Ozn�men�

30. listopadu : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

30. listopadu : Pracny, zázvorky a anýzky. Trojice voňavého cukroví, bez kterého nejsou Vánoce!

30. listopadu : Originální vánoční dekorace. Stačí pár klacíků a bílá barva.

#1 26. 10. 2012 16:15

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha

Pochvala pro BABINET

Ráda bych vyslovila uznání tvůrcům (designerům, programátorům apod.) Babinetu.
Sice pindám, že to tu stojí za bačkoru... ale ... právě proto jsem se rozhlížela po jiných diskuzních webech.
Nevím, jestli jsem neměla štěstí, nebo přede mnou někdo ty jiné "báječné" a dokonalé servery utajil, ale kam jsem vlezla, tam mi bylo téměř šoufl. Nemyslím z diskuzí, ale z toho designu.
Proužky po stranách, podivné ikonky v počitadlech, nevýrazné popisky funkcí, nepřehledné řazení kategorií atd. atd…
Vlastní diskuze probíhají často uprostřed obrazovky ve sloupečkách cca 10 cm širokých, zbytek je na ikony, smajlíky, reklamy , chlívky apod…

Mohu čestně prohlásit, že pro mně je Babinet co se týká vzhledu nejlepší.
Tak až se tady zase sejde parta prima lidí, bude to úplně tummenupp
Pa, Jess.

Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

#2 26. 10. 2012 17:48

Jirka
♥♥♥♥♥♥-

Re: Pochvala pro BABINET

Ahoj Jessiko,
děkujeme za pochvalu! Jak už to bývá, lidé kritikou nešetří, čím se ale šetří, jsou právě pochvaly a uznání cizí práce. Každé takové uznání je pro nás proto jako střípek zlata mezi haldou kamení smile a nás všechny v Babinet.cz neuvěřitelně těší.

Ještě jednou děkujeme a můžeme slíbit, že se budeme i dál snažit, aby Babinet.cz byl pro vás vždy tím nejpříjemnějším místem internetu.

Otázky na moderátorky a admina pokládejte ve fóru Poradny a diskuse.
Dodržujte prosím Pravidla diskusí na Babinet.cz.

Není tady

#3 26. 10. 2012 23:23

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava

Jess, díky moc, krásně se to čte a kluky, kteří na tom opravdu makají ve dne v noci to určitě moc potěší.

Není tady

#4 27. 10. 2012 11:07

aiga
♥♥♥----

Babinet doporučuji lidem kolem sebe - a přitom mě vůbec nenapadlo vyjádřit uznání těm, kteří zajišují jeho provoz. Podle mne nemá konkurenci, protože je mimořádný i z důvodů, které popsala Jessika.
Takže děkuji dodatečně. tummenupp

A tam, kde nejsou lidé, snaž se být člověkem.

Není tady

#5 27. 10. 2012 11:11

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Chodím sem ráda a pravidelně, takže děkuji taky. A děkuji i za zachování "starého" Babinetu.

Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#6 29. 10. 2012 13:19

annie
♥♥♥♥♥♥-

Ano, souhlasím s Jess. Je to tu přehledné, hezké, jsem moc ráda, že se tu hlídají spamy, reklamy... jinde vlezu a je tam milion odkazů na přivýdělky a samá reklama.
Taky se hlídá úroveň diskusí - netolerují se vulgarity a napadání, za což jsem taky ráda, rozhodně to není samozřejmost.
Takže taky chválím. Je totiž pravdou, že kritika se vysloví často, ale chválou lidi šetří.

Není tady

#7 29. 10. 2012 23:00

aminel
♥♥♥----

Přidávám se ke chvále Babinetu. Jen škoda, že je rozdvojený.

Není tady

#8 29. 10. 2012 23:33

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava

Díky za krásná slova, tady na toto vlákno si budu chodit "dobíjet baterky", protože se to moc příjemně čte. Jsem ráda, že se vám na Babinetu líbí a opravdu děkuji za slova chvály, která narozdíl od kritiky nejsou tak častá, o to pro nás cennější. Naše velké přání je, a se tady cítíte dobře a rády(i)- abychom neopomenuli i muže -  se k nám vracíte.

Není tady

#9 30. 10. 2012 9:07

Jirka
♥♥♥♥♥♥-

aminel napsal(a):

Přidávám se ke chvále Babinetu. Jen škoda, že je rozdvojený.

Na "rozdvojenosti" pracujeme, fóra budou pouze jedna.

Otázky na moderátorky a admina pokládejte ve fóru Poradny a diskuse.
Dodržujte prosím Pravidla diskusí na Babinet.cz.

Není tady

#10 30. 10. 2012 9:22

agewa
♥♥♥♥♥♥-

Ráda čtu v Babinetu

Není tady

#11 4. 11. 2012 10:29

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-

Jessika napsal(a):

Mohu čestně prohlásit, že pro mně je Babinet co se týká vzhledu nejlepší.
Tak až se tady zase sejde parta prima lidí, bude to úplně tummenupp
Pa, Jess.

Pod tohle se podepisuji tummenupp.
A také bych chtěla Babinet moc pochválit co se týká do vzhledu! Chodím i na jiné stránky (každé jsou oblíbené díky něčemu jinému, na každých je něco, co mi vyhovuje), ale Babinet je vzhledově a prostředím pro diskusi opravdu nejlepší, nejpřehlednější a nej tummenupp

"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí