Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 28. 10. 2012 8:22

Isabel
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 5. 2008
Příspěvky: 2522
Web

Bezlepkova dieta (Celiakie) - peceni, vareni...

Ahoj vsem, chtela bych se zeptat, zda je tady nekdo kdo drzi bezlepkovou dietu (stejne jako ja smile ) a byl by tak hodny a poradil mi nejake osvedcene recepty na bezlepkove pecivo, buchty a vanocni cukrovi smile Dekuji predem za kazdy prispevek wink


http://lagf.lilypie.com/oWpsp2.png
http://lb2f.lilypie.com/sS4Ip2.png
http://lmtf.lilypie.com/xmqep1.png

Není tady

 

#2 28. 10. 2012 11:10

laminanonte
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 2636

Re: Bezlepkova dieta (Celiakie) - peceni, vareni...

Isabel napsal(a):

Ahoj vsem, chtela bych se zeptat, zda je tady nekdo kdo drzi bezlepkovou dietu (stejne jako ja smile ) a byl by tak hodny a poradil mi nejake osvedcene recepty na bezlepkove pecivo, buchty a vanocni cukrovi smile Dekuji predem za kazdy prispevek wink

koukni na webovky  sladkosti.net

tam já čerpám recepty na klasické cukroví, ale recepty jsou i na bezlepkovou dietu


Každý je génius.
Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom,
bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.

* Albert Einstein

Není tady

 

#3 14. 5. 2013 12:31

sindyy
♥♥-----
Registrovaný: 27. 9. 2012
Příspěvky: 54

Re: Bezlepkova dieta (Celiakie) - peceni, vareni...

Více než na trojnásobek se za poslední čtyři roky zvýšil příspěvek, který VZP poskytuje svým klientům s celiakií. I letos jde o skokový nárůst – příspěvek na potraviny bez lepku zvýšila VZP z loňských 3 600 korun na rovných 6 000 Kč. S mírnou nadsázkou jde o předčasný dárek k letošnímu Mezinárodnímu dni celiakie, který připadá na pátek 17. května. Žádná zdravotní pojišovna nepřispívá svým klientům na bezlepkovou dietu tak vysokou částkou.

Více zde: http://www.vzp.cz/klienti/aktuality/vzp … ovou-dietu

Není tady

 

#4 2. 6. 2013 11:09

PavlaKl
♥------
Registrovaný: 2. 6. 2013
Příspěvky: 1

Re: Bezlepkova dieta (Celiakie) - peceni, vareni...

Zdravímsmile Dovoluji si Vám představit nový obchod se zdravou výživou. Ač se obchod jmenuje Paleo (dieta jeskynních mužů) vězte, že veškeré výrobky tu, jsou přirozeně bezlepkové. Doporučuji prozkoumat zejména sekci "mouky"... Jsme první obchod v ČR zaměřený jen a pouze na tyto potraviny:) Začínáme a tak budeme velmi rádi, pokud Vás naše snaha zaujme. Prosím sdílejte, posílejte přátelům, kteří mají stejné problémy...Víme, jaké jsou problémy sehnat tyto věci a ještě za dobré peníze a tak se snažíme držet ceny opravdu nízko... Snad se Vám bude líbit... Přeji pěkný den a pevné zdravísmile
Pavla

paleoshop.webnode.cz

Recepty budeme postupně dodávat smile

Není tady

 

#5 9. 12. 2013 22:44

Dude
♥------
Registrovaný: 9. 12. 2013
Příspěvky: 1

Re: Bezlepkova dieta (Celiakie) - peceni, vareni...

Zdravím Vás smile, v prosinci 2013 vznikla nová společnost bezlepik s.r.o. Svůj provoz zahájí od února 2014. Nabídne bezlepkové služby: denní jídelnu (+ rozvoz), pekařství, cukrářství, e-shop a produkty partnerských bezlepkových společností. Všechny informace najdete na webových stránkách www.bezlepik.cz smile

Omlouvám se za narušení diskuse, ale věřím, že tato informace poslouží Vám všem. smile

Není tady

 

#6 29. 9. 2017 12:38

Lolaa
♥♥-----
Registrovaný: 14. 12. 2016
Příspěvky: 59

Re: Bezlepkova dieta (Celiakie) - peceni, vareni...

Ahoj chci se zeptat jestli je tu někdo kdo má také bezlepkovou dietu,chystám se udělat dárkový koš pro sestru.

Není tady

 

#7 29. 9. 2017 12:42

Ronda
♥♥-----
Registrovaný: 14. 12. 2016
Příspěvky: 50

Re: Bezlepkova dieta (Celiakie) - peceni, vareni...

Zalezi co tam chces dat?Bezlepkovych vyrobku mas dnes spoustu.

Není tady

 

#8 29. 9. 2017 12:47

Lolaa
♥♥-----
Registrovaný: 14. 12. 2016
Příspěvky: 59

Re: Bezlepkova dieta (Celiakie) - peceni, vareni...

Ráda mlsá,takže něco slaného a sladkého,prostě nějaké dobroty bez lepku.

Není tady

 

#9 29. 9. 2017 12:50

Ronda
♥♥-----
Registrovaný: 14. 12. 2016
Příspěvky: 50

Re: Bezlepkova dieta (Celiakie) - peceni, vareni...

Napadaji me treba lusteninove chipsy.Se mrkni na internet yeshop.eu ja je obcas kupuji.Jsou vyborne.

Není tady

 

#10 29. 9. 2017 12:55

Lolaa
♥♥-----
Registrovaný: 14. 12. 2016
Příspěvky: 59

Re: Bezlepkova dieta (Celiakie) - peceni, vareni...

Tak jsem se dívala,že tam mají 3 druhy těch cipsů,tak vezmu od každého jeden a zkusím i ty těstoviny. snad budou sestře chutnat.

Není tady

 

#11 29. 9. 2017 14:12

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: Bezlepkova dieta (Celiakie) - peceni, vareni...

Lolaa napsal(a):

Ahoj chci se zeptat jestli je tu někdo kdo má také bezlepkovou dietu,chystám se udělat dárkový koš pro sestru.

Ráda poradím, pokud budu vědět tummenupp


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#12 29. 9. 2017 14:19

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: Bezlepkova dieta (Celiakie) - peceni, vareni...

Lolaa napsal(a):

Ráda mlsá,takže něco slaného a sladkého,prostě nějaké dobroty bez lepku.

Slané - chipsy, oříšky můžeš hledat mezi "normálním" zbožím, ale u bezlepkové diety se nevyhneš tomu, že každý výrobek v obchodě musíš přečíst složení. Jakékoliv chipsy slané (bez jiné příchuti) bývají většinou bezlepkové. Určitě třeba Bohemia chips. To samé oříšky - jen solené bývají také bezlepkové. Ale chce to fakt číst.
Sladké - to nemám až takový přehled, ale dělají třeba Marlenku bezlepkovou, pak v Lidlu sušenky Celia (vypadají a chutnají jako sušenky Mila, jsou výborné) nebo i mezi "normálním" najdeš, např. Snickers.... bude toho víc, teď nevím z hlavy, chce to opravdu jít do obchodu a číst.
Jinak já mám vždy největší radost, když mi někdo dá pečivo a mouku - toho mám strašný nedostatek a je to pro mě vzácné.
Chuově nejlepší těstoviny mají v Lidlu.


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#13 29. 9. 2017 17:40

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: Bezlepkova dieta (Celiakie) - peceni, vareni...

Lenno, tady nejde o radu. To je jenom další reklamní vlákno.  usch


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#14 29. 9. 2017 18:38

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: Bezlepkova dieta (Celiakie) - peceni, vareni...

modrovous napsal(a):

Lenno, tady nejde o radu. To je jenom další reklamní vlákno.  usch

Aha! Tak to jsem, já osel, naletěla usch


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#15 29. 9. 2017 19:01

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Bezlepkova dieta (Celiakie) - peceni, vareni...

LENNNA napsal(a):

Aha! Tak to jsem, já osel, naletěla usch

No bóže... ono je těžký nenaletět, když ty PÍP jsou všude... jak plevel... skurt


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů