Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 29. 10. 2012 18:57

vaznenevim
♥♥-----
Registrovaný: 24. 1. 2007
Příspěvky: 52

Dotaz na plat ve státní správě

Dobrý den, milé babinetky
mám dotaz na plat v Kč v případě 9.platové třídy - případně 10.platové s praxí v soukromém sektoru dá se říci požehnanou - mám VŠ a živím dceru na vysoké ..... příslušné tabulky jsem prohlédla , ale netuším - jak se pohybují příplatky - osobní ohodnocení - máte s tím nějaké zkušenosti ? Děkuju předem za odpověď.


Konečně vidím slunce, když mi spadl můj dům ....

Není tady

 

#2 31. 10. 2012 14:18

vaznenevim
♥♥-----
Registrovaný: 24. 1. 2007
Příspěvky: 52

Re: Dotaz na plat ve státní správě

Stejně už je to pasé ..... neměla jsem odvahu do toho jít - respektive pustit vrabce z hrstě ..... ach ty závazky :-) ....


Konečně vidím slunce, když mi spadl můj dům ....

Není tady

 

#3 31. 10. 2012 23:19

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Dotaz na plat ve státní správě

Příplatky (osobní ohodnocení) se odvíjely vždy od odpracované doby a taky podle pozice (postavení), jaké člověk vykonával. Snad nedošlo ke změně, ale dost pochybuju, je fakt, že už se tři roky ve státní správě nepohybuju,

Není tady

 

#4 1. 11. 2012 8:03

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: Dotaz na plat ve státní správě

Jak jsem tak koukala včera na ty tabulky, je to teda slabota

Není tady

 

#5 1. 11. 2012 8:23

Listicka
♥------
Registrovaný: 29. 9. 2012
Příspěvky: 16

Re: Dotaz na plat ve státní správě

Osobní ohodnocení záleží na tvém nadřízeném. Může ti ho dát až do výše 150% platu, ale řekla bych, že se to moc nestává. Pak ti může ještě každý měsíc dávat odměnu. Ale všechno toto závisí na nadřízeném, takže tak:-)

vaznenevim napsal(a):

Dobrý den, milé babinetky
mám dotaz na plat v Kč v případě 9.platové třídy - případně 10.platové s praxí v soukromém sektoru dá se říci požehnanou - mám VŠ a živím dceru na vysoké ..... příslušné tabulky jsem prohlédla , ale netuším - jak se pohybují příplatky - osobní ohodnocení - máte s tím nějaké zkušenosti ? Děkuju předem za odpověď.

Není tady

 

#6 1. 11. 2012 12:43

vaznenevim
♥♥-----
Registrovaný: 24. 1. 2007
Příspěvky: 52

Re: Dotaz na plat ve státní správě

Děkuju moc - tohle výběrové řízení mi už stejně uteklo. Známá mi řekla , že jako samoživitelka nemám ve veřejné správě šanci , proto jsem napsala tento dotaz .... chtěla jsem to zkusit z toho důvodu , že to mám v práci na hraně - je to tady velmi nejisté a už z toho i špatně spím , myslela jsem na to , že ve státní správě je větší jistota ..... je to všechno velmi náročné na psychiku.


Konečně vidím slunce, když mi spadl můj dům ....

Není tady

 

#7 1. 11. 2012 15:34

Listicka
♥------
Registrovaný: 29. 9. 2012
Příspěvky: 16

Re: Dotaz na plat ve státní správě

Jistota je tam určitě větší než v soukromé sféře, ale bohužel zase nižší platy:-(

vaznenevim napsal(a):

Děkuju moc - tohle výběrové řízení mi už stejně uteklo. Známá mi řekla , že jako samoživitelka nemám ve veřejné správě šanci , proto jsem napsala tento dotaz .... chtěla jsem to zkusit z toho důvodu , že to mám v práci na hraně - je to tady velmi nejisté a už z toho i špatně spím , myslela jsem na to , že ve státní správě je větší jistota ..... je to všechno velmi náročné na psychiku.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů