Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 20. 11. 2012 23:05

xxxx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 3804

Re: Zdravím všechny, co jsem tu potkávala :-)

zuzi777a napsal(a):

xxxx napsal(a):

Grainne napsal(a):

Ahoj , taky te zdravim , tvoje prispevky si pamatuji, i kdyz SZ jsme si nepsali . K me velke litosti Tercila uz sem zrejme nechodi , jedna z mych nejoblibenejsich ..... skoda

jj tercily, blosom, marshky/asi už to nepíšu správně/ je škoda, byly to baby z masa a kostí, který učil život a ne bláboly z biblí. Všechny byly vyštípány...

I Blossom?  Komu ta mohla vadit?    Pragmatická, přímá.... nechápu. va Chudáci noví potrefení koukám.  dumbom
Jinak Tě zdravím a doufám, že žiješ  v pohodě !  stolt

¨

to nejsou nové potrefené, ty už tu jednou byly, pak ostentativně odešly, aby se po krachu jiných stránek v nových nicích vratily prudit dál...jj žiju v poho wink

Upravil(a) xxxx (20. 11. 2012 23:10)


dum spiro spero

Není tady

 

#27 23. 11. 2012 10:16

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Zdravím všechny, co jsem tu potkávala :-)

xxxx napsal(a):

Grainne napsal(a):

zuzi777a napsal(a):

Tak jsem po dlouhé době nakoukla na Babinet a zjistila , že má nový kabátek aže se  neumím   přihlásit, protože jsem zapomněla heslo...Až  napopáté jsme se sem prokousala.
Nebudu ani počítat, jak je to dlouho,  co  jsem sem napsala poprvé a chtěla povzbudit  ty, kdo  prošli nějakým "Velkým třeskem".  A nechci moc připomínat tu frašku, co  moje upřímná  slova způsobila v klávesnicích  vědem. To je snad jediné, co mi opravdu utkvělo v hlavě a doteď mě  to udivuje....  big_smile
Takže pro ty , co mě ještě pamatují a  třeba prorokovali "děsné konce"-  nekonaly  se. smile
Vím, že jsem se tehdy zařekla , že čas od času  napíšu- jako povzbuzení všem, kdo si momentálně myslí, že nějaká  nevěra rozláme život na padr.    Nemusí. Jsou horší věci a  i ty  se nakonec musí přežít.   
Docela ráda bych se tu potkala s těmi, s kterými jsme si po SZ psaly. Takže holky- pokud sem nakukujete  aspoň občas - zdravím Vás!  Zklamčo, Xko, Tercilo, PPavlo a  ti další ...... storstark

Ahoj , taky te zdravim , tvoje prispevky si pamatuji, i kdyz SZ jsme si nepsali . K me velke litosti Tercila uz sem zrejme nechodi , jedna z mych nejoblibenejsich ..... skoda

jj tercily, blosom, marshky/asi už to nepíšu správně/ je škoda, byly to baby z masa a kostí, který učil život a ne bláboly z biblí. Všechny byly vyštípány...

opravdu ? jak jsi na to, prosím tě přišla ? tercila, bloss i mashanka se přece mohly po banu vrátit, že tercila a bloss nechtěly, to už se nedá nic dělat. je to opravdu škoda, ale rozhodly se samy. mashanka si za to mohla sama, nikdo ji nevyštípal. navíc - ta je, pokud se nemýlím zpátky.

Upravil(a) PPavlaa (23. 11. 2012 10:18)


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#28 23. 11. 2012 12:42

Vějířovka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 8. 2009
Příspěvky: 2490

Re: Zdravím všechny, co jsem tu potkávala :-)

PPavlaa napsal(a):

xxxx napsal(a):

Grainne napsal(a):


Ahoj , taky te zdravim , tvoje prispevky si pamatuji, i kdyz SZ jsme si nepsali . K me velke litosti Tercila uz sem zrejme nechodi , jedna z mych nejoblibenejsich ..... skoda

jj tercily, blosom, marshky/asi už to nepíšu správně/ je škoda, byly to baby z masa a kostí, který učil život a ne bláboly z biblí. Všechny byly vyštípány...

opravdu ? jak jsi na to, prosím tě přišla ? tercila, bloss i mashanka se přece mohly po banu vrátit, že tercila a bloss nechtěly, to už se nedá nic dělat. je to opravdu škoda, ale rozhodly se samy. mashanka si za to mohla sama, nikdo ji nevyštípal. navíc - ta je, pokud se nemýlím zpátky.

Mashanka se vrátit nemohla, protože dostala ban na doživotí (trvalý).


... pomalu se přesunul do světa nočních můr, kde si hodní a zlí hoši, bez nejmenšího varování, tak často vyměňují klobouky ...   Terry Pratchett

Není tady

 

#29 23. 11. 2012 13:49

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Zdravím všechny, co jsem tu potkávala :-)

Vějířovka napsal(a):

Mashanka se vrátit nemohla, protože dostala ban na doživotí (trvalý).

zaregistrovaná znovu pod nickem Háňa*


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#30 23. 11. 2012 13:57

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Zdravím všechny, co jsem tu potkávala :-)

Vějířovka napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

xxxx napsal(a):


jj tercily, blosom, marshky/asi už to nepíšu správně/ je škoda, byly to baby z masa a kostí, který učil život a ne bláboly z biblí. Všechny byly vyštípány...

opravdu ? jak jsi na to, prosím tě přišla ? tercila, bloss i mashanka se přece mohly po banu vrátit, že tercila a bloss nechtěly, to už se nedá nic dělat. je to opravdu škoda, ale rozhodly se samy. mashanka si za to mohla sama, nikdo ji nevyštípal. navíc - ta je, pokud se nemýlím zpátky.

Mashanka se vrátit nemohla, protože dostala ban na doživotí (trvalý).

prosím tě, jako kdyby tenhle důvod někdy někoho zadržel, aby sem znovu nešel .. myslím, že jen viktorka byla z těch, co sem po trvalém banu nechtěla chodit na tajno jako trdlo a poprosila jirku, aby sem zase mohla.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#31 23. 11. 2012 14:00

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Zdravím všechny, co jsem tu potkávala :-)

Bety napsal(a):

Vějířovka napsal(a):

Mashanka se vrátit nemohla, protože dostala ban na doživotí (trvalý).

zaregistrovaná znovu pod nickem Háňa*

jojo, už přestala nad bbn ohrnovat nos, zase je ji dobrej.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#32 23. 11. 2012 14:39

Vějířovka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 8. 2009
Příspěvky: 2490

Re: Zdravím všechny, co jsem tu potkávala :-)

Bety napsal(a):

Vějířovka napsal(a):

Mashanka se vrátit nemohla, protože dostala ban na doživotí (trvalý).

zaregistrovaná znovu pod nickem Háňa*

Já vím, a jsem ráda, že je tady.


... pomalu se přesunul do světa nočních můr, kde si hodní a zlí hoši, bez nejmenšího varování, tak často vyměňují klobouky ...   Terry Pratchett

Není tady

 

#33 23. 11. 2012 14:54

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Zdravím všechny, co jsem tu potkávala :-)

Vějířovka napsal(a):

Bety napsal(a):

Vějířovka napsal(a):

Mashanka se vrátit nemohla, protože dostala ban na doživotí (trvalý).

zaregistrovaná znovu pod nickem Háňa*

Já vím, a jsem ráda, že je tady.

když to víš, proč to divadlo, že se vrátit nemohla, protože dostala trvalý ban rollhmm


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#34 23. 11. 2012 15:16

Vějířovka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 8. 2009
Příspěvky: 2490

Re: Zdravím všechny, co jsem tu potkávala :-)

PPavlaa napsal(a):

Vějířovka napsal(a):

Bety napsal(a):


zaregistrovaná znovu pod nickem Háňa*

Já vím, a jsem ráda, že je tady.

když to víš, proč to divadlo, že se vrátit nemohla, protože dostala trvalý ban rollhmm

No to víš, co se mnou. Chtěla jsem říct, že pod původní identitou se nemohla vrátit.


... pomalu se přesunul do světa nočních můr, kde si hodní a zlí hoši, bez nejmenšího varování, tak často vyměňují klobouky ...   Terry Pratchett

Není tady

 

#35 23. 11. 2012 16:51

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Zdravím všechny, co jsem tu potkávala :-)

to je přece samozřejmý a všichni to ví.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#36 24. 11. 2012 8:40

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Zdravím všechny, co jsem tu potkávala :-)

Vějířovka napsal(a):

Bety napsal(a):

Vějířovka napsal(a):

Mashanka se vrátit nemohla, protože dostala ban na doživotí (trvalý).

zaregistrovaná znovu pod nickem Háňa*

Já vím, a jsem ráda, že je tady.

Tak Mashanka neni Hana,uz podle fotky je to uplne jina osoba.Koukla jsem na fotky obou a podoba zadna.Navic jedna je z Prahy a druha z Velevar.

Upravil(a) eremuruss (24. 11. 2012 8:44)


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#37 24. 11. 2012 9:08

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Zdravím všechny, co jsem tu potkávala :-)

eremuruss napsal(a):

Vějířovka napsal(a):

Bety napsal(a):


zaregistrovaná znovu pod nickem Háňa*

Já vím, a jsem ráda, že je tady.

Tak Mashanka neni Hana,uz podle fotky je to uplne jina osoba.Koukla jsem na fotky obou a podoba zadna.Navic jedna je z Prahy a druha z Velevar.

i ty malý colombo vissla, napadlo tě , že se lidé mohou stěhovat (třeba za prací?) lol ?

