Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 13. 11. 2012 21:15

BarcaB
♥------
Registrovaný: 22. 7. 2012
Příspěvky: 24

Silové cvičení CrossFit

Máte někdo nějaké zkušenosti se silovým cvičením Crossfit?

Není tady

 

#2 15. 11. 2012 13:32

JTina
♥------
Registrovaný: 15. 11. 2012
Příspěvky: 21

Re: Silové cvičení CrossFit

Ahoj, četla jsem teď o tom několik článků, poslední byl v Mojí psychologii (to tlusté číslo, jak je na obálce Táňa Vilhelmová). Mám chu to vyzkoušet :-) Přijde mi to hrozně jednoduchý a chytrý - člověk pracuje se svým tělem s přirozenými pomůckami, žádné činky atd., myslím, že se tím dá krásně vypracovat fyzička. A redaktorka Mojí psychologie na konci článku píše, že je to silně návykové :-)  Tak vzhůru na crossfit :-)

Není tady

 

#3 27. 11. 2012 15:39

BarcaB
♥------
Registrovaný: 22. 7. 2012
Příspěvky: 24

Re: Silové cvičení CrossFit

JTina napsal(a):

Ahoj, četla jsem teď o tom několik článků, poslední byl v Mojí psychologii (to tlusté číslo, jak je na obálce Táňa Vilhelmová). Mám chu to vyzkoušet :-) Přijde mi to hrozně jednoduchý a chytrý - člověk pracuje se svým tělem s přirozenými pomůckami, žádné činky atd., myslím, že se tím dá krásně vypracovat fyzička. A redaktorka Mojí psychologie na konci článku píše, že je to silně návykové :-)  Tak vzhůru na crossfit :-)

Dík za tip. tak to si musím přečíst. Časopis Moje psychologie mám doma, ale na tento článek jsem ještě nenarazila. Je tam totiž tolik zajímavých článků, že je čtu úplně všechny, takže mi to chvíli trvá, než se prokoušu k tomuhle big_smile

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů