Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 15. 11. 2012 16:48

hopsanda
♥------
Registrovaný: 15. 11. 2012
Příspěvky: 1

Nová pračka

Ahojky! Můžete mi prosím někdo poradit, nebo napsat zkušenosti s pračkama LG? Po asi 13 letech provozu má stará pračka pomalu ale jistě odchází a tak jsem se rozhodla koupit novou. Mám docela zájem o pračku LG s direct drive motorem (bez řemene), má to známí a je to opravdu tiché. Další podmínkou je, aby byla na min. 7kg prádla. Díky za odpovědi.

Není tady

 

#2 24. 11. 2012 18:57

ifík
♥------
Registrovaný: 24. 11. 2012
Příspěvky: 1

Re: Nová pračka

Dobrý den, mohu doporučit například model LG F1480QDS. Tato pračka je i vítězem serveru Dtest. Pračku vlastním skoro rok a jsem spokojená. Peru téměř každý den, chtěla jsem, aby pračka měla dostatečně velký buben, širokou škálu programů, jednoduché ovládání.... Praní v páře je výborná záležitost, nejvíce chválím program refresh (20min), ale i ostatní programy, které využívám a že jich je :-), má moc hezký design, má jednoduché příjemné ovládání doprovázené zvukovými efekty, tichý provoz, velká dvířka, velký buben, praní až 7kg prádla, 1400 otáček - prádlo vyndaváte téměř suché, ukazuje čas do konce praní a v jaké fázi praní zrovna je. Zatím tato pračka nezklamala a pere opravdu velmi dobře. Navíc LG nabízí záruku 10 let, motory direct drive a spoustu dalších vychytávek.
Pokud se teprve rozhodujete, doporučuji kouknout na stránky dokonaleprani.cz, kde si můžete všechny modely LG prohlédnout a porovnat.

Není tady

 

#3 25. 11. 2012 7:59

Adamíra
♥♥♥♥---
Registrovaný: 22. 9. 2006
Příspěvky: 423

Re: Nová pračka

Ahojky, já sice nemám LG,ale stejný problém jsem řešila před necelým rokem. Nechala jsem si tady také poradit a zakoupila jsem AEG Lavamat 72850 (7kg) a naprostá spokojenost. viz diskuze: http://fora.babinet.cz/viewtopic.php?id=47023

Není tady

 

#4 25. 11. 2012 11:39

lenka.galkova.3
♥------
Registrovaný: 25. 11. 2012
Příspěvky: 2

Re: Nová pračka

kapitulation Podle mého názoru a zkušeností je pračka LG dobrá volba. Jak jsi psala má tichý chod je ekologická například praním v páře nezatěžuješ životní prostředí pracím práškem. Je vítězem Dtestu. Má dostatečně veliký buben atd. Hezké stránky s informacemi jsou například tady http://www.dokonaleprani.cz/pribehy-uzi … o-v-rodine
a nebo tady http://www.alza.cz/lg-f1480qds-parni-d253074.htm

Není tady

 

#5 25. 11. 2012 13:06

ajka.lian
♥------
Registrovaný: 25. 11. 2012
Příspěvky: 2

Re: Nová pračka

za mě jedině doporučuju;)

Není tady

 

#6 25. 11. 2012 18:55

Libuše Plíhalová
♥------
Registrovaný: 25. 11. 2012
Příspěvky: 1

Re: Nová pračka

Dobrý den, já se ze své zkušenosti kloním k té značce LG. Tchýně používá AEG a je dost hlučná. My máme naopak tu LG a protože ji mám v kuchyni, tak je naopak ku prospěchu její tichý chod. Asi to bude tím speciálním pohonem bubnu, vybíral jí manžel, tak nevím... Ale za sebe oceňuji praní v páře, jsme alergici a tak mi na těchto věcech docela dost záleží. A dívala jsem se na ty stránky www.dokonaleprani.cz a tam ji také chválí, tak na tom asi něco bude...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů