Oznámení

4.března : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

4.března : Směňování věcí provází lidstvo od jeho počátků.Nový SWAP Babinet pro všechny!

4.března : Stálice mezi moučníky? Vláčná a rychlá hrníčková bábovka z Granka

4.března : Krásná velikonoční dekorace. Stačí stará dřevěná krabička

#126 2. 11. 2012 21:20

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-

Re: Erotické pomůcky

Bigben61 napsal(a):

To byl zase týden. Bez sexu, flirtování, flámování a ostatních skvělých aktivit, jako je třeba diskutování na babinetu, zato s velkým pracovním nasazením a hlavou plnou úkolů. Takže hurááá je tu víkend a vše si vynahradit.

Bigbene, také mám pracovní tempo celkem vysoké, dnes v práci 14 h a strašně mi chybí čas, nestíhám! Kromě většiny víkendů jsem v práci od brzkého rána do večera. Potřebovala bych nafouknout den! tongue Ale pracuji v kanceláři, tak se i na ten Babinet dostanu tummenupp

"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

#127 2. 11. 2012 21:21

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-

holcina napsal(a):

Tenzan napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

ve svých snech 100%

Nezáviďte, vy byste se na nic takového nikdy nezmohla. Prosim Vás, takové věci přeci nejsou pro bábovky.

73 ještě nepadla. Já mám čas, ale budu vás pravidelně informovat.

Tvoje frekvence sexu je opravdu nezáviděníhodná:-) tak držím palce ať si brzy zas užiješ tummenupp

holcino tummenupp

"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

#128 2. 11. 2012 22:29

Bigben61
♥♥♥♥---

LENNNA napsal(a):

Bigben61 napsal(a):

To byl zase týden. Bez sexu, flirtování, flámování a ostatních skvělých aktivit, jako je třeba diskutování na babinetu, zato s velkým pracovním nasazením a hlavou plnou úkolů. Takže hurááá je tu víkend a vše si vynahradit.

Bigbene, také mám pracovní tempo celkem vysoké, dnes v práci 14 h a strašně mi chybí čas, nestíhám! Kromě většiny víkendů jsem v práci od brzkého rána do večera. Potřebovala bych nafouknout den! tongue Ale pracuji v kanceláři, tak se i na ten Babinet dostanu tummenupp

Tak to já znám, ale snažím se v práci nepřetahovat a pokud to není nevyhnutelné, tak utíkám pryč. Už jsem se napracoval dost, tak se to snažím nechat těm mladším.

Muž, který miluje jiné země stejně jako svou vlast, je na takové úrovni jako muž, který miluje jiné ženy stejně jako svou manželku. (Theodore Roosevelt)

Není tady

#129 3. 11. 2012 8:02

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥

BigBene, už po několikáté čtu tvé stařecké řeči. Na ty máš dost času třeba po sedmdesátce nebo později. Jsi jen o pár let starší, než já, ale takovéhle myšlenky mě vůbec nenapadají. Proč napadají tebe? Vážně se v padesáti cítíš tak starý? Proto ty úvahy o sexu s bývalou kolegyní? Máš pocit, že ti ujíždí vlak? Nedokážeš přijímat svůj věk? Padesátka je ten nejlepší. Obvykle jsme ještě při plné síle, zdraví nám slouží, děti jsou dospělé a samostatné, v práci máme dobré postavení...

May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

#130 3. 11. 2012 9:55

holcina
♥♥♥♥♥♥-

Majko, každý vnímá věk jinak, někdo stárne s noblesou někdo to nezvládne

Není tady

#131 3. 11. 2012 12:17

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

já bych řekla, že dost chlapů tenhle věk nese těžce.

Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

#132 3. 11. 2012 13:48

Bigben61
♥♥♥♥---

Eva. napsal(a):

BigBene, už po několikáté čtu tvé stařecké řeči. Na ty máš dost času třeba po sedmdesátce nebo později. Jsi jen o pár let starší, než já, ale takovéhle myšlenky mě vůbec nenapadají. Proč napadají tebe? Vážně se v padesáti cítíš tak starý? Proto ty úvahy o sexu s bývalou kolegyní? Máš pocit, že ti ujíždí vlak? Nedokážeš přijímat svůj věk? Padesátka je ten nejlepší. Obvykle jsme ještě při plné síle, zdraví nám slouží, děti jsou dospělé a samostatné, v práci máme dobré postavení...

Já si zas tak na věk nestěžuju, snažím se žít naplno, ale hlavně se nechci předřít v práci, tam už jsem toho udělal dost a kdybys věděla jak se mnou před časem zametli, tak by ses nedivila. To, že mi už bylo 50 není žádná tragédie, ale samozřejmě mě to s..e. Neber to jako nějaké stařecké řeči, mám se dobře a funguje mi to, tak proč brečet.

Muž, který miluje jiné země stejně jako svou vlast, je na takové úrovni jako muž, který miluje jiné ženy stejně jako svou manželku. (Theodore Roosevelt)

Není tady

#133 4. 11. 2012 18:05

Bigben61
♥♥♥♥---

Ahojky všem! Tak jaký jste měli víkend? Já jsem ho vyloženě pojal odpočinkově. Víno, žena, sex, ale nebudu to popisovat, abyste mě zase nezdrbly. Hezký večer! Jdu se dívat na fotbal!

Není tady

#134 4. 11. 2012 19:26

Bety
♥♥♥♥♥♥♥

Bigben61 napsal(a):

Ahojky všem! Tak jaký jste měli víkend? Já jsem ho vyloženě pojal odpočinkově. Víno, žena, sex, ale nebudu to popisovat, abyste mě zase nezdrbly. Hezký večer! Jdu se dívat na fotbal!

http://i.dama.cz/s/e213.gif to víš my co máme sex často nemáme potřebu běžet to hned vyvěsit na internet když si zasexujem http://i.dama.cz/s/e273.gif

Strach je malá smrt...

Není tady

#135 4. 11. 2012 20:18

Bigben61
♥♥♥♥---

Bety napsal(a):

Bigben61 napsal(a):

http://i.dama.cz/s/e213.gif to víš my co máme sex často nemáme potřebu běžet to hned vyvěsit na internet když si zasexujem http://i.dama.cz/s/e273.gif

Tak proč jsi to zrovna teď udělala? Přesto ale gratuluju.

Není tady

#136 4. 11. 2012 20:35

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC

Bety napsal(a):

Bigben61 napsal(a):

A já si o sexu ráda povídám. stolt
A nezáleží na tom, jestli ho mám dost nebo málo.
Zažila jsem chvilku ve "vesmíru" bylo to víc než kdy jindy. Prostě parádní.

Každý den je jen jednou za život

Není tady

#137 4. 11. 2012 20:48

Bigben61
♥♥♥♥---

dusička napsal(a):

Bety napsal(a):

Bigben61 napsal(a):

A já si o sexu ráda povídám. stolt
A nezáleží na tom, jestli ho mám dost nebo málo.
Zažila jsem chvilku ve "vesmíru" bylo to víc než kdy jindy. Prostě parádní.

Teď o víkendu?

Není tady

#138 4. 11. 2012 21:43

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC

jj. stolt

Každý den je jen jednou za život

Není tady

#139 5. 11. 2012 8:46

Tenzan
Host

PPavlaa napsal(a):

jojo, svět je plnej bláznů roll

Teď jsi na to subinko kápla: všichni jsou blázni a jen Ppavlaa je letadlo.

#140 5. 11. 2012 8:48

Tenzan
Host

holcina napsal(a):

Tenzan napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

ve svých snech 100%

Nezáviďte, vy byste se na nic takového nikdy nezmohla. Prosim Vás, takové věci přeci nejsou pro bábovky.

73 ještě nepadla. Já mám čas, ale budu vás pravidelně informovat.

Tvoje frekvence sexu je opravdu nezáviděníhodná:-) tak držím palce ať si brzy zas užiješ tummenupp

To jste špatně pochopila, já si s každou druhou užívám vícekrát po sobě.

#141 5. 11. 2012 8:56

Tenzan
Host

Kdy to měla vlastně naposledy taková Ppavlaa anebo Sahleb? L. P. 1875 nebo tak nějak? To opravdu nevím, čím mohou takové ženy nějakého muže vůbec přitáhnout?

#142 5. 11. 2012 9:30

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava

Tenzane, ty musíš být velmi velmi osamělý člověk. Pokud máš tak výrazný problém s ženami, proč chodíš na ženský server? Nicméně sleduju Tě už delší dobu a řekla bych, že stačilo, Tvá nechuť k ženám, opovržení a podobně, uživatelky nám tady urážet nebudeš, takže ban.

Není tady

#143 5. 11. 2012 15:04

Bety
♥♥♥♥♥♥♥

Bigben61 napsal(a):

Bety napsal(a):

Bigben61 napsal(a):

nespletl ses? nebo neumíš číst?

Strach je malá smrt...

Není tady

#144 5. 11. 2012 16:04

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO

Tenzan napsal(a):

Kdy to měla vlastně naposledy taková Ppavlaa anebo Sahleb? L. P. 1875 nebo tak nějak? To opravdu nevím, čím mohou takové ženy nějakého muže vůbec přitáhnout?

Zoufaly pokus, naprosto na dne...  nebo jeste daleko hloub.

hjarta Andreo hjarta  konecne ban Tenzanovi. Jeho ubohost je fakt vyjimecna. To se hnedka tak nevidi.

Vykrucovat se jako ........   na zenskem diskusnim foru. usch

Upravil(a) sahleb (5. 11. 2012 16:04)

Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

#145 5. 11. 2012 16:43

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

sahleb, copak ty nevíš, čím jsi mu šlápla na kuří oko, že po tobě tak jede ? tak to já vím naprosto přesně wink
já nevím, ale fakt mám pocit, že pokud na tohle fórum přijde chlap, co to má v hlavě v pořádku, je to spíš fakt jen vyjímka.

Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

#146 5. 11. 2012 16:44

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

Bety napsal(a):

Bigben61 napsal(a):

Bety napsal(a):

nespletl ses? nebo neumíš číst?

spíš vůbec nepochopil, o čem vlastně píšeš.

Není tady

#147 19. 11. 2012 19:01

Bigben61
♥♥♥♥---

Ahoj, nějak to tady zamrzlo. Co děláte? Užíváte sexu nebo už myslíte na vánoce?

Není tady

#148 23. 11. 2012 18:05

Bigben61
♥♥♥♥---

Tak konečně zase pátek. Přeji všem krásný víkend. Co sex a vánoce? Jak to u vás jde dohromady?

Není tady

#149 23. 11. 2012 18:11

holcina
♥♥♥♥♥♥-

Tak já tě zklamu. Mě to nic dohromady neříká, ani nevím co by mi to mohlo říkat:-)

Není tady

#150 23. 11. 2012 18:14

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

bigbene, ty se snažíš za každou cenu oživit vlákno, nebo co to má být za blbé otázky. to si jako člověk může buď užívat sexu nebo myslet na vánoce, jako buď jedno nebo druhý ?
to samé tvůj druhý dotaz. ty se mi snad jenom zdáš.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí