami a Baileys. tongue ÚPlne ma šokovala, pozitívne...

to je hezký, sel.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#75 14. 12. 2012 11:27

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: CHAT: Co vám dnes udělalo radost 22

helena napsal(a):

strkal jsem ruku skrz radiátor ústředního topení
Tak to je dlaha ještě ta lepší možnost... představ si tu ostudu po baráku, kdyby tě z radiátoru museli vyprošovat hasiči... http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png

lol


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů