Oznámení

15. října : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

15. října : Různé životní příběhy, trápení i radosti a starosti žen si s námi můžete pročítat v našem magazínu.

29. září : Uvařme si spolu dietní květákové kari.

#1 26. 10. 2012 1:21

míček
♥------

lyžování v alpách

potřebovala bych nějaké tipy na lyže do alp- znám dobře oblast salcbursko-ski amade, pokud máte někdo nějaký dobrý tipy za dobrý peníze - kdekoliv i mimo rakousko, prosím, napište..i já můžu pár dát..děkuju

Není tady

#2 26. 10. 2012 23:18

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Web

Re: lyžování v alpách

Míčku,
dělala jsem v cestovce, která se specializuje na zkrácené lyžařské pobyty.
Vím, že docela levné je Dachstein-West, je to kousek od Amadé. A je tam i docela levné ubytování, třeba Frau Moser Theresia.
Já byla i v Lungau, ale to mě nějak nechvátilo...
Pak jsem byla v Zillertalu - to je docela fajn. Je tam několik středisek, můžeš každý den jet na jiné. Mám tam docela dobrý tip na ubytování u jedné děsně fajn babči, ta cestovka tam doteď jezdí Elisabeth Eberharter.
Pak jsem lyžovala v Kitzbühelu a taky mě nějak nenadchnul a asi je docela drahý.

Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

#3 26. 10. 2012 23:34

míček
♥------

děkuju Tulipáne, ten zilertall by mě docela zajímal, kouknu na to.

Není tady

#4 27. 10. 2012 20:01

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Web

Míčku,
http://www.trivago.com/aschau-43968/hot … hl-1778825 - tohle je to ubytování, nemají tam fotky, ale myslím, že je to ten 1. dům http://www.ck-trip.cz/zajezd-detail/zil … zajezdId=8

Není tady

#5 27. 10. 2012 21:01

Jaku
♥♥♥♥♥♥-

My jezdíme do Lungau a moc se nám tam líbí.Vždy nám vyšlo krásné počasí a to už po mnoho let a asi se není čemu divit,protože jsem četla,že Lungau má přes 300 slunečníchc dnů v roce a co se počasí týká,tak je to jedna z mála oblastí,kde je sázka na počasí téměř jistá.
Pak jsme také několikrát byli na Hochkaru - je to z brna nejblíž,pak hned to Lungau.Co do jízdní vzdálenosti (cca 640km)je to pro nás maximum,které jsme ochotni absolvovat kvůli 4 dnům lyžování a dýl lyžovat se nám zase nechce.pěkně s vynikající rakouskou polopenzí a ubytováním v soukr.penzionech.

Není tady

#6 28. 10. 2012 18:31

míček
♥------

Holky díky.
Kdybyste někdy chtěli jet do oblasti Salcburska( je to fakt hodně blízko- z Plzně asi 350 km), mám zjištěný supr levný ubytování se snídaní za 20 euro v Ebenu..lyžujeme ve Flachau, Wagreinu, Zell am see,permice na 3 dny lyžování cca 130 euro(zas letos zdaržili), ale stojí to tam zato, je tam asi 860 km sjezdových možností, jezdíme tam asi 7 let a pořád lyžujeme na jiných sjezdovkách.smilesmile
A děkuju za tipy

Není tady

#7 29. 10. 2012 7:58

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Web

Míčku,
děkuji :-) Ono se to ubytování dá sehnat možná ještě o trošku levněji, když zadáš Urlaub am Bauernhof a dojedeš si trochu dál :-)

Není tady

#8 1. 11. 2012 8:09

Listicka
♥------

My jsme byli jednou na Kaprunu a jednou na Stubai. Stubai mě nadchla. Hlavně se mi líbilo, že v ceně skipasu je i vstup do bazénu, takže každý den po lyžovačce bazén a sauna. Areál byl opravdu velký, kromě ledovce asi další 4 střediska a všude ještě v březnu sníh. Letos hledáme něco podobného, tak kdyby měl někdo dobrý tip, budu ráda.

Není tady

#9 1. 11. 2012 16:07

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Web

Lištičko,
zkus se mrknout na Grossglockner a nebo Hintertux. To jsou ledovce. Ale myslím, že v ceně skipasu není bazén.
Znáš Dolomiti Superski?

Není tady

#10 1. 11. 2012 19:48

Listicka
♥------

Neznám, ale pohledám:-) Ještě přemýšlím nad Bad Gasteinem, tam je i možnost koupání. Spíš mě ta Stubai příjemně překvapila, na Kaprunu nic takového nebylo...tak asi je to jen tam:-(

Tulipánka napsal(a):

Lištičko,
zkus se mrknout na Grossglockner a nebo Hintertux. To jsou ledovce. Ale myslím, že v ceně skipasu není bazén.
Znáš Dolomiti Superski?

Není tady

#11 1. 11. 2012 19:58

mokory
♥♥♥----

bad Gastein-skvělý lyžování, dlouhé sjezdovky, ale proti okolí Salzburku-Flachau, Wagrain, Pichl-se mi zdá, že je tam míň možností.smile

Upravil(a) mokory (1. 11. 2012 19:58)

Není tady

#12 2. 11. 2012 9:52

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Web

Já jsem v Gasteinu nelyžovala, ale co vím, tak je to celkem luxusní středisko. Je tam dost drahé ubytování právě kvůli termálním pramenům... ale ty lázně a aquacentrum je myslím po lyžování super tummenupp

Není tady

#13 2. 11. 2012 10:04

Jaku
♥♥♥♥♥♥-

mokory napsal(a):

bad Gastein-skvělý lyžování, dlouhé sjezdovky, ale proti okolí Salzburku-Flachau, Wagrain, Pichl-se mi zdá, že je tam míň možností.smile

my si z Lungau odskočili na jeden den do Flachau,cca 70 km,prima vyhřívané sedačky,ale těch lidí,plná obrovská parkoviště,takže zbytek rodiny se vyjádřil,že tady už nikdy více - každou chvíli tě někdo může na sjezdovce sejmout,opravdu nepředstavitelné lidské mraveniště,to v oblasti Lungau takto tedy není a že je to vyhlášený a obrovský skiareál.
Nás až tak koupání u lyžování nezajímá(a už vůbec ne s potřebou někam zvlášt docházet za ním),toho si užijeme dost u moře a relax centrech přes celý rok ažaž.Po lyžování jsme docela rádi v klidu na pokoji v postýlce,max.ta sauna,ale další aktivity se nám už něchtějí podnikat.

Není tady

#14 2. 11. 2012 14:36

Listicka
♥------

Na Stubai bylo taky relativně málo lidí, ale jezdíme až v březnu, tak možná tím. Bazén je pro nás velké plus skrz děti. Jede nás víc, tak ať mají prťata nějaké vyžít. A ta sauna po lyžování mi přijde super:-) I to plavání je hezký relax:-)
Já si ráda užiju všeho najednou:-)

Jaku napsal(a):

mokory napsal(a):

my si z Lungau odskočili na jeden den do Flachau,cca 70 km,prima vyhřívané sedačky,ale těch lidí,plná obrovská parkoviště,takže zbytek rodiny se vyjádřil,že tady už nikdy více - každou chvíli tě někdo může na sjezdovce sejmout,opravdu nepředstavitelné lidské mraveniště,to v oblasti Lungau takto tedy není a že je to vyhlášený a obrovský skiareál.
Nás až tak koupání u lyžování nezajímá(a už vůbec ne s potřebou někam zvlášt docházet za ním),toho si užijeme dost u moře a relax centrech přes celý rok ažaž.Po lyžování jsme docela rádi v klidu na pokoji v postýlce,max.ta sauna,ale další aktivity se nám už něchtějí podnikat.

Není tady

#15 2. 11. 2012 15:38

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Web

Lištičko,
v údolí Gasteinu by sis užila jak lyžování, tak bazén a saunu. Dívala jsem se před pár dny na nabídku jednoho hotelu, 4 noci s polopenzí a neomezeným vstupem do wellnes za 205 EUR za osobu.

Není tady

#16 4. 11. 2012 14:56

Listicka
♥------

Tak na ten Gastein musím mrknout. Nechceme sice hotel,ale nějaký penzion, kde si budeme sami vařit,ale to se dá určitě najít taky...Nebo vyhraje Stubai jako loni a bude klid:-)

Tulipánka napsal(a):

Lištičko,
v údolí Gasteinu by sis užila jak lyžování, tak bazén a saunu. Dívala jsem se před pár dny na nabídku jednoho hotelu, 4 noci s polopenzí a neomezeným vstupem do wellnes za 205 EUR za osobu.

Není tady

#17 4. 11. 2012 15:36

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Web

Lištičko,
tak mrkni sem http://www.gasteinertal.com/
Mají tam tuším dvoje termály http://www.gasteinertal.com/alpentherme/ a http://www.gasteinertal.com/felsentherme/
a pak ještě nějaké léčivé štoly http://www.gasteinertal.com/gasteiner-heilstollen/
Koukala jsem na ubytování a i v apartmánech je to přes 20 EUR na osobu a noc. Ale to zas není tak strašné. Tak se pak pochlub, co jsi našla wink

Není tady

#18 6. 11. 2012 15:34

Listicka
♥------

Tulipánko,
tak to moc děkuju,mrknu na to. 20 eur na tuto oblast je dobré:-) Určitě dám vědět.

Tulipánka napsal(a):

Lištičko,
tak mrkni sem http://www.gasteinertal.com/
Mají tam tuším dvoje termály http://www.gasteinertal.com/alpentherme/ a http://www.gasteinertal.com/felsentherme/
a pak ještě nějaké léčivé štoly http://www.gasteinertal.com/gasteiner-heilstollen/
Koukala jsem na ubytování a i v apartmánech je to přes 20 EUR na osobu a noc. Ale to zas není tak strašné. Tak se pak pochlub, co jsi našla wink

Není tady

#19 9. 1. 2013 20:24

Vachu
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno

Zdaklipak jste někdo lyžoval v italském Livignu nebo Bormiu? - Máme tam jet koncem ledna a dost nás zaskočilo, že jsou obě střediska v horském údolí - příjezd buď přes horské průsmyky, anebo ze švýcarské strany snad skrz tunel.
Jenže ten je úzký,  je jen jednosměrný (!) a navíc placený (průjezd = 35 EUR).
Jenže na druhou stranu je zas prý jistotou při špatném počasí... No jo, ale co je to špatné počasí?
Nebo jinak: Při jakém ještě počasí jsou sjízdné ty ostatní přístupové trasy?
A kdy už se rozhodně vrchem raději nevydávat??? va ... Máte někdo osobní zkušenost?

Není tady

NÁŠ TIP:
    • Sháníte kvalitní kancelářské židle? Vyberte si ze širokého sortimentu v internetovém obchodě Hawaj.cz

• Značkové parfémy a kosmetika, 3 prodejny v ČR, skladem přes 500 000 kusů parfémů a kosmetiky. Expresní doručení do 24 hod. EUROPARFEMY.cz

• Bottega Veneta Knot Eau Absolue je famózní vůně pro výjimečnou ženu! Díky intenzivní směsici nejkvalitnějších surovin vznikla tato uhrančivá a dech beroucí dámská vůně.Ve smaragdovém srdci najdete inovativní orientální dámskou vůni

• Vyhraj skvělé ceny v internetových soutěžích! Desítky atraktivních výher najdeš v nejrozsáhlejším katalogu České-soutěže.cz

• Moringa s vysokým množstvím vlákniny zrychlí váš metabolismus. Pořiďte si dokonalý šperk pro vaše zdraví – Moringu olejodárnou v kapslích. Objednávejte přes www.HERBandME.cz

• Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

• Windomatic je elektrický vysavač na okna vybavený gumovou lištou. Stačí okno umýt čisticím prostředkem a potom ho vysušit přístrojem od Viledy. Windomatic je vybaven tlačítkem MAX, díky kterému snadno získáte ještě větší sací výkon.

Zápatí