Není tady

 

#38 24. 11. 2012 9:13

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Zdravím všechny, co jsem tu potkávala :-)

Velvary zase tak daleko od Prahy nejsou. Kde je psáno, že si tam každý dá přesné bydliště? A že se člověk nemění? Že nepoužil někdy fotku z mladších let?......  Kdo bydlí ve Velvarech, může pořád pracovat v Praze...
Jsou to Velvary, ne Velevary. wink

Upravil(a) Eva. (24. 11. 2012 9:14)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#39 24. 11. 2012 9:32

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Zdravím všechny, co jsem tu potkávala :-)

eremuruss napsal(a):

Tak Mashanka neni Hana,uz podle fotky je to uplne jina osoba..

ale Erem, mrkni třeba sem, ale docela by mě zajímalo proč emigrovala z ŠŽ
http://www.stastnezeny.cz/index.asp?men … cord=25422


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#40 24. 11. 2012 10:20

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Zdravím všechny, co jsem tu potkávala :-)

Bety napsal(a):

eremuruss napsal(a):

Tak Mashanka neni Hana,uz podle fotky je to uplne jina osoba..

ale Erem, mrkni třeba sem, ale docela by mě zajímalo proč emigrovala z ŠŽ
http://www.stastnezeny.cz/index.asp?men … cord=25422

Jo,jo,ta podoba tam je.stolt


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#41 24. 11. 2012 10:58

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Zdravím všechny, co jsem tu potkávala :-)

eremuruss napsal(a):

Vějířovka napsal(a):

Bety napsal(a):


zaregistrovaná znovu pod nickem Háňa*

Já vím, a jsem ráda, že je tady.

Tak Mashanka neni Hana,uz podle fotky je to uplne jina osoba.Koukla jsem na fotky obou a podoba zadna.Navic jedna je z Prahy a druha z Velevar.

no, asi máme každý jiný oči, mně přišlo, že právě podle fotky to je jedna a ta samá osoba. + styl psaní atd.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#42 24. 11. 2012 19:42

pomněnka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ústecký kraj
Registrovaný: 1. 2. 2008
Příspěvky: 2557

Re: Zdravím všechny, co jsem tu potkávala :-)

Pavli mě taky, ale myslím, že na duchovním to vehementně popírá big_smile


Jsme slepí a hluší k tomu nejkrásnějšímu co je ukryto v nás samých.

Není tady

 

#43 24. 11. 2012 19:52

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Zdravím všechny, co jsem tu potkávala :-)

já bych řekla, že nepopírá. jen to šikovně okecala.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#44 24. 11. 2012 19:59

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Zdravím všechny, co jsem tu potkávala :-)

PPavlaa napsal(a):

já bych řekla, že nepopírá. jen to šikovně okecala.

Též bych řekla, že nepopírá.
A hlavně, nemůže říct, ano, jsem M.... protože je to zdvojený nick, tak by mohla dostat ban.
Proto myslím,že se na duchovním elegantně vykroutila.
Proto by bylo možná nejlepší už se neptat. Jsou tu admini. big_smile


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#45 25. 11. 2012 10:46

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Zdravím všechny, co jsem tu potkávala :-)

admini tu sice jsou, ale zatím nikomu nedali ban jen proto, že sem znovu přišel přes to, že měl doživotní. pokud dostal dotyčný znovu ban, tak jen proto, že opět porušil pravidla. takže já bych to zas tak horký neviděla.
navíc ji muselo být jasný, že když si sem vylepí fotku, jméno atd, že tady lidi ani admini nejsou blbí a brzy bude všem jasný, o koho jde. spíš se divím, že po tom všem sem znovu přijde jako kdyby se nechumelilo, ale to je každýho věc.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#46 25. 11. 2012 11:01

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Zdravím všechny, co jsem tu potkávala :-)

PPavlaa napsal(a):

admini tu sice jsou, ale zatím nikomu nedali ban jen proto, že sem znovu přišel přes to, že měl doživotní. pokud dostal dotyčný znovu ban, tak jen proto, že opět porušil pravidla. takže já bych to zas tak horký neviděla.
navíc ji muselo být jasný, že když si sem vylepí fotku, jméno atd, že tady lidi ani admini nejsou blbí a brzy bude všem jasný, o koho jde. spíš se divím, že po tom všem sem znovu přijde jako kdyby se nechumelilo, ale to je každýho věc.

a ono se chumelí?

Není tady

 

#47 25. 11. 2012 11:16

mia
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 9. 2006
Příspěvky: 3739

Re: Zdravím všechny, co jsem tu potkávala :-)

Dobře, že je tady, její příspěvky jsou fajn, ráda ji čtu.

Není tady

 

#48 25. 11. 2012 11:31

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Zdravím všechny, co jsem tu potkávala :-)

aprill, nečekáš, že tady s tebou budu řešit pi*viny a nimrat se v tom, že ne ? já mám na to svůj názor, ty ten svůj. tečka.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#49 25. 11. 2012 12:28

pomněnka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ústecký kraj
Registrovaný: 1. 2. 2008
Příspěvky: 2557

Re: Zdravím všechny, co jsem tu potkávala :-)

Já ani nevím za co tenkrát ten ban dostala va


Jsme slepí a hluší k tomu nejkrásnějšímu co je ukryto v nás samých.

Není tady

 

#50 25. 11. 2012 16:28

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Zdravím všechny, co jsem tu potkávala :-)

pomněnka napsal(a):

Já ani nevím za co tenkrát ten ban dostala va

Já taky ne .... asi jsem v té době chyběla ....  nechcete prozradit ?


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů