Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 6. 3. 2006 11:45

Lení...lek
♥♥-----
Registrovaný: 5. 3. 2006
Příspěvky: 54

orgasmus?

Ahoj, mám takový problém, při pohlavním styku nikdy nedosáhnu orgasmu:grater:, docela hodně mě to štve. Docela mě zaráží to, že když si to udělám sama orgasmu dosáhnu vždy, s přítelem se snažíme, ale pořád nic,. tak v čem je chyba?

Není tady

 

#2 6. 3. 2006 12:10

vašek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9032

Re: orgasmus?

chyba bejt nemusí nikde, dej tomu čas a snažte se dál ... kolik ti je ??

Není tady

 

#3 6. 3. 2006 12:14

Lení...lek
♥♥-----
Registrovaný: 5. 3. 2006
Příspěvky: 54

Re: orgasmus?

18

Není tady

 

#4 6. 3. 2006 12:20

vašek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9032

Re: orgasmus?

tak to jsi ještě mladá ono to přijde neboj :-) zkus mu co nejlíp posat a ukázat jak na to a nech tomu volný průběh ... protože když se člověk moc snaží tak to zrovna nejde ...

Není tady

 

#5 6. 3. 2006 12:23

Lení...lek
♥♥-----
Registrovaný: 5. 3. 2006
Příspěvky: 54

Re: orgasmus?

Tak děkuju za radu budu to zkoušet dál pa

Není tady

 

#6 6. 3. 2006 12:26

Lucinka
♥♥-----
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 48

Re: orgasmus?

Ja som tiez este pri tom nedosiahla orgazmus...Ale ked vsetci pisete ze to pride casom,tak to dufam pride... =o)

Není tady

 

#7 6. 3. 2006 16:10

bbpetan
Host

Re: orgasmus?

mam takový problém, potřebovala bych poradit. Me je 17 a s mým přítelem "spím" už 2 roky a za tu dobu sem nedosáhla ani jednou orgasmu, a ani si to nedokážu udělat rukou, a orálným sexem mě to taky nevzrušuje. Prosím moc moc děkuji za odpověd a doufám že za kladnou, protože mě to moc štve!

 

#8 6. 3. 2006 18:44

Liska
♥♥♥----
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 195
Web

Re: orgasmus?

bbpetan: a co myslíš tou kladnou odpovědí???
Masturbovala jsi už před tím, než jste spolu začli spát?

Není tady

 

#9 6. 3. 2006 21:07

Dodyna
Host

Re: orgasmus?

bbpetan napsal(a):

mam takový problém, potřebovala bych poradit. Me je 17 a s mým přítelem "spím" už 2 roky a za tu dobu sem nedosáhla ani jednou orgasmu, a ani si to nedokážu udělat rukou, a orálným sexem mě to taky nevzrušuje. Prosím moc moc děkuji za odpověd a doufám že za kladnou, protože mě to moc štve!

 

#10 6. 3. 2006 21:12

Dodyna
Host

Re: orgasmus?

bbpetan napsal(a):

mam takový problém, potřebovala bych poradit. Me je 17 a s mým přítelem "spím" už 2 roky a za tu dobu sem nedosáhla ani jednou orgasmu, a ani si to nedokážu udělat rukou, a orálným sexem mě to taky nevzrušuje. Prosím moc moc děkuji za odpověd a doufám že za kladnou, protože mě to moc štve!

Chce to čas, mě je 28 a až ve 26 letech jsem poprvé dosáhla orgasmu, musíš se úplně uvolnit a myslet na to, co tě vzrušuje, já jsem myslela, že jsem uvolněná dost, ale nesmíš si přesně tohle říkat, jakmile myslíš na to, že jsi dostatečně uvolněná, znamená to, že uvolněná nejsi.. Chce si to představovat něco, co Tě fakt vzrušuje a pak to chce čas...

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů