Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#201 30. 3. 2013 11:46

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Jde změnit sama sebe radikálně?

elza1 napsal(a):

Ahoj Tulipánko,
odpověď jsi napsala sama. Silní si příležitost vytvářejí. Co pomohlo mně? V prvé řadě to je vzdělání a ochota se stále učit. Pak to byla ochota poprat se s překážkami. Zdědila jsem domek a začala jej rekonstruovat. Těžké práce/ střecha/ či odborné /ústřední topení, elektrika/ apod. jsem si nechala udělat. Řadu věcí jsem dělala sama - sádrokartony, podlahy, zateplení domu, omítky aj. Stavební dozor nenašel chybičku. Z každého kroku jsem měla radost. Někdy ani není potřeba tolik peněz.  Člověk nemusí být bohatý. Stačí když své potřeby přizpůsobí svým financím. Během rekonstrukce mi onemocněla i mamka a bylo to zlé. Musela jsem přestat a všechny síly věnovat jí, aby přežila. Postavit se čelem překážkám, umět život přijmout, jak přichází, dává sílu. Nemusí se vše podařit hned, můžeme občas i prohrát, ale důležité je to nevzdat.

pane bože, to je ale novinka !


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#202 30. 3. 2013 11:50

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Jde změnit sama sebe radikálně?

Tulipánka napsal(a):

Lupi,
já už teď krmím toho správného vlka wink a začíná se v práci dařit. Dala jsem si záměr na ideální práci, několik bodů, aby byla ideální a představ si, za 2 dny možná ani ne jsem našla inzerát přesně podle mých představ. Udělala jsem 1. kolo - test PC znalostí a už věděla, že tu práci dostanu. Věděla jsem to i po pohovoru. A v úterý nastupuju. A čím víc novou práci a lidi potkávám, tím víc jsem spokojenější a víc se těším smile

k práci gratuluju. je fajn, že ses někde našla.
myslím, že to, cos dělala, ta ruška, nebylo nic pro tebe.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#203 30. 3. 2013 12:25

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: Jde změnit sama sebe radikálně?

Pavlo,
děkuji ti par
Já rušku nikdy nedělala jako zaměstnání, ale sem tam nějaký klient přišel a když přijde, neodmítám ho. Ale na sobě ještě pořád ruškou pracuju, i když už jsem si to hodně pozměnila k obrazu svému...


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#204 30. 3. 2013 12:26

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Jde změnit sama sebe radikálně?

Myslím, že je to Tulipánčin koníček a ne práce, kterou se hlavně živí. Byla propuštěna z práce. Proto si hledala novou.

Tak jsi mě, Tulip "předběhla". smile Blahopřeji k nové práci a a se ti tam líbí, a jsi tam spokojená.

Upravil(a) Eva. (30. 3. 2013 12:27)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#205 30. 3. 2013 13:14

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Jde změnit sama sebe radikálně?

jo tak, já myslela, že práci hledá, protože ji ta ruška neuživí ...

tulip, pro sebe to dělej určitě, pokud cítíš, že ti to pomáhá. já si jen neumím představit tu práci s jinými, přijde mi, že ty sama se v tom dost plácᚠa mᚠhodně věcí nevyřešených. ne tak ještě pomáhat v tomhle dalším.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#206 30. 3. 2013 22:35

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Jde změnit sama sebe radikálně?

Tulipánka napsal(a):

Lupi, děkuji hjarta
Jestli můžu dát radu, jak to tvé dilema vyřešit: jdi tam, kam tě to víc táhne hjarta , ne roll , ani albert , butter tím také ne a usch tím už vůbec ne godlike . A se daří!

Copak o to........to já jdu, ale jednak připadám jako magor sobě i ostatním lol a druhak je to ta nejtrnitější cesta usch


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#207 31. 3. 2013 11:30

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: Jde změnit sama sebe radikálně?

lupina montana napsal(a):

Tulipánka napsal(a):

Lupi, děkuji hjarta
Jestli můžu dát radu, jak to tvé dilema vyřešit: jdi tam, kam tě to víc táhne hjarta , ne roll , ani albert , butter tím také ne a usch tím už vůbec ne godlike . A se daří!

Copak o to........to já jdu, ale jednak připadám jako magor sobě i ostatním lol a druhak je to ta nejtrnitější cesta usch

Lupi,
zajdi za Pan, ona ti tu trnitou cestu zRUŠí smile


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#208 31. 3. 2013 12:16

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Jde změnit sama sebe radikálně?

Tulip, gratulujem a teším sa, že (TI) to funguje.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#209 31. 3. 2013 12:55

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: Jde změnit sama sebe radikálně?

Děkuji všem par


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#210 31. 3. 2013 20:05

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Jde změnit sama sebe radikálně?

Tulipánka napsal(a):

zajdi za Pan, ona ti tu trnitou cestu zRUŠí smile

Nezruší, už jsem byla nalomená a nachystaná na cestu k ní, ale pak jsem dostala zarážku, jako noha.
Asi je ta trnitá cesta nějakou součástí mapy, nebo co cool


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#211 1. 4. 2013 11:54

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Jde změnit sama sebe radikálně?

lupina montana napsal(a):

Tulipánka napsal(a):

zajdi za Pan, ona ti tu trnitou cestu zRUŠí smile

Nezruší, už jsem byla nalomená a nachystaná na cestu k ní, ale pak jsem dostala zarážku, jako noha.
Asi je ta trnitá cesta nějakou součástí mapy, nebo co cool

Lupi, pokud se nutne potrebujes prodirat trnitou cestou, zrusit si tu POTREBU muzes jen ty sama smile
Moje osobni zkusenost - na trnitou cestu me vzdy poslala moje palice dubova - ego ;o)
Intuice - cit - srdce po me nikdy nic takoveho nechtely smile


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#212 1. 4. 2013 14:27

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Jde změnit sama sebe radikálně?

Njn - každá to máme jinak smile Možná i ego, to já až tak nerozeznám - ale znamení je jednou znamení.......


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#213 1. 4. 2013 14:38

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Jde změnit sama sebe radikálně?

Možno, že TERAZ to tak nemá by - všetko má podža mňa svoj čas... alebo treba skúsi niečo iné.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#214 1. 4. 2013 17:50

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: Jde změnit sama sebe radikálně?

Lupi,
víš, co je to znamení? Tvůj egoušek se brání smile . Já jednou těsně před terapií u jedné paní dostala chřipku. A nedala jsem se. Já tam s tou chřipkou jela. A hádej, jak to dopadlo: když jsem tam přijela, bylo mi už dobře. Po chřipce ani památky ! A druhý den ráno po terapii úplně zdravá.
Jednou jsem dostala před víkendovým seminářem strašný kašel, no, tentokrát egoušek vyhrál, nechtěla jsem rušit.
A má kamarádka když si řekla, že ten problém vyřeší, fakt byla odhodlaná, že pojede 2. den na terapii, tak ráno dostala takové bolesti zad, že prý téměř nevstala z postele. Místo aby se tam dobelhala a ukázala své odhodlání, vzdala to neutral

Není to škoda?


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#215 1. 4. 2013 18:17

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Jde změnit sama sebe radikálně?

lupina montana napsal(a):

Njn - každá to máme jinak smile Možná i ego, to já až tak nerozeznám - ale znamení je jednou znamení.......

Ano, znameni ji znameni. Jen jak si ho vylozit.....

A jak rika Sel: vsechno ma svuj cas smile

Upravil(a) Pandorraa (1. 4. 2013 18:19)


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#216 1. 4. 2013 19:37

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Jde změnit sama sebe radikálně?

...Rovné cestičky vedou do pekla rodna


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#217 1. 4. 2013 20:00

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Jde změnit sama sebe radikálně?

Milánkové: TOHLE znamení bylo přes mýho psa a jestli je to egoušek nebo ne je mi ale lautr fuk - riskovat život milujícího zviřete prostě nebudu.
A Pan - to se prostě nedalo vyložit jinak, ok? pussa Bylo to tak jednoznačné, že to jednoznačnější být nemohlo.
Já bych vám to i popsala, ale je to  na dlouhý lokte, poněvadž je zapotřebí znát vývoj celé věci.
Ujišuju vás, že Rušku jsem sice nezkoušela (nemusím mít taky všechno), ale řadu jiných metod jo - a prostě není všechno pro každého. Já si zůstanu u svý homeopatie a jiné infomedicíny.......
Jinak myslím vím docela dobře, co dělám a jsem toho názoru, že zafňukat a postěžovat si může i člověk, kterej ví, co dělá storstark


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#218 1. 4. 2013 20:05

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Jde změnit sama sebe radikálně?

Ještě bych jen ráda poznamenala, Tuli, že samosebou vím, co s člověkem dělá odpor, že vím, že někdy je dobrý ho překonat - a že se mi prozatím vždycky vyplatilo NEJÍT přes ten odpor. Mně se to prostě rozesere, když přes něj půjdu.
Ale každá to máme jinak.
Mně osobně se nejlépe vyplácí šáhnout do věcí, když mám vnitřní nutkání do nich šáhnout, protože pak jdou věci samy a jako po másle smile A je z nich tak nějak nejvíce užitku.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#219 1. 4. 2013 20:56

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Jde změnit sama sebe radikálně?

Vidím to podobně jako Lupi. Tedy pracuji na tomto pohledu, protože ho považuji za správný. Moje moudrá maminka mi vždy říká (jelikož mám docela velký smysl pro zodpovědnost a když si něco naplánuju, tak jedu), abych poslouchala svoje tělo a to, co cítím a pak přesně to, co píše Lupi v poslední odstavci. Učím se to a vidím, že se to vyplácí.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#220 2. 4. 2013 8:20

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Jde změnit sama sebe radikálně?

lupina montana napsal(a):

Milánkové: TOHLE znamení bylo přes mýho psa a jestli je to egoušek nebo ne je mi ale lautr fuk - riskovat život milujícího zviřete prostě nebudu.
A Pan - to se prostě nedalo vyložit jinak, ok? pussa Bylo to tak jednoznačné, že to jednoznačnější být nemohlo.
Já bych vám to i popsala, ale je to  na dlouhý lokte, poněvadž je zapotřebí znát vývoj celé věci.
Ujišuju vás, že Rušku jsem sice nezkoušela (nemusím mít taky všechno), ale řadu jiných metod jo - a prostě není všechno pro každého. Já si zůstanu u svý homeopatie a jiné infomedicíny.......
Jinak myslím vím docela dobře, co dělám a jsem toho názoru, že zafňukat a postěžovat si může i člověk, kterej ví, co dělá storstark

Jasne, lupi. O tom zadna yikes)
Rusit se da nejen RUSkou, ktera rozhodne neni samospasna. Tebe navic tipuju daleko vic na doprovazenou pout. Putovani krajinou prirody, krajinou srdce a casem... Z vlastni zkusenosti: je to mnohem zabavnejsi, mene bolestne a vice ucinnejsi. A taky to neni samozrejme pro kazdeho stolt


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#221 24. 5. 2013 13:42

Morsie
♥------
Registrovaný: 17. 4. 2013
Příspěvky: 12

Re: Jde změnit sama sebe radikálně?

Mně se to docela povedlo a nejvíc mi v tom asi pomohly knížky od Kurta Tepperweina. Všechny jsou naladěné podobným směrem a asi nejlepší je Poselství tvé duše. Tam se člověk opravdu hodně dozví a taky naučí. Jak být správně sám sebou a tak. Docela to stojí za to smile

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů